Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2022-05-08

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 31.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 293

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1314Białek Patryk1988M31KAMYK Radzymin MTB TEAM01:01:34
2225Buczel Mateusz1984M32HPE-ESKOM01:01:59
369Reszke Marcin1987M33BAD BOY BIKE TEAM01:01:59
461Posadzy Tomasz1973M41VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM01:02:02
5893Balcerzak Paweł1974M42Łaskarzew01:02:02
7469Hołtyn Filip1982M35Marki01:04:01
61064McFarlane Anthony1985M34FTI RACING TEAM01:04:02
1119Walkiewicz Igor1999M21MARCELI TEAM01:06:16
9934Nowakowski Tomasz1980M43NOWAKOWSKI RACING TEAM01:06:17
8587Hoen Rene1969M51Aalsmeer01:06:18
10509Chachuła Ignacy2006MJ1NIEWIADÓW BORO01:06:20
12616Zieliński Marek1973M44Wołomin01:06:20
13572Wyszkowski Mikołaj2005M11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:06:24
14787Siwiński Łukasz1980M45POLSKI KLUB MTB01:06:25
16495Tabor Filip2006MJ2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:06:28
17888Hendel Piotr1980M47Bike Expo Narodowy Team01:06:32
154Stanisławski Marek1980M46Warszawa01:06:33
19247Grabowski Rafał1996M22KK KURPIE KADZIDŁO01:06:36
18189Bogdanowicz Marcin1979M48DAMOVO BIKE TEAM01:06:37
26187Grzebalski Mieczysław1975M413DAMOVO BIKE TEAM01:06:48
20955Paszczyk Mariusz1972M49PT MAZURY TEAM EŁK01:06:48
23553Kowalski Ireneusz1970M52Grupa ANG01:06:52
211214Świderski Tomasz1973M410Warszawa01:06:53
25322Surdyk Maciej1977M412KAMYK Radzymin MTB TEAM01:06:53
22490Tężycki Jarosław1976M411LTEC01:06:54
27380Białek Tomasz1963M53KAMYK Radzymin MTB TEAM01:06:55
2449Kałuski Sebastian1986M36Warszawa01:06:56
28837Tuski Maciej1978M414PZU SPORT TEAM01:07:00
30194Pawlak Tobiasz1986M37Łódź01:07:25
29235Zuchora Kacper2004M12Sokół Bodzanów01:07:29
31799Wachocki Bartosz1983M38Warszawa01:07:34
3421Włazałek Aleksander1999M24Pilawa01:07:35
32364Mucharski Krzysztof1994M23KAMYK Radzymin MTB TEAM01:07:35
33309Mucha Jacek2004M13HPE-ESKOM01:07:38
35188Spieżak Marcin1989M39DAMOVO BIKE TEAM01:07:44
36947Dużyński Sebastian1975M415MCP BIKE TEAM01:07:50
3740Chojecki Michał1974M416Otwock01:07:53
40318Depczyński Mariusz1985M311Łódź01:08:43
38184Baciński Szymon2004M14DAMOVO BIKE TEAM01:08:48
39521Rydzewski Tomasz1987M310TIMBUD TEAM01:08:49
42621Gancarz Marcin1977M417KAMYK Radzymin MTB TEAM01:08:50
4442Szaturski Artur1978M419WIELISZEW HERON TEAM01:08:53
4586Galikowski Kamil1986M312Dąbrówka01:08:57
41786Esteban Escodero Hugo2006MJ3TUBULAR BIKES AVILA01:08:57
43940Dużyński Michał1980M418MCP BIKE TEAM01:09:02
47169Sokolnicki Andrzej1969M54DAMOVO BIKE TEAM01:09:04
46306Mucha Jacek1972M420HPE-ESKOM01:09:06
48698Szucki Mateusz1993M25OPEN BIKE TEAM01:09:20
4918Podgórski Bartosz1987M313OPEN BIKE TEAM01:09:22
501716Zygner Tomasz1984M314HPE-ESKOM01:09:26
511397Sobiech Łukasz1986M315MARCELI TEAM01:09:41
521998Kamiński Grzegorz1970M55Otwock01:10:06
53652Lachowicz Dariusz1966M56BIKE CONCEPT01:10:15
54333Kunka Mariusz1970M57Mikówiec01:10:20
55109Erber Dariusz1970M58WATAHA GRÓJEC01:10:21
56899Krawczak Michał1991M316KAMPINOSKIE WILKI01:10:24
57165Pasiewicz Jacek1986M317Legionowo01:10:24
