Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Legionowo, 2022-03-27

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2378.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
191Kosko Magdalena1984K311MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
171Mioduszewski Artur1978M421MAXDAMOVO BIKE TEAM599.94
161Woźnica Łukasz1994M231MAXDAMOVO BIKE TEAM599.90
181Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K322MAXDAMOVO BIKE TEAM578.54
359Górecki Karol1983M3133MAXDAMOVO BIKE TEAM560.99
166Jusiński Adrian1984M32510MAXDAMOVO BIKE TEAM536.99
193Gogół Artur1977M45123MAXDAMOVO BIKE TEAM484.34
187Grzebalski Mieczysław1975M43811MINIDAMOVO BIKE TEAM362.88
173Ptaszyński Bartosz1980M44013MINIDAMOVO BIKE TEAM360.48
185Jankowski Dariusz1973M412951MINIDAMOVO BIKE TEAM320.43
172Zwierko Łukasz1982M313645MINIDAMOVO BIKE TEAM318.04
176Głębocki Jarosław1972M413955MINIDAMOVO BIKE TEAM317.68
170Kamiński Rafał1979M417271MINIDAMOVO BIKE TEAM302.43
168Lalak Jacek1981M419386MINIDAMOVO BIKE TEAM295.54
175Borzęcki Adam1972M420795MINIDAMOVO BIKE TEAM286.72
163Korzeb Natalia1984K32112MINIDAMOVO BIKE TEAM276.01
156Galeńska Kaja2015D12211FANDAMOVO BIKE TEAM88.01
16Jusiński Tomasz2017CC28CROSDAMOVO BIKE TEAM

2

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2249.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1333Góralewski Łukasz1983M342MAXKK Catena Wyszków599.65
1324Trzciński Paweł1972M484MAXKK Catena Wyszków575.96
1334Abramczyk Paweł1976M42311MAXKK Catena Wyszków537.17
1329Stempień Marek1978M42410MAXKK Catena Wyszków537.17
1337Skoczeń Michał1983M33413MAXKK Catena Wyszków512.38
1327Wasiak Damian1982M33715MAXKK Catena Wyszków509.68
1336Mróz Łukasz1992M251MINIKK Catena Wyszków389.13
1322Jabłoński Cezary1984M364MINIKK Catena Wyszków389.10
1332Parys Robert1982M31810MINIKK Catena Wyszków374.91
1321Rojek Kamil1988M36525MINIKK Catena Wyszków347.62
1335Bloch Michał1982M37627MINIKK Catena Wyszków345.00

3

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 2173.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Brzyski Rafał1974M463MAXRETRO STORK TEAM575.99
284Wiesiołek Magdalena1990K333MAXRETRO STORK TEAM562.15
221Michalski Maciej1979M4105MAXRETRO STORK TEAM561.74
558Gawkowski Robert1973M45524MAXRETRO STORK TEAM473.25

4

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2035.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1273Abramek Piotr1981M42612MAXMYBIKE.PL536.44
481Perczyński Radek1979M43015MAXMYBIKE.PL524.97
324Wódka Wojciech1977M43816MAXMYBIKE.PL498.95
1008Zduniak Karol1984M35421MAXMYBIKE.PL475.13
800Zduniak Sylwia1984K354MAXMYBIKE.PL470.16
320Piotrowski Rafał1973M46027MAXMYBIKE.PL467.93
70Borowiecki Tomasz1975M46832MAXMYBIKE.PL446.22
1002Buczyński Piotr1973M47638MAXMYBIKE.PL428.67

5

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 2021.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
513Ugniewski Mariusz1980M452MAXTIMBUD TEAM583.05
514Kąkol Sławomir1964M591MAXTIMBUD TEAM575.95
523Patalan Dariusz1976M44119MAXTIMBUD TEAM495.32
520Świderski Tadeusz1968M5354MINITIMBUD TEAM367.30
518Rozwadowski Adam1973M44214MINITIMBUD TEAM360.08
521Rydzewski Tomasz1987M36022MINITIMBUD TEAM351.53
517Tomaszewski Bogdan1974M49538MINITIMBUD TEAM337.64
524Tomaszewski Jakub2003M1986MINITIMBUD TEAM337.38
522Strumnik Katarzyna1985K3126MINITIMBUD TEAM311.13

