Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Płock, 2017-07-02
Dostępne lata w archiwum: 2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2017     Wyniki generalka 2017

Kategoria OPENM, Dystans MAX - 56.0 Km , Razem : 106

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzasBMI
11722Jusiński Adrian1984M31TRW MTB RACING
01:54:47
 
21755Kuszmider Kamil1992M21TRW MTB RACING
01:54:47
 
32411Bielecki Łukasz1981M32ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:58:06
 
42419Kuczyński Adrian1985M33ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:58:09
 
52501Grędziński Bartosz1989M22KROSS STAFF TEAM
01:58:10
 
61379Berner Piotr1982M34MYBIKE.PL
01:58:12
 
71844Płoski Adam1988M23T4B Bike Team
01:58:13
 
82415Skalski Kacper1982M35ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:58:41
 
91744Rojek Kamil1988M24TRW MTB RACING
02:03:25
 
101882Rybak Mateusz1989M25MYBIKE.PL
02:04:20
 
112410Wacinowski Marcin1983M36ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:04:35
 
122400Hańderek Błażej1974M41ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:04:45
 
13788Bralewski Mirosław1963M51TRW MTB RACING
02:04:54
 
142622Mrożewski Krzysztof1960M52MYBIKE.PL
02:05:08
 
151Rajkowski Ireneusz1989M26ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:06:01
 
161326Kowalski Adam1996M27WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
02:06:28
 
1741Kasznia Wojciech1971M42Mysiadło
02:06:43
 
18905Żeszczyński Cezary1979M37DIRTY40
02:06:43
 
191858Wyszkowski Arkadiusz1989M28T4B Bike Team
02:06:50
 
202402Chowaniec Sebastian1987M29ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:07:02
 
212911Kąkol Sławomir1964M53TIMBUD TEAM
02:07:06
 
222533Kalużny Piotr1995M210WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
02:07:14
 
232429Szymczak Krzysztof1982M38ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:07:27
 
241717Wieszczyk Tomasz1987M211ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:07:39
 
262604Milewski Bartosz1989M212Warszawa
02:08:36
 
27658Zarzycki Michał1972M43Wodociągi Warszawskie
02:10:07
 
28375Majek Maciej1999M11Józefin
02:12:37
 
291490Sawicki Jarosław1966M54Retro BikeAcademy.pl
02:12:38
 
301851Sachs Karol1982M310AirBike.pl
02:12:49
 
311884Sadło Przemysław1981M311NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
02:12:51
 
322606Zduniak Karol1984M312MYBIKE.PL
02:12:56
 
331080Lech Krzysztof1971M44Rowerowy Squad Bike Team
02:12:57
 
341105Gula Konrad1977M313PATCON
02:13:10
 
35866Lasota Sławomir1956M61Gostynin
02:13:37
 
36750Korytkowski Robert1962M55TRW MTB RACING
02:14:16
 
37534Suskiewicz Jarosław1971M45Niewiadów Boro
02:14:40
 
391571Guzik Piotr1973M46Warszawa
02:15:18
 
40980Perczyński Radek1979M315proBiznes MTB TEAM
02:16:06
 
412477Gierulski Daniel1975M47Ramę na Ramię
02:17:45
 
43128Demiańczuk Tomasz1982M317Z-Hotel
02:19:12
 
421576Smołuch Przemysław1980M316Rowerowy Squad Bike Team
02:18:01
24.7
381899Maślany Janusz1980M314Gostynin
02:14:40
24.10
44678Łabanowski Krzysztof1967M48GO SPORT AK SPED TEAM
02:19:58
 
451057Wojciechowski Mateusz1990M213Rowerowy Squad Bike Team
02:20:04
 
251351Bochyński Tomasz1978M39NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
02:08:17
22.80
461889Momot Łukasz1981M318MYBIKE.PL
02:21:14
 
472404Babij Tomasz1977M319ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:22:35
 
481518Góralski Piotr1971M49Płocki Klub Kolarski
02:22:51
 
492804Łyjak Marek1959M56Probis Bike Team
02:23:08
 
502001Malicki Dominik1981M320Bike Concept
02:23:09
 
512802Głębocki Jarosław1972M410Probis Bike Team
02:23:18
 
52403Wojciechowski Patryk1998M12KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:23:23
 
