7bulls
Pamiętaj mnie.

POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Legionowo, 2019-03-31
Dostępne lata w archiwum: 2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M4, Dystans MAX - 63.0 Km , Razem : 106

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzasBMI
4106Jusiński Arkadiusz1976M41Świat Rowerów Team
02:16:23
 
7362Mioduszewski Artur1978M42PROGRESSTRAINING.PL
02:19:05
 
12135Majewski Tomasz1970M43RETRO STORK TEAM
02:23:04
 
14757Trzciński Paweł1972M44KK Catena Wyszków
02:23:09
 
2252Posadzy Tomasz1973M46PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM
02:25:19
 
24388Skalski Tomasz1973M47RENAULT TEAM
02:26:53
 
25595Wolcendorf Jakub1975M48JAKOOBCYCLES BKK TEAM
02:27:02
 
27763Jawnik Mirosław1975M49KOMOBIKE SCOTT
02:27:12
 
282222Skrzyniarz Tomasz1977M410MYBIKE.PL
02:28:11
 
321366Papis Paweł1978M411MCP Bike Team
02:29:40
 
331333Wojtkowski Tomasz1978M412MYBIKE.PL
02:29:43
 
34271Kordek Sergiusz1976M413GERAPPA
02:29:47
 
37505Rynkiewicz Mariusz1978M414JBB Cycles
02:31:29
 
16621Betlej Maciej1972M461Piaseczno
02:56:45
29,3
50525Krawczyk Wojciech1975M415IFON KOLARZ KLUB
02:34:00
 
52654Surmacki Michał1978M416Wodociągi Warszawskie
02:34:05
 
54642Woźniak Tomasz1974M417KK ŻOLIBER
02:34:20
 
55676Zagórski Jan Jakub1978M418Warszawa
02:34:45
 
62734Zieliński Arkadiusz1977M419Polski Klub MTB
02:35:54
 
631082Skalski Mariusz1976M420Stanisławów
02:36:09
 
65247Aleksandrowicz Dariusz1976M421KK24h
02:36:48
 
69386Krakowiak Piotr1977M422ZAMANA GROUP
02:37:57
 
70332Brzostek Rafał1975M423NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
02:38:05
 
71776Perzanowski Artur1975M424Absolute Bikes Team
02:38:05
 
72330Jarosz Albert1975M425NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
02:38:05
 
78156Barańczyk Piotr1976M426WIELISZEW HERON TEAM
02:39:13
 
79889Knapczyk Piotr1978M427NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
02:39:51
 
80583Chmielewski Cezary1969M428BIKE SALON TEAM
02:39:57
 
85176Krzemiński Jarosław1971M429Warszawa
02:40:27
 
89278Grudny Bartłomiej1978M430Alltop Stag Team
02:41:22
 
1811440Safarzyński Mariusz1977M469Warszawa
03:01:22
28.08
94795Bąkowski Marcin1974M431CrazyRacingTeam
02:42:29
 
96653Zarzycki Michał1972M432Wodociągi Warszawskie
02:42:57
 
103406Wódka Wojciech1977M434MYBIKE.PL
02:44:10
 
1041414Kieliszek Paweł1978M435Velmar Viridian Polska Team
02:44:31
 
105553Ślusarz Jerzy1973M436Warszawa
02:44:40
 
107318Banul Rafał1977M437Cryospace Olsztyn
02:45:18
 
1102020Jankowski Robert1975M438Bike Fun Legionowo
02:45:50
 
112773Antoniak Adam1978M439KK Catena Wyszków
02:46:15
 
116975Uczkiewicz Jarosław1975M440KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:47:09
 
1172255Michalak Jacek1973M441Patnet Team
02:47:14
 
11954Gula Konrad1977M442PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM
02:47:54
 
120544Majek Mariusz1972M443BIKE SALON TEAM
02:47:57
 
122669Balcerzak Andrzej1976M444Cykloza
02:48:05
 
124347Bilski Artur1973M445IFON KOLARZ KLUB
02:48:35
 
12550Stępień Tomasz1969M446BIKE EXPO NARODOWY TEAM
02:48:41
25,4
18826Cygan Szymon1978M45KK CYKLON WARSZAWA
02:25:06
21.5
127541Nowakowski Piotr1970M447ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
02:48:55
 
1351052Tkaczyk Maciej1978M448iWorldService
02:50:47
 
136507Sibiński Dariusz1977M449Płocki Klub Kolarski
02:50:50
 
138231Tomczak Paweł1976M450LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków
02:51:52
 
