Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2022-04-03

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 24.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 170

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
16Iwański Tomasz1983M31Rafbike Cycling Team00:48:58
3314Białek Patryk1988M33KAMYK Radzymin MTB TEAM00:49:48
269Reszke Marcin1987M32BAD BOY BIKE TEAM00:49:50
4496Banasik Sławomir1978M41NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:50:15
5157Sienkiewicz Artur1982M34WIELISZEW HERON TEAM00:50:35
6688Kmita Robert1990M35KK Załuski Team00:51:33
7630Kulesza Łukasz1981M42RETRO STORK TEAM00:51:53
8225Buczel Mateusz1984M36HPE-ESKOM00:53:18
101332Parys Robert1982M37KK Catena Wyszków00:53:20
919Walkiewicz Igor1999M21MARCELI TEAM00:53:23
11553Kowalski Ireneusz1970M51Grupa ANG00:53:23
12109Erber Dariusz1970M52WATAHA GRÓJEC00:53:24
13190Barańczyk Piotr1976M43DAMOVO BIKE TEAM00:53:25
141064McFarlane Anthony1985M38FTI RACING TEAM00:53:39
15616Zieliński Marek1973M44Wołomin00:53:40
16343Dąbrowski Michał1995M22NEXTIE Bike Team 00:53:47
18189Bogdanowicz Marcin1979M45DAMOVO BIKE TEAM00:54:01
19331Sadowski Marcin1989M39Rafbike Cycling Team00:54:03
17152Zieliński Mateusz2006MJ1GKK OPTY MAZOWSZE00:54:05
2049Kałuski Sebastian1986M310Warszawa00:54:17
2121Włazałek Aleksander1999M23Pilawa00:54:19
23571Jabłoński Mateusz1996M24Bike Fun Legionowo00:54:41
24380Białek Tomasz1963M53KAMYK Radzymin MTB TEAM00:54:42
22135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:54:42
25235Zuchora Kacper2004M11Sokół Bodzanów00:55:15
26187Grzebalski Mieczysław1975M46DAMOVO BIKE TEAM00:55:24
27520Świderski Tadeusz1968M54TIMBUD TEAM00:55:30
28787Siwiński Łukasz1980M47POLSKI KLUB MTB00:55:36
29662Zimowski Jakub1977M48GKC Gorlice00:55:50
309Kolibowski Krzysztof1988M311Łomianki00:55:57
32184Baciński Szymon2004M12DAMOVO BIKE TEAM00:56:05
3189Kokoryk Michał1982M312Ojciec i Syn00:56:06
34518Rozwadowski Adam1973M410TIMBUD TEAM00:56:40
33605Komór Piotr1976M49Stajnia Rowerowa Team00:56:40
35572Wyszkowski Mikołaj2005M13WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:56:48
36495Tabor Filip2006MJ3WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:57:25
38398Czerniakiewicz Tomasz1976M411Marki00:57:41
37637Stachowicz Kamil2001M25Stajnia Rowerowa Team00:57:42
40562Szczepański Mateusz2004M14V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:57:52
39364Mucharski Krzysztof1994M26KAMYK Radzymin MTB TEAM00:57:54
41635Ruszkowski Łukasz2004M15MCP BIKE TEAM00:58:02
42524Tomaszewski Jakub2003M16TIMBUD TEAM00:58:04
44594Dorsz Jacek1980M412KAMYK Radzymin MTB TEAM00:58:08
43367Wiraszka Rafał1984M313Łączy Nas Pasja00:58:10
46309Mucha Jacek2004M17HPE-ESKOM00:58:17
45566Glinicki Damian1996M27NEXTIE Bike Team 00:58:18
4765Cybula Tomasz1988M314PREDATORY00:58:21
4986Galikowski Kamil1986M315Dąbrówka00:58:23
481320Antoniak Adam1978M413KK Catena Wyszków00:58:24
50621Gancarz Marcin1977M414KAMYK Radzymin MTB TEAM00:58:53
52683Paulanis Cyprian1989M316RUDY PROJECT POLSKA00:59:12
511334Abramczyk Paweł1976M415KK Catena Wyszków00:59:13
53564Wróbel Grzegorz1990M317TEAM PKO BANK POLSKI00:59:21
