Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2022-03-20

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2394.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
171Mioduszewski Artur1978M421MAXDAMOVO BIKE TEAM598.94
161Woźnica Łukasz1994M231MAXDAMOVO BIKE TEAM598.92
181Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K321MAXDAMOVO BIKE TEAM598.10
191Kosko Magdalena1984K332MAXDAMOVO BIKE TEAM598.07
166Jusiński Adrian1984M32910MAXDAMOVO BIKE TEAM546.24
164Mierzejewski Tomasz1981M43817MAXDAMOVO BIKE TEAM541.28
172Zwierko Łukasz1982M38325MAXDAMOVO BIKE TEAM455.78
190Barańczyk Piotr1976M4114MINIDAMOVO BIKE TEAM372.43
189Bogdanowicz Marcin1979M4216MINIDAMOVO BIKE TEAM363.55
187Grzebalski Mieczysław1975M45516MINIDAMOVO BIKE TEAM344.06
185Jankowski Dariusz1973M48732MINIDAMOVO BIKE TEAM327.50
183Baciński Arkadiusz1975M414754MINIDAMOVO BIKE TEAM299.30
163Korzeb Natalia1984K32610MINIDAMOVO BIKE TEAM269.72
180Stępień Paweł1973M421880MINIDAMOVO BIKE TEAM225.99
156Galeńska Kaja2015D12110FANDAMOVO BIKE TEAM71.29
16Jusiński Tomasz2017CC27CROSDAMOVO BIKE TEAM

2

Grupa ANG

PUNKTY : 2252.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
600Gajewski Karol1982M363MAXGrupa ANG576.89
158Tlaga Krzysztof1986M3154MAXGrupa ANG559.93
602Daczkowski Gustaw2000M2164MAXGrupa ANG559.84
901Zagórski Jan Jakub1978M4178MAXGrupa ANG556.26
603Staniewski Michał1978M44619MAXGrupa ANG517.98
553Kowalski Ireneusz1970M581MINIGrupa ANG377.17
206Zdanowski Krzysztof1984M3228MINIGrupa ANG363.44

3

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2251.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1333Góralewski Łukasz1983M342MAXKK Catena Wyszków589.43
1324Trzciński Paweł1972M473MAXKK Catena Wyszków576.29
1334Abramczyk Paweł1976M43215MAXKK Catena Wyszków542.99
1329Stempień Marek1978M43316MAXKK Catena Wyszków542.46
1327Wasiak Damian1982M33513MAXKK Catena Wyszków542.01
1337Skoczeń Michał1983M35820MAXKK Catena Wyszków494.82
1336Mróz Łukasz1992M2121MINIKK Catena Wyszków372.21
1322Jabłoński Cezary1984M3207MINIKK Catena Wyszków364.17
1320Antoniak Adam1978M44413MINIKK Catena Wyszków349.38
1335Bloch Michał1982M39533MINIKK Catena Wyszków325.55

4

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 2245.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Brzyski Rafał1974M452MAXRETRO STORK TEAM576.90
221Michalski Maciej1979M4116MAXRETRO STORK TEAM570.37
284Wiesiołek Magdalena1990K343MAXRETRO STORK TEAM556.72
427Duda Robert1969M5372MAXRETRO STORK TEAM541.42

5

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2195.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1110Skrzyniarz Tomasz1977M495MAXMYBIKE.PL574.53
359Górecki Karol1983M3195MAXMYBIKE.PL555.07
1960Mrożewski Krzysztof1960M6221MAXMYBIKE.PL553.23
324Wódka Wojciech1977M45122MAXMYBIKE.PL512.68
1008Zduniak Karol1984M35419MAXMYBIKE.PL505.35
397Szlązak Piotr1973M46229MAXMYBIKE.PL489.67
800Zduniak Sylwia1984K364MAXMYBIKE.PL483.68
70Borowiecki Tomasz1975M47736MAXMYBIKE.PL464.17
320Piotrowski Rafał1973M48139MAXMYBIKE.PL458.64
1002Buczyński Piotr1973M48742MAXMYBIKE.PL447.35