6

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1702.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
417Kopycki Jakub1982M35320MAXLIRENE BIKE TEAM480.49
422Podębski Dariusz1971M56210MAXLIRENE BIKE TEAM466.72
416Badowski Jacek1967M57712MAXLIRENE BIKE TEAM426.42
400Paprocki Michał1978M411546MINILIRENE BIKE TEAM328.96
414Wysocki Grzegorz1957M61774MINILIRENE BIKE TEAM301.12
415Piwowarska Magdalena1985K3169MINILIRENE BIKE TEAM294.60
413Sykurska Katarzyna1986K31710MINILIRENE BIKE TEAM294.27
409Bojzan-Matysiak Beata1980K4183MINILIRENE BIKE TEAM291.39
402Hołowiecki Bogdan1973M4244109MINILIRENE BIKE TEAM251.44

7

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1699.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
248Mędel Piotr1971M56411MAXStajnia Rowerowa Team460.68
707Lasek Marcin1974M46731MAXStajnia Rowerowa Team446.22
44Zachwieja Eugeniusz1959M6731MAXStajnia Rowerowa Team429.95
301Krzyczkowski Michał1998M2375MINIStajnia Rowerowa Team362.90
605Komór Piotr1976M44616MINIStajnia Rowerowa Team358.14
133Chyliński Michał1991M38630MINIStajnia Rowerowa Team342.13
236Tokarz Paweł1973M410642MINIStajnia Rowerowa Team334.15
210Kępka Sławomir1972M413554MINIStajnia Rowerowa Team318.06
1777Szynalski Michał1971M514112MINIStajnia Rowerowa Team316.44
2002Biały Artur1976M417070MINIStajnia Rowerowa Team302.54
366Kielak Paweł1981M418076MINIStajnia Rowerowa Team300.67
208Kępka Kamil2007MJ2457MINIStajnia Rowerowa Team251.20

8

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1642.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
868Janicki Sławomir1971M5475MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA487.54
1977Bachański Rafał1977M45625MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA472.48
686Bielecka Magdalena1978K452MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA358.71
801Jagiełło Łukasz1989M312542MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA323.70

9

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1635.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
250Kado Grzegorz1963M5588MAXWIELISZEW HERON TEAM469.32
160Sobczak Magdalena1990K311MINIWIELISZEW HERON TEAM400.00
157Sienkiewicz Artur1982M322MINIWIELISZEW HERON TEAM399.67
92Nowak Przemysław1991M33614MINIWIELISZEW HERON TEAM366.06
42Szaturski Artur1978M46825MINIWIELISZEW HERON TEAM346.84
211Kaczorowski Aleksander1946M71952MINIWIELISZEW HERON TEAM293.90
1949Gramann Andrzej1949M72365MINIWIELISZEW HERON TEAM266.28
673Kado Teresa1974K4245MINIWIELISZEW HERON TEAM241.33

10

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1624.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M3165MAXBike Fun Legionowo553.17
571Jabłoński Mateusz1996M2194MINIBike Fun Legionowo374.90
107Furtak Sławomir1984M32911MINIBike Fun Legionowo372.39
98Aleksandrowicz Aleksander1976M412348MINIBike Fun Legionowo323.73
125Werner Sebastian1989M312441MINIBike Fun Legionowo323.73
104Cyckiewicz Robert1972M419285MINIBike Fun Legionowo295.91
196Machula Mariusz1973M420394MINIBike Fun Legionowo288.79
292Kuflikowska Ada2012D241FANBike Fun Legionowo171.27
76Kuflikowski Adam2014C1419FANBike Fun Legionowo98.67

11

HPE-ESKOM

PUNKTY : 1623.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
127Trawkowski Paweł1973M42814MAXHPE-ESKOM533.12
225Buczel Mateusz1984M395MINIHPE-ESKOM386.59
1716Zygner Tomasz1984M35618MINIHPE-ESKOM351.67
2021Kowalski Krzysztof1991M35719MINIHPE-ESKOM351.65
309Mucha Jacek2004M1785MINIHPE-ESKOM344.77
306Mucha Jacek1972M410141MINIHPE-ESKOM335.64
14Buczel Eryk2017CC24CROSHPE-ESKOM
20Buczel Mia2020DC110CROSHPE-ESKOM

