Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Jabłonna, 2022-04-24

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2267.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
171Mioduszewski Artur1978M411MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
161Woźnica Łukasz1994M231MAXDAMOVO BIKE TEAM599.86
164Mierzejewski Tomasz1981M496MAXDAMOVO BIKE TEAM553.97
876Tkaczyk Sylwia1988K352MAXDAMOVO BIKE TEAM513.59
167Pęczkowski Andrzej1969M5479MAXDAMOVO BIKE TEAM485.11
172Zwierko Łukasz1982M35517MAXDAMOVO BIKE TEAM472.81
183Baciński Arkadiusz1975M47336MAXDAMOVO BIKE TEAM421.28
190Barańczyk Piotr1976M4123MINIDAMOVO BIKE TEAM377.32
189Bogdanowicz Marcin1979M4185MINIDAMOVO BIKE TEAM373.59
184Baciński Szymon2004M1303MINIDAMOVO BIKE TEAM363.79
179Wilczyński Rafał1978M43112MINIDAMOVO BIKE TEAM362.87
188Spieżak Marcin1989M33613MINIDAMOVO BIKE TEAM360.54
169Sokolnicki Andrzej1969M5444MINIDAMOVO BIKE TEAM355.66
168Lalak Jacek1981M410140MINIDAMOVO BIKE TEAM331.85
176Głębocki Jarosław1972M411546MINIDAMOVO BIKE TEAM326.17
175Borzęcki Adam1972M414661MINIDAMOVO BIKE TEAM308.53
162Grzebalska Bogumiła1975K4258MINIDAMOVO BIKE TEAM282.78
182Stępień Jakub2005M123110MINIDAMOVO BIKE TEAM262.01
163Korzeb Natalia1984K32710MINIDAMOVO BIKE TEAM258.83
16Jusiński Tomasz2017CC28CROSDAMOVO BIKE TEAM

2

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2266.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1333Góralewski Łukasz1983M321MAXKK Catena Wyszków599.99
1324Trzciński Paweł1972M474MAXKK Catena Wyszków578.82
1329Stempień Marek1978M4148MAXKK Catena Wyszków543.76
1334Abramczyk Paweł1976M4169MAXKK Catena Wyszków543.59
1337Skoczeń Michał1983M3176MAXKK Catena Wyszków543.45
1330Sarnacki Przemysław1982M32810MAXKK Catena Wyszków516.65
1327Wasiak Damian1982M33111MAXKK Catena Wyszków511.27
1326Kuczyński Adrian1985M333MINIKK Catena Wyszków399.98
1323Góralewski Wojciech1974M472MINIKK Catena Wyszków388.64
1336Mróz Łukasz1992M282MINIKK Catena Wyszków387.40
1322Jabłoński Cezary1984M3106MINIKK Catena Wyszków380.39
1335Bloch Michał1982M35316MINIKK Catena Wyszków349.64
1325Kaczmarczyk Marek1981M47025MINIKK Catena Wyszków342.18

3

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 2174.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Brzyski Rafał1974M442MAXRETRO STORK TEAM582.14
284Wiesiołek Magdalena1990K321MAXRETRO STORK TEAM579.35
221Michalski Maciej1979M485MAXRETRO STORK TEAM561.98
558Gawkowski Robert1973M46833MAXRETRO STORK TEAM451.28

4

PT MAZURY TEAM EŁK

PUNKTY : 2089.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
921Perkowski Damian1996M2203MAXPT MAZURY TEAM EŁK542.79
955Paszczyk Mariusz1972M42312MAXPT MAZURY TEAM EŁK523.78
917Paszczyk Katarzyna1969K541MAXPT MAZURY TEAM EŁK522.16
916Olszewski Sławomir1957M6361MAXPT MAZURY TEAM EŁK500.64
919Kulik Ryszard1971M56213MAXPT MAZURY TEAM EŁK465.15
915Rogucki Kamil1997M222612MINIPT MAZURY TEAM EŁK266.58

5

Grupa ANG

PUNKTY : 2031.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
600Gajewski Karol1982M362MAXGrupa ANG581.84
604Kamiński Wojciech1984M3113MAXGrupa ANG548.53
599Traut Michał1989M3259MAXGrupa ANG523.55
251Thiel Tomasz1985M3117MINIGrupa ANG377.84
1717Kowalska Monika1981K4103MINIGrupa ANG334.68