6

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 2170.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
513Ugniewski Mariusz1980M484MAXTIMBUD TEAM576.13
514Kąkol Sławomir1964M5131MAXTIMBUD TEAM562.81
523Patalan Dariusz1976M44018MAXTIMBUD TEAM537.66
525Nowak Artur1973M45926MAXTIMBUD TEAM493.69
515Tomaszewska Julita1978K442MINITIMBUD TEAM383.27
520Świderski Tadeusz1968M5304MINITIMBUD TEAM356.48
521Rydzewski Tomasz1987M34314MINITIMBUD TEAM349.53
518Rozwadowski Adam1973M44715MINITIMBUD TEAM348.09
517Tomaszewski Bogdan1974M48430MINITIMBUD TEAM328.55
524Tomaszewski Jakub2003M11076MINITIMBUD TEAM318.22

7

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1886.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
353Bąkowski Marcin1974M44720MAXStajnia Rowerowa Team517.68
248Mędel Piotr1971M57611MAXStajnia Rowerowa Team466.23
707Lasek Marcin1974M47837MAXStajnia Rowerowa Team463.41
44Zachwieja Eugeniusz1959M6913MAXStajnia Rowerowa Team438.85
606Michnowska Katarzyna1987K395MAXStajnia Rowerowa Team402.51
301Krzyczkowski Michał1998M2396MINIStajnia Rowerowa Team352.30
605Komór Piotr1976M45817MINIStajnia Rowerowa Team342.87
133Chyliński Michał1991M36725MINIStajnia Rowerowa Team338.56
236Tokarz Paweł1973M48631MINIStajnia Rowerowa Team327.71
233Borysiak Marcin1983M311440MINIStajnia Rowerowa Team315.20
210Kępka Sławomir1972M412544MINIStajnia Rowerowa Team308.25
366Kielak Paweł1981M413248MINIStajnia Rowerowa Team303.11
2002Biały Artur1976M413349MINIStajnia Rowerowa Team302.82
208Kępka Kamil2007MJ2079MINIStajnia Rowerowa Team257.15

8

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1837.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
417Kopycki Jakub1982M36622MAXLIRENE BIKE TEAM482.26
422Podębski Dariusz1971M57210MAXLIRENE BIKE TEAM470.97
416Badowski Jacek1967M58613MAXLIRENE BIKE TEAM448.11
400Paprocki Michał1978M49244MAXLIRENE BIKE TEAM436.63
406Ryszewski Grzegorz1966M510618MAXLIRENE BIKE TEAM361.89
414Wysocki Grzegorz1957M61514MINILIRENE BIKE TEAM298.39
413Sykurska Katarzyna1986K3186MINILIRENE BIKE TEAM291.09
415Piwowarska Magdalena1985K3197MINILIRENE BIKE TEAM289.82
409Bojzan-Matysiak Beata1980K4259MINILIRENE BIKE TEAM277.10
405Rokowski Rafał1978M420577MINILIRENE BIKE TEAM261.87
407Bełzowska Delfina1987K32811MINILIRENE BIKE TEAM258.46
404Rokowska Aleksandra1976K43110MINILIRENE BIKE TEAM241.14
408Bełzowski Janusz1980M422081MINILIRENE BIKE TEAM217.55

9

Jeździmy! Radzymin

PUNKTY : 1814.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
382Skibski Piotr1987M35318MAXJeździmy! Radzymin506.37
383Giera Marcin1983M36723MAXJeździmy! Radzymin481.83
500Sochacki Piotr1978M46931MAXJeździmy! Radzymin478.94
335Barankiewicz Kamil1986M34816MINIJeździmy! Radzymin347.24
1111Tyczyński Artur1977M47124MINIJeździmy! Radzymin337.09
384Filipowicz Daniel1985M316853MINIJeździmy! Radzymin291.55

10

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1746.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M33914MAXBike Fun Legionowo538.19
106Górnicki Michał1985M34516MAXBike Fun Legionowo521.57
571Jabłoński Mateusz1996M2284MINIBike Fun Legionowo357.68
87Ochędzan Grzegorz1979M48229MINIBike Fun Legionowo329.12
1304Kordowski Dariusz1985M39331MINIBike Fun Legionowo326.31
125Werner Sebastian1989M39835MINIBike Fun Legionowo321.63
973Bedra Józef1973M415657MINIBike Fun Legionowo297.73
292Kuflikowska Ada2012D263FANBike Fun Legionowo135.46

11

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1648.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1176Marcelewicz Piotr1976M4189MAXMARCELI TEAM555.26
1397Sobiech Łukasz1986M34215MAXMARCELI TEAM526.33
1107Bogdański Jacek1959M61716MINIMARCELI TEAM289.69
313Majkowska Iwona1975K4248MINIMARCELI TEAM277.26
1550Moroz Piotr1981M418970MINIMARCELI TEAM275.44