12

NEXTIE Bike Team

PUNKTY : 1553.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1020Kominek Mikołaj1973M43917MAXNEXTIE Bike Team 498.25
343Dąbrowski Michał1995M2173MININEXTIE Bike Team 374.93
1989Rymanowski Michał1989M38128MININEXTIE Bike Team 343.98
581Sitarski Maciej1986M310033MININEXTIE Bike Team 336.12

13

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1529.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
15Grabowicz Bartosz1989M34418MAXTEAM PKO BANK POLSKI491.13
45Paradowski Waldemar1952M6813MAXTEAM PKO BANK POLSKI378.81
564Wróbel Grzegorz1990M38529MINITEAM PKO BANK POLSKI342.67
39Malinowski Robert1988M314246MINITEAM PKO BANK POLSKI316.40
47Seferyniak Jacek1977M416064MINITEAM PKO BANK POLSKI307.79
32Janikowski Robert1966M518217MINITEAM PKO BANK POLSKI299.59
2017Rok Robert1980M421297MINITEAM PKO BANK POLSKI281.88
328Dyjas Aneta1983K32011MINITEAM PKO BANK POLSKI280.68
34Komorowski Robert1973M4230102MINITEAM PKO BANK POLSKI269.10
2Perschke Kacper1969M524924MINITEAM PKO BANK POLSKI245.03
483Kędzierska Marika2012D2123FANTEAM PKO BANK POLSKI146.44

14

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1514.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Białek Patryk1988M333MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM399.42
476Mrowiński Adam1979M4215MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM373.88
322Surdyk Maciej1977M4279MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM372.85
380Białek Tomasz1963M5333MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM368.13
323Surdyk Alicja2007KJ41MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM364.48
364Mucharski Krzysztof1994M2536MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM353.57
665Szaturska Aleksandra2001K271MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM352.72
440Klaus Albert1975M45522MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM351.68
594Dorsz Jacek1980M46423MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM347.68
593Dorsz Aleksandra2009D411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
1010Dudkowski Tymoteusz2010C321FANKAMYK Radzymin MTB TEAM197.13
1012Dudkowski Leonard2012C251FANKAMYK Radzymin MTB TEAM188.55
439Klaus Patryk2012C292FANKAMYK Radzymin MTB TEAM168.84
2015Dudkowska Maja2015D171FANKAMYK Radzymin MTB TEAM163.89

15

Reckitt Riders

PUNKTY : 1466.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
470Witeska Jacek1984M33212MAXReckitt Riders514.81
77Koloński Arkadiusz1977M412749MINIReckitt Riders321.30
136Wester Stanisław1979M413453MINIReckitt Riders318.10
580Dulz Marcin1980M415261MINIReckitt Riders312.53
71Sosnowski Bartosz1977M4233104MINIReckitt Riders268.63
82Wincenciak Michał1984M323866MINIReckitt Riders260.07
574Żuk Marcin1983M323967MINIReckitt Riders260.06
74Wilczek Marta1990K32213MINIReckitt Riders254.63

16

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1464.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1397Sobiech Łukasz1986M33111MAXMARCELI TEAM523.13
19Walkiewicz Igor1999M2132MINIMARCELI TEAM378.74
1107Bogdański Jacek1959M62095MINIMARCELI TEAM284.78
1550Moroz Piotr1981M421899MINIMARCELI TEAM277.38

17

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 1442.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1963Kamiński Wojciech1963M5354MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE509.90
493Kamińska Anna1983K383MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE345.83
277Kielec Mikołaj1994M213313MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE318.41
575Pluciński Piotr1976M4234105MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE268.16

18

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 1420.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
286Jedynak Katarzyna2005K141MAXLKK LUKS SŁAWNO501.01
289Jedynak Michał2007MJ903MINILKK LUKS SŁAWNO338.25
288Jedynak Jakub1973M419083MINILKK LUKS SŁAWNO297.01
287Jedynak Mikołaj2003M12119MINILKK LUKS SŁAWNO283.79

