Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Żabia Wola, 2022-05-01

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2345.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
181Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K311MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
191Kosko Magdalena1984K322MAXDAMOVO BIKE TEAM593.03
161Woźnica Łukasz1994M231MAXDAMOVO BIKE TEAM583.85
359Górecki Karol1983M394MAXDAMOVO BIKE TEAM568.58
164Mierzejewski Tomasz1981M4113MAXDAMOVO BIKE TEAM563.53
166Jusiński Adrian1984M32711MAXDAMOVO BIKE TEAM527.48
167Pęczkowski Andrzej1969M5323MAXDAMOVO BIKE TEAM517.64
876Tkaczyk Sylwia1988K374MAXDAMOVO BIKE TEAM517.09
172Zwierko Łukasz1982M35117MAXDAMOVO BIKE TEAM500.73
173Ptaszyński Bartosz1980M43012MINIDAMOVO BIKE TEAM363.11
169Sokolnicki Andrzej1969M54311MINIDAMOVO BIKE TEAM356.67
188Spieżak Marcin1989M3447MINIDAMOVO BIKE TEAM356.25
176Głębocki Jarosław1972M410142MINIDAMOVO BIKE TEAM327.79
183Baciński Arkadiusz1975M412451MINIDAMOVO BIKE TEAM317.94
175Borzęcki Adam1972M413958MINIDAMOVO BIKE TEAM313.01
182Stępień Jakub2005M11919MINIDAMOVO BIKE TEAM283.31
156Galeńska Kaja2015D1229FANDAMOVO BIKE TEAM90.36
16Jusiński Tomasz2017CC24CROSDAMOVO BIKE TEAM

2

Grupa ANG

PUNKTY : 2231.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
600Gajewski Karol1982M353MAXGrupa ANG570.15
697Szczepański Dawid1992M283MAXGrupa ANG568.60
901Zagórski Jan Jakub1978M4134MAXGrupa ANG553.69
604Kamiński Wojciech1984M3206MAXGrupa ANG539.27
553Kowalski Ireneusz1970M5113MINIGrupa ANG371.35
603Staniewski Michał1978M4208MINIGrupa ANG370.45
79Thiel Mateusz2018CC15CROSGrupa ANG

3

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2203.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1323Góralewski Wojciech1974M462MAXKK Catena Wyszków568.79
1336Mróz Łukasz1992M2124MAXKK Catena Wyszków553.95
1327Wasiak Damian1982M3195MAXKK Catena Wyszków542.36
1326Kuczyński Adrian1985M3238MAXKK Catena Wyszków538.06
1330Sarnacki Przemysław1982M32610MAXKK Catena Wyszków530.64

4

PT MAZURY TEAM EŁK

PUNKTY : 2163.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
921Perkowski Damian1996M272MAXPT MAZURY TEAM EŁK568.65
955Paszczyk Mariusz1972M4188MAXPT MAZURY TEAM EŁK542.85
917Paszczyk Katarzyna1969K551MAXPT MAZURY TEAM EŁK534.56
916Olszewski Sławomir1957M6332MAXPT MAZURY TEAM EŁK517.55
919Kulik Ryszard1971M55713MAXPT MAZURY TEAM EŁK496.51

5

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2147.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1960Mrożewski Krzysztof1960M6101MAXMYBIKE.PL568.41
397Szlązak Piotr1973M4219MAXMYBIKE.PL538.49
650Janowska Ewa1975K461MAXMYBIKE.PL523.67
975Ślesicki Grzegorz1972M43412MAXMYBIKE.PL516.87
320Piotrowski Rafał1973M43513MAXMYBIKE.PL514.14
324Wódka Wojciech1977M43714MAXMYBIKE.PL511.88
800Zduniak Sylwia1984K395MAXMYBIKE.PL505.37
891Błażewski Bartosz1968M56115MAXMYBIKE.PL493.21
64Woźniak Jan1964M56216MAXMYBIKE.PL492.64