6

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2000.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
800Zduniak Sylwia1984K363MAXMYBIKE.PL503.05
96Janowska Ewa1975K472MAXMYBIKE.PL502.15
743Nowotka Michał1980M43718MAXMYBIKE.PL499.20
64Woźniak Jan1964M5385MAXMYBIKE.PL496.46
320Piotrowski Rafał1973M44019MAXMYBIKE.PL493.69
70Borowiecki Tomasz1975M45725MAXMYBIKE.PL472.42
891Błażewski Bartosz1968M55812MAXMYBIKE.PL471.45

7

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1943.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1176Marcelewicz Piotr1976M4107MAXMARCELI TEAM552.64
1397Sobiech Łukasz1986M3248MAXMARCELI TEAM523.74
1405Wróblewski Marcin1982M34915MAXMARCELI TEAM484.28
1185Marcelewicz Barbara1978K431MINIMARCELI TEAM382.36
313Majkowska Iwona1975K4227MINIMARCELI TEAM298.50
1107Bogdański Jacek1959M61767MINIMARCELI TEAM293.61
1550Moroz Piotr1981M417975MINIMARCELI TEAM291.96

8

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1942.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
353Bąkowski Marcin1974M42714MAXStajnia Rowerowa Team522.03
248Mędel Piotr1971M55010MAXStajnia Rowerowa Team483.42
66Łukasiewicz Łukasz1987M35216MAXStajnia Rowerowa Team476.36
707Lasek Marcin1974M46531MAXStajnia Rowerowa Team460.36
44Zachwieja Eugeniusz1959M6702MAXStajnia Rowerowa Team442.36
605Komór Piotr1976M42811MINIStajnia Rowerowa Team367.11
794Kamiński Kamil1982M34814MINIStajnia Rowerowa Team350.91
866Szelc Mikołaj1976M45721MINIStajnia Rowerowa Team348.08
797Kamiński Mateusz1985M36220MINIStajnia Rowerowa Team347.00
637Stachowicz Kamil2001M2666MINIStajnia Rowerowa Team344.15
233Borysiak Marcin1983M37725MINIStajnia Rowerowa Team340.47
236Tokarz Paweł1973M412450MINIStajnia Rowerowa Team321.79
2002Biały Artur1976M413757MINIStajnia Rowerowa Team312.08
366Kielak Paweł1981M415566MINIStajnia Rowerowa Team304.51
210Kępka Sławomir1972M416570MINIStajnia Rowerowa Team300.75
208Kępka Kamil2007MJ24014MINIStajnia Rowerowa Team250.38
836Matrejek Emilia2000K2305MINIStajnia Rowerowa Team249.04

9

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 1928.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1999Surmacki Michał1978M42111MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE537.77
751Zarzycki Michał1972M42915MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE511.32
1963Kamiński Wojciech1963M5302MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE511.31
493Kamińska Anna1983K342MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE368.11
277Kielec Mikołaj1994M2968MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE334.03

10

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1718.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
422Podębski Dariusz1971M5458MAXLIRENE BIKE TEAM487.86
400Paprocki Michał1978M46632MAXLIRENE BIKE TEAM456.22
416Badowski Jacek1967M56714MAXLIRENE BIKE TEAM454.24
415Piwowarska Magdalena1985K3115MINILIRENE BIKE TEAM320.32
413Sykurska Katarzyna1986K3177MINILIRENE BIKE TEAM312.93
409Bojzan-Matysiak Beata1980K4185MINILIRENE BIKE TEAM312.92
418Kopycka Agata1982K3208MINILIRENE BIKE TEAM303.44
414Wysocki Grzegorz1957M61686MINILIRENE BIKE TEAM300.34
402Hołowiecki Bogdan1973M421085MINILIRENE BIKE TEAM276.74
403Nielepkowicz Małgorzata2004K1262MINILIRENE BIKE TEAM271.64
405Rokowski Rafał1978M423090MINILIRENE BIKE TEAM264.97
687Baran Piotr1984M323864MINILIRENE BIKE TEAM254.51
404Rokowska Aleksandra1976K42910MINILIRENE BIKE TEAM252.33

11

Jeździmy! Radzymin

PUNKTY : 1678.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
335Barankiewicz Kamil1986M3227MAXJeździmy! Radzymin526.48
383Giera Marcin1983M34613MAXJeździmy! Radzymin485.97
1111Tyczyński Artur1977M47326MINIJeździmy! Radzymin341.67
742Smereczyński Michał1991M312036MINIJeździmy! Radzymin324.21
639Ulanowski Karol1990M320454MINIJeździmy! Radzymin279.58