19

PATNET TEAM

PUNKTY : 1359.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1750Grzegorczuk Tomasz1973M47537MAXPATNET TEAM429.60
390Grzelak Monika1983K3115MINIPATNET TEAM329.49
1955Kępa Marcin1977M417573MINIPATNET TEAM301.77
60Rajczyk Radosław1974M418781MINIPATNET TEAM298.69
583Bertowski Mirosław1953M62156MINIPATNET TEAM278.55
882Kępa Maja2009D482FANPATNET TEAM162.58

20

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1339.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
947Dużyński Sebastian1975M44919MINIMCP BIKE TEAM357.09
684Kucher Maksym1994M2637MINIMCP BIKE TEAM347.79
389Cieloch Tomasz1980M48333MINIMCP BIKE TEAM343.89
1177Klimkiewicz Piotr1976M420192MINIMCP BIKE TEAM290.74

21

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1265.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Wyszkowski Mikołaj2005M1303MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI371.19
495Tabor Filip2006MJ411MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI360.44
557Folta Tomasz2006MJ1084MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI333.77
598Kierzkowski Paweł2008C411FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
147Boruc Aleksander2011C3103FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI168.67
750Kliś Kacper2011C3124FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI163.46
458Piętka Hanna2014D1112FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI147.99
305Helman Jakub2015C1191FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI146.82
1809Aksamit Yavora2014D1133FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI146.04
472Śliwiński Franciszek2014C1202FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI144.70
271Trzciński Filip2011C3218FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI144.27
461Kołacz Piotr2014C1223FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI144.08
217Wawer Antonina2014D1144FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI142.24
272Trzciński Jan2013C22810FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI132.42
195Kołacz Aleksandra2015D1166FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI130.83
110Puławski Tomasz2013C23112FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI128.00
120Puławski Tymoteusz2015C14210FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI98.28
33Puławski Tobiasz2017CC29CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

22

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1264.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
18Podgórski Bartosz1987M310536MINIOPEN BIKE TEAM334.26
1641Mazurkiewicz Piotr1973M415160MINIOPEN BIKE TEAM313.18
58Malinowski Marcin1980M415362MINIOPEN BIKE TEAM312.36
1991Mirecki Bartłomiej1991M316752MINIOPEN BIKE TEAM304.39
1997Olter Klaudia1997K2233MINIOPEN BIKE TEAM253.71
2011Śledź Wiktor2011C33611FANOPEN BIKE TEAM119.23

23

KS HERAKLES

PUNKTY : 1169.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1203Krupa Krzysztof1978M416366MINIKS HERAKLES306.36
1204Ankiewicz Natalia1989K3158MINIKS HERAKLES300.10
1205Skalski Marek1972M420293MINIKS HERAKLES289.47
1201Pakosiński Marcin1979M4223100MINIKS HERAKLES273.85
1850Pakosiński Marcin2011C3279FANKS HERAKLES133.04

24

GRZMOT PODLASIA

PUNKTY : 1160.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
386Wróblewski Andrzej1977M46529MAXGRZMOT PODLASIA447.12
385Molski Artur1980M44717MINIGRZMOT PODLASIA358.04
499Mantiuk Andrzej1974M45020MINIGRZMOT PODLASIA355.08

25

Jeździmy! Radzymin

PUNKTY : 1138.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
383Giera Marcin1983M34216MAXJeździmy! Radzymin494.68
1111Tyczyński Artur1977M48734MINIJeździmy! Radzymin339.58
384Filipowicz Daniel1985M316853MINIJeździmy! Radzymin304.12

26

Bolo Bike Team

PUNKTY : 1116.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M44621MAXBolo Bike Team 488.14
772Bolek Adam1974M411847MINIBolo Bike Team 325.68
773Bolek Stanisław2002M11718MINIBolo Bike Team 302.51

27

Grupa ANG

PUNKTY : 1104.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
251Thiel Tomasz1985M3158MINIGrupa ANG375.73
206Zdanowski Krzysztof1984M33212MINIGrupa ANG369.63
599Traut Michał1989M34516MINIGrupa ANG358.78
35Zdanowski Oliwier2017CC213CROSGrupa ANG

