Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Żabia Wola, 2022-05-01

Kategoria OPENM, Dystans MAX - 47.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 91

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1430Sładek Karol1984M317R ROWMIX TEAM P/B 72D01:31:50
2538Packi Daniel1983M32Rycerze Rolanda Maciejewski Cycling Team01:34:22
3161Woźnica Łukasz1994M21DAMOVO BIKE TEAM01:34:23
4387Brzyski Rafał1974M41RETRO STORK TEAM01:34:25
5600Gajewski Karol1982M33Grupa ANG01:36:40
8697Szczepański Dawid1992M23Grupa ANG01:36:54
61323Góralewski Wojciech1974M42KK Catena Wyszków01:36:54
7921Perkowski Damian1996M22PT MAZURY TEAM EŁK01:36:55
9359Górecki Karol1983M34DAMOVO BIKE TEAM01:36:57
101960Mrożewski Krzysztof1960M61MYBIKE.PL01:37:01
11164Mierzejewski Tomasz1981M43DAMOVO BIKE TEAM01:37:47
121336Mróz Łukasz1992M24KK Catena Wyszków01:39:29
15127Trawkowski Paweł1973M46HPE-ESKOM01:39:33
13901Zagórski Jan Jakub1978M44Grupa ANG01:39:35
171999Surmacki Michał1978M47WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:39:36
14710Szczepański Mariusz1979M45NIEWIADÓW BORO01:39:36
16326Kasznia Wojciech1971M51DITTA-SERIA MTB TEAM01:39:39
18955Paszczyk Mariusz1972M48PT MAZURY TEAM EŁK01:41:35
191327Wasiak Damian1982M35KK Catena Wyszków01:41:38
20604Kamiński Wojciech1984M36Grupa ANG01:42:13
21397Szlązak Piotr1973M49MYBIKE.PL01:42:17
221806Milewski Bartosz1989M37Warszawa01:42:22
231326Kuczyński Adrian1985M38KK Catena Wyszków01:42:25
241836Kwiatkowski Michał1983M39TEAM PKO BANK POLSKI01:43:03
25518Rozwadowski Adam1973M410TIMBUD TEAM01:43:46
261330Sarnacki Przemysław1982M310KK Catena Wyszków01:43:50
27166Jusiński Adrian1984M311DAMOVO BIKE TEAM01:44:29
28520Świderski Tadeusz1968M52TIMBUD TEAM01:44:30
291214Świderski Tomasz1973M411Warszawa01:45:26
30735Zakrzewski Jerzy1984M312Rafbike Cycling Team01:45:31
32167Pęczkowski Andrzej1969M53DAMOVO BIKE TEAM01:46:21
31733Schmidt Piotr1983M313PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:46:22
33916Olszewski Sławomir1957M62PT MAZURY TEAM EŁK01:46:26
34975Ślesicki Grzegorz1972M412MYBIKE.PL01:46:33
35320Piotrowski Rafał1973M413MYBIKE.PL01:47:14
361963Kamiński Wojciech1963M54WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:47:27
37324Wódka Wojciech1977M414MYBIKE.PL01:47:36
381405Wróblewski Marcin1982M314MARCELI TEAM01:47:57
39834Wolszczak Hubert1979M415Brwinów01:48:10
40590Wacławek Bogusław1970M55VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM01:48:22
41511Waś Piotr1981M416Warszawa01:48:26
4238Żak Tomasz1984M315Łódź01:48:29
4350Stępień Tomasz1969M56Bike Expo Narodowy Team01:48:46
45730Betka Maciej1976M417GLICKI BIKE TEAM01:49:03
44980Anders Marcin1991M316Warszawa01:49:06
46250Kado Grzegorz1963M57WIELISZEW HERON TEAM01:49:10
47422Podębski Dariusz1971M58LIRENE BIKE TEAM01:49:19
4822Rees Robert1965M59Wycinki Osowskie, pow. grodziski01:49:23
49744Pazdrowski Robert1964M510DAZAR OLIMPIC PIASECZNO01:49:27
50102Somow Dariusz1962M511CONTABLE MTB TEAM01:49:45
521020Kominek Mikołaj1973M418NEXTIE Bike Team 01:50:01
51172Zwierko Łukasz1982M317DAMOVO BIKE TEAM01:50:03
53100Jakubczyk Marcin1975M419Geodetic Howden Team01:50:26
54500Sochacki Piotr1978M420Jeździmy! Radzymin01:50:41
55771Bolek Remigiusz1975M421Bolo Bike Team 01:50:42
57919Kulik Ryszard1971M513PT MAZURY TEAM EŁK01:50:57
56248Mędel Piotr1971M512Stajnia Rowerowa Team01:51:00
59101Kuflewski Piotr1972M422Warszawa01:51:04
581604Gromadko Piotr1966M514Warszawa01:51:05
61891Błażewski Bartosz1968M515MYBIKE.PL01:51:44
601919Kocik Rafał1980M423Podkowa Leśna01:51:47
6264Woźniak Jan1964M516MYBIKE.PL01:51:55
631725Borcuch Marcin1977M424Szczęsne01:52:37
6466Łukasiewicz Łukasz1987M318Stajnia Rowerowa Team01:52:58
65987Cisowski Artur1977M425PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:53:12
66155Kado Mirosław1966M517WIELISZEW HERON TEAM01:53:29
67541Wysocki Przemysław1976M426CATAPULT01:54:04
68360Bartosiewicz Mariusz1972M427ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:55:33
69391Jazgara Robert1975M428Warszawa01:55:41
70707Lasek Marcin1974M429Stajnia Rowerowa Team01:56:08
711750Grzegorczuk Tomasz1973M430PATNET TEAM01:57:59
72986Grzeszkiewicz Maciej1986M319Warszawa01:58:16
73105Zaręba Andrzej1975M431Warszawa01:58:20
75414Wysocki Grzegorz1957M63LIRENE BIKE TEAM01:59:05
74989Dudkiewicz Daniel1980M432LOTTO01:59:08
7644Zachwieja Eugeniusz1959M64Stajnia Rowerowa Team02:00:36
7747Seferyniak Jacek1977M433TEAM PKO BANK POLSKI02:00:54
78705Gajewski Jarosław1972M434ABSOLUTE BIKE TEAM02:01:23
791706Milewski Ireneusz1957M65Warszawa02:02:06
80489Sobala Arnold1990M320Warszawa02:02:28
811955Kępa Marcin1977M435PATNET TEAM02:02:32
82381Grudziński Tomasz1958M66Braci Leśnej02:03:34
83210Kępka Sławomir1972M436Stajnia Rowerowa Team02:04:00
84990Czarnowski Robert1970M518LOTTO02:05:25
85708Kurek Dariusz1961M67ABSOLUTE BIKE TEAM02:07:13
86573Kurek łukasz1983M321Piaseczno02:10:51
87691Rowicki Wiesław1969M519Blizne Jaśnińskiego02:12:55
88674Sobota Maciej1978M437Budy-Grzybek02:15:39
8939Malinowski Robert1988M322TEAM PKO BANK POLSKI02:18:47
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1406Ryszewski Grzegorz1966M5 LIRENE BIKE TEAM  
2972Jasiński Mariusz1969M5 Leszno  
Hosting ESKOM