Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2022-03-20

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 28.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 228

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1314Białek Patryk1988M31KAMYK Radzymin MTB TEAM00:58:19
26Iwański Tomasz1983M32Rafbike Cycling Team00:58:22
3375Reszke Marcin1987M33BAD BOY BIKE TEAM00:58:32
4157Sienkiewicz Artur1982M34WIELISZEW HERON TEAM00:58:37
561Posadzy Tomasz1973M41VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM01:00:59
61064McFarlane Anthony1985M35FTI RACING TEAM01:01:43
8553Kowalski Ireneusz1970M51Grupa ANG01:01:51
7376Walęcki Michał1985M36MCP BIKE TEAM01:01:51
92003Zieliński Adam1978M42Zielonka01:02:15
1035Wyczółkowski Łukasz1979M43Zielonka01:02:34
11190Barańczyk Piotr1976M44DAMOVO BIKE TEAM01:02:42
121336Mróz Łukasz1992M21KK Catena Wyszków01:02:43
13152Zieliński Mateusz2006MJ1GKK OPTY MAZOWSZE01:03:04
14345Karczmarek Maciej1992M22COZMOBIKE01:03:08
1521Włazałek Aleksander1999M23Pilawa01:03:10
164Stanisławski Marek1980M45Warszawa01:03:26
17135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:03:42
18109Erber Dariusz1970M52WGR GRÓJEC01:03:58
19380Białek Tomasz1963M53KAMYK Radzymin MTB TEAM01:04:04
201322Jabłoński Cezary1984M37KK Catena Wyszków01:04:06
22206Zdanowski Krzysztof1984M38Grupa ANG01:04:11
21189Bogdanowicz Marcin1979M46DAMOVO BIKE TEAM01:04:13
2349Kałuski Sebastian1986M39Warszawa01:04:16
24369Czachor Piotr1974M47INŻYNIERIA ROWEROWA01:04:37
25572Wyszkowski Mikołaj2005M11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:04:38
26235Zuchora Kacper2004M12Sokół Bodzanów01:04:45
27570Winek Mateusz1988M310Mobilny Warsztat Rowerowy01:04:57
29425Grudny Bartłomiej1978M48ALL TOP STAG TEAM01:05:13
28571Jabłoński Mateusz1996M24Bike Fun Legionowo01:05:15
30520Świderski Tadeusz1968M54TIMBUD TEAM01:05:28
31509Chachuła Ignacy2006MJ3NIEWIADÓW BORO01:05:43
34420Jarosiewicz Tomasz1996M25Warszawa01:05:49
33194Pawlak Tobiasz1986M312Łódź01:05:50
3289Kokoryk Michał1982M311Ojciec i Syn01:05:53
359Kolibowski Krzysztof1988M313Łomianki01:05:57
36787Siwiński Łukasz1980M49POLSKI KLUB MTB01:06:02
37333Kunka Mariusz1970M55Mikówiec01:06:03
38385Molski Artur1980M410GRZMOT PODLASIA01:06:06
39301Krzyczkowski Michał1998M26Stajnia Rowerowa Team01:06:11
40566Glinicki Damian1996M27NEXTIE Bike Team 01:06:20
41947Dużyński Sebastian1975M411MCP BIKE TEAM01:06:30
4240Chojecki Michał1974M412Otwock01:06:33
43521Rydzewski Tomasz1987M314TIMBUD TEAM01:06:41
441320Antoniak Adam1978M413KK Catena Wyszków01:06:44
45318Depczyński Mariusz1985M315Łódź01:06:44
46368Wal Mariusz1977M414VORTUNE EQUITY BIKE TEAM01:06:58
47518Rozwadowski Adam1973M415TIMBUD TEAM01:06:59
48335Barankiewicz Kamil1986M316Jeździmy! Radzymin01:07:08
511998Kamiński Grzegorz1970M57Otwock01:07:35
50423Byczyk Mariusz1968M56Lublin01:07:36
49197Skorupski Jakub2005M13WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:07:37
52564Wróbel Grzegorz1990M317TEAM PKO BANK POLSKI01:07:38
532021Kowalski Krzysztof1991M318HPE-ESKOM01:07:41
54393Szelenbaum Filip1985M319Otrębusy01:07:48