542021Kowalski Krzysztof1991M318HPE-ESKOM00:59:27
55273Krysiak Maciej1986M319LINK X-Force00:59:29
5697Kokoryk Filip2007MJ4Ojciec i Syn00:59:30
57664Hofman Igor2007MJ5KOMOBIKE SCOTT00:59:46
581408Zuchowicz Sebastian1988M320Warszawa01:00:01
59234Boratyński Marcin1977M416Pie3cki Team01:00:06
62677Jóźwik Daniel1976M417Warszawa01:00:10
60244Buczyński Łukasz1982M321Pie3cki Team01:00:10
6118Podgórski Bartosz1987M322OPEN BIKE TEAM01:00:11
63698Szucki Mateusz1993M28OPEN BIKE TEAM01:00:12
64200Araźny Dominik1985M323KAMPINOSKIE WILKI01:00:24
65289Jedynak Michał2007MJ6LKK LUKS SŁAWNO01:00:49
66501Bliszczyk Jacek1980M418Karczew01:00:59
67560Kielak Sławomir1972M419BŁAŻEJ KIELAK 1procent01:01:12
68519Szymborski Krzysztof1990M324TIMBUD TEAM01:01:21
70306Mucha Jacek1972M420HPE-ESKOM01:01:26
69198Lewandowski Krzysztof1961M61Sokół Bodzanów01:01:27
71236Tokarz Paweł1973M421Stajnia Rowerowa Team01:01:33
72517Tomaszewski Bogdan1974M422TIMBUD TEAM01:01:33
73568Koc Krzysztof1986M325Pruszków01:01:44
74633Randak Adam1991M326Pajęczno01:01:49
75185Jankowski Dariusz1973M423DAMOVO BIKE TEAM01:01:51
761111Tyczyński Artur1977M424Jeździmy! Radzymin01:01:51
77233Borysiak Marcin1983M327Stajnia Rowerowa Team01:02:41
78410Rędziński Michał1995M29WATAHA GRÓJEC01:02:43
79310Żebrowski Marcin1983M328MCP BIKE TEAM01:02:44
80176Głębocki Jarosław1972M425DAMOVO BIKE TEAM01:02:49
81134Skoszkiewicz Mariusz1975M426Serock01:03:02
821801Rydel Marcin1978M427IGT MTB TEAM01:03:03
83632Wierzejski Michał1982M329Stajnia Rowerowa Team01:03:09
84795Kowalewski Bartosz1984M330Piastów01:03:19
85393Szelenbaum Filip1985M331Otrębusy01:03:33
86277Kielec Mikołaj1994M210WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:03:37
8729Charzyński Kamil1990M332KONICA MINOLTA BS TEAM01:03:42
88108Bareja Leszek1970M55Warszawa01:03:42
89395Grocholewicz Mariusz1974M428KRAINADRZWI BIKE TEAM01:03:44
90507Matysiuk Radosław1986M333RADO01:03:48
91463Sztuka Artur1978M429WATAHA GRÓJEC01:03:59
92222Karaś Tomasz1983M334Karasie w Trasie01:04:01
93694Gębara Rafał1985M335#BEZ WYMÓWEK01:04:06
94634Kiercz Tomasz1985M336Warszawa01:04:18
951991Mirecki Bartłomiej1991M337OPEN BIKE TEAM01:04:20
96471Śliwiński Łukasz1985M338Warszawa01:04:22
9773Skiba Robert1973M430WATAHA GRÓJEC01:04:25
991205Skalski Marek1972M431KS HERAKLES01:04:30
981777Szynalski Michał1971M56Stajnia Rowerowa Team01:04:30
10058Malinowski Marcin1980M432OPEN BIKE TEAM01:04:54
10113Radziszewski Piotr2000M211Warszawa01:04:58
10439Malinowski Robert1988M340TEAM PKO BANK POLSKI01:05:03
102116Matanowski Sebastian1982M339POLNA TEAM01:05:03
10324Nowak Jan1962M57KAMYK Radzymin MTB TEAM01:05:05
1062000Krauze Tomasz1982M341Warszawa01:05:11
105275Bober Zbigniew1946M71Leśniewo Górne01:05:11
107557Folta Tomasz2006MJ7WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:05:15
108344Rumowski Paweł1980M433Warszawa01:05:27
109772Bolek Adam1974M434Bolo Bike Team 01:05:41
110210Kępka Sławomir1972M435Stajnia Rowerowa Team01:05:47
112505Podhajski Aleksy1996M212BIKERSTUDIO01:05:50
111615Mączyński Czesław1952M62PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:05:50
11388Szachna Leszek1976M436Serock01:05:50
