Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Marki, 2022-08-28

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2290.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
181Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K311MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
191Kosko Magdalena1984K322MAXDAMOVO BIKE TEAM584.24
359Górecki Karol1983M396MAXDAMOVO BIKE TEAM553.75
164Mierzejewski Tomasz1981M4103MAXDAMOVO BIKE TEAM552.10
167Pęczkowski Andrzej1969M5314MAXDAMOVO BIKE TEAM496.90
876Tkaczyk Sylwia1988K344MAXDAMOVO BIKE TEAM493.43
172Zwierko Łukasz1982M35922MAXDAMOVO BIKE TEAM448.42
166Jusiński Adrian1984M36724MAXDAMOVO BIKE TEAM428.50
190Barańczyk Piotr1976M4194MINIDAMOVO BIKE TEAM361.64
173Ptaszyński Bartosz1980M43812MINIDAMOVO BIKE TEAM351.99
189Bogdanowicz Marcin1979M43913MINIDAMOVO BIKE TEAM351.89
1381Woźnica Justyna1993K252MINIDAMOVO BIKE TEAM351.86
193Gogół Artur1977M44315MINIDAMOVO BIKE TEAM346.93
175Borzęcki Adam1972M49535MINIDAMOVO BIKE TEAM321.31
176Głębocki Jarosław1972M412448MINIDAMOVO BIKE TEAM309.21
183Baciński Arkadiusz1975M418877MINIDAMOVO BIKE TEAM286.58
163Korzeb Natalia1984K32710MINIDAMOVO BIKE TEAM237.02
156Galeńska Kaja2015D1206FANDAMOVO BIKE TEAM101.77
16Jusiński Tomasz2017CC216CROSDAMOVO BIKE TEAM

2

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2061.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1333Góralewski Łukasz1983M332MAXKK Catena Wyszków594.44
1323Góralewski Wojciech1974M4125MAXKK Catena Wyszków546.83
1330Sarnacki Przemysław1982M33312MAXKK Catena Wyszków489.55
1320Antoniak Adam1978M46627MAXKK Catena Wyszków431.01

3

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2039.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Perczyński Radek1979M41810MAXMYBIKE.PL525.14
1273Abramek Piotr1981M42111MAXMYBIKE.PL519.20
1008Zduniak Karol1984M32711MAXMYBIKE.PL508.54
650Janowska Ewa1975K461MAXMYBIKE.PL486.28
800Zduniak Sylwia1984K375MAXMYBIKE.PL470.50
891Błażewski Bartosz1968M5539MAXMYBIKE.PL456.41
70Borowiecki Tomasz1975M47329MAXMYBIKE.PL409.89

4

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1912.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1176Marcelewicz Piotr1976M4168MAXMARCELI TEAM528.07
1397Sobiech Łukasz1986M33914MAXMARCELI TEAM479.05
1405Wróblewski Marcin1982M34417MAXMARCELI TEAM467.95
19Walkiewicz Igor1999M2645MAXMARCELI TEAM437.65
1185Marcelewicz Barbara1978K442MINIMARCELI TEAM351.99
1107Bogdański Jacek1959M61956MINIMARCELI TEAM278.80
313Majkowska Iwona1975K4288MINIMARCELI TEAM235.73

5

Grupa ANG

PUNKTY : 1855.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
697Szczepański Dawid1992M251MAXGrupa ANG570.88
901Zagórski Jan Jakub1978M4114MAXGrupa ANG548.71
1222Demianiuk Mariusz1984M3118MINIGrupa ANG379.41
206Zdanowski Krzysztof1984M33012MINIGrupa ANG356.13
79Thiel Mateusz2018CC111CROSGrupa ANG
35Zdanowski Oliwier2017CC29CROSGrupa ANG