12

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1579.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
250Kado Grzegorz1963M5689MAXWIELISZEW HERON TEAM480.36
160Sobczak Magdalena1990K311MINIWIELISZEW HERON TEAM400.00
157Sienkiewicz Artur1982M344MINIWIELISZEW HERON TEAM398.47
211Kaczorowski Aleksander1946M71422MINIWIELISZEW HERON TEAM300.71

13

HPE-ESKOM

PUNKTY : 1555.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
127Trawkowski Paweł1973M42311MAXHPE-ESKOM552.92
2021Kowalski Krzysztof1991M35318MINIHPE-ESKOM344.63
1716Zygner Tomasz1984M36524MINIHPE-ESKOM339.71
306Mucha Jacek1972M410537MINIHPE-ESKOM318.35
303Turowski Krzysztof1976M417967MINIHPE-ESKOM284.16
14Buczel Eryk2017CC24CROSHPE-ESKOM
20Buczel Mia2020DC17CROSHPE-ESKOM

14

ROZTOCZE CYCLING TEAM

PUNKTY : 1509.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
371Herc Sławomir1968M59314MAXROZTOCZE CYCLING TEAM433.61
372Kawala Sylwester2001M2977MAXROZTOCZE CYCLING TEAM421.94
317Malec Krzysztof1963M510316MAXROZTOCZE CYCLING TEAM368.84
370Podgórska Karolina1990K3218MINIROZTOCZE CYCLING TEAM284.84

15

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1451.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Białek Patryk1988M311MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
380Białek Tomasz1963M5193MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM364.39
323Surdyk Alicja2007KJ72MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM346.04
440Klaus Albert1975M46118MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM340.95
364Mucharski Krzysztof1994M2818MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM330.91
24Nowak Jan1962M512712MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM307.12
1010Dudkowski Tymoteusz2010C363FANKAMYK Radzymin MTB TEAM184.33
1012Dudkowski Leonard2012C2101FANKAMYK Radzymin MTB TEAM175.20
439Klaus Patryk2012C2205FANKAMYK Radzymin MTB TEAM151.21
2015Dudkowska Maja2015D191FANKAMYK Radzymin MTB TEAM129.20

16

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1401.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ172MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI366.38
572Wyszkowski Mikołaj2005M1251MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI360.73
197Skorupski Jakub2005M1493MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI345.27
557Folta Tomasz2006MJ836MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI328.70
229Pachocka Dorota2010D311FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
429Bicki Paweł2009C433FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI187.20
1406Wróblewski Adrian2011C341FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI185.90
226Lewicki Jacek2010C352FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI185.02
296Kaczanowicz Paweł2010C384FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI179.57
213Langer Stanisław2010C3115FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI169.16
431Bicki Szymon2011C3126FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI168.48
285Drągowski Piotr2012C2132FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI165.29
280Uszyński Korneliusz2009C4146FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI164.35
138Ołdak Leon2011C3157FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI163.71
230Pachocka Weronika2011D322FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI161.54
1702Abramek Jakub2013C2194FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI154.12
750Kliś Kacper2011C32411FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI147.70
147Boruc Aleksander2011C32512FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI147.55
271Trzciński Filip2011C33014FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI129.58
1809Aksamit Yavora2014D1102FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI128.66
217Wawer Antonina2014D1133FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI119.36
305Helman Jakub2015C1373FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI118.57
321Wróblewska Oliwia2014D1155FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI116.42
110Puławski Tomasz2013C24015FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI114.90
272Trzciński Jan2013C24116FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI113.84
120Puławski Tymoteusz2015C1476FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI102.10
195Kołacz Aleksandra2015D1177FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI97.37
2001Podolski Kacper2015C1497FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI93.54
33Puławski Tobiasz2017CC28CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

17

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1368.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
376Walęcki Michał1985M376MINIMCP BIKE TEAM377.41
947Dużyński Sebastian1975M44111MINIMCP BIKE TEAM350.56
389Cieloch Tomasz1980M47727MINIMCP BIKE TEAM333.66
310Żebrowski Marcin1983M312645MINIMCP BIKE TEAM307.33
1177Klimkiewicz Piotr1976M419171MINIMCP BIKE TEAM273.85

18

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 1330.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
751Zarzycki Michał1972M44921MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE515.93
1963Kamiński Wojciech1963M5557MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE502.95
277Kielec Mikołaj1994M212011MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE311.41

