Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2022-05-08

Kategoria M4, Dystans MINI - 31.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 120

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
461Posadzy Tomasz1973M41VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM01:02:02
5893Balcerzak Paweł1974M42Łaskarzew01:02:02
9934Nowakowski Tomasz1980M43NOWAKOWSKI RACING TEAM01:06:17
12616Zieliński Marek1973M44Wołomin01:06:20
14787Siwiński Łukasz1980M45POLSKI KLUB MTB01:06:25
17888Hendel Piotr1980M47Bike Expo Narodowy Team01:06:32
154Stanisławski Marek1980M46Warszawa01:06:33
18189Bogdanowicz Marcin1979M48DAMOVO BIKE TEAM01:06:37
26187Grzebalski Mieczysław1975M413DAMOVO BIKE TEAM01:06:48
20955Paszczyk Mariusz1972M49PT MAZURY TEAM EŁK01:06:48
211214Świderski Tomasz1973M410Warszawa01:06:53
25322Surdyk Maciej1977M412KAMYK Radzymin MTB TEAM01:06:53
22490Tężycki Jarosław1976M411LTEC01:06:54
28837Tuski Maciej1978M414PZU SPORT TEAM01:07:00
36947Dużyński Sebastian1975M415MCP BIKE TEAM01:07:50
3740Chojecki Michał1974M416Otwock01:07:53
42621Gancarz Marcin1977M417KAMYK Radzymin MTB TEAM01:08:50
4442Szaturski Artur1978M419WIELISZEW HERON TEAM01:08:53
43940Dużyński Michał1980M418MCP BIKE TEAM01:09:02
46306Mucha Jacek1972M420HPE-ESKOM01:09:06
63967Mińkowski Robert1974M421Hellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki01:10:45
69944Mokrogulski Piotr1981M422OPOCZNO LIDER01:11:00
701207Błaszczyk Sławomir1977M423ARTEC PROJEKT BIKE TEAM01:11:15
74136Wester Stanisław1979M425Reckitt Riders01:11:20
77834Wolszczak Hubert1979M427Brwinów01:11:20
73768Kita Marcin1978M424BIKE CONCEPT01:11:20
75517Tomaszewski Bogdan1974M426TIMBUD TEAM01:11:25
7998Aleksandrowicz Aleksander1976M428Bike Fun Legionowo01:11:41
80492Nowak Filip1974M429Warszawa01:11:43
861901Nowakowski Rafał1974M430Warszawa01:11:59
89227Kocki Łukasz1981M432Lublin01:12:09
8777Koloński Arkadiusz1977M431Reckitt Riders01:12:11
921805Jatelnicki Olgierd1972M433Kamionka01:12:26
93185Jankowski Dariusz1973M434DAMOVO BIKE TEAM01:12:43
95612Ogrodnik Michał1978M435Józefów01:13:02
9658Malinowski Marcin1980M436OPEN BIKE TEAM01:13:07
97886Karecki Wojciech1981M437Józefosław01:13:15
98236Tokarz Paweł1973M438Stajnia Rowerowa Team01:13:17
100692Wejner Olgierd1973M439MCP BIKE TEAM01:13:43
101629Skrzecz Marek1981M440OPEN BIKE TEAM01:13:50
10387Ochędzan Grzegorz1979M441Bike Fun Legionowo01:13:53
104178Ziemak Grzegorz1978M442Warszawa01:14:04
105828Rychter Maciej1980M443NEXTIE Bike Team 01:14:08
10685Kuczyński Dariusz1975M444OPEN BIKE TEAM01:14:15
108176Głębocki Jarosław1972M445DAMOVO BIKE TEAM01:14:29
109395Grocholewicz Mariusz1974M446KRAINA DRZWI BIKE TEAM 01:14:33
11247Seferyniak Jacek1977M447TEAM PKO BANK POLSKI01:14:41
1131910Grzesik Marcin1973M448GRUPA BIEGOWA CHTMO01:14:46
114344Rumowski Paweł1980M449Warszawa01:14:48
115134Skoszkiewicz Mariusz1975M450Serock01:14:53
11773Skiba Robert1973M451WATAHA GRÓJEC01:14:59
11960Rajczyk Radosław1974M452PATNET TEAM01:15:14
120875Pietrzak Jacek1972M453Kargoszyn01:15:23
121715Przybysz Sebastian1976M454Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:15:24
124938Oleksów Piotr1979M456Warszawa01:15:24
122943Kisa Marek1973M455Chotomów01:15:29
125580Dulz Marcin1980M457Reckitt Riders01:15:40
130676Szulc Rafał1976M458POLONIA WARSZAWA MTB01:15:49
133474Chojnacki Artur1980M459Bike Expo Narodowy Team01:15:53
