Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2022-03-20

Kategoria M4, Dystans MINI - 28.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 83

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
561Posadzy Tomasz1973M41VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM01:00:59
92003Zieliński Adam1978M42Zielonka01:02:15
1035Wyczółkowski Łukasz1979M43Zielonka01:02:34
11190Barańczyk Piotr1976M44DAMOVO BIKE TEAM01:02:42
164Stanisławski Marek1980M45Warszawa01:03:26
21189Bogdanowicz Marcin1979M46DAMOVO BIKE TEAM01:04:13
24369Czachor Piotr1974M47INŻYNIERIA ROWEROWA01:04:37
29425Grudny Bartłomiej1978M48ALL TOP STAG TEAM01:05:13
36787Siwiński Łukasz1980M49POLSKI KLUB MTB01:06:02
38385Molski Artur1980M410GRZMOT PODLASIA01:06:06
41947Dużyński Sebastian1975M411MCP BIKE TEAM01:06:30
4240Chojecki Michał1974M412Otwock01:06:33
441320Antoniak Adam1978M413KK Catena Wyszków01:06:44
46368Wal Mariusz1977M414VORTUNE EQUITY BIKE TEAM01:06:58
47518Rozwadowski Adam1973M415TIMBUD TEAM01:06:59
55187Grzebalski Mieczysław1975M416DAMOVO BIKE TEAM01:07:51
58605Komór Piotr1976M417Stajnia Rowerowa Team01:08:02
61440Klaus Albert1975M418KAMYK Radzymin MTB TEAM01:08:27
6485Kuczyński Dariusz1975M420OPEN BIKE TEAM01:08:32
63146Hawraj Robert1978M419Krępiel01:08:35
66398Czerniakiewicz Tomasz1976M421Marki01:08:47
68379Sioch Radosław1981M422PZU SPORT TEAM01:09:03
69234Boratyński Marcin1977M423Pie3cki Team01:09:05
711111Tyczyński Artur1977M424Jeździmy! Radzymin01:09:11
75148Ciskowski Marcin1980M425mechaniq.pl01:09:55
76386Wróblewski Andrzej1977M426GRZMOT PODLASIA01:09:55
77389Cieloch Tomasz1980M427MCP BIKE TEAM01:09:57
79501Bliszczyk Jacek1980M428Karczew01:10:06
8287Ochędzan Grzegorz1979M429Bike Fun Legionowo01:10:54
84517Tomaszewski Bogdan1974M430TIMBUD TEAM01:11:02
86236Tokarz Paweł1973M431Stajnia Rowerowa Team01:11:15
87185Jankowski Dariusz1973M432DAMOVO BIKE TEAM01:11:16
90360Bartosiewicz Mariusz1972M433ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:11:24
10033Borzymowski Paweł1978M434Jabłonna01:12:49
102977Łatkowski Łukasz1977M435Chotomów01:12:55
10377Koloński Arkadiusz1977M436Reckitt Riders01:13:02
105306Mucha Jacek1972M437HPE-ESKOM01:13:19
108475Randak Robert1976M438Warszawa01:13:25
1131910Grzesik Marcin1973M439GRUPA BIEGOWA CHTMO01:13:52
115136Wester Stanisław1979M440Reckitt Riders01:14:16
117772Bolek Adam1974M441Bolo Bike Team 01:14:31
12158Malinowski Marcin1980M442OPEN BIKE TEAM01:15:07
122374Famulski Karol1981M443Łódź01:15:18
125210Kępka Sławomir1972M444Stajnia Rowerowa Team01:15:44
128118Miernik Michał1979M445Warszawa01:16:14
130344Rumowski Paweł1980M446Warszawa01:16:43
1311205Skalski Marek1972M447KS HERAKLES01:16:52
132366Kielak Paweł1981M448Stajnia Rowerowa Team01:16:59
1332002Biały Artur1976M449Stajnia Rowerowa Team01:17:05
135134Skoszkiewicz Mariusz1975M450Serock01:17:10
1371641Mazurkiewicz Piotr1973M451OPEN BIKE TEAM01:17:13
138334Popis Maciej1978M452OPEN BIKE TEAM01:17:24
1407Busza Marcin1973M453Kraft Automotive Team01:17:34
147183Baciński Arkadiusz1975M454DAMOVO BIKE TEAM01:17:56
152676Szulc Rafał1976M455POLONIA WARSZAWA MTB01:18:16
155307Orzechowski Paweł1977M456Otwock01:18:18
156973Bedra Józef1973M457Bike Fun Legionowo01:18:22
161245Ślusarczyk Konrad1979M458Warszawa01:19:10
16288Szachna Leszek1976M459Serock01:19:11
166717Beczkowicz Michał1978M460Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:19:38
167295Szczypek Łukasz1981M461Otwock01:19:43
169288Jedynak Jakub1973M462LKK LUKS SŁAWNO01:20:30
170338Cykman Maciej1976M463Husaria LC Elektronik01:20:31
172556Folta Krzysztof1977M464Marki01:20:32
175546Strzelecki Marcin1981M465Zielonka01:21:24
178510Wdowiak Wojciech1977M466Warszawa01:22:06
179303Turowski Krzysztof1976M467HPE-ESKOM01:22:07
184567Penciak Krzysztof1974M469x01:22:41
182302Radzyński Marcin1977M468Warszawa01:22:45
1891550Moroz Piotr1981M470MARCELI TEAM01:24:44
1911177Klimkiewicz Piotr1976M471MCP BIKE TEAM01:25:13
1952017Rok Robert1980M472TEAM PKO BANK POLSKI01:26:26
197339Myszkowski Bartek1976M473Husaria LC Elektronik01:27:02
1981978Deptuszewski Ireneusz1978M474PRZYPAŚNIKI TEAM01:27:34
201715Przybysz Sebastian1976M475Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:28:07
2031201Pakosiński Marcin1979M476KS HERAKLES01:28:19
205405Rokowski Rafał1978M477LIRENE BIKE TEAM01:29:03
209142Wypych Marcin1976M478Skubianka01:33:02
215569Pazdan Piotr1972M479TEAM PKO BANK POLSKI01:41:37
218180Stępień Paweł1973M480DAMOVO BIKE TEAM01:43:17
220408Bełzowski Janusz1980M481LIRENE BIKE TEAM01:47:09
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1850Kallas Arkadiusz1976M4 Warszawa  
2322Surdyk Maciej1977M4 KAMYK Radzymin MTB TEAM  
Hosting ESKOM