6

PT MAZURY TEAM EŁK

PUNKTY : 1837.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
921Perkowski Damian1996M2242MAXPT MAZURY TEAM EŁK517.43
916Olszewski Sławomir1957M6571MAXPT MAZURY TEAM EŁK449.77
917Paszczyk Katarzyna1969K581MAXPT MAZURY TEAM EŁK449.45
919Kulik Ryszard1971M56911MAXPT MAZURY TEAM EŁK421.33

7

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 1714.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Brzyski Rafał1974M421MAXRETRO STORK TEAM599.61
221Michalski Maciej1979M472MAXRETRO STORK TEAM558.54
284Wiesiołek Magdalena1990K333MAXRETRO STORK TEAM556.74

8

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1698.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1261Pietrak Marcin1986M32610MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM509.93
314Białek Patryk1988M311MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
437Klaus Kamila2006KJ11MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
1398Hyla Damian2001M251MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM388.71
364Mucharski Krzysztof1994M2346MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM353.98
380Białek Tomasz1963M5404MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM348.50
594Dorsz Jacek1980M46421MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM332.44
665Szaturska Aleksandra2001K2123MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM326.91
440Klaus Albert1975M49937MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM319.98
24Nowak Jan1962M514813MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM300.47
1150Mrowiński Antoni2008C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
790Mucharski Fabian2008C422FANKAMYK Radzymin MTB TEAM194.79
1598Jagodziński Mateusz2008C433FANKAMYK Radzymin MTB TEAM191.36
593Dorsz Aleksandra2009D422FANKAMYK Radzymin MTB TEAM176.61
1010Dudkowski Tymoteusz2010C3101FANKAMYK Radzymin MTB TEAM161.65
1012Dudkowski Leonard2012C2111FANKAMYK Radzymin MTB TEAM158.01
2015Dudkowska Maja2015D171FANKAMYK Radzymin MTB TEAM148.44
255Mrowińska Marta2019DC14CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

9

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1598.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
310Żebrowski Marcin1983M33413MAXMCP BIKE TEAM488.70
1382Podwysocki Łukasz1983M34215MAXMCP BIKE TEAM470.62
947Dużyński Sebastian1975M44918MINIMCP BIKE TEAM345.62
1500Stanisławski Filip1979M416970MINIMCP BIKE TEAM293.10
1118Maksimczuk Tomasz1983M319660MINIMCP BIKE TEAM277.86
1057Stanisławski Tadeusz2009C43915FANMCP BIKE TEAM120.62
1154Sierakowski Jan2014C16018FANMCP BIKE TEAM82.77
249Sierakowski Stanisław2017CC219CROSMCP BIKE TEAM

10

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1596.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1091Kąkol Sławomir1964M5131MAXTIMBUD TEAM545.40
520Świderski Tadeusz1968M5221MINITIMBUD TEAM360.21
1471Patalan Dariusz1976M4255MINITIMBUD TEAM359.67
517Tomaszewski Bogdan1974M46823MINITIMBUD TEAM330.97
522Strumnik Katarzyna1985K3144MINITIMBUD TEAM320.42

11

HPE-ESKOM

PUNKTY : 1567.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
127Trawkowski Paweł1973M42813MAXHPE-ESKOM504.31
225Buczel Mateusz1984M397MINIHPE-ESKOM380.15
309Mucha Jacek2004M1373MINIHPE-ESKOM352.72
306Mucha Jacek1972M47124MINIHPE-ESKOM330.52
303Turowski Krzysztof1976M418576MINIHPE-ESKOM287.79
14Buczel Eryk2017CC28CROSHPE-ESKOM
20Buczel Mia2020DC19CROSHPE-ESKOM

12

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 1561.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
6Iwański Tomasz1983M322MINIRafbike Cycling Team399.96
810Skalski Kacper1982M333MINIRafbike Cycling Team393.30
880Roszkowski Jarosław1988M365MINIRafbike Cycling Team387.17
1438Kaniewski Rafał1994M282MINIRafbike Cycling Team381.25
1280Zakrzewski Jerzy1984M35818MINIRafbike Cycling Team335.48
1117Zawistowski Kamil1996M27910MINIRafbike Cycling Team327.58