19

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1279.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
85Kuczyński Dariusz1975M46420MINIOPEN BIKE TEAM340.22
18Podgórski Bartosz1987M39129MINIOPEN BIKE TEAM326.66
58Malinowski Marcin1980M412142MINIOPEN BIKE TEAM310.28
1991Mirecki Bartłomiej1991M313446MINIOPEN BIKE TEAM302.71
1641Mazurkiewicz Piotr1973M413751MINIOPEN BIKE TEAM302.20
334Popis Maciej1978M413852MINIOPEN BIKE TEAM301.59
432Utnicki Marek1985M315050MINIOPEN BIKE TEAM298.87
332Florczak Arkadiusz1993M216415MINIOPEN BIKE TEAM293.33
399Florczak Kamil1985M317755MINIOPEN BIKE TEAM285.07
1931Szuchnik Sebastian1986M318156MINIOPEN BIKE TEAM282.17
1997Olter Klaudia1997K2273MINIOPEN BIKE TEAM258.74
2011Śledź Wiktor2011C34615FANOPEN BIKE TEAM103.05

20

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1261.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
564Wróbel Grzegorz1990M35217MINITEAM PKO BANK POLSKI344.68
46Stempniak Sebastian1985M39734MINITEAM PKO BANK POLSKI321.63
36Laskowski Tomasz1986M311943MINITEAM PKO BANK POLSKI311.63
328Dyjas Aneta1983K3239MINITEAM PKO BANK POLSKI283.35
2017Rok Robert1980M419572MINITEAM PKO BANK POLSKI270.11
2Perschke Kacper1969M521023MINITEAM PKO BANK POLSKI243.84
569Pazdan Piotr1972M421579MINITEAM PKO BANK POLSKI229.68

21

NEXTIE Bike Team

PUNKTY : 1176.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1020Kominek Mikołaj1973M46027MAXNEXTIE Bike Team 491.58
566Glinicki Damian1996M2407MININEXTIE Bike Team 351.21
1989Rymanowski Michał1989M37827MININEXTIE Bike Team 333.52

22

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 1149.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
286Jedynak Katarzyna2005K151MAXLKK LUKS SŁAWNO522.29
289Jedynak Michał2007MJ704MINILKK LUKS SŁAWNO337.20
288Jedynak Jakub1973M416962MINILKK LUKS SŁAWNO289.92

23

KS Sokół Serock

PUNKTY : 1143.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ83MINIKS Sokół Serock344.12
212Waśniewska Olga2007KJ94MINIKS Sokół Serock332.66
141Wypych Jakub2007MJ1767MINIKS Sokół Serock285.30
139Wąsik Jan2008C474FANKS Sokół Serock181.00
291Obraziński Marcel2008C495FANKS Sokół Serock177.95
140Majgier Dawid2011C32713FANKS Sokół Serock140.16

24

KK KURPIE KADZIDŁO

PUNKTY : 1096.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
290Aleksandrowicz Dariusz1976M42010MAXKK KURPIE KADZIDŁO554.67
247Grabowski Rafał1996M2365MAXKK KURPIE KADZIDŁO541.44

25

KOMON BIKES

PUNKTY : 1087.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
129Talmont Piotr1980M43014MAXKOMON BIKES545.67
130Radziszewski Konrad1991M33412MAXKOMON BIKES542.30

26

Bolo Bike Team

PUNKTY : 1080.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M47032MAXBolo Bike Team 474.00
772Bolek Adam1974M411741MINIBolo Bike Team 313.21
773Bolek Stanisław2002M11638MINIBolo Bike Team 293.70

27

Łączy Nas Pasja

PUNKTY : 1047.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
544Radomska Magdalena1985K3145MINIŁączy Nas Pasja305.88
279Wierzbicki Kacper2006MJ2048MINIŁączy Nas Pasja263.97
154Chrząstek Kacper2006MJ21210MINIŁączy Nas Pasja242.37
543Wojas Agnieszka1970K5333MINIŁączy Nas Pasja234.82

28

BŁAŻEJ KIELAK 1procent

PUNKTY : 1001.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
561Kielak Hubert1996M2102MAXBŁAŻEJ KIELAK 1procent573.69
560Kielak Sławomir1972M49445MAXBŁAŻEJ KIELAK 1procent427.57

