Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Płock, 2017-07-02
Dostępne lata w archiwum: 2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2017     Wyniki generalka 2017

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 33.0 Km , Razem : 228

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzasBMI
2973Peciakowski Robert1973M45PEK-MONT EKIPA MTB01:13:0427.46
2898Strzemieczny Tomasz1983M32Wysportowani Racing Team01:07:19 
32758Cichocki Rafał1987M21WESO-LUCKY MTB TEAM01:07:29 
41770Sienkiewicz Artur1982M33WIELISZEW HERON TEAM01:08:29 
562Dobrzyński Michał1975M41Alltop Stag Team01:08:29 
62202Szczepański Mariusz1979M34Niewiadów Boro01:08:51 
7589Siemiaszko grzegorz1976M42MYBIKE.PL01:09:10 
8547Białek Patryk1988M22WGR Team01:09:29 
92200Szperna Hubert1979M35Niewiadów Boro01:09:42 
101891Jakóbowski Błażej1992M23WGR Team01:09:59 
1145Oniśk Damian2001MJ1Wertepowiec Łochów01:10:11 
12687Barabasz Michał1996M24GO SPORT AK SPED TEAM01:10:12 
132401Worach Piotr1975M43ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM01:10:20 
141356Nadany Mariusz1990M25SKK Sokół Sokółka01:10:29 
151868Kamiński Radosław1977M36T4B Bike Team01:10:33 
161169Ziółkowski Dariusz1980M37TIMBUD TEAM01:10:43 
17703Sochoń Arkadiusz1964M51Warszawa01:10:54 
19408Mrowiński Adam1979M38KAMYK Radzymin MTB TEAM01:11:28 
20141Grudny Bartłomiej1978M39Alltop Stag Team01:11:29 
21836Witeska Jacek1984M310WIELISZEW HERON TEAM01:11:50 
22847Malinowski Jacek1963M53Płocki Klub Kolarski01:11:52 
2395Papis Paweł1978M311Rowerowy Squad Bike Team01:12:16 
2472Jarszak Jarosław1972M44Sobików01:12:16 
251843Fedor Martin1977M312T4B Bike Team01:12:17 
26942Rzepecki Patryk2002MJ2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:12:18 
27357Rudziński Paweł1980M313ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM01:12:53 
28424Falkowski Arkadiusz1982M314Skierniewice01:13:03 
30700Krupa Emil1987M26PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:13:07 
31110Krupa Andrzej1963M54PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:13:14 
32630Tyrała Mirosław1964M55Niewiadów Boro01:13:17 
33396Tusz Aleksander2002MJ3MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI01:13:25 
341976Koziarski Marek1976M46LeSz Go ! Rogów01:13:50 
35829Adamiak Mateusz1987M27WIELISZEW HERON TEAM01:13:50 
361848Radomski Paweł1978M315AGR PŁOŃSK01:14:09 
371999Sienkiewicz Sebastian1980M316WIELISZEW HERON TEAM01:14:19 
382759Erwin Jonczyk1987M28WESO-LUCKY MTB TEAM01:14:21 
3938Charucki Rafał1988M29Bikeholic Team Ostrów Maz01:14:23 
40944Szymczak Marcin1978M317Płocki Klub Kolarski01:14:26 
41395Gawryluk Mateusz2002MJ4MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI01:14:28 
421008Ciepłucha Łukasz1976M47Płocki Klub Kolarski01:14:45 
4366Sokolnicki Sławomir1966M56T4B Bike Team01:14:46 
44399Lachowicz Dariusz1966M57Bike Concept01:14:57 
451904Materko Jakub1993M210WGR Team01:15:03 
468Puź Piotr1984M318Beat Bike Pro Relo Team01:15:11 
47210Wyczółkowski Łukasz1979M319Zielonka01:15:11 
48174Behnke Przemysław1982M320Polski Klub MTB01:15:13 
492760Kozłowski Jan1987M211WESO-LUCKY MTB TEAM01:15:21 
99860Błaszczyk Grzegorz1973M421Płocki Klub Kolarski
01:21:57
27.17
5090Starachowski Tomasz1963M58Bike Concept01:15:40 
511243Ryciuk Tomasz1978M321AirBike.pl01:16:39 
52900Bylak Paweł1981M322Małopole01:16:47 
53478Bilicki Paweł1990M212AGR PŁOŃSK01:16:57 
541853Staniewski Michał1978M323AirBike.pl01:17:04 
551622Świderski Wojciech1979M324Stanwex II TEAM01:17:11 
562205Wrzesień Robert1965M59Niewiadów Boro01:17:13 
57183Olchowy Mariusz1972M48LOTTO01:17:14 
58546Białek Tomasz1963M510JASIENICA TEAM01:17:29 
591484Borowik Tomasz1978M325Rowerowa Team01:17:40 
203103Pasternak Wojciech1982M391Warszawa
01:37:55
31.50
60842Krawczyk Wojciech1975M49Łódz01:17:47 
611952Lasia Zbigniew1960M511KOMBUD Radom01:17:48 
621454Podębski Dariusz1971M410LIRENE BIKE TEAM01:17:55 
631824Pałka Marek1978M326Warszawa01:18:12 
642323Zieliński Adam1978M327Zielonka01:18:19 
651857Surdyk Maciej1977M328KAMYK Radzymin MTB TEAM01:18:36 
661842Szczurowski Łukasz1988M213Monteria Racing Team01:19:02 
671173Kornatowski Mateusz1988M214AGR PŁOŃSK01:19:03 
682734Dużyński Sebastian1975M411Marki01:19:12 
69620Jankowski Dariusz1973M412TRW MTB RACING01:19:13 
70495Będzikowski Tomasz1977M329Płock01:19:19 
711859Kozłowski Jacek1977M330Płock
01:19:36
 
