Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2022-04-03

Kategoria M3, Dystans MINI - 24.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 50

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
16Iwański Tomasz1983M31Rafbike Cycling Team00:48:58
3314Białek Patryk1988M33KAMYK Radzymin MTB TEAM00:49:48
269Reszke Marcin1987M32BAD BOY BIKE TEAM00:49:50
5157Sienkiewicz Artur1982M34WIELISZEW HERON TEAM00:50:35
6688Kmita Robert1990M35KK Załuski Team00:51:33
8225Buczel Mateusz1984M36HPE-ESKOM00:53:18
101332Parys Robert1982M37KK Catena Wyszków00:53:20
141064McFarlane Anthony1985M38FTI RACING TEAM00:53:39
19331Sadowski Marcin1989M39Rafbike Cycling Team00:54:03
2049Kałuski Sebastian1986M310Warszawa00:54:17
309Kolibowski Krzysztof1988M311Łomianki00:55:57
3189Kokoryk Michał1982M312Ojciec i Syn00:56:06
43367Wiraszka Rafał1984M313Łączy Nas Pasja00:58:10
4765Cybula Tomasz1988M314PREDATORY00:58:21
4986Galikowski Kamil1986M315Dąbrówka00:58:23
52683Paulanis Cyprian1989M316RUDY PROJECT POLSKA00:59:12
53564Wróbel Grzegorz1990M317TEAM PKO BANK POLSKI00:59:21
542021Kowalski Krzysztof1991M318HPE-ESKOM00:59:27
55273Krysiak Maciej1986M319LINK X-Force00:59:29
581408Zuchowicz Sebastian1988M320Warszawa01:00:01
60244Buczyński Łukasz1982M321Pie3cki Team01:00:10
6118Podgórski Bartosz1987M322OPEN BIKE TEAM01:00:11
64200Araźny Dominik1985M323KAMPINOSKIE WILKI01:00:24
68519Szymborski Krzysztof1990M324TIMBUD TEAM01:01:21
73568Koc Krzysztof1986M325Pruszków01:01:44
74633Randak Adam1991M326Pajęczno01:01:49
77233Borysiak Marcin1983M327Stajnia Rowerowa Team01:02:41
79310Żebrowski Marcin1983M328MCP BIKE TEAM01:02:44
83632Wierzejski Michał1982M329Stajnia Rowerowa Team01:03:09
84795Kowalewski Bartosz1984M330Piastów01:03:19
85393Szelenbaum Filip1985M331Otrębusy01:03:33
8729Charzyński Kamil1990M332KONICA MINOLTA BS TEAM01:03:42
90507Matysiuk Radosław1986M333RADO01:03:48
92222Karaś Tomasz1983M334Karasie w Trasie01:04:01
93694Gębara Rafał1985M335#BEZ WYMÓWEK01:04:06
94634Kiercz Tomasz1985M336Warszawa01:04:18
951991Mirecki Bartłomiej1991M337OPEN BIKE TEAM01:04:20
96471Śliwiński Łukasz1985M338Warszawa01:04:22
10439Malinowski Robert1988M340TEAM PKO BANK POLSKI01:05:03
102116Matanowski Sebastian1982M339POLNA TEAM01:05:03
1062000Krauze Tomasz1982M341Warszawa01:05:11
116700Wanat Krzysztof1989M342NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:07:00
132442Kaczmarczyk Michał1989M343Piastów01:09:21
142304Dylewski Hubert1982M344Warszawa01:12:32
143529Walczak Daniel1986M345Kobyłka01:13:09
148613Wachol Paweł1985M346Zakroczym01:15:10
155530Gadomski Marcin1986M347Lipinki01:16:20
161639Ulanowski Karol1990M348Jeździmy! Radzymin01:25:07
163657Listwon Grzegorz1986M349Kobyłka01:26:21
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1649Wasążnik Marcin1991M3 KK Załuski Team  
Hosting ESKOM