29

GKK OPTY MAZOWSZE

PUNKTY : 993.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153Orszulak Maria2006KJ21MINIGKK OPTY MAZOWSZE388.54
152Zieliński Mateusz2006MJ131MINIGKK OPTY MAZOWSZE370.00
278Boruszewska Julia2007KJ325MINIGKK OPTY MAZOWSZE235.21

30

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 947.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
331Sadowski Marcin1989M3268MAXRafbike Cycling Team547.04
6Iwański Tomasz1983M322MINIRafbike Cycling Team400.00

31

Bike Expo Narodowy Team

PUNKTY : 902.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M5486MAXBike Expo Narodowy Team516.55
199Troficka Klara1980K431MINIBike Expo Narodowy Team386.06

32

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 884.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
531Grządka Przemysław1979M42713MAXPZU SPORT TEAM546.64
379Sioch Radosław1981M46822MINIPZU SPORT TEAM337.63

33

CONTABLE MTB TEAM

PUNKTY : 814.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
102Somow Dariusz1962M5658MAXCONTABLE MTB TEAM485.31
103Rojek Justyna1987K3112MINICONTABLE MTB TEAM329.23

34

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 787.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1977Bachański Rafał1977M47133MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA473.35
801Jagiełło Łukasz1989M311641MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA314.01

35

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 783.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
338Cykman Maciej1976M417063MINIHusaria LC Elektronik289.87
339Myszkowski Bartek1976M419773MINIHusaria LC Elektronik268.04
340Olszewski Wojciech1968M521724MINIHusaria LC Elektronik226.08

36

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 709.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
62Posadzy Zuzanna2005K151MINIUKS KOLARZ NADARZYN380.90
451Paziewski Krzysztof2008C411FANUKS KOLARZ NADARZYN200.00
441Paziewski Michał2013C2319FANUKS KOLARZ NADARZYN128.81

37

Ojciec i Syn

PUNKTY : 688.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
89Kokoryk Michał1982M33211MINIOjciec i Syn354.35
97Kokoryk Filip2007MJ725MINIOjciec i Syn334.42

38

Sokół Bodzanów

PUNKTY : 688.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
235Zuchora Kacper2004M1262MINISokół Bodzanów360.60
198Lewandowski Krzysztof1961M6852MINISokół Bodzanów328.17

39

GRZMOT PODLASIA

PUNKTY : 686.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
385Molski Artur1980M43810MINIGRZMOT PODLASIA352.66
386Wróblewski Andrzej1977M47626MINIGRZMOT PODLASIA333.66

40

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 636.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
266Kaszewski Dawid2009C422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN187.23
297Pawłowski Emil2012C2163FANUKK HURAGAN WOŁOMIN159.53
269Koc Fabian2009C4177FANUKK HURAGAN WOŁOMIN154.75
261Koc Patrycja2013D274FANUKK HURAGAN WOŁOMIN135.34

41

Reckitt Riders

PUNKTY : 633.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
77Koloński Arkadiusz1977M410336MINIReckitt Riders319.49
136Wester Stanisław1979M411540MINIReckitt Riders314.24

42

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 633.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1013Kopp Przemysław1969M510417MAXPRZYPAŚNIKI TEAM367.15
1978Deptuszewski Ireneusz1978M419874MINIPRZYPAŚNIKI TEAM266.51

43

Karasie w Trasie

PUNKTY : 627.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
220Karaś Dominika1985K3123MINIKarasie w Trasie328.66
222Karaś Tomasz1983M314949MINIKarasie w Trasie298.94

44

HENGST FILTER TEAM

PUNKTY : 610.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Koczeski Wojciech1970M511011MINIHENGST FILTER TEAM316.31
533Koczeska Magdalena1976K4175MINIHENGST FILTER TEAM293.76

45

TREZADO WOLFPACK

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1101Luboińska Urszula1977K411MAXTREZADO WOLFPACK600.00

46

7R ROWMIX TEAM P/B 72D

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
430Sładek Karol1984M311MAX7R ROWMIX TEAM P/B 72D600.00

47

KS HERAKLES

PUNKTY : 567.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1205Skalski Marek1972M413147MINIKS HERAKLES303.40
1201Pakosiński Marcin1979M420376MINIKS HERAKLES264.27

48

TTS coach TEAM

PUNKTY : 563.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
341Majkowski Krzysztof1994M2123MAXTTS coach TEAM563.62

