Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Ossów, 2022-08-21

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 28.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 248

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
180Petryszyn Maciej2004M11UKK HURAGAN WOŁOMIN00:54:00
2260Zieliński Tomasz2005M12UKK HURAGAN WOŁOMIN00:55:40
3314Białek Patryk1988M31KAMYK Radzymin MTB TEAM00:55:43
46Iwański Tomasz1983M32Rafbike Cycling Team00:55:44
569Reszke Marcin1987M33BAD BOY BIKE TEAM00:55:45
81378Lech Michał1988M35AM CYCLING TEAM00:57:21
62003Zieliński Adam1978M41Zielonka00:57:23
7225Buczel Mateusz1984M34HPE-ESKOM00:57:32
9251Thiel Tomasz1985M36Warszawa00:57:39
1135Wyczółkowski Łukasz1979M43Zielonka00:58:26
10616Zieliński Marek1973M42ROWEROWA TEAM00:58:30
12232Pogorzelski Zdzisław1970M51LOTTO00:58:50
13787Siwiński Łukasz1980M44POLSKI KLUB MTB00:59:30
143Drópiewski Michał1993M21Warszawa00:59:30
15563Ząbczyński Michał1983M37Warszawa00:59:35
17336Ozimko Michał1981M45AGR PODLASIE01:00:04
16591Błachnio Grzegorz1986M38RGK01:00:07
20301Krzyczkowski Michał1998M22Stajnia Rowerowa Team01:00:08
18495Tabor Filip2006MJ1WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:00:08
22520Świderski Tadeusz1968M52TIMBUD TEAM01:00:10
21364Mucharski Krzysztof1994M23KAMYK Radzymin MTB TEAM01:00:12
19572Wyszkowski Mikołaj2005M13WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:00:14
23380Białek Tomasz1963M53KAMYK Radzymin MTB TEAM01:00:16
2449Kałuski Sebastian1986M39Warszawa01:00:24
251063Traut Michał1989M310Grupa ANG01:00:25
27115Krzemiński Jarosław1971M54Warszawa01:00:29
26235Zuchora Kacper2004M14Sokół Bodzanów01:00:30
28566Glinicki Damian1996M24NEXTIE Bike Team 01:00:34
29474Chojnacki Artur1980M46Bike Expo Narodowy Team01:00:40
30635Ruszkowski Łukasz2004M15MCP BIKE TEAM01:00:41
311600Chodorowski Piotr1984M311LINK X-Force01:00:44
32837Tuski Maciej1978M47PZU SPORT TEAM01:00:46
33135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:00:47
34173Ptaszyński Bartosz1980M48DAMOVO BIKE TEAM01:00:48
354Stanisławski Marek1980M49Warszawa01:00:53
36206Zdanowski Krzysztof1984M312Grupa ANG01:01:03
38165Pasiewicz Jacek1986M313Legionowo01:01:16
37782Zyskowski Maksymilian2007MJ3Travelo MTB Team01:01:18
39109Erber Dariusz1970M55WATAHA GRÓJEC01:01:20
401270Barewski Tomasz1979M410Warszawa01:01:23
41333Kunka Mariusz1970M56Mikówiec01:01:28
4265Cybula Tomasz1988M314PREDATORY01:01:30
43490Tężycki Jarosław1976M411LTEC01:01:34
4419Walkiewicz Igor1999M25MARCELI TEAM01:01:34
46385Molski Artur1980M412GRZMOT PODLASIA01:01:44
45188Spieżak Marcin1989M315DAMOVO BIKE TEAM01:01:46
47169Sokolnicki Andrzej1969M57DAMOVO BIKE TEAM01:01:52
48357Sawicki Maciej2005M16Zielonka01:02:40
491056Drózdż Marek1971M58Sosnowiec01:02:43
50310Żebrowski Marcin1983M316MCP BIKE TEAM01:03:08
53700Wanat Krzysztof1989M318NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:03:11
51519Szymborski Krzysztof1990M317TIMBUD TEAM01:03:14
541391Tomaszewski Jakub2003M17TIMBUD TEAM01:03:15
52277Kielec Mikołaj1994M26WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:03:15
5556Zajączkowski Rafał1987M319Łomianki Dolne01:03:24
56355Kowalski Ryszard1959M61Zatory01:03:28
571283Olejnik Marcin1984M320Warszawa01:03:29
581279Klewaczew Andrzej1964M59BIKEHOLIC TEAM01:03:30