13

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1536.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
707Lasek Marcin1974M46828MAXStajnia Rowerowa Team424.11
44Zachwieja Eugeniusz1959M6722MAXStajnia Rowerowa Team412.89
605Komór Piotr1976M43611MINIStajnia Rowerowa Team353.10
1289Miecznikowski Adam1983M34413MINIStajnia Rowerowa Team346.07
233Borysiak Marcin1983M35919MINIStajnia Rowerowa Team334.95
236Tokarz Paweł1973M48229MINIStajnia Rowerowa Team327.08
210Kępka Sławomir1972M412650MINIStajnia Rowerowa Team308.55
1939Komór Julian2006MJ1546MINIStajnia Rowerowa Team297.22
2002Biały Artur1976M416769MINIStajnia Rowerowa Team293.22
208Kępka Kamil2007MJ2279MINIStajnia Rowerowa Team249.23

14

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1486.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
422Podębski Dariusz1971M5487MAXLIRENE BIKE TEAM464.88
414Wysocki Grzegorz1957M6794MAXLIRENE BIKE TEAM376.29
406Ryszewski Grzegorz1966M58114MAXLIRENE BIKE TEAM343.28
869Piwowarski Maciej1985M314142MINILIRENE BIKE TEAM302.09
409Bojzan-Matysiak Beata1980K4175MINILIRENE BIKE TEAM300.90
415Piwowarska Magdalena1985K3196MINILIRENE BIKE TEAM296.98
413Sykurska Katarzyna1986K3207MINILIRENE BIKE TEAM293.50
687Baran Piotr1984M322163MINILIRENE BIKE TEAM254.39

15

NEXTIE Bike Team

PUNKTY : 1486.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1020Kominek Mikołaj1973M45122MAXNEXTIE Bike Team 459.84
343Dąbrowski Michał1995M2103MININEXTIE Bike Team 379.99
1989Rymanowski Michał1989M36221MININEXTIE Bike Team 332.97
828Rychter Maciej1980M411044MININEXTIE Bike Team 313.46

16

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1433.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ151MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI374.73
572Wyszkowski Mikołaj2005M1171MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI367.36
495Tabor Filip2006MJ212MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI360.24
1676Liber Krzysztof2005M1704MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI330.88
1070Brzezińska Maja2006KJ134MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI323.57
1184Bader-Strzała Adrianna2010D331FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.96
858Wolak Faustyna2010D342FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI167.11
779Nowak Mikołaj2008C41210FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI157.39
285Drągowski Piotr2012C2142FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI156.60
147Boruc Aleksander2011C3226FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI150.46
280Uszyński Korneliusz2009C42313FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI148.65
1702Abramek Jakub2013C2245FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI147.10
750Kliś Kacper2011C3257FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI145.51
1809Aksamit Yavora2014D1112FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI144.61
321Wróblewska Oliwia2014D1153FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI138.67
195Kołacz Aleksandra2015D1164FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI137.57
110Puławski Tomasz2013C2296FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI135.69
461Kołacz Piotr2014C1301FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI134.04
1165Luszka Zuzanna2012D2175FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI133.53
271Trzciński Filip2011C33111FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI132.35
1230Luszka Jan2014C1332FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI130.12
2013Zajączkowski Antoni2013C2367FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI127.94
217Wawer Antonina2014D1195FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI122.17
2001Podolski Kacper2015C1416FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI119.42
272Trzciński Jan2013C24410FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI115.90
120Puławski Tymoteusz2015C15615FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI100.59
222Luszka Wiktoria2016DC22CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
33Puławski Tobiasz2017CC211CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

17

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1426.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1977Bachański Rafał1977M43717MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA482.07
686Bielecka Magdalena1978K493MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA334.73
764Kondratowicz Łukasz1989M311433MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA311.56
801Jagiełło Łukasz1989M315145MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA298.44
903Walczak Paweł1988M315647MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA296.57
868Janicki Sławomir1971M524129MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA194.85