134175Borzęcki Adam1972M460DAMOVO BIKE TEAM01:15:58
135879Noskiewicz Jacek1979M461LOVEROWY SKŁAD01:16:03
140738Fila Robert1973M463Otwock01:16:14
137475Randak Robert1976M462Warszawa01:16:19
141706Lewczuk Sławomir1975M464Urzut01:16:27
145177Karpiński Andrzej1978M467FANSUPPORT-NILFISK01:16:49
144334Popis Maciej1978M466OPEN BIKE TEAM01:16:52
143366Kielak Paweł1981M465Stajnia Rowerowa Team01:16:54
1491641Mazurkiewicz Piotr1973M468OPEN BIKE TEAM01:17:04
154579Romańczuk Michał1979M469Legionowo01:17:18
156245Ślusarczyk Konrad1979M470LOVEROWY SKŁAD01:17:32
1581955Kępa Marcin1977M471PATNET TEAM01:17:38
16171Sosnowski Bartosz1977M474Reckitt Riders01:17:45
160338Cykman Maciej1976M473Husaria LC Elektronik01:17:46
159210Kępka Sławomir1972M472Stajnia Rowerowa Team01:17:48
162111Zakrzewski Andrzej1976M475LOTTO01:17:51
165936Lech Paweł1978M477Warszawa01:17:56
164830Mirkowski Arkadiusz1973M476Radzymin01:17:57
166717Beczkowicz Michał1978M478Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:18:31
167857Bartczak Mariusz1979M479TEAM PKO BANK POLSKI01:18:53
168183Baciński Arkadiusz1975M480DAMOVO BIKE TEAM01:19:05
1722017Rok Robert1980M481TEAM PKO BANK POLSKI01:19:12
174775Gocłowski Cezary1975M482Bolo Bike Team 01:19:17
178852Sobolewski Michał1980M484Opypy01:19:25
176994Ciaś Przemysław1974M483Józefów01:19:36
181288Jedynak Jakub1973M487LKK LUKS SŁAWNO01:19:39
179510Wdowiak Wojciech1977M485Warszawa01:19:40
1801550Moroz Piotr1981M486MARCELI TEAM01:19:40
18234Komorowski Robert1973M488TEAM PKO BANK POLSKI01:19:40
184674Sobota Maciej1978M489Budy-Grzybek01:19:48
1872002Biały Artur1976M490Stajnia Rowerowa Team01:20:13
194456Golan Bolesław1979M491Legionowo01:20:34
198846Wójcicki Michał1977M492Osowiec01:20:49
1997Busza Marcin1973M493Kraft Automotive Team01:21:05
2001804Goździk Artur1973M494Warszawa01:21:16
2021701Frąckiewicz Tomasz1975M495COMP TEAM01:21:29
2071177Klimkiewicz Piotr1976M496MCP BIKE TEAM01:22:14
210641Białkowski Marcin1976M497Warszawa01:22:15
214813Gajewski Krzysztof1977M498MARO SPORT TEAM01:22:25
215295Szczypek Łukasz1981M499PZU SPORT TEAM01:22:37
217412Skotnicki Bartosz1981M4100LIRENE BIKE TEAM01:22:40
2201944Włazałek Mariusz1974M4101Pilawa01:23:06
223597Fiderkiewicz Bartosz1972M4102Warszawa01:23:46
224457Grabowski Jan1975M4103WGR GRÓJEC01:23:53
225405Rokowski Rafał1978M4104LIRENE BIKE TEAM01:24:07
23078Prządka Wojciech1978M4105Reguły01:24:35
231835Chmiel Artur1975M4106Nadwiślańska Grupa Rowerowa01:24:36
234872Pawlicki Tomasz1972M4107Urzut01:24:51
2411219Stanek Tomasz1980M4108Józefosław01:26:40
243402Hołowiecki Bogdan1973M4109LIRENE BIKE TEAM01:27:05
248575Pluciński Piotr1976M4110WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:28:05
256656Koziorowski Adam1979M4111STRABAG BIKE TEAM01:30:44
2571212Poterek Tomasz1979M4112EDC/ESPERANZA TEAM01:30:59
2601670Baj Mateusz1975M4113Nadwiślańska Grupa Rowerowa01:31:39
267935Szoblik Paweł1976M4114Bike Fun Legionowo01:32:40
274890Wyrzykowski Adam1980M4115VALUE ENGINEERING01:37:26
278873Marczewski Gerard1980M4116VALUE ENGINEERING01:42:02
279569Pazdan Piotr1972M4117TEAM PKO BANK POLSKI01:43:52
286408Bełzowski Janusz1980M4118LIRENE BIKE TEAM02:18:28
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1476Mrowiński Adam1979M4 KAMYK Radzymin MTB TEAM  
272Jarszak Jarosław1972M4 Sobików  
Hosting ESKOM