721500Wypich Marcin1970M413TIMBUD TEAM
01:19:43
25,63
73827Lalak Jacek1981M331Ciechanów
01:19:55
 
752378Mączyński Czesław1952M61WSKG MTB Team01:20:00 
12031Marcinkiewicz Grzegorz1986M31NASZ BIKE TEAM01:07:0920.90
762320Sadowy Robert1978M332ZPC Milanówek
01:20:36
 
771561Wolf Mateusz1986M333Warszawa
01:20:37
 
781724Rybak Jacek1977M334AEGON CYCLING TEAM
01:20:37
 
791036Hunkiewicz Wojciech1972M415Rowerowy Squad Bike Team
01:20:42
 
801302Kubicki Patryk1986M335MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:20:43
 
81299Complak Adam1987M215Warszawa
01:20:43
 
821905Dębek Kacper2001MJ5WGR Team
01:20:50
 
831012Mazur Mikołaj1986M336WIELISZEW HERON TEAM
01:20:51
 
841023Smolik Paweł1983M337Płock
01:20:55
 
85355Paprota Przemysław1979M338AGR PŁOŃSK
01:21:12
 
872290Świderski Tadeusz1968M417Nowy Dwór Mazowiecki
01:21:13
 
882603Milewski Ireneusz1957M512Warszawa
01:21:16
 
891985Wiereska Tomasz1985M339slowfoot.pl
01:21:28
 
902468Jednorowski Michał1978M340JASIENICA TEAM
01:21:28
 
91224Puchyr Tomasz1973M418Skierniewice
01:21:31
 
921998Kamiński Grzegorz1970M419Otwock
01:21:31
 
93124Dąbrowa Arkadiusz1980M341Z-Hotel
01:21:33
 
94479Gołębiewski Paweł1981M342AGR PŁOŃSK
01:21:38
 
95137Witkowski Grzegorz1959M513LOTTO
01:21:39
 
96859Żołędowski Jacek1976M420NASZ BIKE TEAM
01:21:49
 
97808Hofman Tomasz1964M514Kraft Automotive Team
01:21:54
 
981307Żebrowski Marcin1983M343MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:21:54
 
1001856Różański Aleksander1986M344Płock
01:21:58
 
1011893Janota Błażej1992M216WGR Team
01:22:00
 
1021272Wolszczak Hubert1979M345Brwinów
01:22:03
 
103671Sarnacki Przemysław1982M346Toyota Marki
01:22:06
 
1041369Reszczyński Andrzej1983M347PEK-MONT EKIPA MTB
01:22:30
 
1051524Klicki Tomasz1977M348Rowerowy Squad Bike Team
01:22:36
 
106896Bober Zbigniew1946M71T4B Bike Team
01:22:36
 
107320XXX XXX1900M349Onbikes Sport Team
01:22:40
 
108559Szymański Robert1949M62KK CYKLON WARSZAWA
01:22:46
 
109891Sawicki Radosław1976M422Nowogród
01:22:50
 
110505Sienkiewicz Zbigniew1953M63WIELISZEW HERON TEAM
01:23:02
 
11140Dziubiński Przemysław1983M350AMELINIUM RACING TEAM
01:23:05
 
112444Bednarek Łukasz1981M351LOTTO
01:23:06
 
113348Szewczenko Vadim1969M423TS MERAN OTWOCK
01:23:10
 
11491Romaniuk Sebastian1975M424Rowerowy Squad Bike Team
01:23:24
 
1151949Kostrzewa Maciej1949M64KOMBUD Radom
01:23:27
 
1161890Świerczyński Samuel2002MJ6Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team
01:23:27
 