115362Małolepszy Janusz1970M58RAZEM TRENUJEMY SPORT01:06:45
114183Baciński Arkadiusz1975M437DAMOVO BIKE TEAM01:06:45
116700Wanat Krzysztof1989M342NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:07:00
117366Kielak Paweł1981M438Stajnia Rowerowa Team01:07:03
118279Wierzbicki Kacper2006MJ8Łączy Nas Pasja01:07:16
1201955Kępa Marcin1977M440PATNET TEAM01:07:17
119338Cykman Maciej1976M439Husaria LC Elektronik01:07:18
1211238Głowacki Piotr1993M213Warszawa01:07:28
12271Sosnowski Bartosz1977M441Reckitt Riders01:07:52
123671Sosnowski Artur1974M442Granica Komorów01:07:53
125302Radzyński Marcin1977M443Warszawa01:08:10
124428Wolak Artur1970M59Warszawa01:08:10
1261970Antczak Radosław1970M510Warszawa01:08:15
127154Chrząstek Kacper2006MJ9Łączy Nas Pasja01:08:18
128510Wdowiak Wojciech1977M444Warszawa01:08:25
129717Beczkowicz Michał1978M445Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:08:37
130579Romańczuk Michał1979M446Legionowo01:08:47
131307Orzechowski Paweł1977M447Otwock01:08:51
132442Kaczmarczyk Michał1989M343Piastów01:09:21
133773Bolek Stanisław2002M18Bolo Bike Team 01:09:22
134205Jankowski Wincenty1952M63Warszawa01:10:26
135414Wysocki Grzegorz1957M64LIRENE BIKE TEAM01:11:02
1361550Moroz Piotr1981M448MARCELI TEAM01:11:15
137629Skrzecz Marek1981M449OPEN BIKE TEAM01:11:22
138556Folta Krzysztof1977M450Marki01:11:31
139211Kaczorowski Aleksander1946M72WIELISZEW HERON TEAM01:11:35
1401409Pergoł Edward1950M73Warszawa01:11:47
141504Jabłoński Lech Jerzy1954M65SPORT STATION TEAM01:12:23
142304Dylewski Hubert1982M344Warszawa01:12:32
143529Walczak Daniel1986M345Kobyłka01:13:09
144175Borzęcki Adam1972M451DAMOVO BIKE TEAM01:13:15
1451968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M511Warszawa01:14:04
146695Krajczyński Marcin1981M452Kaliszki01:15:00
1471804Goździk Artur1973M453Warszawa01:15:08
148613Wachol Paweł1985M346Zakroczym01:15:10
149575Pluciński Piotr1976M454WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:15:16
15034Komorowski Robert1973M455TEAM PKO BANK POLSKI01:15:35
151402Hołowiecki Bogdan1973M456LIRENE BIKE TEAM01:15:52
152696Tetkowski Michał1978M457UNITED RUNNERS01:15:57
1531949Gramann Andrzej1949M74WIELISZEW HERON TEAM01:16:02
154208Kępka Kamil2007MJ10Stajnia Rowerowa Team01:16:17
155530Gadomski Marcin1986M347Lipinki01:16:20
156412Skotnicki Bartosz1981M458LIRENE BIKE TEAM01:16:25
15784Marjański Krzysztof1972M459Skierdy01:19:15
1581013Kopp Przemysław1969M512PRZYPAŚNIKI TEAM01:20:48
15967Górski Zdzisław1951M753S BIKE TEAM CIECHANÓW01:20:50
160354Sajna Marian1950M76Nowy Dwór Mazowiecki01:23:37
161639Ulanowski Karol1990M348Jeździmy! Radzymin01:25:07
1622Perschke Kacper1969M513TEAM PKO BANK POLSKI01:26:12
163657Listwon Grzegorz1986M349Kobyłka01:26:21
1641911Puchalski Paweł1961M66POLONIA WARSZAWA MTB01:28:46
165340Olszewski Wojciech1968M514Husaria LC Elektronik01:31:09
16623Skolimowski Krzysztof1961M67Warszawa - Wilanów 01:57:35
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1614Malinowski Jacek1963M5 PŁOCKI KLUB KOLARSKI  
2649Wasążnik Marcin1991M3 KK Załuski Team  
3102Somow Dariusz1962M5 CONTABLE MTB TEAM  
4475Randak Robert1976M4 Warszawa  
Hosting ESKOM