12

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1649.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
513Ugniewski Mariusz1980M453MAXTIMBUD TEAM582.13
867Świderski Tadeusz1968M5332MINITIMBUD TEAM361.46
524Tomaszewski Jakub2003M1435MINITIMBUD TEAM355.67
521Rydzewski Tomasz1987M35015MINITIMBUD TEAM350.46
517Tomaszewski Bogdan1974M48129MINITIMBUD TEAM339.18
519Szymborski Krzysztof1990M310935MINITIMBUD TEAM328.81
48Makowski Jacek1969M511311MINITIMBUD TEAM326.73

13

HPE-ESKOM

PUNKTY : 1640.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
127Trawkowski Paweł1973M41910MAXHPE-ESKOM543.22
225Buczel Mateusz1984M364MINIHPE-ESKOM393.84
309Mucha Jacek2004M1384MINIHPE-ESKOM356.06
306Mucha Jacek1972M46122MINIHPE-ESKOM347.09
14Buczel Eryk2017CC214CROSHPE-ESKOM
20Buczel Mia2020DC17CROSHPE-ESKOM

14

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1588.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M3124MAXBike Fun Legionowo548.14
107Furtak Sławomir1984M3148MINIBike Fun Legionowo377.21
87Ochędzan Grzegorz1979M49938MINIBike Fun Legionowo333.75
98Aleksandrowicz Aleksander1976M410642MINIBike Fun Legionowo329.46
292Kuflikowska Ada2012D231FANBike Fun Legionowo180.94
76Kuflikowski Adam2014C14711FANBike Fun Legionowo106.36

15

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1524.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
155Kado Mirosław1966M55411MAXWIELISZEW HERON TEAM472.83
157Sienkiewicz Artur1982M322MINIWIELISZEW HERON TEAM400.00
42Szaturski Artur1978M45118MINIWIELISZEW HERON TEAM350.03
211Kaczorowski Aleksander1946M71632MINIWIELISZEW HERON TEAM301.16
1949Gramann Andrzej1949M72178MINIWIELISZEW HERON TEAM273.68
673Kado Teresa1974K4289MINIWIELISZEW HERON TEAM254.47

16

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1473.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Białek Patryk1988M311MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
380Białek Tomasz1963M5261MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM368.17
364Mucharski Krzysztof1994M2424MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM355.67
621Gancarz Marcin1977M45219MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM349.64
745Romanowski Kamil1981M49435MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM334.08
622Gancarz Zuzanna2008D411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
790Mucharski Fabian2008C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
1010Dudkowski Tymoteusz2010C321FANKAMYK Radzymin MTB TEAM190.29
1012Dudkowski Leonard2012C281FANKAMYK Radzymin MTB TEAM178.62
2015Dudkowska Maja2015D171FANKAMYK Radzymin MTB TEAM163.76

17

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1471.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Wyszkowski Mikołaj2005M1131MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI377.24
135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ161MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI376.10
495Tabor Filip2006MJ342MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI361.29
28Błaszczyk Michał2007MJ374MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI357.13
557Folta Tomasz2006MJ756MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI340.82
1676Liber Krzysztof2005M11167MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI325.53
598Kierzkowski Paweł2008C443FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI185.67
1406Wróblewski Adrian2011C372FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI182.90
779Nowak Mikołaj2008C496FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI176.84
280Uszyński Korneliusz2009C4118FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI165.39
1809Aksamit Yavora2014D182FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI163.75
147Boruc Aleksander2011C3154FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI160.86
321Wróblewska Oliwia2014D193FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI158.98
750Kliś Kacper2011C3196FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI150.68
271Trzciński Filip2011C3227FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI146.07
461Kołacz Piotr2014C1231FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI145.88
195Kołacz Aleksandra2015D1124FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI143.76
110Puławski Tomasz2013C2257FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI143.30
472Śliwiński Franciszek2014C1262FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI140.10
305Helman Jakub2015C1283FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI137.80
791Wójcik Filip2012C23412FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI129.97
2001Podolski Kacper2015C1417FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI115.85
120Puławski Tymoteusz2015C1428FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI114.85
33Puławski Tobiasz2017CC29CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