6

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1916.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
248Mędel Piotr1971M55612MAXStajnia Rowerowa Team496.56
66Łukasiewicz Łukasz1987M36418MAXStajnia Rowerowa Team487.97
707Lasek Marcin1974M47029MAXStajnia Rowerowa Team474.80
44Zachwieja Eugeniusz1959M6764MAXStajnia Rowerowa Team457.21
210Kępka Sławomir1972M48336MAXStajnia Rowerowa Team444.64
605Komór Piotr1976M43213MINIStajnia Rowerowa Team362.73
637Stachowicz Kamil2001M2364MINIStajnia Rowerowa Team357.60
233Borysiak Marcin1983M35812MINIStajnia Rowerowa Team344.45
236Tokarz Paweł1973M49839MINIStajnia Rowerowa Team328.50
366Kielak Paweł1981M410846MINIStajnia Rowerowa Team324.32
651Wachowicz Dawid2001M21168MINIStajnia Rowerowa Team319.71
702Wachowicz Alan2005M11176MINIStajnia Rowerowa Team319.41
2002Biały Artur1976M412552MINIStajnia Rowerowa Team317.34
548Osica Michał1982M313530MINIStajnia Rowerowa Team314.18
1777Szynalski Michał1971M514321MINIStajnia Rowerowa Team311.54
836Matrejek Emilia2000K2256MINIStajnia Rowerowa Team251.75
208Kępka Kamil2007MJ21414MINIStajnia Rowerowa Team241.13

7

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1853.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
518Rozwadowski Adam1973M42510MAXTIMBUD TEAM530.90
520Świderski Tadeusz1968M5282MAXTIMBUD TEAM527.11
703Gollnik Daria1986K3116MAXTIMBUD TEAM452.20
48Makowski Jacek1969M56613MINITIMBUD TEAM343.42
517Tomaszewski Bogdan1974M47428MINITIMBUD TEAM339.85
884Tomaszewska Marta2011D3164FANTIMBUD TEAM130.62
50Rydzewska Magda2019DC12CROSTIMBUD TEAM

8

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1712.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1836Kwiatkowski Michał1983M3249MAXTEAM PKO BANK POLSKI534.81
47Seferyniak Jacek1977M47733MAXTEAM PKO BANK POLSKI455.72
39Malinowski Robert1988M38922MAXTEAM PKO BANK POLSKI397.15
2017Rok Robert1980M410745MINITEAM PKO BANK POLSKI324.96
32Janikowski Robert1966M511818MINITEAM PKO BANK POLSKI319.24
34Komorowski Robert1973M415968MINITEAM PKO BANK POLSKI304.75
2Perschke Kacper1969M519826MINITEAM PKO BANK POLSKI268.21

9

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 1700.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1999Surmacki Michał1978M4177MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE553.08
1963Kamiński Wojciech1963M5364MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE512.74
277Kielec Mikołaj1994M2615MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE344.17
575Pluciński Piotr1976M418578MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE290.88

10

NIEWIADÓW BORO

PUNKTY : 1669.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
710Szczepański Mariusz1979M4145MAXNIEWIADÓW BORO553.53
712Szturnoga Sylwester1970M561MININIEWIADÓW BORO381.35
509Chachuła Ignacy2006MJ222MININIEWIADÓW BORO370.27
711Barul Sławomir1964M5245MININIEWIADÓW BORO364.60
713Wojciechowski Zbigniew1964M5388MININIEWIADÓW BORO357.17
714Wrzesień Robert1965M57014MININIEWIADÓW BORO341.82

11

HPE-ESKOM

PUNKTY : 1661.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
127Trawkowski Paweł1973M4156MAXHPE-ESKOM553.42
225Buczel Mateusz1984M311MINIHPE-ESKOM400.00
309Mucha Jacek2004M1353MINIHPE-ESKOM357.62
306Mucha Jacek1972M44616MINIHPE-ESKOM350.26
14Buczel Eryk2017CC27CROSHPE-ESKOM
20Buczel Mia2020DC17CROSHPE-ESKOM

12

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1617.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
422Podębski Dariusz1971M5478MAXLIRENE BIKE TEAM503.72
414Wysocki Grzegorz1957M6753MAXLIRENE BIKE TEAM462.54
416Badowski Jacek1967M58916MINILIRENE BIKE TEAM331.07
413Sykurska Katarzyna1986K3137MINILIRENE BIKE TEAM320.19
412Skotnicki Bartosz1981M419980MINILIRENE BIKE TEAM267.95
687Baran Piotr1984M320347MINILIRENE BIKE TEAM259.32