58273Krysiak Maciej1986M318LINK X-Force01:10:39
60233Borysiak Marcin1983M319Stajnia Rowerowa Team01:10:40
59637Stachowicz Kamil2001M26Stajnia Rowerowa Team01:10:44
63967Mińkowski Robert1974M421Hellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki01:10:45
621600Chodorowski Piotr1984M320LINK X-Force01:10:46
64700Wanat Krzysztof1989M321NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:10:50
66982RYMUZA Patryk1996M27Podkowa Leśna01:10:50
61782Zyskowski Maksymilian2007MJ4KS Sokół Serock01:10:51
67310Żebrowski Marcin1983M323MCP BIKE TEAM01:10:54
6556Zajączkowski Rafał1987M322Łomianki Dolne01:10:55
681676Liber Krzysztof2005M15WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:10:59
69944Mokrogulski Piotr1981M422OPOCZNO LIDER01:11:00
71634Kiercz Tomasz1985M324Warszawa01:11:06
72277Kielec Mikołaj1994M28WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:11:09
701207Błaszczyk Sławomir1977M423ARTEC PROJEKT BIKE TEAM01:11:15
74136Wester Stanisław1979M425Reckitt Riders01:11:20
77834Wolszczak Hubert1979M427Brwinów01:11:20
73768Kita Marcin1978M424BIKE CONCEPT01:11:20
75517Tomaszewski Bogdan1974M426TIMBUD TEAM01:11:25
76783Lasia Zbigniew1960M61KOMBUD RADOM01:11:27
78568Koc Krzysztof1986M325WATAHA GRÓJEC01:11:40
7998Aleksandrowicz Aleksander1976M428Bike Fun Legionowo01:11:41
80492Nowak Filip1974M429Warszawa01:11:43
82932Kasprzak Grzegorz1971M59Żelechów01:11:46
81851Bokun Leszek1982M326Komorów01:11:48
83816Orszulak Adam1984M327GKK OPTY MAZOWSZE01:11:57
861901Nowakowski Rafał1974M430Warszawa01:11:59
84367Wiraszka Rafał1984M328Travelo MTB Team01:12:01
85198Lewandowski Krzysztof1961M62Sokół Bodzanów01:12:02
88891Błażewski Bartosz1968M510MYBIKE.PL01:12:06
89227Kocki Łukasz1981M432Lublin01:12:09
8777Koloński Arkadiusz1977M431Reckitt Riders01:12:11
91557Folta Tomasz2006MJ5WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:12:21
901408Zuchowicz Sebastian1988M329Warszawa01:12:22
921805Jatelnicki Olgierd1972M433Kamionka01:12:26
93185Jankowski Dariusz1973M434DAMOVO BIKE TEAM01:12:43
94633Randak Adam1991M330Pajęczno01:12:55
95612Ogrodnik Michał1978M435Józefów01:13:02
9658Malinowski Marcin1980M436OPEN BIKE TEAM01:13:07
97886Karecki Wojciech1981M437Józefosław01:13:15
98236Tokarz Paweł1973M438Stajnia Rowerowa Team01:13:17
99357Sawicki Maciej2005M16Zielonka01:13:19
100692Wejner Olgierd1973M439MCP BIKE TEAM01:13:43
101629Skrzecz Marek1981M440OPEN BIKE TEAM01:13:50
1021313Koczeski Wojciech1970M511HENGST FILTER TEAM01:13:52
10387Ochędzan Grzegorz1979M441Bike Fun Legionowo01:13:53
104178Ziemak Grzegorz1978M442Warszawa01:14:04
105828Rychter Maciej1980M443NEXTIE Bike Team 01:14:08
10685Kuczyński Dariusz1975M444OPEN BIKE TEAM01:14:15
107976Gapisz Marcin1985M331Husaria LC Elektronik01:14:24
108176Głębocki Jarosław1972M445DAMOVO BIKE TEAM01:14:29
109395Grocholewicz Mariusz1974M446KRAINA DRZWI BIKE TEAM 01:14:33
110459Szymczyk Marek1955M63KOMBUD RADOM01:14:36
11247Seferyniak Jacek1977M447TEAM PKO BANK POLSKI01:14:41
1131910Grzesik Marcin1973M448GRUPA BIEGOWA CHTMO01:14:46
111410Rędziński Michał1995M29WATAHA GRÓJEC01:14:47
114344Rumowski Paweł1980M449Warszawa01:14:48