18

Bolo Bike Team

PUNKTY : 1414.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M44120MAXBolo Bike Team 492.77
772Bolek Adam1974M411445MINIBolo Bike Team 326.39
773Bolek Stanisław2002M11498MINIBolo Bike Team 306.59
775Gocłowski Cezary1975M418176MINIBolo Bike Team 289.13

19

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1352.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
698Szucki Mateusz1993M2565MINIOPEN BIKE TEAM348.52
18Podgórski Bartosz1987M35918MINIOPEN BIKE TEAM347.34
85Kuczyński Dariusz1975M49736MINIOPEN BIKE TEAM333.93
1641Mazurkiewicz Piotr1973M412349MINIOPEN BIKE TEAM322.57
58Malinowski Marcin1980M412752MINIOPEN BIKE TEAM319.12
1991Mirecki Bartłomiej1991M313940MINIOPEN BIKE TEAM311.82
1997Olter Klaudia1997K2326MINIOPEN BIKE TEAM238.76
2011Śledź Wiktor2011C3368FANOPEN BIKE TEAM129.29

20

Geodetic Howden Team

PUNKTY : 1341.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
100Jakubczyk Marcin1975M43317MAXGeodetic Howden Team505.44
766Gotowała Tomasz1980M45323MAXGeodetic Howden Team472.85
881Panasiuk Piotr1985M33212MINIGeodetic Howden Team362.81

21

Reckitt Riders

PUNKTY : 1247.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
136Wester Stanisław1979M49133MINIReckitt Riders334.19
77Koloński Arkadiusz1977M49234MINIReckitt Riders334.17
71Sosnowski Bartosz1977M416068MINIReckitt Riders302.14
574Żuk Marcin1983M320956MINIReckitt Riders277.43

22

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1228.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
564Wróbel Grzegorz1990M37122MINITEAM PKO BANK POLSKI342.00
32Janikowski Robert1966M514015MINITEAM PKO BANK POLSKI310.87
2017Rok Robert1980M417574MINITEAM PKO BANK POLSKI293.72
34Komorowski Robert1973M419781MINITEAM PKO BANK POLSKI282.09

23

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 1197.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
700Wanat Krzysztof1989M38227MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 339.05
238Strąk Jarosław1982M38730MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 335.98
765Wójcik Igor2001M220111MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 280.35
792Wójcik Piotr1973M424593MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 242.36
1946Baranowski Ryszard1946M725414MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 211.20

24

POLONIA WARSZAWA MTB

PUNKTY : 1165.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1980Pachowski Andrzej1980M44321MAXPOLONIA WARSZAWA MTB489.99
676Szulc Rafał1976M415265MINIPOLONIA WARSZAWA MTB305.63
1911Puchalski Paweł1961M624812MINIPOLONIA WARSZAWA MTB236.10
644Szulc Klara2011D3134FANPOLONIA WARSZAWA MTB133.39
646Szulc Alicja2015D12010FANPOLONIA WARSZAWA MTB81.61

25

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 1162.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
286Jedynak Katarzyna2005K131MAXLKK LUKS SŁAWNO530.38
289Jedynak Michał2007MJ675MINILKK LUKS SŁAWNO344.12
288Jedynak Jakub1973M418477MINILKK LUKS SŁAWNO287.98

26

KS Sokół Serock

PUNKTY : 1136.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
212Waśniewska Olga2007KJ91MINIKS Sokół Serock336.80
782Zyskowski Maksymilian2007MJ1289MINIKS Sokół Serock318.65
141Wypych Jakub2007MJ17012MINIKS Sokół Serock297.68
139Wąsik Jan2008C465FANKS Sokół Serock183.46
140Majgier Dawid2011C3165FANKS Sokół Serock159.77
780Waśniewski Filip2013C2204FANKS Sokół Serock148.12
748Węgłowska Julia2012D2143FANKS Sokół Serock131.95
749Węgłowska Pola2014D1166FANKS Sokół Serock124.44
781Zyskowski Miłosz2015C14913FANKS Sokół Serock104.85
80Tomiło Edward2018CC12CROSKS Sokół Serock
60Tomiło Lucjan2016CC22CROSKS Sokół Serock

27

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1009.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
686Bielecka Magdalena1978K452MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA367.36
764Kondratowicz Łukasz1989M38026MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA339.49
903Walczak Paweł1988M315943MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA302.54