541863Dudkiewicz Daniel1980M321LOTTO
02:24:24
 
55285Uliczny Marcin1974M411Płocki Klub Kolarski
02:24:35
 
562321Czarnowski Robert1970M412Raszyn
02:24:41
 
57405Dorsz Jacek1980M322KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:25:50
 
59173Dąbrowski Maciej1973M413KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:25:55
 
60218Tyszkiewicz Jerzy1951M62Gdańsk
02:26:08
 
6171Bialik Jerzy1962M57WAWA BIKE TEAM
02:26:39
 
62415Rowicki Rafał1978M324KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:26:40
 
531993Cieślak Michał1993M214Karczew
02:24:19
24.59
63376Majek Mariusz1972M414Józefin
02:26:49
 
641950Szymczyk Marek1955M63KOMBUD Radom
02:28:00
 
652405Biranowski Michał1991M215ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:28:14
 
66931Bednarz Robert1974M415Dimension Data
02:29:00
 
771977Szewczyk Paweł1977M328Wysportowani Racing Team
02:32:26
25.54
672386Pacuk Dariusz1969M416Torun
02:29:21
 
681733Peciak Paweł1978M325TRW MTB RACING
02:29:25
 
58114Marcinkiewicz Sebastian1979M323NASZ BIKE TEAM
02:25:51
24.4
69123Woźniak Jan1964M58Warszawa
02:29:39
 
702322Poluchowicz Artur1974M417Łęczyca
02:29:47
 
711965Kasprzak Tomasz1965M59Otwock
02:30:23
 
721410Kado Grzegorz1963M510WIELISZEW HERON TEAM
02:30:28
 
73290Skorek Marek1978M326TS MERAN OTWOCK
02:30:35
 
741877Maszerowski Dawid2000M13Sulocin
02:30:44
 
75706Lewczuk Sławomir1975M418Urzut
02:30:57
 
762389Lewandowski Sławomir1978M327MTB LIPNO zielonalipa.pl
02:31:00
 
781511Graczyk Kamil1979M329Polonia Warszawa MTB
02:33:20
 
791886Borkowicz Bartosz1985M330MTB LIPNO zielonalipa.pl
02:33:20
 
80372Skrzyński Mariusz1972M419Warszawa
02:33:50
 
81615Cybart Radosław1975M420R4Bike Team
02:35:17
 
822068Stelmaszczyk Grzegorz1971M421WAWA BIKE TEAM
02:38:25
 
831578Chmielewski Artur1968M422Warszawa
02:39:52
 
842452Karkowski Rafał1977M331Płocki Klub Kolarski
02:40:45
 
851951Muszyński Sławomir1953M64KOMBUD Radom
02:40:58
 
861887Impert Tomasz1986M332MTB LIPNO zielonalipa.pl
02:41:01
 
872084Seliga Marcin1978M333Warszawa
02:41:59
 
882328Dębowski Grzegorz1970M423Sulejówek
02:42:08
 
891094Drozdowski Radosław1978M334Łąck
02:42:17
 
901700Tekliński Bogdan1974M424Płock
02:45:43
 
91213Toruszewski Zdzisław1960M511JASIENICA TEAM
02:47:13
 
921416Gramann Andrzej1949M65WIELISZEW HERON TEAM
02:48:22
 
932385Kurczewski Tomasz1976M425Lucy in The Sky
02:48:58
 
941527Nowak Mariusz1970M426Płock
02:49:39
 
951880Nasiłowski Jarosław1966M512WAWA BIKE TEAM
02:50:38
 
96660Pierzchalski Jerzy1960M513PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
02:51:00
 
972384Jarosławski Piotr1986M335Płock
02:51:24
 
981928Bender Łukasz1983M336Warszawa
02:52:04
 
991927Płochocki Krzysztof1969M427Sulejówek
02:53:41
 
100988Lasek Marcin1974M428Legionowo
02:55:20
 
101958Jankowski Cezary1998M14WAWA BIKE TEAM
02:59:29
 
10251Kowalski Jacek1954M66ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM03:03:20 
1031975Majewski Bartosz1975M429WAWA BIKE TEAM03:06:03 
1042377Gondowicz Marcin1976M430Płock03:07:18 
1051885Kara Marcin1974M431Kraft Automotive Team03:09:46 
106499Górski Zdzisław1951M67T4B Bike Team03:21:39 
Zawodnicy zdyskwalifikowani
1535Chajda Paweł1973M4 Płock  
21009Nazarski Jacek1979M3 Brzeziny  

Hosting ESKOM