13

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1587.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
250Kado Grzegorz1963M5467MAXWIELISZEW HERON TEAM504.90
155Kado Mirosław1966M56617MAXWIELISZEW HERON TEAM485.78
211Kaczorowski Aleksander1946M71283MINIWIELISZEW HERON TEAM317.19
1949Gramann Andrzej1949M719510MINIWIELISZEW HERON TEAM279.20
673Kado Teresa1974K4246MINIWIELISZEW HERON TEAM270.47

14

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1561.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1405Wróblewski Marcin1982M33814MAXMARCELI TEAM510.57
1185Marcelewicz Barbara1978K451MINIMARCELI TEAM375.36
19Walkiewicz Igor1999M2192MINIMARCELI TEAM370.48
1550Moroz Piotr1981M416069MINIMARCELI TEAM304.69
313Majkowska Iwona1975K4194MINIMARCELI TEAM304.14

15

PATNET TEAM

PUNKTY : 1528.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1750Grzegorczuk Tomasz1973M47130MAXPATNET TEAM467.06
1955Kępa Marcin1977M48135MAXPATNET TEAM449.56
60Rajczyk Radosław1974M49235MINIPATNET TEAM330.59
583Bertowski Mirosław1953M61927MINIPATNET TEAM281.77
882Kępa Maja2009D484FANPATNET TEAM156.49

16

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1428.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Wyszkowski Mikołaj2005M1131MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI371.21
495Tabor Filip2006MJ283MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI363.23
28Błaszczyk Michał2007MJ404MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI356.84
557Folta Tomasz2006MJ829MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI337.04
1676Liber Krzysztof2005M1834MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI335.09
1551Gajewska Aleksandra2009D411FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
1406Wróblewski Adrian2011C362FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI194.37
1940Wolański Ksawery2009C496FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI193.01
285Drągowski Piotr2012C2112FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI181.21
280Uszyński Korneliusz2009C4149FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.97
147Boruc Aleksander2011C3164FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.12
535Krokos Matviei2012C2195FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI165.43
305Helman Jakub2015C1301FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI149.94
1809Aksamit Yavora2014D1112FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI144.42
271Trzciński Filip2011C3339FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI144.03
110Puławski Tomasz2013C23512FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI141.33
2001Podolski Kacper2015C1395FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI139.17
321Wróblewska Oliwia2014D1144FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI137.63
272Trzciński Jan2013C24316FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI131.85
120Puławski Tymoteusz2015C15815FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI106.85
33Puławski Tobiasz2017CC26CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

17

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1374.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
947Dużyński Sebastian1975M4239MINIMCP BIKE TEAM369.53
692Wejner Olgierd1973M47327MINIMCP BIKE TEAM339.93
310Żebrowski Marcin1983M37517MINIMCP BIKE TEAM339.82
1500Stanisławski Filip1979M410644MINIMCP BIKE TEAM325.06

18

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1360.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
18Podgórski Bartosz1987M3508MINIOPEN BIKE TEAM349.84
85Kuczyński Dariusz1975M45720MINIOPEN BIKE TEAM346.68
629Skrzecz Marek1981M48434MINIOPEN BIKE TEAM333.98
1991Mirecki Bartłomiej1991M39419MINIOPEN BIKE TEAM330.01
58Malinowski Marcin1980M49940MINIOPEN BIKE TEAM328.23
334Popis Maciej1978M411548MINIOPEN BIKE TEAM320.01
432Utnicki Marek1985M312628MINIOPEN BIKE TEAM317.27
1931Szuchnik Sebastian1986M315433MINIOPEN BIKE TEAM305.19
399Florczak Kamil1985M318641MINIOPEN BIKE TEAM290.87
1997Olter Klaudia1997K2225MINIOPEN BIKE TEAM272.97
2011Śledź Wiktor2011C33410FANOPEN BIKE TEAM142.82

