Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2022-03-20

Kategoria M3, Dystans MINI - 28.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 66

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1314Białek Patryk1988M31KAMYK Radzymin MTB TEAM00:58:19
26Iwański Tomasz1983M32Rafbike Cycling Team00:58:22
3375Reszke Marcin1987M33BAD BOY BIKE TEAM00:58:32
4157Sienkiewicz Artur1982M34WIELISZEW HERON TEAM00:58:37
61064McFarlane Anthony1985M35FTI RACING TEAM01:01:43
7376Walęcki Michał1985M36MCP BIKE TEAM01:01:51
201322Jabłoński Cezary1984M37KK Catena Wyszków01:04:06
22206Zdanowski Krzysztof1984M38Grupa ANG01:04:11
2349Kałuski Sebastian1986M39Warszawa01:04:16
27570Winek Mateusz1988M310Mobilny Warsztat Rowerowy01:04:57
33194Pawlak Tobiasz1986M312Łódź01:05:50
3289Kokoryk Michał1982M311Ojciec i Syn01:05:53
359Kolibowski Krzysztof1988M313Łomianki01:05:57
43521Rydzewski Tomasz1987M314TIMBUD TEAM01:06:41
45318Depczyński Mariusz1985M315Łódź01:06:44
48335Barankiewicz Kamil1986M316Jeździmy! Radzymin01:07:08
52564Wróbel Grzegorz1990M317TEAM PKO BANK POLSKI01:07:38
532021Kowalski Krzysztof1991M318HPE-ESKOM01:07:41
54393Szelenbaum Filip1985M319Otrębusy01:07:48
56273Krysiak Maciej1986M320LINK X-Force01:07:53
5986Galikowski Kamil1986M321Dąbrówka01:08:11
60238Strąk Jarosław1982M322NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:08:14
621882Paziewski Mariusz1982M323Krzywda01:08:20
651716Zygner Tomasz1984M324HPE-ESKOM01:08:36
67133Chyliński Michał1991M325Stajnia Rowerowa Team01:08:53
731408Zuchowicz Sebastian1988M326Warszawa01:09:49
781989Rymanowski Michał1989M327NEXTIE Bike Team 01:10:01
80568Koc Krzysztof1986M328Pruszków01:10:23
9118Podgórski Bartosz1987M329OPEN BIKE TEAM01:11:23
9256Zajączkowski Rafał1987M330Łomianki Dolne01:11:28
931304Kordowski Dariusz1985M331Bike Fun Legionowo01:11:31
94117Jarosiewicz Michał1989M332Warszawa01:11:33
951335Bloch Michał1982M333KK Catena Wyszków01:11:38
98125Werner Sebastian1989M335Bike Fun Legionowo01:12:28
9746Stempniak Sebastian1985M334TEAM PKO BANK POLSKI01:12:29
101507Matysiuk Radosław1986M336RADO01:12:52
106228Ledzion Wojciech1984M337Warszawa01:13:20
109244Buczyński Łukasz1982M338Białystok01:13:25
112116Matanowski Sebastian1982M339POLNA TEAM01:13:48
114233Borysiak Marcin1983M340Stajnia Rowerowa Team01:14:02
116801Jagiełło Łukasz1989M341ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:14:13
118795Kowalewski Bartosz1984M342Piastów01:14:37
11936Laskowski Tomasz1986M343TEAM PKO BANK POLSKI01:14:55
124998Białas Jarosław1983M344Warszawa01:15:39
126310Żebrowski Marcin1983M345MCP BIKE TEAM01:15:57
1341991Mirecki Bartłomiej1991M346OPEN BIKE TEAM01:17:02
1362000Krauze Tomasz1982M347Warszawa01:17:12
144361Nesterowicz Jakub1991M348Warszawa01:17:45
149222Karaś Tomasz1983M349Karasie w Trasie01:17:59
150432Utnicki Marek1985M350OPEN BIKE TEAM01:18:02
158350Mularczyk Łukasz1983M351Kanie01:18:52
159365Stolarczyk Tomasz1988M352PolandBike Expo01:18:59
168384Filipowicz Daniel1985M353Jeździmy! Radzymin01:20:00
173447Bralski Piotr1984M354Warszawa01:21:02
177399Florczak Kamil1985M355OPEN BIKE TEAM01:21:50
1811931Szuchnik Sebastian1986M356OPEN BIKE TEAM01:22:43
185526Wasilewski Rafał1982M357Warszawa01:23:51
186528Wenda Kamil1985M358Wieliszew01:24:08
199304Dylewski Hubert1982M359Warszawa01:27:40
2062020Bula Jacek1984M360MAŁKINIA GÓRNA01:29:30
208223Jaworski Łukasz1983M361Raszyn01:31:16
213529Walczak Daniel1986M362Kobyłka01:37:16
219530Gadomski Marcin1986M363Lipinki01:45:07
222442Kaczmarczyk Michał1989M364Piastów02:05:19
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11200Iwanicki Michał1982M3 KS HERAKLES  
2367Wiraszka Rafał1984M3 Travelo MTB Team  
Hosting ESKOM