1171854Praxmajer Marcin1973M425Płock
01:23:28
 
118952Mętrak Marcin1985M352Józefów
01:23:39
 
1191304Grzyb Paweł1980M353ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:23:46
 
1201517Warchałowski Robert1969M426Płock
01:23:47
 
1211310Goździński Paweł1955M65LeSz Go ! Rogów
01:23:57
 
8610Śliwiński Piotr1967M416Milanówek
01:21:13
24,9
1221921Szczepaniak Andrzej1974M427LeSz Go ! Rogów
01:25:09
 
124642Bury Michał1979M354KJ CREW
01:25:14
 
1252382Tomaszek Marcin1980M355Kruszyn Krajenski
01:25:15
 
126591Świerczyński Dariusz1968M428Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team
01:25:17
 
128352Ferski Andrzej1952M66AGR PŁOŃSK
01:25:21
 
1291119Arnold Waldemar1953M67Clear Bike Team
01:25:36
 
1301784Biegaj Paweł1977M357Warszawa
01:25:48
 
1311525Czajkowski Przemysław1977M358Grabina
01:26:10
 
1321526Gąsecki Piotr1990M218Płock
01:26:14
 
1338888Tratkiewicz Łukasz1979M359ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:26:23
 
135744Kozłowski Piotr1980M360TRW MTB RACING
01:26:32
 
136400Nowakowski Marcin1972M430Wielogóra
01:26:47
 
1371623Gołębiowski Rafał1985M361Piaseczno
01:26:55
 
138979Błażejewski Jakub1996M219Probis Bike Team
01:26:57
 
1391860Reszczyński Paweł1985M362PEK-MONT EKIPA MTB
01:26:58
 
140645Kajzer Marcel2001MJ7NASZ BIKE TEAM
01:27:02
 
141911Kruszewski Jacek1982M363Ride And Fun Polska
01:27:09
 
143910Jaroń Michał1985M365Ride And Fun Polska
01:27:18
 
1441845Mazurowski Damian1991M220PEK-MONT EKIPA MTB
01:27:22
 
1452380Pawłowski Grzegorz1974M431Płock
01:27:37
 
1461533Lackowski Andrzej1985M366Lublin
01:27:39
 
1471894Zajączkowski Michał1979M367Warszawa
01:27:46
 
1482318Śliz Krzysztof1996M221Łódź
01:27:47
 
14996Sokolnicki Andrzej1969M432DAMOVO BIKE TEAM
01:27:55
 
1501849Borowski Jarosław1980M368Radomin
01:28:12
 
151511Kowalski Edmund1973M433Rybno
01:28:14
 
1522319Celmer Marcin1981M369Płocki Klub Kolarski
01:28:14
 
153383Borkowski Wojciech1951M68Warszawa
01:28:17
 
1541206Jasiński Piotr1982M370Beat Bike Pro Relo Team
01:28:42
 
155484Rusin Bartosz1973M434Jabłonna
01:28:54
 
127768Giera Marcin1983M356Radzymin
01:25:21
24
156212Buczyński Piotr1973M435MYBIKE.PL
01:29:01
 
1571274Wolcendorf Edward1948M69JAKOOBCYCLES.COM
01:29:15
 
158915Krasuski Bartłomiej1970M436Warszawa
01:29:16
 
1591871Żabka Marcin1980M371Płock
01:29:21
 
160828Kamiński Rafał1979M372Ciechanów
01:29:25
 
1611463Wysocki Grzegorz1957M515LIRENE BIKE TEAM
01:29:28
 
1621270Gorczyca Tomasz1987M222PEK-MONT EKIPA MTB
01:29:35
 
163895Lewandowski Krzysztof1961M516Sokół Bodzanów
01:29:43
 
1641186Nita Łukasz1986M373Warszwa
01:29:55
 
1651528Szewczyk Benedykt1948M610Płocki Klub Kolarski
01:29:57
 
166755Pędzikiewicz Tomasz1976M437TRW MTB RACING
01:30:06
 
1672417Wysocki Marcin1977M374ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:30:13
 
1681516Nowak Tomasz1976M438Płock
01:30:28
 
1691064Wolak Artur1970M439Warszawa
01:30:43
 
1701562Kosmowski Kamil1988M223Klub Kolarski Łowicz
01:30:54
 
171894Bogucki Zbigniew1946M72Topolina
01:30:55
 
1721514Kicka Wojciech1979M375Dziarnowo
01:31:09
 
173498Lemieszek Sławomir1959M517MYBIKE.PL
01:31:14
 
1741026Duma Paweł1973M440Warszawa
01:31:44
 
1751925Mamcarz Paweł1978M376WAWA BIKE TEAM
01:31:53
 
1761968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M441Warszawa
01:32:15
 