28

KOMON BIKES

PUNKTY : 1054.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
129Talmont Piotr1980M4188MAXKOMON BIKES544.38
130Radziszewski Konrad1991M33614MAXKOMON BIKES509.77

29

POLONIA WARSZAWA MTB

PUNKTY : 1011.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1980Pachowski Andrzej1980M45726MAXPOLONIA WARSZAWA MTB470.67
676Szulc Rafał1976M416467MINIPOLONIA WARSZAWA MTB306.35
1911Puchalski Paweł1961M62528MINIPOLONIA WARSZAWA MTB234.07

30

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 997.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1013Kopp Przemysław1969M522122MINIPRZYPAŚNIKI TEAM275.94
1331Szlasa Marcin1978M4232103MINIPRZYPAŚNIKI TEAM269.00
1978Deptuszewski Ireneusz1978M4240107MINIPRZYPAŚNIKI TEAM258.10
678Szlasa Damian2005M125610MINIPRZYPAŚNIKI TEAM194.69
1011Deptuszewski Jan2012C23314FANPRZYPAŚNIKI TEAM126.15

31

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 940.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
550Siemiątkowski Jakub1993M211710MINIBIKE CONCEPT328.09
551Starachowski Tomasz1963M514513MINIBIKE CONCEPT315.44
552Barnaś Paweł1975M419184MINIBIKE CONCEPT296.97

32

ROSTI MTB TEAM

PUNKTY : 933.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
660Pomian Sławomir1974M4116MAXROSTI MTB TEAM561.16
659Sołomianko Kamil1978M42810MINIROSTI MTB TEAM372.62

33

BŁAŻEJ KIELAK 1procent

PUNKTY : 895.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
561Kielak Hubert1996M272MAXBŁAŻEJ KIELAK 1procent575.98
560Kielak Sławomir1972M413252MINIBŁAŻEJ KIELAK 1procent319.40

34

KK KURPIE KADZIDŁO

PUNKTY : 878.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
247Grabowski Rafał1996M2123MAXKK KURPIE KADZIDŁO561.13
586Chrostek Tomasz1978M414056MINIKK KURPIE KADZIDŁO317.11

35

CONTABLE MTB TEAM

PUNKTY : 827.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
102Somow Dariusz1962M5486MAXCONTABLE MTB TEAM487.07
103Rojek Justyna1987K3104MINICONTABLE MTB TEAM340.17

36

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 814.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
338Cykman Maciej1976M418177MINIHusaria LC Elektronik300.48
339Myszkowski Bartek1976M420896MINIHusaria LC Elektronik284.96
340Olszewski Wojciech1968M525425MINIHusaria LC Elektronik228.88

37

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 813.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Komór Julian2006MJ2056MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team288.02
1937Komór Antoni2009C443FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team191.89
1938Majewski Juliusz2009C475FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team177.73
453Mielnik Paweł2010C3156FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team155.98
465Jaśkiewicz Szymon2010C3187FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team152.43

38

WGR Team

PUNKTY : 801.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
363Gos Grzegorz1973M44018MAXWGR Team495.91
463Sztuka Artur1978M416568MINIWGR Team306.07

39

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 787.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M35019MAXKraft Automotive Team486.33
7Busza Marcin1973M417674MINIKraft Automotive Team301.48

40

FTI RACING TEAM

PUNKTY : 759.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
494McFarlane Oliwia1982K322MINIFTI RACING TEAM380.80
1064McFarlane Anthony1985M3147MINIFTI RACING TEAM378.74

41

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 739.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
496Banasik Sławomir1978M483MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 388.22
238Strąk Jarosław1982M35921MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 351.59

42

Bike Expo Narodowy Team

PUNKTY : 731.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
199Troficka Klara1980K431MINIBike Expo Narodowy Team377.50
888Hendel Piotr1980M45121MINIBike Expo Narodowy Team354.23

43

Ojciec i Syn

PUNKTY : 719.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
89Kokoryk Michał1982M3169MINIOjciec i Syn375.11
97Kokoryk Filip2007MJ822MINIOjciec i Syn343.96

