Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Płock, 2017-07-02
Dostępne lata w archiwum: 2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2017     Wyniki generalka 2017

Kategoria M3, Dystans MINI - 33.0 Km , Razem : 99

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzasBMI
2898Strzemieczny Tomasz1983M32Wysportowani Racing Team01:07:19 
41770Sienkiewicz Artur1982M33WIELISZEW HERON TEAM01:08:29 
62202Szczepański Mariusz1979M34Niewiadów Boro01:08:51 
92200Szperna Hubert1979M35Niewiadów Boro01:09:42 
151868Kamiński Radosław1977M36T4B Bike Team01:10:33 
161169Ziółkowski Dariusz1980M37TIMBUD TEAM01:10:43 
19408Mrowiński Adam1979M38KAMYK Radzymin MTB TEAM01:11:28 
20141Grudny Bartłomiej1978M39Alltop Stag Team01:11:29 
21836Witeska Jacek1984M310WIELISZEW HERON TEAM01:11:50 
2395Papis Paweł1978M311Rowerowy Squad Bike Team01:12:16 
251843Fedor Martin1977M312T4B Bike Team01:12:17 
27357Rudziński Paweł1980M313ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM01:12:53 
28424Falkowski Arkadiusz1982M314Skierniewice01:13:03 
361848Radomski Paweł1978M315AGR PŁOŃSK01:14:09 
371999Sienkiewicz Sebastian1980M316WIELISZEW HERON TEAM01:14:19 
40944Szymczak Marcin1978M317Płocki Klub Kolarski01:14:26 
468Puź Piotr1984M318Beat Bike Pro Relo Team01:15:11 
47210Wyczółkowski Łukasz1979M319Zielonka01:15:11 
48174Behnke Przemysław1982M320Polski Klub MTB01:15:13 
511243Ryciuk Tomasz1978M321AirBike.pl01:16:39 
52900Bylak Paweł1981M322Małopole01:16:47 
541853Staniewski Michał1978M323AirBike.pl01:17:04 
551622Świderski Wojciech1979M324Stanwex II TEAM01:17:11 
591484Borowik Tomasz1978M325Rowerowa Team01:17:40 
203103Pasternak Wojciech1982M391Warszawa
01:37:55
31.50
631824Pałka Marek1978M326Warszawa01:18:12 
642323Zieliński Adam1978M327Zielonka01:18:19 
651857Surdyk Maciej1977M328KAMYK Radzymin MTB TEAM01:18:36 
70495Będzikowski Tomasz1977M329Płock01:19:19 
711859Kozłowski Jacek1977M330Płock
01:19:36
 
73827Lalak Jacek1981M331Ciechanów
01:19:55
 
12031Marcinkiewicz Grzegorz1986M31NASZ BIKE TEAM01:07:0920.90
762320Sadowy Robert1978M332ZPC Milanówek
01:20:36
 
771561Wolf Mateusz1986M333Warszawa
01:20:37
 
781724Rybak Jacek1977M334AEGON CYCLING TEAM
01:20:37
 
801302Kubicki Patryk1986M335MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:20:43
 
831012Mazur Mikołaj1986M336WIELISZEW HERON TEAM
01:20:51
 
841023Smolik Paweł1983M337Płock
01:20:55
 
85355Paprota Przemysław1979M338AGR PŁOŃSK
01:21:12
 
891985Wiereska Tomasz1985M339slowfoot.pl
01:21:28
 
902468Jednorowski Michał1978M340JASIENICA TEAM
01:21:28
 
93124Dąbrowa Arkadiusz1980M341Z-Hotel
01:21:33
 
94479Gołębiewski Paweł1981M342AGR PŁOŃSK
01:21:38
 
981307Żebrowski Marcin1983M343MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:21:54
 