601207Błaszczyk Sławomir1977M413ARTEC PROJEKT BIKE TEAM01:03:34
59420Jarosiewicz Tomasz1996M27Warszawa01:03:36
61634Kiercz Tomasz1985M321Warszawa01:03:40
62698Szucki Mateusz1993M28OPEN BIKE TEAM01:03:41
631998Kamiński Grzegorz1970M510Otwock01:03:50
64793Lachowicz Dariusz1966M511BIKE CONCEPT01:04:07
65367Wiraszka Rafał1984M322Travelo MTB Team01:04:09
661053Bąk Wiesław1959M62KOMBUD RADOM01:04:13
67424Falkowski Arkadiusz1982M323Skierniewice01:04:19
681395Cendrowski Jarosław1980M414Zakręt01:04:34
69289Jedynak Michał2007MJ4LKK LUKS SŁAWNO01:04:38
70532Kowalczyk Krzysztof1977M415Warszawa01:04:42
71198Lewandowski Krzysztof1961M63Sokół Bodzanów01:04:47
731918Kubiak Adam1978M416SPORTSET01:04:50
721408Zuchowicz Sebastian1988M324Warszawa01:04:50
741074Savchuk Ivan1993M29VAZONOKTEAM01:04:58
751881Sztylka Rafał1974M417IGT MTB TEAM01:05:13
77517Tomaszewski Bogdan1974M418TIMBUD TEAM01:05:24
761676Liber Krzysztof2005M18WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:05:29
781082Stankowski Piotr1972M419Ipsen01:05:29
80492Nowak Filip1974M421Warszawa01:05:29
791901Nowakowski Rafał1974M420Warszawa01:05:31
821067Bilski Artur1973M422iFON KolarzKlub MTB01:05:36
81783Lasia Zbigniew1960M64KOMBUD RADOM01:05:38
8398Aleksandrowicz Aleksander1976M423Bike Fun Legionowo01:05:42
84436Królewski Karol1982M325Józefów01:05:46
87482Błachnio Paweł1993M210RGK01:05:53
88227Kocki Łukasz1981M424Lublin01:05:57
851051Wierzbicki Kacper2006MJ5Travelo MTB Team01:05:58
86841Miazgowski Piotr1982M326Warszawa01:06:00
91671Sosnowski Artur1974M427Granica Komorów01:06:03
9258Malinowski Marcin1980M428OPEN BIKE TEAM01:06:04
90752Jednorowski Michał1978M426WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:06:05
93487Jaworski Marek1973M429Warszawa01:06:06
891388Bylak Paweł1981M425Małopole01:06:07
941467Strashetskyi Petro1993M211VAZONOKTEAM01:06:07
95768Kita Marcin1978M430BIKE CONCEPT01:06:12
9677Koloński Arkadiusz1977M431Reckitt Riders01:06:17
981405Wróblewski Marcin1982M327MARCELI TEAM01:06:17
971298Wiśniewski Arkadiusz1970M512Marki01:06:18
100772Bolek Adam1974M433Bolo Bike Team 01:06:32
99999Rządkowski Wojciech1979M432MARCELI TEAM01:06:34
102428Wolak Artur1970M513Warszawa01:06:35
101111Zakrzewski Andrzej1976M434LOTTO01:06:37
1031059Gula Konrad1977M435Nadarzyn01:06:45
105175Borzęcki Adam1972M436DAMOVO BIKE TEAM01:06:50
1061313Koczeski Wojciech1970M514HENGST FILTER TEAM01:06:54
104557Folta Tomasz2006MJ6WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:06:57
1071111Tyczyński Artur1977M437Jeździmy! Radzymin01:07:06
108629Skrzecz Marek1981M438OPEN BIKE TEAM01:07:07
109551Starachowski Tomasz1963M515BIKE CONCEPT01:07:14
110773Bolek Stanisław2002M19Bolo Bike Team 01:07:34
111410Rędziński Michał1995M212WATAHA GRÓJEC01:07:58
115108Bareja Leszek1970M516Warszawa01:08:03
1122017Rok Robert1980M439TEAM PKO BANK POLSKI01:08:06
113134Skoszkiewicz Mariusz1975M440Serock01:08:06
114117Jarosiewicz Michał1989M328Warszawa01:08:07
1161068Błaszczyk Łukasz1983M329Warszawa01:08:09
1181990Łukasiewicz Grzegorz1976M441MCP BIKE TEAM01:08:10
1171387Powierża Cezary1996M213Jasieninca01:08:13
12075Łaniewski Piotr1971M517Legionowo01:08:26
119459Szymczyk Marek1955M65KOMBUD RADOM01:08:28
121546Strzelecki Marcin1981M442Zielonka01:08:34