49

Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling

PUNKTY : 557.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
717Beczkowicz Michał1978M416660MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling292.84
715Przybysz Sebastian1976M420175MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling264.66

50

Body i coach team

PUNKTY : 546.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
252Dzięgielewski Paweł1986M3289MAXBody i coach team546.58

51

POLONIA WARSZAWA MTB

PUNKTY : 526.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
676Szulc Rafał1976M415255MINIPOLONIA WARSZAWA MTB298.36
1911Puchalski Paweł1961M621611MINIPOLONIA WARSZAWA MTB228.57

52

DITTA-SERIA MTB TEAM

PUNKTY : 522.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
326Kasznia Wojciech1971M5445MAXDITTA-SERIA MTB TEAM522.82

53

AGR PODLASIE

PUNKTY : 511.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
336Ozimko Michał1981M45223MAXAGR PODLASIE511.84

54

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 496.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
508Sosnowski Arkadiusz1973M45725MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM496.47

55

WGR Team

PUNKTY : 491.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
363Gos Grzegorz1973M46128MAXWGR Team491.08

56

HOT WHEELS

PUNKTY : 491.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
237Żurawska Alicja2009D481FANHOT WHEELS130.03
445Bralski Aleksander2012C23311FANHOT WHEELS127.34
241Strąk Wojciech2012C23813FANHOT WHEELS117.19
449Nowicki Krzysztof2012C23914FANHOT WHEELS116.48
239Strąk Krzysztof2014C1424FANHOT WHEELS110.35
506Zagożdżon Szymon2012C24819FANHOT WHEELS101.70
448Nowicka Aleksandra2011D3185FANHOT WHEELS96.13
446Bralski Tomasz2015C1508FANHOT WHEELS93.18

57

POLNA TEAM

PUNKTY : 470.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Matanowski Sebastian1982M311239MINIPOLNA TEAM316.02
114Matanowski Jakub2010C3188FANPOLNA TEAM154.53

58

Elemi Jasienica Team

PUNKTY : 469.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
752Jednorowski Michał1978M47434MAXElemi Jasienica Team469.32

59

DAX Rowery Legionowo

PUNKTY : 460.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
558Gawkowski Robert1973M47938MAXDAX Rowery Legionowo460.90

60

Braci Leśnej

PUNKTY : 448.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
381Grudziński Tomasz1958M6852MAXBraci Leśnej448.61

61

PATNET TEAM

PUNKTY : 447.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
390Grzelak Monika1983K3134MINIPATNET TEAM326.97
883Kępa Maja2009D4112FANPATNET TEAM120.86

62

CENTURION TEAM MTB

PUNKTY : 445.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
132Wilczyński Dariusz1978M48843MAXCENTURION TEAM MTB445.77

63

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 441.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
550Siemiątkowski Jakub1993M2906MAXBIKE CONCEPT441.29

64

BAD BOY BIKE TEAM

PUNKTY : 398.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
375Reszke Marcin1987M333MINIBAD BOY BIKE TEAM398.84

65

MOYA TEAM

PUNKTY : 387.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
547Antoszewski Bartosz1982M310128MAXMOYA TEAM387.95

66

ABSOLUTE BIKE TEAM

PUNKTY : 383.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
377Marciniak Krzysztof1954M61025MAXABSOLUTE BIKE TEAM383.21

67

VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM

PUNKTY : 383

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
61Posadzy Tomasz1973M451MINIVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM383.00

68

FTI RACING TEAM

PUNKTY : 377.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1064McFarlane Anthony1985M365MINIFTI RACING TEAM377.96

69

COZMOBIKE

PUNKTY : 369.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
345Karczmarek Maciej1992M2142MINICOZMOBIKE369.65

70

WGR GRÓJEC

PUNKTY : 364.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
109Erber Dariusz1970M5182MINIWGR GRÓJEC364.56

71

INŻYNIERIA ROWEROWA

PUNKTY : 360.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
369Czachor Piotr1974M4247MINIINŻYNIERIA ROWEROWA360.93

72

Mobilny Warsztat Rowerowy

PUNKTY : 359.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
570Winek Mateusz1988M32710MINIMobilny Warsztat Rowerowy359.22

73

ALL TOP STAG TEAM

PUNKTY : 357.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Grudny Bartłomiej1978M4298MINIALL TOP STAG TEAM357.47

74

NIEWIADÓW BORO

PUNKTY : 355.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
509Chachuła Ignacy2006MJ313MININIEWIADÓW BORO355.40