1001856Różański Aleksander1986M344Płock
01:21:58
 
1021272Wolszczak Hubert1979M345Brwinów
01:22:03
 
103671Sarnacki Przemysław1982M346Toyota Marki
01:22:06
 
1041369Reszczyński Andrzej1983M347PEK-MONT EKIPA MTB
01:22:30
 
1051524Klicki Tomasz1977M348Rowerowy Squad Bike Team
01:22:36
 
107320XXX XXX1900M349Onbikes Sport Team
01:22:40
 
11140Dziubiński Przemysław1983M350AMELINIUM RACING TEAM
01:23:05
 
112444Bednarek Łukasz1981M351LOTTO
01:23:06
 
118952Mętrak Marcin1985M352Józefów
01:23:39
 
1191304Grzyb Paweł1980M353ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:23:46
 
124642Bury Michał1979M354KJ CREW
01:25:14
 
1252382Tomaszek Marcin1980M355Kruszyn Krajenski
01:25:15
 
1301784Biegaj Paweł1977M357Warszawa
01:25:48
 
1311525Czajkowski Przemysław1977M358Grabina
01:26:10
 
1338888Tratkiewicz Łukasz1979M359ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:26:23
 
135744Kozłowski Piotr1980M360TRW MTB RACING
01:26:32
 
1371623Gołębiowski Rafał1985M361Piaseczno
01:26:55
 
1391860Reszczyński Paweł1985M362PEK-MONT EKIPA MTB
01:26:58
 
141911Kruszewski Jacek1982M363Ride And Fun Polska
01:27:09
 
143910Jaroń Michał1985M365Ride And Fun Polska
01:27:18
 
1461533Lackowski Andrzej1985M366Lublin
01:27:39
 
1471894Zajączkowski Michał1979M367Warszawa
01:27:46
 
1501849Borowski Jarosław1980M368Radomin
01:28:12
 
1522319Celmer Marcin1981M369Płocki Klub Kolarski
01:28:14
 
1541206Jasiński Piotr1982M370Beat Bike Pro Relo Team
01:28:42
 
127768Giera Marcin1983M356Radzymin
01:25:21
24
1591871Żabka Marcin1980M371Płock
01:29:21
 
160828Kamiński Rafał1979M372Ciechanów
01:29:25
 
1641186Nita Łukasz1986M373Warszwa
01:29:55
 
1672417Wysocki Marcin1977M374ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:30:13
 
1721514Kicka Wojciech1979M375Dziarnowo
01:31:09
 
1751925Mamcarz Paweł1978M376WAWA BIKE TEAM
01:31:53
 
1772299Karbownik Albin1979M377Beat Bike Pro Relo Team
01:32:17
25,95
1822805Ptaszyński Bartosz1980M379Probis Bike Team
01:33:29
 
142916Sawicki Grzegorz1980M364Fantsmagoria Racing
01:27:15
23.33
1831898Siwiński Tomasz1978M380Płocki Klub Kolarski
01:33:54
 
185794Jałowiecki Piotr1982M381Michałów Grabina
01:33:59
 
1891348Kozioł Sebastian1981M382Tłuszcz
01:35:19
 
1902387Kozłowski Cezary1981M383Bielsk
01:35:47
 
192920Kiendzierski Albert1980M384Warszawa
01:36:15
 
17829Romanowski Kamil1981M378Rowerowy Squad Bike Team
01:32:35
24,0
194158Tytoń Daniel1985M385Otwock
01:36:36
 
196176Walkiewicz Tomasz1977M386GO SPORT AK SPED TEAM
01:36:58
 
197690Ciecharowski Michał1986M387Żyrardów
01:36:58
25,61
200632Cybulski Marcin1979M388LeSz Go ! Rogów MASTERS
01:37:28
 
2011892Kowalski Bartłomiej1981M389Kampinos
01:37:28
 
2022327Pierzchalski Łukasz1982M390PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
01:37:49
 
20956Goszczyński Łukasz1983M392WIELISZEW HERON TEAM
01:40:51
 
2102383Subotowicz Michał1979M393Płock
01:40:57
 
2121883Kamiński Piotr1980M394Płock
01:42:29
 
2182326Żelazek Szymon1980M395Warszawa
01:43:55
 
2201955Kępa Marcin1977M396Skierdy
01:44:55
 
2221931Szuchnik Sebastian1986M397Kąty
01:48:23
 
2231201Krysiński Maciej1983M398Warszawa
01:49:32
 
2282313Tułodziecki Artur1978M399Lipno
02:01:09
 

Hosting ESKOM