1772299Karbownik Albin1979M377Beat Bike Pro Relo Team
01:32:17
25,95
1231087Dzięgielewski Adrian1994M217Warszawa
01:25:11
23
1791897Sawicki Mateusz1999M11Żyrardów
01:32:42
 
1802391Wasiak Tadeusz1975M442NASZ BIKE TEAM
01:33:10
 
181164Pergoł Edward1950M611proBiznes MTB TEAM
01:33:17
 
1822805Ptaszyński Bartosz1980M379Probis Bike Team
01:33:29
 
142916Sawicki Grzegorz1980M364Fantsmagoria Racing
01:27:15
23.33
182136Dziedzic Piotr1965M52Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team01:11:1119,6
1831898Siwiński Tomasz1978M380Płocki Klub Kolarski
01:33:54
 
184837Turczyński Grzegorz1974M443Janówek Pierwszy
01:33:54
 
185794Jałowiecki Piotr1982M381Michałów Grabina
01:33:59
 
186561Majek Marian1949M612Trąbki
01:33:59
 
1871896Gralicki Sławomir1972M444Płock
01:35:15
 
1881177Klimkiewicz Piotr1976M445Legionowo
01:35:18
 
1891348Kozioł Sebastian1981M382Tłuszcz
01:35:19
 
134945Jazgara Robert1975M429Warszawa
01:26:28
22.59
1902387Kozłowski Cezary1981M383Bielsk
01:35:47
 
1912317Ługowski Dobian1999M12Lipno
01:36:13
 
192920Kiendzierski Albert1980M384Warszawa
01:36:15
 
1932316Ługowski Rafał1976M446Lipno
01:36:16
 
17829Romanowski Kamil1981M378Rowerowy Squad Bike Team
01:32:35
24,0
194158Tytoń Daniel1985M385Otwock
01:36:36
 
1952660Baranowski Romuald1968M447Płock
01:36:38
 
196176Walkiewicz Tomasz1977M386GO SPORT AK SPED TEAM
01:36:58
 
197690Ciecharowski Michał1986M387Żyrardów
01:36:58
25,61
1982160Perschke Kacper1969M448TEAM PKO BANK POLSKI
01:36:59
 
199595Kaczorowski Aleksander1946M73Sikory
01:37:19
 
200632Cybulski Marcin1979M388LeSz Go ! Rogów MASTERS
01:37:28
 
2011892Kowalski Bartłomiej1981M389Kampinos
01:37:28
 
2022327Pierzchalski Łukasz1982M390PIERZCHALSKI CYCLING TEAM
01:37:49
 
204593Sowiński Edmund1942M74Płocki Klub Kolarski
01:38:05
 
2051874Zduniak Wiktor1953M613BANESTO
01:39:10
 
2062324Dziurlikowski Grzegorz1967M449Płocki Klub Kolarski
01:40:16
 
207418Gruca Marcin1976M450KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:40:26
 
208417Dorsz Maciej2001MJ8KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:40:46
 
20956Goszczyński Łukasz1983M392WIELISZEW HERON TEAM
01:40:51
 
2102383Subotowicz Michał1979M393Płock
01:40:57
 
2111826Zubek Rafał1967M451PTT DELTA
01:41:19
 
2121883Kamiński Piotr1980M394Płock
01:42:29
 
2131946Baranowski Ryszard1946M75NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:42:46
 
2141876Klewaczew Andrzej1964M518Bikeholicy Ostrów Maz
01:42:58
 
2151827Siemek Jerzy1956M614Płock
01:43:16
 
216899Jedynak Jakub1973M452LeSz Go ! Rogów
01:43:19
 
2171895Wolf Łukasz1989M224Skierdy
01:43:25
 
2182326Żelazek Szymon1980M395Warszawa
01:43:55
 
2192552Woźniak Marcin1976M453Warszawa
01:43:57
 
2201955Kępa Marcin1977M396Skierdy
01:44:55
 
2211588Kamiński Mirosław1959M519Pęchery
01:45:38
 
2221931Szuchnik Sebastian1986M397Kąty
01:48:23
 
2231201Krysiński Maciej1983M398Warszawa
01:49:32
 
2241855Lisiak Jacek1973M454Płock
01:50:27
 
2252103Biernacki Tadeusz1939M76Warszawa
01:52:05
 
2261870Szymerski Paweł1969M455Drobin
01:52:55
 
2272325Dzięgielewski Janusz1967M456Płock
01:58:53
 
2282313Tułodziecki Artur1978M399Lipno
02:01:09
 
2291479Skolimowski Krzysztof1961M520Warszawa - Wilanów
02:10:57
27.02

Hosting ESKOM