44

Sokół Bodzanów

PUNKTY : 706.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
235Zuchora Kacper2004M1252MINISokół Bodzanów373.03
198Lewandowski Krzysztof1961M61092MINISokół Bodzanów333.01

45

KS Sokół Serock

PUNKTY : 697.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ92MINIKS Sokół Serock343.25
291Obraziński Marcel2008C432FANKS Sokół Serock194.67
140Majgier Dawid2011C3135FANKS Sokół Serock159.14

46

LOTTO

PUNKTY : 681.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
232Pogorzelski Zdzisław1970M5201MINILOTTO374.80
111Zakrzewski Andrzej1976M416265MINILOTTO306.44

47

RGK

PUNKTY : 673.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
591Błachnio Grzegorz1986M35217MINIRGK354.04
482Błachnio Paweł1993M213012MINIRGK319.53

48

WGR GRÓJEC

PUNKTY : 665.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
109Erber Dariusz1970M5232MINIWGR GRÓJEC373.08
457Grabowski Jan1975M419990MINIWGR GRÓJEC292.28

49

Pie3cki Team

PUNKTY : 652.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
244Buczyński Łukasz1982M39231MINIPie3cki Team338.11
234Boratyński Marcin1977M414759MINIPie3cki Team314.61

50

PREDATORY

PUNKTY : 638.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
65Cybula Tomasz1988M310335MINIPREDATORY334.37
63Bronisz Dariusz1969M516915MINIPREDATORY303.96

51

7R ROWMIX TEAM P/B 72D

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
430Sładek Karol1984M311MAX7R ROWMIX TEAM P/B 72D600.00

52

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 593.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
459Szymczyk Marek1955M61373MINIKOMBUD RADOM318.03
460Kostrzewa Maciej1949M72224MINIKOMBUD RADOM275.38

53

HOT WHEELS

PUNKTY : 567.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
237Żurawska Alicja2009D493FANHOT WHEELS161.55
445Bralski Aleksander2012C2237FANHOT WHEELS140.08
241Strąk Wojciech2012C2248FANHOT WHEELS136.72
484Nowicki Krzysztof2012C23011FANHOT WHEELS129.02
239Strąk Krzysztof2014C1356FANHOT WHEELS120.75

54

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 557.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
497Niemczyk Rafał1976M4147MAXPOLSKI KLUB MTB557.91

55

BIKEHOLIC TEAM

PUNKTY : 554.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
675Nadany Mariusz1990M3154MAXBIKEHOLIC TEAM554.16

56

Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling

PUNKTY : 550.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
715Przybysz Sebastian1976M419788MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling292.87
720Chojecki Tomasz1978M4241108MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling257.41

57

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 548.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
68Murdzia Tomasz1987M3176MAXLOYALTY POINT RACING TEAM548.69

58

Body i coach team

PUNKTY : 537.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
252Dzięgielewski Paweł1986M3218MAXBody i coach team537.20

59

SZPRYCHA GIŻYCKO

PUNKTY : 533.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
588Trykacz Marcin1977M42713MAXSZPRYCHA GIŻYCKO533.13

60

DITTA-SERIA MTB TEAM

PUNKTY : 512.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
326Kasznia Wojciech1971M5333MAXDITTA-SERIA MTB TEAM512.73

61

POLNA TEAM

PUNKTY : 492.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Matanowski Sebastian1982M314347MINIPOLNA TEAM316.32
114Matanowski Jakub2010C382FANPOLNA TEAM175.70

62

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 490.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
508Sosnowski Arkadiusz1973M44520MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM490.36

63

VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM

PUNKTY : 481.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
590Wacławek Bogusław1970M5527MAXVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM481.33

64

LINK X-Force

PUNKTY : 474.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
273Krysiak Maciej1986M36123MINILINK X-Force351.10
242Krysiak Antoni2014C1345FANLINK X-Force123.61

65

GRUPA BIEGOWA CHTMO

PUNKTY : 441.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1910Grzesik Marcin1973M46933MAXGRUPA BIEGOWA CHTMO441.70

66

Elemi Jasienica Team

PUNKTY : 438.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
752Jednorowski Michał1978M47135MAXElemi Jasienica Team438.73

67

Blaze Technology and Design

PUNKTY : 429.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
679Błazucki Piotr1985M37423MAXBlaze Technology and Design429.78