19

WATAHA GRÓJEC

PUNKTY : 1320.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
109Erber Dariusz1970M5317MINIWATAHA GRÓJEC362.85
568Koc Krzysztof1986M310922MINIWATAHA GRÓJEC324.18
410Rędziński Michał1995M21107MINIWATAHA GRÓJEC323.49
73Skiba Robert1973M414863MINIWATAHA GRÓJEC310.26

20

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1250.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
380Białek Tomasz1963M5214MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM370.38
364Mucharski Krzysztof1994M2333MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM362.45
24Nowak Jan1962M511217MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM322.89
1010Dudkowski Tymoteusz2010C351FANKAMYK Radzymin MTB TEAM194.88
1012Dudkowski Leonard2012C281FANKAMYK Radzymin MTB TEAM193.90
2015Dudkowska Maja2015D1101FANKAMYK Radzymin MTB TEAM149.36

21

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 1169.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
286Jedynak Katarzyna2005K182MAXLKK LUKS SŁAWNO516.94
289Jedynak Michał2007MJ718MINILKK LUKS SŁAWNO341.62
288Jedynak Jakub1973M414460MINILKK LUKS SŁAWNO311.06

22

KS Sokół Serock

PUNKTY : 1153

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
212Waśniewska Olga2007KJ83MINIKS Sokół Serock352.73
782Zyskowski Maksymilian2007MJ10310MINIKS Sokół Serock327.07
141Wypych Jakub2007MJ14211MINIKS Sokół Serock311.80
140Majgier Dawid2011C3226FANKS Sokół Serock161.40
780Waśniewski Filip2013C2289FANKS Sokół Serock151.46
748Węgłowska Julia2012D2154FANKS Sokół Serock132.97
749Węgłowska Pola2014D1185FANKS Sokół Serock122.74
80Tomiło Edward2018CC11CROSKS Sokół Serock
60Tomiło Lucjan2016CC21CROSKS Sokół Serock

23

Bolo Bike Team

PUNKTY : 1141.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M45521MAXBolo Bike Team 497.46
772Bolek Adam1974M48032MINIBolo Bike Team 337.34
773Bolek Stanisław2002M11527MINIBolo Bike Team 306.59

24

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 1004.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
733Schmidt Piotr1983M33113MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM517.82
987Cisowski Artur1977M46525MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM486.72

25

Reckitt Riders

PUNKTY : 992.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
136Wester Stanisław1979M45921MINIReckitt Riders344.45
77Koloński Arkadiusz1977M46022MINIReckitt Riders344.34
653Zalewski Paweł1979M416571MINIReckitt Riders303.89

26

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 983.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Brzyski Rafał1974M441MAXRETRO STORK TEAM583.85
1211Rząsowska Anna1982K311MINIRETRO STORK TEAM400.00

27

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 923.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
98Aleksandrowicz Aleksander1976M46423MINIBike Fun Legionowo343.67
196Machula Mariusz1973M414662MINIBike Fun Legionowo310.57
292Kuflikowska Ada2012D262FANBike Fun Legionowo158.81
76Kuflikowski Adam2014C15412FANBike Fun Legionowo110.40

28

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 923.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
238Strąk Jarosław1982M3376MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 357.37
700Wanat Krzysztof1989M36515MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 343.65
1946Baranowski Ryszard1946M721614MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 222.20

29

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 902.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
360Bartosiewicz Mariusz1972M46827MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE476.85
1209Wyczółkowska Elżbieta1967K5123MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE425.35

30

LOTTO

PUNKTY : 901.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
989Dudkiewicz Daniel1980M47432MAXLOTTO462.57
990Czarnowski Robert1970M58418MAXLOTTO439.36

31

VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM

PUNKTY : 889.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
590Wacławek Bogusław1970M5405MAXVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM508.41
61Posadzy Tomasz1973M472MINIVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM380.86

32

ABSOLUTE BIKE TEAM

PUNKTY : 886.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
705Gajewski Jarosław1972M47834MAXABSOLUTE BIKE TEAM453.85
708Kurek Dariusz1961M6857MAXABSOLUTE BIKE TEAM433.10

33

Bike Expo Narodowy Team

PUNKTY : 877.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M5436MAXBike Expo Narodowy Team506.66
888Hendel Piotr1980M4144MINIBike Expo Narodowy Team371.08