55187Grzebalski Mieczysław1975M416DAMOVO BIKE TEAM01:07:51
56273Krysiak Maciej1986M320LINK X-Force01:07:53
57355Kowalski Ryszard1959M61Zatory01:07:58
58605Komór Piotr1976M417Stajnia Rowerowa Team01:08:02
5986Galikowski Kamil1986M321Dąbrówka01:08:11
60238Strąk Jarosław1982M322NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:08:14
621882Paziewski Mariusz1982M323Krzywda01:08:20
61440Klaus Albert1975M418KAMYK Radzymin MTB TEAM01:08:27
6485Kuczyński Dariusz1975M420OPEN BIKE TEAM01:08:32
63146Hawraj Robert1978M419Krępiel01:08:35
651716Zygner Tomasz1984M324HPE-ESKOM01:08:36
66398Czerniakiewicz Tomasz1976M421Marki01:08:47
67133Chyliński Michał1991M325Stajnia Rowerowa Team01:08:53
68379Sioch Radosław1981M422PZU SPORT TEAM01:09:03
69234Boratyński Marcin1977M423Pie3cki Team01:09:05
711111Tyczyński Artur1977M424Jeździmy! Radzymin01:09:11
70289Jedynak Michał2007MJ4LKK LUKS SŁAWNO01:09:16
7297Kokoryk Filip2007MJ5Ojciec i Syn01:09:49
731408Zuchowicz Sebastian1988M326Warszawa01:09:49
74356Żukowski Michał1971M58JURAND CIECHANÓW01:09:51
75148Ciskowski Marcin1980M425mechaniq.pl01:09:55
76386Wróblewski Andrzej1977M426GRZMOT PODLASIA01:09:55
77389Cieloch Tomasz1980M427MCP BIKE TEAM01:09:57
781989Rymanowski Michał1989M327NEXTIE Bike Team 01:10:01
79501Bliszczyk Jacek1980M428Karczew01:10:06
80568Koc Krzysztof1986M328Pruszków01:10:23
81364Mucharski Krzysztof1994M28KAMYK Radzymin MTB TEAM01:10:31
8287Ochędzan Grzegorz1979M429Bike Fun Legionowo01:10:54
83557Folta Tomasz2006MJ6WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:11:02
84517Tomaszewski Bogdan1974M430TIMBUD TEAM01:11:02
85198Lewandowski Krzysztof1961M62Sokół Bodzanów01:11:09
89108Bareja Leszek1970M59Warszawa01:11:15
88562Szczepański Mateusz2004M14V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:11:15
86236Tokarz Paweł1973M431Stajnia Rowerowa Team01:11:15
87185Jankowski Dariusz1973M432DAMOVO BIKE TEAM01:11:16
9118Podgórski Bartosz1987M329OPEN BIKE TEAM01:11:23
90360Bartosiewicz Mariusz1972M433ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:11:24
9256Zajączkowski Rafał1987M330Łomianki Dolne01:11:28
931304Kordowski Dariusz1985M331Bike Fun Legionowo01:11:31
94117Jarosiewicz Michał1989M332Warszawa01:11:33
951335Bloch Michał1982M333KK Catena Wyszków01:11:38
96601Paradowski Jacek1967M510NOWA AMA01:12:26
98125Werner Sebastian1989M335Bike Fun Legionowo01:12:28
9746Stempniak Sebastian1985M334TEAM PKO BANK POLSKI01:12:29
10033Borzymowski Paweł1978M434Jabłonna01:12:49
99357Sawicki Maciej2005M15Zielonka01:12:50
101507Matysiuk Radosław1986M336RADO01:12:52
102977Łatkowski Łukasz1977M435Chotomów01:12:55
10377Koloński Arkadiusz1977M436Reckitt Riders01:13:02
104410Rędziński Michał1995M29Sochaczew01:13:11
107524Tomaszewski Jakub2003M16TIMBUD TEAM01:13:16
105306Mucha Jacek1972M437HPE-ESKOM01:13:19
106228Ledzion Wojciech1984M337Warszawa01:13:20
108475Randak Robert1976M438Warszawa01:13:25
109244Buczyński Łukasz1982M338Białystok01:13:25
1101313Koczeski Wojciech1970M511HENGST FILTER TEAM01:13:45
1111238Głowacki Piotr1993M210Warszawa01:13:46