68

CENTURION TEAM MTB

PUNKTY : 416.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
732Wilczyński Jan1955M6782MAXCENTURION TEAM MTB416.64

69

PS8 Racing Team

PUNKTY : 400.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
685Śleszyński Piotr1975M47939MAXPS8 Racing Team400.50

70

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 400

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
6Iwański Tomasz1983M311MINIRafbike Cycling Team400.00

71

AGR PODLASIE

PUNKTY : 373.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
336Ozimko Michał1981M4226MINIAGR PODLASIE373.09

72

ALL TOP STAG TEAM

PUNKTY : 373.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Grudny Bartłomiej1978M4247MINIALL TOP STAG TEAM373.05

73

INŻYNIERIA ROWEROWA

PUNKTY : 372.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
369Czachor Piotr1974M4268MINIINŻYNIERIA ROWEROWA372.96

74

LTEC

PUNKTY : 360.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
490Tężycki Jarosław1976M43912MINILTEC360.69

75

GKC Gorlice

PUNKTY : 358.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
662Zimowski Jakub1977M44315MINIGKC Gorlice358.93

76

MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

PUNKTY : 355.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
486Chrzanowska Maria2004K161MINIMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW355.87

77

RUDY PROJECT POLSKA

PUNKTY : 349.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
683Paulanis Cyprian1989M36224MINIRUDY PROJECT POLSKA349.01

78

mechaniq.pl

PUNKTY : 346.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
148Ciskowski Marcin1980M46926MINImechaniq.pl346.77

79

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 346.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
269Koc Fabian2009C464FANUKK HURAGAN WOŁOMIN179.94
261Koc Patrycja2013D262FANUKK HURAGAN WOŁOMIN166.36

80

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 345.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
562Szczepański Mateusz2004M1724MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI345.24

81

Łączy Nas Pasja

PUNKTY : 345.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
367Wiraszka Rafał1984M37326MINIŁączy Nas Pasja345.20

82

VORTUNE EQUITY BIKE TEAM

PUNKTY : 344.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
368Wal Mariusz1977M47731MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM344.79

83

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 337.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
669Węgrzynowski Mariusz1977M49739MINIBIKE SALON TEAM337.50

84

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 336.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
360Bartosiewicz Mariusz1972M49940MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE336.46

85

RADO

PUNKTY : 335.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
507Matysiuk Radosław1986M310234MINIRADO335.60

86

JURAND CIECHANÓW

PUNKTY : 334.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Żukowski Michał1971M510410MINIJURAND CIECHANÓW334.30

87

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 325.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Hofman Igor2007MJ1195MINIKOMOBIKE SCOTT325.67

88

KAMPINOSKIE WILKI

PUNKTY : 324.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Araźny Dominik1985M312139MINIKAMPINOSKIE WILKI324.26

89

HENGST FILTER TEAM

PUNKTY : 317.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Koczeski Wojciech1970M513811MINIHENGST FILTER TEAM317.97

90

SPORTDEMIA

PUNKTY : 305.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Radomski Bolesław1981M416669MINISPORTDEMIA305.19

91

RWE

PUNKTY : 299.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1001Wasilewski Leszek1980M418378MINIRWE299.58

92

HRE Mazowsze Serce Polski

PUNKTY : 288.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
143Jankowiak Jan2013C2176FANHRE Mazowsze Serce Polski154.45
218Bucholc Roman2014C1264FANHRE Mazowsze Serce Polski133.94

93

3S BIKE TEAM CIECHANÓW

PUNKTY : 245.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
67Górski Zdzisław1951M72488MINI3S BIKE TEAM CIECHANÓW245.03

94

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 230.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1833Elies Molinero Marc1983M325369MINIMETTLER TOLEDO230.35

95

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 166.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
441Paziewski Michał2013C2113FANUKS KOLARZ NADARZYN166.81

96

KAEMDE

PUNKTY : 154.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
298Cieszkowski Julian2013C2165FANKAEMDE154.76

97

INVESTCARE

PUNKTY : 140

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
466Misiałkiewicz Hanna2014D1155FANINVESTCARE140.00
Hosting ESKOM