28

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 954.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
783Lasia Zbigniew1960M6782MINIKOMBUD RADOM340.41
459Szymczyk Marek1955M61214MINIKOMBUD RADOM323.99
460Kostrzewa Maciej1949M71803MINIKOMBUD RADOM289.61

29

CYKLIŚCI RYPIN

PUNKTY : 952.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
770Zurel Michał1979M42613MAXCYKLIŚCI RYPIN522.15
776Zurel Waldemar1958M6723MAXCYKLIŚCI RYPIN429.99

30

Travelo MTB Team

PUNKTY : 931.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
544Radomska Magdalena1985K3126MINITravelo MTB Team320.24
543Wojas Agnieszka1970K5232MINITravelo MTB Team289.13
291Obraziński Marcel2008C454FANTravelo MTB Team185.64
218Bucholc Roman2014C1294FANTravelo MTB Team136.13
645Rytter Horacy2015C1459FANTravelo MTB Team110.08

31

KK KURPIE KADZIDŁO

PUNKTY : 877.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
247Grabowski Rafał1996M2132MAXKK KURPIE KADZIDŁO543.89
586Chrostek Tomasz1978M410039MINIKK KURPIE KADZIDŁO333.20

32

Bike Expo Narodowy Team

PUNKTY : 864.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M5396MAXBike Expo Narodowy Team495.11
888Hendel Piotr1980M4228MINIBike Expo Narodowy Team369.59

33

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 858.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
877Bogaczyk Maciej1985M34212MAXPOLSKI KLUB MTB491.25
787Siwiński Łukasz1980M42710MINIPOLSKI KLUB MTB367.35

34

CONTABLE MTB TEAM

PUNKTY : 851.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
102Somow Dariusz1962M5354MAXCONTABLE MTB TEAM502.72
103Rojek Justyna1987K373MINICONTABLE MTB TEAM348.63

35

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 824.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
338Cykman Maciej1976M413054MINIHusaria LC Elektronik317.09
885Gapisz Marcin1985M323563MINIHusaria LC Elektronik258.74
340Olszewski Wojciech1968M524127MINIHusaria LC Elektronik248.89

36

PATNET TEAM

PUNKTY : 824.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
390Grzelak Monika1983K384MINIPATNET TEAM345.81
60Rajczyk Radosław1974M414762MINIPATNET TEAM308.25
882Kępa Maja2009D463FANPATNET TEAM170.15

37

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 800.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
768Kita Marcin1978M45926MAXBIKE CONCEPT471.41
793Lachowicz Dariusz1966M51089MINIBIKE CONCEPT329.04

38

FTI RACING TEAM

PUNKTY : 764.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
494McFarlane Oliwia1982K321MINIFTI RACING TEAM382.76
1064McFarlane Anthony1985M395MINIFTI RACING TEAM382.02

39

Ojciec i Syn

PUNKTY : 736.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
89Kokoryk Michał1982M3179MINIOjciec i Syn375.65
97Kokoryk Filip2007MJ353MINIOjciec i Syn360.61

40

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 712.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
837Tuski Maciej1978M4239MINIPZU SPORT TEAM369.16
379Sioch Radosław1981M46924MINIPZU SPORT TEAM343.59

41

Sokół Bodzanów

PUNKTY : 702.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
235Zuchora Kacper2004M1242MINISokół Bodzanów368.52
198Lewandowski Krzysztof1961M6953MINISokół Bodzanów334.05

42

Pie3cki Team

PUNKTY : 701.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
234Boratyński Marcin1977M44514MINIPie3cki Team353.56
244Buczyński Łukasz1982M35817MINIPie3cki Team347.72

43

KAMPINOSKIE WILKI

PUNKTY : 669.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Araźny Dominik1985M38328MINIKAMPINOSKIE WILKI338.90
899Krawczak Michał1991M310433MINIKAMPINOSKIE WILKI330.37

44

WATAHA GRÓJEC

PUNKTY : 668.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
568Koc Krzysztof1986M37624MINIWATAHA GRÓJEC340.69
73Skiba Robert1973M411143MINIWATAHA GRÓJEC327.93

45

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 663.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1978Deptuszewski Ireneusz1978M421887MINIPRZYPAŚNIKI TEAM273.48
1013Kopp Przemysław1969M522424MINIPRZYPAŚNIKI TEAM268.94
1011Deptuszewski Jan2012C23916FANPRZYPAŚNIKI TEAM121.16