34

CONTABLE MTB TEAM

PUNKTY : 857.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
102Somow Dariusz1962M55011MAXCONTABLE MTB TEAM502.19
103Rojek Justyna1987K373MINICONTABLE MTB TEAM355.52

35

Travelo MTB Team

PUNKTY : 832.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ62MINITravelo MTB Team362.73
291Obraziński Marcel2008C433FANTravelo MTB Team197.87
218Bucholc Roman2014C1312FANTravelo MTB Team149.54
645Rytter Horacy2015C14910FANTravelo MTB Team122.42

36

FTI RACING TEAM

PUNKTY : 773.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1064McFarlane Anthony1985M343MINIFTI RACING TEAM387.87
494McFarlane Oliwia1982K332MINIFTI RACING TEAM385.64

37

GKK OPTY MAZOWSZE

PUNKTY : 759.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153Orszulak Maria2006KJ21MINIGKK OPTY MAZOWSZE386.72
152Zieliński Mateusz2006MJ81MINIGKK OPTY MAZOWSZE372.55

38

CATAPULT

PUNKTY : 754.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
541Wysocki Przemysław1976M46726MAXCATAPULT482.79
540Wysocka Anna1977K4235MINICATAPULT271.77

39

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 752.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
266Kaszewski Dawid2009C411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
269Koc Fabian2009C475FANUKK HURAGAN WOŁOMIN194.34
265Dzięcioł Aleksandra2008D422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN189.69
261Koc Patrycja2013D241FANUKK HURAGAN WOŁOMIN168.25
5Pawłowski Emil2012C2184FANUKK HURAGAN WOŁOMIN166.42
267Wnuk Maciej2011C3215FANUKK HURAGAN WOŁOMIN162.42

40

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 746.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
62Posadzy Zuzanna2005K141MINIUKS KOLARZ NADARZYN375.39
451Paziewski Krzysztof2008C422FANUKS KOLARZ NADARZYN199.57
441Paziewski Michał2013C2153FANUKS KOLARZ NADARZYN171.91

41

Ojciec i Syn

PUNKTY : 726.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
89Kokoryk Michał1982M3104MINIOjciec i Syn371.80
97Kokoryk Filip2007MJ455MINIOjciec i Syn354.51

42

Sokół Bodzanów

PUNKTY : 696.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
235Zuchora Kacper2004M1262MINISokół Bodzanów363.31
198Lewandowski Krzysztof1961M6861MINISokół Bodzanów333.43

43

#BEZ WYMÓWEK

PUNKTY : 675.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
760Krezyman Beata1991K394MINI#BEZ WYMÓWEK348.44
694Gębara Rafał1985M310220MINI#BEZ WYMÓWEK327.36

44

Karasie w Trasie

PUNKTY : 664.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
220Karaś Dominika1985K3105MINIKarasie w Trasie341.42
222Karaś Tomasz1983M311123MINIKarasie w Trasie323.12

45

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 664.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Komór Julian2006MJ16312MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team304.42
1937Komór Antoni2009C4107FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team192.87
1938Majewski Juliusz2009C41710FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team167.23

46

POLONIA WARSZAWA MTB

PUNKTY : 655.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
676Szulc Rafał1976M410543MINIPOLONIA WARSZAWA MTB325.10
1911Puchalski Paweł1961M62079MINIPOLONIA WARSZAWA MTB254.11
646Szulc Alicja2015D12310FANPOLONIA WARSZAWA MTB76.20

47

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 647.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
379Sioch Radosław1981M47830MINIPZU SPORT TEAM338.99
979Dawid Tomasz1973M415166MINIPZU SPORT TEAM308.19

48

HENGST FILTER TEAM

PUNKTY : 644.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Koczeski Wojciech1970M58515MINIHENGST FILTER TEAM333.91
533Koczeska Magdalena1976K4152MINIHENGST FILTER TEAM310.50

49

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 632.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
976Gapisz Marcin1985M312327MINIHusaria LC Elektronik318.09
338Cykman Maciej1976M413657MINIHusaria LC Elektronik314.14

50

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 631.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
459Szymczyk Marek1955M6872MINIKOMBUD RADOM332.95
460Kostrzewa Maciej1949M71767MINIKOMBUD RADOM298.17