115134Skoszkiewicz Mariusz1975M450Serock01:14:53
11773Skiba Robert1973M451WATAHA GRÓJEC01:14:59
1181929Błaszczyk Paweł1982M332STRABAG BIKE TEAM01:15:01
116773Bolek Stanisław2002M17Bolo Bike Team 01:15:04
11960Rajczyk Radosław1974M452PATNET TEAM01:15:14
120875Pietrzak Jacek1972M453Kargoszyn01:15:23
121715Przybysz Sebastian1976M454Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:15:24
124938Oleksów Piotr1979M456Warszawa01:15:24
122943Kisa Marek1973M455Chotomów01:15:29
123444Czernoch Piotr1961M64Warszawa01:15:39
125580Dulz Marcin1980M457Reckitt Riders01:15:40
126428Wolak Artur1970M512Warszawa01:15:45
127116Matanowski Sebastian1982M333POLNA TEAM01:15:45
129480Roguski Piotr1991M335Józefów01:15:46
12839Malinowski Robert1988M334TEAM PKO BANK POLSKI01:15:48
130676Szulc Rafał1976M458POLONIA WARSZAWA MTB01:15:49
133474Chojnacki Artur1980M459Bike Expo Narodowy Team01:15:53
134175Borzęcki Adam1972M460DAMOVO BIKE TEAM01:15:58
131939Kasprzak Michał1968M513Falenty Duże01:15:59
132279Wierzbicki Kacper2006MJ6Łączy Nas Pasja01:15:59
135879Noskiewicz Jacek1979M461LOVEROWY SKŁAD01:16:03
1361991Mirecki Bartłomiej1991M336OPEN BIKE TEAM01:16:06
140738Fila Robert1973M463Otwock01:16:14
139946Wadecki Bogdan1965M515LKS MAZOWSZE TERESIN01:16:17
13824Nowak Jan1962M514KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:17
137475Randak Robert1976M462Warszawa01:16:19
141706Lewczuk Sławomir1975M464Urzut01:16:27
1422000Krauze Tomasz1982M337Warszawa01:16:43
145177Karpiński Andrzej1978M467FANSUPPORT-NILFISK01:16:49
144334Popis Maciej1978M466OPEN BIKE TEAM01:16:52
14646Stempniak Sebastian1985M338TEAM PKO BANK POLSKI01:16:53
143366Kielak Paweł1981M465Stajnia Rowerowa Team01:16:54
147275Bober Zbigniew1946M71Ciechanowska Grupa Rowerowa01:17:01
151853Sikorski Tsimafei2000M210SCANDIT01:17:01
1491641Mazurkiewicz Piotr1973M468OPEN BIKE TEAM01:17:04
148211Kaczorowski Aleksander1946M72WIELISZEW HERON TEAM01:17:04
150949Mańkowski Dawid2007MJ7Teresin01:17:06
15332Janikowski Robert1966M517TEAM PKO BANK POLSKI01:17:16
154579Romańczuk Michał1979M469Legionowo01:17:18
15210Śliwiński Piotr1967M516Milanówek01:17:18
155350Mularczyk Łukasz1983M339Kanie01:17:25
157814Szymaniak Arkadiusz1970M518Grodzisk Mazowiecki01:17:28
156245Ślusarczyk Konrad1979M470LOVEROWY SKŁAD01:17:32
1581955Kępa Marcin1977M471PATNET TEAM01:17:38
16171Sosnowski Bartosz1977M474Reckitt Riders01:17:45
160338Cykman Maciej1976M473Husaria LC Elektronik01:17:46
163972Jasiński Mariusz1969M519Leszno01:17:46
159210Kępka Sławomir1972M472Stajnia Rowerowa Team01:17:48
162111Zakrzewski Andrzej1976M475LOTTO01:17:51
165936Lech Paweł1978M477Warszawa01:17:56
164830Mirkowski Arkadiusz1973M476Radzymin01:17:57
166717Beczkowicz Michał1978M478Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:18:31
167857Bartczak Mariusz1979M479TEAM PKO BANK POLSKI01:18:53
168183Baciński Arkadiusz1975M480DAMOVO BIKE TEAM01:19:05
1731970Antczak Radosław1970M520Warszawa01:19:07
170922Galas Maciej1992M211Pruszków01:19:08
169442Kaczmarczyk Michał1989M340Piastów01:19:09
1722017Rok Robert1980M481TEAM PKO BANK POLSKI01:19:12
171817Kolasiński Dorian1996M212Rozalin01:19:13
174775Gocłowski Cezary1975M482Bolo Bike Team 01:19:17