46

KS HERAKLES

PUNKTY : 643.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
741Jankowski Dariusz1980M49837MINIKS HERAKLES333.90
1203Krupa Krzysztof1978M414460MINIKS HERAKLES309.20

47

Łączy Nas Pasja

PUNKTY : 641.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
367Wiraszka Rafał1984M38529MINIŁączy Nas Pasja337.16
279Wierzbicki Kacper2006MJ15610MINIŁączy Nas Pasja304.48

48

PREDATORY

PUNKTY : 620.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
747Bronisz Dariusz1969M513112MINIPREDATORY316.96
863Roman Przemysław1969M515717MINIPREDATORY303.72

49

Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling

PUNKTY : 618.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
717Beczkowicz Michał1978M412953MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling318.17
715Przybysz Sebastian1976M416771MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling300.40

50

TREZADO WOLFPACK

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1101Luboińska Urszula1977K411MAXTREZADO WOLFPACK600.00

51

HOT WHEELS

PUNKTY : 563.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
237Żurawska Alicja2009D452FANHOT WHEELS170.27
445Bralski Aleksander2012C2309FANHOT WHEELS134.32
506Zagożdżon Szymon2012C23513FANHOT WHEELS129.89
241Strąk Wojciech2012C23714FANHOT WHEELS128.69
239Strąk Krzysztof2014C1406FANHOT WHEELS121.00
446Bralski Tomasz2015C14812FANHOT WHEELS105.91
1771Jaworski Krzysztof2012C25018FANHOT WHEELS101.33

52

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 543.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
68Murdzia Tomasz1987M3155MAXLOYALTY POINT RACING TEAM543.73

53

DITTA-SERIA MTB TEAM

PUNKTY : 543.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
326Kasznia Wojciech1971M5181MAXDITTA-SERIA MTB TEAM543.33

54

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 539.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
266Kaszewski Dawid2009C432FANUKK HURAGAN WOŁOMIN188.70
261Koc Patrycja2013D242FANUKK HURAGAN WOŁOMIN178.99
269Koc Fabian2009C4107FANUKK HURAGAN WOŁOMIN171.72

55

WGR Team

PUNKTY : 511.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
363Gos Grzegorz1973M43216MAXWGR Team511.16

56

VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM

PUNKTY : 502.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
590Wacławek Bogusław1970M5343MAXVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM502.86

57

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 488.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
744Pazdrowski Robert1964M5447MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO488.72

58

POLNA TEAM

PUNKTY : 488.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Matanowski Sebastian1982M312237MINIPOLNA TEAM322.80
114Matanowski Jakub2010C3123FANPOLNA TEAM165.34

59

PUNKTY : 480.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
778Aleksandrowicz Dariusz1976M45122MAX480.53

60

Elemi Jasienica Team

PUNKTY : 472.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
752Jednorowski Michał1978M45624MAXElemi Jasienica Team472.78

61

GRUPA BIEGOWA CHTMO

PUNKTY : 449.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1910Grzesik Marcin1973M46934MAXGRUPA BIEGOWA CHTMO449.40

62

RK Exclusive MTB Team

PUNKTY : 400

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
878Krzyczkowska Malwina2004K111MINIRK Exclusive MTB Team400.00

63

VELO A BIKE

PUNKTY : 396.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
758Bejm Bartosz1992M241MINIVELO A BIKE396.85

64

BIAŁOBŁOCKI PRO COACHING

PUNKTY : 371.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
755Foltyn Jacek1972M4196MINIBIAŁOBŁOCKI PRO COACHING371.83
77Baranowski Michał2018CC11CROSBIAŁOBŁOCKI PRO COACHING

65

DABARTI CYCLING TEAM

PUNKTY : 358.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
754Hryszko Paulina1999K261MINIDABARTI CYCLING TEAM358.95

66

WOŁOMIN

PUNKTY : 353.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
620Rorbach Paweł1972M44615MINIWOŁOMIN353.02

67

LTEC

PUNKTY : 352.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
490Tężycki Jarosław1976M44716MINILTEC352.26

68

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 348.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
389Cieloch Tomasz1980M45520MINIMCP BIKE TEAM348.52

69

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 344.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
562Szczepański Mateusz2004M1656MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI344.41

70

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 344.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
609Golec Tomasz1979M46823MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE344.05