51

LOVEROWY SKŁAD

PUNKTY : 631.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
245Ślusarczyk Konrad1979M413053MINILOVEROWY SKŁAD316.75
879Noskiewicz Jacek1979M413355MINILOVEROWY SKŁAD314.26

52

7R ROWMIX TEAM P/B 72D

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
430Sładek Karol1984M311MAX7R ROWMIX TEAM P/B 72D600.00

53

HOT WHEELS

PUNKTY : 598.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
237Żurawska Alicja2009D453FANHOT WHEELS159.10
445Bralski Aleksander2012C22910FANHOT WHEELS151.27
506Zagożdżon Szymon2012C23211FANHOT WHEELS147.11
241Strąk Wojciech2012C23613FANHOT WHEELS141.24
239Strąk Krzysztof2014C1447FANHOT WHEELS130.97
1771Jaworski Krzysztof2012C24517FANHOT WHEELS130.09
446Bralski Tomasz2015C15714FANHOT WHEELS108.29

54

Ciechanowska Grupa Rowerowa

PUNKTY : 593.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
275Bober Zbigniew1946M7911MINICiechanowska Grupa Rowerowa330.87
67Górski Zdzisław1951M720112MINICiechanowska Grupa Rowerowa262.78

55

Rycerze Rolanda Maciejewski Cycling Team

PUNKTY : 584.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
538Packi Daniel1983M322MAXRycerze Rolanda Maciejewski Cycling Team584.26

56

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 573.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
981Hajbowicz Agnieszka1989K3116MINISTRABAG BIKE TEAM330.22
656Koziorowski Adam1979M421182MINISTRABAG BIKE TEAM243.23

57

DITTA-SERIA MTB TEAM

PUNKTY : 553.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
326Kasznia Wojciech1971M5161MAXDITTA-SERIA MTB TEAM553.17

58

Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling

PUNKTY : 551.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
715Przybysz Sebastian1976M413254MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling316.62
728Pleskot Paweł1996M221511MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling234.43

59

MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

PUNKTY : 549.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
486Chrzanowska Maria2004K141MAXMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW549.72

60

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 521.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
735Zakrzewski Jerzy1984M33012MAXRafbike Cycling Team521.57

61

GLICKI BIKE TEAM

PUNKTY : 505.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
730Betka Maciej1976M44517MAXGLICKI BIKE TEAM505.16

62

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 503.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
744Pazdrowski Robert1964M54910MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO503.50

63

NEXTIE Bike Team

PUNKTY : 500.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1020Kominek Mikołaj1973M45218MAXNEXTIE Bike Team 500.59

64

Geodetic Howden Team

PUNKTY : 498.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
100Jakubczyk Marcin1975M45319MAXGeodetic Howden Team498.79

65

Jeździmy! Radzymin

PUNKTY : 497.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
500Sochacki Piotr1978M45420MAXJeździmy! Radzymin497.48

66

POLNA TEAM

PUNKTY : 496.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Matanowski Sebastian1982M311925MINIPOLNA TEAM319.18
114Matanowski Jakub2010C3133FANPOLNA TEAM176.87

67

LINK X-Force

PUNKTY : 486.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
273Krysiak Maciej1986M35611MINILINK X-Force346.84
242Krysiak Antoni2014C1384FANLINK X-Force139.82

68

Braci Leśnej

PUNKTY : 445.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
381Grudziński Tomasz1958M6826MAXBraci Leśnej445.79

69

BAD BOY BIKE TEAM

PUNKTY : 399.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
69Reszke Marcin1987M322MINIBAD BOY BIKE TEAM399.68

70

VELO A BIKE

PUNKTY : 389.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
758Bejm Bartosz1992M231MINIVELO A BIKE389.77

71

BWJ SPORTHAUS

PUNKTY : 386.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
983Kowalczyk Grzegorz1975M451MINIBWJ SPORTHAUS386.84

72

BIAŁOBŁOCKI PRO COACHING

PUNKTY : 370.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
755Foltyn Jacek1972M4165MINIBIAŁOBŁOCKI PRO COACHING370.70

73

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 370.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M4176MINIPOLSKI KLUB MTB370.60