75

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 353.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M4369MINIPOLSKI KLUB MTB353.33

76

VORTUNE EQUITY BIKE TEAM

PUNKTY : 348.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
368Wal Mariusz1977M44614MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM348.67

77

LINK X-Force

PUNKTY : 343.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
273Krysiak Maciej1986M35620MINILINK X-Force343.61

78

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 341.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
238Strąk Jarosław1982M36022MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 341.75

79

Pie3cki Team

PUNKTY : 337.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
234Boratyński Marcin1977M46923MINIPie3cki Team337.40

80

JURAND CIECHANÓW

PUNKTY : 333.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Żukowski Michał1971M5748MINIJURAND CIECHANÓW333.98

81

mechaniq.pl

PUNKTY : 333.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
148Ciskowski Marcin1980M47525MINImechaniq.pl333.84

82

PLAY

PUNKTY : 330.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
378Kwiatkowska-Sioch Edyta1978K4104MINIPLAY330.63

83

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 327.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
562Szczepański Mateusz2004M1884MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI327.25

84

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 326.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
360Bartosiewicz Mariusz1972M49033MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE326.70

85

NOWA AMA

PUNKTY : 322.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
601Paradowski Jacek1967M59610MININOWA AMA322.01

86

RADO

PUNKTY : 320.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
507Matysiuk Radosław1986M310136MINIRADO320.34

87

GRUPA BIEGOWA CHTMO

PUNKTY : 315.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1910Grzesik Marcin1973M411339MINIGRUPA BIEGOWA CHTMO315.61

88

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 300.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
7Busza Marcin1973M414053MINIKraft Automotive Team300.94

89

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 299.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
316Kiełbowski Włodzimierz1957M61453MINIRADZIO ROWERY299.92

90

Sport-Tour

PUNKTY : 298.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
293Piętka Jarosław1969M515416MINISport-Tour298.02

91

BIKERSTUDIO

PUNKTY : 295.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
505Podhajski Aleksy1996M215714MINIBIKERSTUDIO295.94

92

PolandBike Expo

PUNKTY : 295.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
365Stolarczyk Tomasz1988M315952MINIPolandBike Expo295.30

93

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 295.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Małolepszy Janusz1970M516017MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT295.24

94

BIKEVELO

PUNKTY : 287.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
113Chmielewska Monika1974K4206MINIBIKEVELO287.11

95

CLEAR BIKE TEAM

PUNKTY : 281.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
527Arnold Waldemar1953M61838MINICLEAR BIKE TEAM281.87

96

SPORT STATION TEAM

PUNKTY : 277.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
504Jabłoński Lech Jerzy1954M61879MINISPORT STATION TEAM277.14

97

Szkółka Kolarska ŁTC Łódź

PUNKTY : 260.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
283Kaszewski Filip2013C2266FANSzkółka Kolarska ŁTC Łódź143.50
159Pawlak Amelia2014D1144FANSzkółka Kolarska ŁTC Łódź117.44

98

MAŁKINIA GÓRNA

PUNKTY : 260.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2020Bula Jacek1984M320660MINIMAŁKINIA GÓRNA260.23

99

Asfaltlove Dziki Ciechanów

PUNKTY : 254.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
231Chojnacka Ewa1949K5291MINIAsfaltlove Dziki Ciechanów254.53

100

3S BIKE TEAM CIECHANÓW

PUNKTY : 242.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
67Górski Zdzisław1951M72116MINI3S BIKE TEAM CIECHANÓW242.40

101

MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY

PUNKTY : 201.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
433Majchrzak Jan2012C23210FANMAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY127.75
443Majchrzak Filip2015C1529FANMAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY74.15

102

MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

PUNKTY : 153.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
626Kalecińska Olga2013D241FANMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW153.02

103

CNC Warszawa Blaze Technology

PUNKTY : 151.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
216Błazucka Zuzanna2013D252FANCNC Warszawa Blaze Technology151.68

104

Akademia Sportu Pietrzyccy

PUNKTY : 147.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
450Buczyński Oliwier2009C4238FANAkademia Sportu Pietrzyccy147.88

105

KAEMDE

PUNKTY : 137.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
298Cieszkowski Julian2013C2287FANKAEMDE137.90

106

HRE Mazowsze Serce Polski

PUNKTY : 126.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
218Bucholc Roman2014C1341FANHRE Mazowsze Serce Polski126.71
Hosting ESKOM