175746Kociszewski Łukasz1986M341Czersk01:19:21
178852Sobolewski Michał1980M484Opypy01:19:25
1771956Skorek Janusz1956M65Warszawa01:19:29
176994Ciaś Przemysław1974M483Józefów01:19:36
181288Jedynak Jakub1973M487LKK LUKS SŁAWNO01:19:39
179510Wdowiak Wojciech1977M485Warszawa01:19:40
1801550Moroz Piotr1981M486MARCELI TEAM01:19:40
18234Komorowski Robert1973M488TEAM PKO BANK POLSKI01:19:40
183362Małolepszy Janusz1970M521RAZEM TRENUJEMY SPORT01:19:43
184674Sobota Maciej1978M489Budy-Grzybek01:19:48
185361Nesterowicz Jakub1991M342Warszawa01:19:49
1861992Pękała Mateusz1992M213Warszawa01:20:04
188950Mańkowski Kamil1984M343LKS MAZOWSZE TERESIN01:20:11
1872002Biały Artur1976M490Stajnia Rowerowa Team01:20:13
189447Bralski Piotr1984M344Warszawa01:20:13
192910Kapuściński Jacek1956M67SKISPA01:20:14
190316Kiełbowski Włodzimierz1957M66RADZIO ROWERY01:20:21
191958Grabowski Jakub1982M345Sklepbicykl.pl-Perfectsource01:20:27
193399Florczak Kamil1985M346OPEN BIKE TEAM01:20:29
196848Szlendak Robert1968M523Warszawa01:20:33
194456Golan Bolesław1979M491Legionowo01:20:34
195654Kossakowski Jacek Marek1964M522AVB01:20:39
197150Sterczewski Paweł1970M524Warszawa01:20:43
198846Wójcicki Michał1977M492Osowiec01:20:49
1997Busza Marcin1973M493Kraft Automotive Team01:21:05
2001804Goździk Artur1973M494Warszawa01:21:16
201529Walczak Daniel1986M347Kobyłka01:21:22
2021701Frąckiewicz Tomasz1975M495COMP TEAM01:21:29
203454Szymański Robert1949M73Warszawa Wesola01:21:35
204988Rychlik Paweł1987M348Wbochna01:21:40
2061217Grzebalski Szymon2007MJ8DAMOVO BIKE TEAM01:21:45
205527Arnold Waldemar1953M68CLEAR BIKE TEAM01:21:55
209941Kisa Jiri2003M18Chotomów01:22:09
208841Miazgowski Piotr1982M349Warszawa01:22:14
2071177Klimkiewicz Piotr1976M496MCP BIKE TEAM01:22:14
210641Białkowski Marcin1976M497Warszawa01:22:15
2131971Syrówka Janusz1971M525Warszawa01:22:18
2121409Pergoł Edward1950M74Warszawa01:22:19
211623Pruś Lucjan2007MJ9Warszawa01:22:20
214813Gajewski Krzysztof1977M498MARO SPORT TEAM01:22:25
215295Szczypek Łukasz1981M499PZU SPORT TEAM01:22:37
2161220Jałowiecki Piotr1982M350Warszawa01:22:40
217412Skotnicki Bartosz1981M4100LIRENE BIKE TEAM01:22:40
2201944Włazałek Mariusz1974M4101Pilawa01:23:06
218923Borkowski Bartosz2007MJ10LKS MAZOWSZE TERESIN01:23:08
219205Jankowski Wincenty1952M69Warszawa01:23:21
221757Kita Marian1950M75Chełm01:23:34
2222020Bula Jacek1984M351MAŁKINIA GÓRNA01:23:38
223597Fiderkiewicz Bartosz1972M4102Warszawa01:23:46
224457Grabowski Jan1975M4103WGR GRÓJEC01:23:53
225405Rokowski Rafał1978M4104LIRENE BIKE TEAM01:24:07
226767Szewczyk Benedykt1948M76PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:24:14
227704Lasota Łukasz1983M352PRZYPAŚNIKI TEAM01:24:18
228856Tomaszewski Marcin1982M353Świdnik01:24:26
23078Prządka Wojciech1978M4105Reguły01:24:35
231835Chmiel Artur1975M4106Nadwiślańska Grupa Rowerowa01:24:36
229991Możański Grzegorz1944M77COZMOBIKE01:24:36
232820Śleszyński Adam1992M214Warszawa01:24:42
234872Pawlicki Tomasz1972M4107Urzut01:24:51
233822Gadomski Marcin1986M354Lipinki01:24:51
235618Wojcieszak Sebastian1982M355Wołomin01:25:03
236774Bolek Krzysztof2005M19Bolo Bike Team 01:25:28
2371634Skomorowski Marek1969M526Marki01:25:40