125480Roguski Piotr1991M330Józefów01:09:00
122338Cykman Maciej1976M443Husaria LC Elektronik01:09:03
12373Skiba Robert1973M444WATAHA GRÓJEC01:09:05
1241071Bucki Piotr1992M214Warszawa01:09:05
126704Lasota Łukasz1983M331PRZYPAŚNIKI TEAM01:09:07
128432Utnicki Marek1985M332OPEN BIKE TEAM01:09:09
1271610Urbańczyk Jakub1975M445TEAM PKO BANK POLSKI01:09:11
1291083Kisa Marek1973M446Chotomów01:09:17
1311392Roman Przemysław1969M518PREDATORY01:09:33
130846Wójcicki Michał1977M447Osowiec01:09:35
133210Kępka Sławomir1972M448Stajnia Rowerowa Team01:09:39
132200Araźny Dominik1985M333KAMPINOSKIE WILKI01:09:40
134869Piwowarski Maciej1985M334LIRENE BIKE TEAM01:09:42
1351442Bochenek Wojciech1965M519Warszawa01:09:54
136307Orzechowski Paweł1977M449Otwock01:10:00
137875Pietrzak Jacek1972M450Kargoszyn01:10:04
138362Małolepszy Janusz1970M520RAZEM TRENUJEMY SPORT01:10:05
14024Nowak Jan1962M521KAMYK Radzymin MTB TEAM01:10:18
1421641Mazurkiewicz Piotr1973M452OPEN BIKE TEAM01:10:18
139366Kielak Paweł1981M451Stajnia Rowerowa Team01:10:20
141529Walczak Daniel1986M335Kobyłka01:10:23
1432020Bula Jacek1984M336MAŁKINIA GÓRNA01:10:24
145288Jedynak Jakub1973M454LKK LUKS SŁAWNO01:10:34
1441210Smejda Jacek1975M453Warszawa01:10:40
147654Kossakowski Jacek Marek1964M522AVB01:10:47
1461001Wasilewski Leszek1980M455RWE01:10:47
1481594Komorowski Robert1973M456TEAM PKO BANK POLSKI01:10:54
1501970Antczak Radosław1970M523Warszawa01:11:01
14985Kuczyński Dariusz1975M457OPEN BIKE TEAM01:11:03
152775Gocłowski Cezary1975M458Bolo Bike Team 01:11:07
151154Chrząstek Kacper2006MJ7Łączy Nas Pasja01:11:09
1531992Pękała Mateusz1992M215Warszawa01:11:10
154339Myszkowski Bartek1976M459Husaria LC Elektronik01:11:11
1551161Klimek Radosław1975M460Katy01:11:23
1561591Sławiński Sławomir1975M461Kobyłka01:11:33
1571142Klik Jakub2004M110Wołomin01:11:39
1591955Kępa Marcin1977M463PATNET TEAM01:11:41
16036Laskowski Tomasz1986M337TEAM PKO BANK POLSKI01:11:41
1581500Stanisławski Filip1979M462MCP BIKE TEAM01:11:43
161350Mularczyk Łukasz1983M338Kanie01:11:56
1621308Kliś Jakub1985M339Józefów01:12:14
1631592Kowal Krzysztof1983M340Warszawa01:12:23
164674Sobota Maciej1978M464Budy-Grzybek01:12:28
165747Bronisz Dariusz1969M524PREDATORY01:12:47
1661390Sitkiewicz Jacek1978M465Warszawa01:12:53
167275Bober Zbigniew1946M71Ciechanowska Grupa Rowerowa01:12:58
168504Jabłoński Lech Jerzy1954M66SPORT STATION TEAM01:13:03
169460Kostrzewa Maciej1949M72KOMBUD RADOM01:13:03
1701991Mirecki Bartłomiej1991M341OPEN BIKE TEAM01:13:24
1711380Zielkiewicz Michał1976M466Magnat01:13:32
1721968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M525Warszawa01:13:42
173974Granat Daniel1987M342GRANATY01:13:56
174208Kępka Kamil2007MJ8Stajnia Rowerowa Team01:14:12
176447Bralski Piotr1984M344Warszawa01:14:40
1751931Szuchnik Sebastian1986M343OPEN BIKE TEAM01:14:42
178835Chmiel Artur1975M468Nadwiślańska Grupa Rowerowa01:14:43
179361Nesterowicz Jakub1991M345Warszawa01:14:45
177658Paciorek Tomasz1980M467Lipinki01:14:46
1801939Komór Julian2006MJ9Stajnia Rowerowa Team01:14:50
181900Sasin Jarosław1972M469Wołomin01:14:51
182245Ślusarczyk Konrad1979M470LOVEROWY SKŁAD01:15:00
1831058Mirecki Zbigniew1981M471OPEN BIKE TEAM01:15:14
1841079Godlewski Adam1972M472KAMYK Radzymin MTB TEAM01:15:15