112116Matanowski Sebastian1982M339POLNA TEAM01:13:48
1131910Grzesik Marcin1973M439GRUPA BIEGOWA CHTMO01:13:52
114233Borysiak Marcin1983M340Stajnia Rowerowa Team01:14:02
116801Jagiełło Łukasz1989M341ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:14:13
115136Wester Stanisław1979M440Reckitt Riders01:14:16
117772Bolek Adam1974M441Bolo Bike Team 01:14:31
118795Kowalewski Bartosz1984M342Piastów01:14:37
120277Kielec Mikołaj1994M211WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:14:54
11936Laskowski Tomasz1986M343TEAM PKO BANK POLSKI01:14:55
12158Malinowski Marcin1980M442OPEN BIKE TEAM01:15:07
122374Famulski Karol1981M443Łódź01:15:18
123275Bober Zbigniew1946M71Leśniewo Górne01:15:37
124998Białas Jarosław1983M344Warszawa01:15:39
125210Kępka Sławomir1972M444Stajnia Rowerowa Team01:15:44
126310Żebrowski Marcin1983M345MCP BIKE TEAM01:15:57
12724Nowak Jan1962M512KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:01
128118Miernik Michał1979M445Warszawa01:16:14
129392Pazura Patryk2002M17Otwock01:16:19
130344Rumowski Paweł1980M446Warszawa01:16:43
1311205Skalski Marek1972M447KS HERAKLES01:16:52
132366Kielak Paweł1981M448Stajnia Rowerowa Team01:16:59
1341991Mirecki Bartłomiej1991M346OPEN BIKE TEAM01:17:02
1332002Biały Artur1976M449Stajnia Rowerowa Team01:17:05
135134Skoszkiewicz Mariusz1975M450Serock01:17:10
1362000Krauze Tomasz1982M347Warszawa01:17:12
1371641Mazurkiewicz Piotr1973M451OPEN BIKE TEAM01:17:13
138334Popis Maciej1978M452OPEN BIKE TEAM01:17:24
139997MARCINIUK PRZEMYSŁAW1995M212Wohyń01:17:29
1407Busza Marcin1973M453Kraft Automotive Team01:17:34
1412007Biernacki Jakub1965M513Warszawa01:17:38
142211Kaczorowski Aleksander1946M72WIELISZEW HERON TEAM01:17:40
145316Kiełbowski Włodzimierz1957M63RADZIO ROWERY01:17:44
144361Nesterowicz Jakub1991M348Warszawa01:17:45
14313Radziszewski Piotr2000M213Warszawa01:17:46
1461970Antczak Radosław1970M514Warszawa01:17:53
147183Baciński Arkadiusz1975M454DAMOVO BIKE TEAM01:17:56
149222Karaś Tomasz1983M349Karasie w Trasie01:17:59
148428Wolak Artur1970M515Warszawa01:17:59
150432Utnicki Marek1985M350OPEN BIKE TEAM01:18:02
151414Wysocki Grzegorz1957M64LIRENE BIKE TEAM01:18:07
1531956Skorek Janusz1956M65Warszawa01:18:09
152676Szulc Rafał1976M455POLONIA WARSZAWA MTB01:18:16
155307Orzechowski Paweł1977M456Otwock01:18:18
154293Piętka Jarosław1969M516Sport-Tour01:18:19
156973Bedra Józef1973M457Bike Fun Legionowo01:18:22
157505Podhajski Aleksy1996M214BIKERSTUDIO01:18:51
158350Mularczyk Łukasz1983M351Kanie01:18:52
160362Małolepszy Janusz1970M517RAZEM TRENUJEMY SPORT01:18:59
159365Stolarczyk Tomasz1988M352PolandBike Expo01:18:59
161245Ślusarczyk Konrad1979M458Warszawa01:19:10
16288Szachna Leszek1976M459Serock01:19:11
163773Bolek Stanisław2002M18Bolo Bike Team 01:19:22
1651409Pergoł Edward1950M73Warszawa01:19:34
164332Florczak Arkadiusz1993M215OPEN BIKE TEAM01:19:35
166717Beczkowicz Michał1978M460Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:19:38
167295Szczypek Łukasz1981M461Otwock01:19:43
168384Filipowicz Daniel1985M353Jeździmy! Radzymin01:20:00
169288Jedynak Jakub1973M462LKK LUKS SŁAWNO01:20:30