238182Stępień Jakub2005M110DAMOVO BIKE TEAM01:25:41
239869Piwowarski Maciej1985M356LIRENE BIKE TEAM01:26:24
2411219Stanek Tomasz1980M4108Józefosław01:26:40
240624Pruś Adam1966M527Warszawa01:26:50
2421949Gramann Andrzej1949M78WIELISZEW HERON TEAM01:27:00
243402Hołowiecki Bogdan1973M4109LIRENE BIKE TEAM01:27:05
244854Tyszkiewicz Karol1996M215Hardcore Czechów01:27:19
245825Lech Przemysław1982M357Warszawa01:27:21
2461129Jaworski Waldemar1956M610Legionowo01:27:27
247815Kamiński Stanisław1958M611Nadarzyn01:27:54
248575Pluciński Piotr1976M4110WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:28:05
249895Wichowski Ludwik1954M612BEAT BIKE01:28:54
2501218Dudziak Michał1970M528Warszawa01:28:56
251208Kępka Kamil2007MJ11Stajnia Rowerowa Team01:29:34
252842Sobiech Damian1988M358Ulan Majdrat01:29:41
253840Zagajewski Grzegorz1965M529MAZOWSZE TERESIN01:30:19
255687Baran Piotr1984M359LIRENE BIKE TEAM01:30:30
2542Perschke Kacper1969M530TEAM PKO BANK POLSKI01:30:33
256656Koziorowski Adam1979M4111STRABAG BIKE TEAM01:30:44
2571212Poterek Tomasz1979M4112EDC/ESPERANZA TEAM01:30:59
25867Górski Zdzisław1951M79Ciechanowska Grupa Rowerowa01:31:07
2601670Baj Mateusz1975M4113Nadwiślańska Grupa Rowerowa01:31:39
2591969Onyśk Włodzimierz1969M531Kobyłka01:31:41
263847Sobiech Piotr1991M360Warszawa01:31:45
2621916Nowosielski Daniel1962M532Młochów01:31:56
2611752Zienkiewicz Jan1946M710PATNET TEAM01:31:57
264340Olszewski Wojciech1968M533Husaria LC Elektronik01:32:15
265826Walczak Maciej1985M361Warszawa01:32:30
266898Tybora Łukasz1993M216Pruszków01:32:40
267935Szoblik Paweł1976M4114Bike Fun Legionowo01:32:40
269728Pleskot Paweł1996M217Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:33:28
2681221Góralewski Sławomir1969M534HENGST FILTER TEAM01:33:33
270358Sawicki Jacek1969M535Zielonka01:34:24
2711911Puchalski Paweł1961M613POLONIA WARSZAWA MTB01:34:40
272559Więsik Adrian1995M218warszawa01:35:12
273311Biernacki Tadeusz1939M711Warszawa01:35:23
274890Wyrzykowski Adam1980M4115VALUE ENGINEERING01:37:26
275959Sowiński Edmund1942M712PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:38:49
276805Jóźwiak Bartosz1991M362VALUE ENGINEERING01:38:57
277966Jaroszczak Ryszard1947M713Rozalin01:40:21
278873Marczewski Gerard1980M4116VALUE ENGINEERING01:42:02
279569Pazdan Piotr1972M4117TEAM PKO BANK POLSKI01:43:52
2801661Marcinkowski Bartosz1993M219Opypy01:45:41
2821986Ciemiński Łukasz2002M111Warszawa01:51:07
2811946Baranowski Ryszard1946M714NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:51:07
283937Ślusarz Arkadiusz1995M220VALUE ENGINEERING01:55:41
284870Siwak Sebastian 1985M363VALUE ENGINEERING02:01:50
28523Skolimowski Krzysztof1961M614Warszawa - Wilanów 02:07:44
286408Bełzowski Janusz1980M4118LIRENE BIKE TEAM02:18:28
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1795Kowalewski Bartosz1984M3 Piastów  
2476Mrowiński Adam1979M4 KAMYK Radzymin MTB TEAM  
372Jarszak Jarosław1972M4 Sobików  
4135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
5520Świderski Tadeusz1968M5 TIMBUD TEAM  
69Kolibowski Krzysztof1988M3 Łomianki  
7945Makowiecki Bartosz2006MJ LKS MAZOWSZE TERESIN  
Hosting ESKOM