74

TME. EU

PUNKTY : 363.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1208Gamus Robert1971M5256MINITME. EU363.32

75

GKC Gorlice

PUNKTY : 356.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
662Zimowski Jakub1977M43915MINIGKC Gorlice356.88

76

ARTEC PROJEKT BIKE TEAM

PUNKTY : 350.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1207Błaszczyk Sławomir1977M44717MINIARTEC PROJEKT BIKE TEAM350.10

77

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 349.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Hofman Igor2007MJ516MINIKOMOBIKE SCOTT349.50

78

TUBULAR BIKES AVILA

PUNKTY : 349.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
786Esteban Escodero Hugo2006MJ527MINITUBULAR BIKES AVILA349.47

79

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 343.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
768Kita Marcin1978M46724MINIBIKE CONCEPT343.26

80

KS HERAKLES

PUNKTY : 337.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1206Jankowski Dariusz1980M48133MINIKS HERAKLES337.09

81

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 330.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
562Szczepański Mateusz2004M1905MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI330.95

82

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 316.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Małolepszy Janusz1970M512919MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT316.94

83

GRANATY

PUNKTY : 313.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
974Granat Daniel1987M313731MINIGRANATY313.99

84

KOLARSGO TEAM

PUNKTY : 310.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
984Bogusiewicz Paweł1978M414561MINIKOLARSGO TEAM310.86

85

AVB

PUNKTY : 301.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
654Kossakowski Jacek Marek1964M516822MINIAVB301.50

86

SPORT STATION TEAM

PUNKTY : 300.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
739Jabłoński Lech Jerzy1954M61696MINISPORT STATION TEAM300.75

87

WGR GRÓJEC

PUNKTY : 299.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
457Grabowski Jan1975M417372MINIWGR GRÓJEC299.42

88

COZMOBIKE

PUNKTY : 293.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
991Możański Grzegorz1944M71798MINICOZMOBIKE293.49

89

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 293.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
704Lasota Łukasz1983M318039MINIPRZYPAŚNIKI TEAM293.23

90

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 292.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
767Szewczyk Benedykt1948M71819MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI292.72

91

555 TEAM

PUNKTY : 285.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
978Zagajewski Patryk1991M318842MINI555 TEAM285.80

92

VALUE ENGINEERING

PUNKTY : 279.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
890Wyrzykowski Adam1980M419479MINIVALUE ENGINEERING279.92

93

SCANDIT

PUNKTY : 279.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1213Pasiewicz Ewa1988K3218MINISCANDIT279.91

94

MAZOWSZE TERESIN

PUNKTY : 277.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
840Zagajewski Grzegorz1965M519624MINIMAZOWSZE TERESIN277.36

95

Szkółka Kolarska ŁTC Łódź

PUNKTY : 272.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
283Kaszewski Filip2013C2247FANSzkółka Kolarska ŁTC Łódź158.38
346Biegański Krzysztof2013C25319FANSzkółka Kolarska ŁTC Łódź114.06
98Biegański Michał2016CC210CROSSzkółka Kolarska ŁTC Łódź

96

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 257.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1833Elies Molinero Marc1983M320448MINIMETTLER TOLEDO257.57

97

EDC/ESPERANZA TEAM

PUNKTY : 253.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1212Poterek Tomasz1979M420981MINIEDC/ESPERANZA TEAM253.04

98

KAEMDE

PUNKTY : 158.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
298Cieszkowski Julian2013C2236FANKAEMDE158.56

99

HRE Mazowsze Serce Polski

PUNKTY : 155.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
143Jankowiak Jan2013C2268FANHRE Mazowsze Serce Polski155.58

100

CNC Warszawa Blaze Technology

PUNKTY : 152.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
216Błazucka Zuzanna2013D293FANCNC Warszawa Blaze Technology152.72

101

INVESTCARE

PUNKTY : 143.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
466Misiałkiewicz Hanna2014D1123FANINVESTCARE143.78

102

TIMELESS WOOD

PUNKTY : 102.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
647Mrokowski Aleksander2015C15916FANTIMELESS WOOD102.86
41Mrokowski Bolesław2018CC12CROSTIMELESS WOOD
Hosting ESKOM