71

ARTEC PROJEKT BIKE TEAM

PUNKTY : 341.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1207Błaszczyk Sławomir1977M47427MINIARTEC PROJEKT BIKE TEAM341.29

72

JURAND CIECHANÓW

PUNKTY : 335.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Żukowski Michał1971M5887MINIJURAND CIECHANÓW335.49

73

HENGST FILTER TEAM

PUNKTY : 334.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Koczeski Wojciech1970M5908MINIHENGST FILTER TEAM334.20

74

TUBULAR BIKES AVILA

PUNKTY : 325.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
786Esteban Escodero Hugo2006MJ1177MINITUBULAR BIKES AVILA325.40

75

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 320.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Hofman Igor2007MJ1258MINIKOMOBIKE SCOTT320.68

76

TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY

PUNKTY : 316.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
803Stefańska Elżbieta1977K4154MINITRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY316.16

77

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 310.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
7Busza Marcin1973M414259MINIKraft Automotive Team310.41

78

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 310.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Małolepszy Janusz1970M514316MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT310.12

79

Ciechanowska Grupa Rowerowa

PUNKTY : 308.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
275Bober Zbigniew1946M71451MINICiechanowska Grupa Rowerowa308.73

80

RWE

PUNKTY : 307.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1001Wasilewski Leszek1980M414863MINIRWE307.72

81

LOTTO

PUNKTY : 306.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M415064MINILOTTO306.42

82

SPORT SERWIS SANDOMIERZ

PUNKTY : 305.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
962Grdeń Wiesław1955M61535MINISPORT SERWIS SANDOMIERZ305.27

83

#BEZ WYMÓWEK

PUNKTY : 301.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
760Krezyman Beata1991K3219MINI#BEZ WYMÓWEK301.57

84

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 301.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Komór Julian2006MJ16211MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team301.26

85

LOVEROWY SKŁAD

PUNKTY : 294.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
879Noskiewicz Jacek1979M417372MINILOVEROWY SKŁAD294.52

86

SPORT STATION TEAM

PUNKTY : 286.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
504Jabłoński Lech Jerzy1954M61859MINISPORT STATION TEAM286.57

87

Jabłonna Team

PUNKTY : 281.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
864Nowosiński Wojciech1973M419882MINIJabłonna Team281.55

88

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 281.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
767Szewczyk Benedykt1948M71996MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI281.10

89

MAŁKINIA GÓRNA

PUNKTY : 280.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2020Bula Jacek1984M320253MINIMAŁKINIA GÓRNA280.35

90

VIA VERDE WYJAZDY ROWEROWE

PUNKTY : 280.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
756Ptasznik Dariusz1963M520320MINIVIA VERDE WYJAZDY ROWEROWE280.31

91

COMP TEAM

PUNKTY : 277.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1701Frąckiewicz Tomasz1975M420884MINICOMP TEAM277.82

92

KOBYŁKA

PUNKTY : 272.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1870Niechciał Michał1983M321958MINIKOBYŁKA272.13

93

MAZOWSZE TERESIN

PUNKTY : 261.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
840Zagajewski Grzegorz1965M523226MINIMAZOWSZE TERESIN261.77

94

VALUE ENGINEERING

PUNKTY : 259.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
890Wyrzykowski Adam1980M423492MINIVALUE ENGINEERING259.46

95

3S BIKE TEAM CIECHANÓW

PUNKTY : 255.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
67Górski Zdzisław1951M723610MINI3S BIKE TEAM CIECHANÓW255.75

96

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 242.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1833Elies Molinero Marc1983M324466MINIMETTLER TOLEDO242.94

97

Akademia Sportu Pietrzyccy

PUNKTY : 163.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
450Buczyński Oliwier2009C4139FANAkademia Sportu Pietrzyccy163.84

98

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 154.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
441Paziewski Michał2013C2172FANUKS KOLARZ NADARZYN154.73

99

KAEMDE

PUNKTY : 147.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
298Cieszkowski Julian2013C2215FANKAEMDE147.97

100

HRE Mazowsze Serce Polski

PUNKTY : 139.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
143Jankowiak Jan2013C2278FANHRE Mazowsze Serce Polski139.42

101

TIMELESS WOOD

PUNKTY : 100.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
647Mrokowski Aleksander2015C15114FANTIMELESS WOOD100.95
41Mrokowski Bolesław2018CC13CROSTIMELESS WOOD
Hosting ESKOM