170338Cykman Maciej1976M463Husaria LC Elektronik01:20:31
1711107Bogdański Jacek1959M66MARCELI TEAM01:20:32
172556Folta Krzysztof1977M464Marki01:20:32
173447Bralski Piotr1984M354Warszawa01:21:02
174565Król Zbgniew1966M518Wołomin01:21:23
175546Strzelecki Marcin1981M465Zielonka01:21:24
177399Florczak Kamil1985M355OPEN BIKE TEAM01:21:50
176141Wypych Jakub2007MJ7KS Sokół Serock01:21:50
178510Wdowiak Wojciech1977M466Warszawa01:22:06
179303Turowski Krzysztof1976M467HPE-ESKOM01:22:07
180205Jankowski Wincenty1952M67Warszawa01:22:08
184567Penciak Krzysztof1974M469x01:22:41
1811931Szuchnik Sebastian1986M356OPEN BIKE TEAM01:22:43
182302Radzyński Marcin1977M468Warszawa01:22:45
183527Arnold Waldemar1953M68CLEAR BIKE TEAM01:22:48
185526Wasilewski Rafał1982M357Warszawa01:23:51
186528Wenda Kamil1985M358Wieliszew01:24:08
187504Jabłoński Lech Jerzy1954M69SPORT STATION TEAM01:24:09
1881992Pękała Mateusz1992M216Warszawa01:24:34
1891550Moroz Piotr1981M470MARCELI TEAM01:24:44
1901971Syrówka Janusz1971M519Warszawa01:24:52
1911177Klimkiewicz Piotr1976M471MCP BIKE TEAM01:25:13
1931968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M521Warszawa01:25:26
1921634Skomorowski Marek1969M520Marki01:25:27
194358Sawicki Jacek1969M522Zielonka01:26:23
1952017Rok Robert1980M472TEAM PKO BANK POLSKI01:26:26
1961949Gramann Andrzej1949M74Krubin01:26:58
197339Myszkowski Bartek1976M473Husaria LC Elektronik01:27:02
1981978Deptuszewski Ireneusz1978M474PRZYPAŚNIKI TEAM01:27:34
199304Dylewski Hubert1982M359Warszawa01:27:40
200354Sajna Marian1950M75Nowy Dwór Mazowiecki01:28:02
201715Przybysz Sebastian1976M475Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:28:07
202542Góral Piotr1956M610Józefosław01:28:11
2031201Pakosiński Marcin1979M476KS HERAKLES01:28:19
204279Wierzbicki Kacper2006MJ8Łączy Nas Pasja01:28:24
205405Rokowski Rafał1978M477LIRENE BIKE TEAM01:29:03
2062020Bula Jacek1984M360MAŁKINIA GÓRNA01:29:30
207208Kępka Kamil2007MJ9Stajnia Rowerowa Team01:30:47
208223Jaworski Łukasz1983M361Raszyn01:31:16
209142Wypych Marcin1976M478Skubianka01:33:02
2102Perschke Kacper1969M523TEAM PKO BANK POLSKI01:35:44
212154Chrząstek Kacper2006MJ10Łączy Nas Pasja01:36:15
21167Górski Zdzisław1951M763S BIKE TEAM CIECHANÓW01:36:20
213529Walczak Daniel1986M362Kobyłka01:37:16
214311Biernacki Tadeusz1939M77Warszawa01:38:00
215569Pazdan Piotr1972M479TEAM PKO BANK POLSKI01:41:37
2161911Puchalski Paweł1961M611POLONIA WARSZAWA MTB01:41:59
217340Olszewski Wojciech1968M524Husaria LC Elektronik01:43:12
218180Stępień Paweł1973M480DAMOVO BIKE TEAM01:43:17
219530Gadomski Marcin1986M363Lipinki01:45:07
220408Bełzowski Janusz1980M481LIRENE BIKE TEAM01:47:09
221559Więsik Adrian1995M217warszawa01:50:37
222442Kaczmarczyk Michał1989M364Piastów02:05:19
223144Gąsiorek Tadeusz1950M78Kobyłka02:46:11
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1850Kallas Arkadiusz1976M4 Warszawa  
21200Iwanicki Michał1982M3 KS HERAKLES  
3309Mucha Jacek2004M1 HPE-ESKOM  
4367Wiraszka Rafał1984M3 Travelo MTB Team  
5322Surdyk Maciej1977M4 KAMYK Radzymin MTB TEAM  
Hosting ESKOM