141143Jastrzębowski Janusz1972M451KROSS STAFF TEAM
02:52:17
 
14258Jatelnicki Olgierd1972M452LOYALTY POINT RACING TEAM
02:52:29
 
149288Głębocki Jarosław1972M453DAMOVO BIKE TEAM
02:53:42
 
152215Grzegorczuk Tomasz1973M455Patnet Team
02:54:29
 
155815Wilczyński Dariusz1978M456Centurion MTB Team
02:54:42
 
157828Guzik Piotr1973M457Warszawa
02:55:07
 
1631810Podębski Dariusz1971M460LIRENE BIKE TEAM
02:56:25
 
1672415Klicki Tomasz1977M462MCP Bike Team
02:57:07
 
991184Marcelewicz Piotr1976M433MARCELI TEAM
02:43:17
23,55
1682734Dużyński Sebastian1975M463MCP Bike Team
02:57:41
 
1691970Broncewicz Piotr1970M464DAMOVO BIKE TEAM
02:57:50
 
151409Sobczak Artur1978M454MYBIKE.PL
02:53:59
24.44
171691Baziak Piotr1970M465Nowy Sącz
02:58:29
 
1772666Jankowski Dariusz1973M466WIELISZEW HERON TEAM
03:00:55
 
17853Lang Norbert1971M467Jastrzębnik
03:01:08
 
1802002Cyckiewicz Robert1972M468Bike Fun Legionowo
03:01:14
 
184639Żołędowski Jacek1976M470NASZ BIKE TEAM
03:02:19
 
1851013Staszczak Paweł1974M471Kwiatkówek
03:02:42
 
195478Borkowski Marcin1976M478Polski Klub MTB
03:05:44
25.3
1891102Buczyński Piotr1973M473MYBIKE.PL
03:03:52
 
1901039Smoliński Marcin1976M474Warszawa
03:03:59
25
191782Michalak Jacek1975M475COLOR TEAM
03:04:08
 
192540Kudła Andrzej1973M476ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
03:04:10
 
194115Jankiewicz Bogusław1974M477Świat Rowerów Team
03:05:33
 
196299Pęczkowski Andrzej1969M479DAMOVO BIKE TEAM
03:05:55
 
197539Weronowicz Mariusz1976M480ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
03:06:23
 
198674Zaboklicki Przemysław1976M481Warszawa
03:06:38
 
1992030Moczydłowski Piotr1976M482Ząbki
03:07:02
 
200285Uliczny Marcin1974M483Płocki Klub Kolarski
03:07:19
 
160422Kurowski Michał1978M458POLA-K
02:55:35
23.3
205129Kobyliński Grzegorz1978M484Bike Fun Legionowo
03:08:43
 
2091530Graczykowski Marek1977M487REXONA MTB TEAM
03:10:12
 
211286Wroński Grzegorz1977M488DAMOVO BIKE TEAM
03:11:46
 
206160Gogół Artur1977M485Chlorki.pl
03:09:03
24.5
215155Giedzicz Andrzej1975M489INTEGA
03:14:32
 
217699Sidorowicz Dawid1976M490Wieliszew
03:14:52
 
1621097Iwan Dominik1978M459KOMOBIKE SCOTT
02:56:14
22.5
218434Turski Przemysław1975M491MCP Bike Team
03:15:56
 
222287Wilczyński Rafał1978M493DAMOVO BIKE TEAM
03:18:06
 
22397Piotrowski Rafał1973M494MYBIKE.PL
03:18:40
 
2251094Karkowski Rafał1977M495Płocki Klub Kolarski
03:19:44
 
226995Sitkiewicz Jacek1978M496Warszawa
03:20:21
 
227133Bednarz Robert1974M497Warszawa
03:21:34
 
228293Nieciecki Robert1972M498DAMOVO BIKE TEAM
03:22:01
 
229395Grocholewicz Mariusz1974M499Łódź
03:22:21
 
231781Kopeć Grzegorz1974M4100Warszawa
03:23:19
 
188476Jazgara Robert1975M472Warszawa
03:03:50
22.59
207239Głąb Wojciech1971M486Chlorki.pl
03:09:04
23.20
232427Lipowski Marek1969M4101BNP Paribas
03:24:20
 
23489Kobus Cezary1973M4102DRUŻYNA TVN
03:28:22
 
235731Seliga Marcin1978M4103Warszawa
03:30:27
 
2361527Nowak Mariusz1970M4104Płock
03:32:07
 
237656Pluciński Piotr1976M4105Wodociągi Warszawskie
03:40:23
 
220932Godlewski Adam1972M492KAMYK Radzymin MTB TEAM
03:17:24
22,72
240127Turczyński Grzegorz1974M4106Janówek Pierwszy
03:46:10