185399Florczak Kamil1985M346OPEN BIKE TEAM01:15:23
186334Popis Maciej1978M473OPEN BIKE TEAM01:15:36
1871393Puławski Radosław1986M347Warszawa01:15:36
1881409Pergoł Edward1950M73Warszawa01:16:19
189796Piejko Dominik1978M474Warszawa01:16:33
1901956Skorek Janusz1956M67Warszawa01:16:45
191456Golan Bolesław1979M475Legionowo01:16:54
192583Bertowski Mirosław1953M68PATNET TEAM01:17:20
193454Szymański Robert1949M74Warszawa Wesola01:17:20
194530Gadomski Marcin1986M348Lipinki01:17:41
195624Pruś Adam1966M526Warszawa01:18:11
197767Szewczyk Benedykt1948M75PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:18:12
196687Baran Piotr1984M349LIRENE BIKE TEAM01:18:13
1981983Olszewski Marcin1983M350Kobyłka01:18:36
1991670Baj Mateusz1975M476Nadwiślańska Grupa Rowerowa01:18:52
2021054Miłowski Konrad1974M478Warszawa01:19:24
201597Fiderkiewicz Bartosz1972M477Warszawa01:19:24
2001055Rudnik Marcin1986M351Kobyłka01:19:25
20332Janikowski Robert1966M527TEAM PKO BANK POLSKI01:19:26
2041385Dzideczek Tomasz1968M528Józefów01:20:10
2051062Choiński Paweł1980M479KAMPINOSKIE WILKI01:20:24
206205Jankowski Wincenty1952M69Warszawa01:20:42
2071361Wachol Paweł1985M352Zakroczym01:20:55
2081046Kłoda Krzysztof1982M353Nowa Iwiczna01:21:12
209618Wojcieszak Sebastian1982M354Wołomin01:21:28
2101065Sudnik Grzegorz1973M480Kobyłka01:21:49
211757Kita Marian1950M76Chełm01:21:57
2121949Gramann Andrzej1949M77WIELISZEW HERON TEAM01:22:30
213670Jałowiecki Piotr1982M355Warszawa01:23:57
214408Bełzowski Janusz1980M481LIRENE BIKE TEAM01:24:25
2151077Cybulski Jacek1983M356Warszawa01:24:32
2161969Onyśk Włodzimierz1969M529Kobyłka01:26:49
2171045Puławski Łukasz1982M357Kobyłka01:27:09
218340Olszewski Wojciech1968M530Husaria LC Elektronik01:27:22
219358Sawicki Jacek1969M531Zielonka01:27:44
22067Górski Zdzisław1951M78Ciechanowska Grupa Rowerowa01:29:46
2211441Knajp Marek1963M532Małkinia01:30:25
2221595Więsik Adrian1995M216warszawa01:31:14
2231954Skrobiranda Łukasz1984M358TEAM PKO BANK POLSKI01:32:00
2241075Urbaniak Daniel1989M359LINK X-Force01:33:31
2251977Bachański Rafał1977M482ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:35:35
226311Biernacki Tadeusz1939M79Warszawa01:38:30
227728Pleskot Paweł1996M217Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:45:25
228872Pawlicki Tomasz1972M483Urzut02:37:09
2291107Bogdański Jacek1959M610MARCELI TEAM02:44:32
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1774Bolek Krzysztof2005M1 Bolo Bike Team   
2211Kaczorowski Aleksander1946M7 WIELISZEW HERON TEAM  
3738Fila Robert1973M4 Otwock  
41471Patalan Dariusz1976M4 TIMBUD TEAM  
5562Szczepański Mateusz2004M1 V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI  
6501Bliszczyk Jacek1980M4 Karczew  
71267Mika Przemysław1985M3 Warszawa  
81911Puchalski Paweł1961M6 POLONIA WARSZAWA MTB  
9167Pęczkowski Andrzej1969M5 DAMOVO BIKE TEAM  
101396Aftyka Jakub1994M2 Warszawa  
11193Gogół Artur1977M4 DAMOVO BIKE TEAM  
12657Listwon Grzegorz1986M3 Kobyłka  
131365Szepietowski Paweł1981M4 Kobyłka  
14574Żuk Marcin1983M3 Reckitt Riders  
151752Zienkiewicz Jan1946M7 PATNET TEAM  
16604Kamiński Wojciech1984M3 Grupa ANG  
17331Sadowski Marcin1989M3 Rafbike Cycling Team  
181630Gukiewicz Łukasz1983M3 Warszawa  
1971Sosnowski Bartosz1977M4 Reckitt Riders  
Hosting ESKOM