18

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1383.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M385MAXBike Fun Legionowo557.03
98Aleksandrowicz Aleksander1976M411246MINIBike Fun Legionowo313.18
1138Kuflikowska Marta1984K3239MINIBike Fun Legionowo269.03
973Bedra Józef1973M423288MINIBike Fun Legionowo244.72
292Kuflikowska Ada2012D282FANBike Fun Legionowo147.46
76Kuflikowski Adam2014C15011FANBike Fun Legionowo104.69

19

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1281.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
18Podgórski Bartosz1987M38525MINIOPEN BIKE TEAM326.15
1194Błaszczyk Łukasz1983M39329MINIOPEN BIKE TEAM321.96
698Szucki Mateusz1993M210011MINIOPEN BIKE TEAM318.36
58Malinowski Marcin1980M410641MINIOPEN BIKE TEAM315.38
85Kuczyński Dariusz1975M413253MINIOPEN BIKE TEAM304.69
1058Mirecki Zbigniew1981M414360MINIOPEN BIKE TEAM301.07
1641Mazurkiewicz Piotr1973M414561MINIOPEN BIKE TEAM300.97
629Skrzecz Marek1981M415864MINIOPEN BIKE TEAM295.72
332Florczak Arkadiusz1993M217316MINIOPEN BIKE TEAM291.69
1991Mirecki Bartłomiej1991M317752MINIOPEN BIKE TEAM290.05
399Florczak Kamil1985M318356MINIOPEN BIKE TEAM289.14
1997Olter Klaudia1997K2296MINIOPEN BIKE TEAM228.74
2011Śledź Wiktor2011C34612FANOPEN BIKE TEAM110.95
89Florczak Iga2019DC16CROSOPEN BIKE TEAM

20

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 1258.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1053Bąk Wiesław1959M6671MINIKOMBUD RADOM331.62
783Lasia Zbigniew1960M61034MINIKOMBUD RADOM317.76
459Szymczyk Marek1955M61075MINIKOMBUD RADOM314.51
460Kostrzewa Maciej1949M71631MINIKOMBUD RADOM294.88

21

Travelo MTB Team

PUNKTY : 1256.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ72MINITravelo MTB Team344.29
782Zyskowski Maksymilian2007MJ694MINITravelo MTB Team330.92
1051Wierzbicki Kacper2006MJ835MINITravelo MTB Team326.61
543Wojas Agnieszka1970K5241MINITravelo MTB Team254.52
291Obraziński Marcel2008C466FANTravelo MTB Team186.55
218Bucholc Roman2014C1354FANTravelo MTB Team129.71

22

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1242.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1683Smagalski Michał1978M47525MINITEAM PKO BANK POLSKI328.53
1953Nowak Katarzyna1974K4154MINITEAM PKO BANK POLSKI319.59
2017Rok Robert1980M413152MINITEAM PKO BANK POLSKI305.03
1594Komorowski Robert1973M418475MINITEAM PKO BANK POLSKI289.03
36Laskowski Tomasz1986M318657MINITEAM PKO BANK POLSKI287.46
32Janikowski Robert1966M521222MINITEAM PKO BANK POLSKI266.34
54Szczepański Jacek1996M223822MINITEAM PKO BANK POLSKI203.06

23

Bike Expo Narodowy Team

PUNKTY : 1210.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M5303MAXBike Expo Narodowy Team496.94
199Troficka Klara1980K431MINIBike Expo Narodowy Team359.74
474Chojnacki Artur1980M4339MINIBike Expo Narodowy Team354.15

24

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 1169.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
751Zarzycki Michał1972M42312MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE518.48
493Kamińska Anna1983K3102MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE332.79
752Jednorowski Michał1978M410239MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE317.97

25

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 1141.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
885Gapisz Marcin1985M313040MINIHusaria LC Elektronik305.82
338Cykman Maciej1976M413354MINIHusaria LC Elektronik304.33
339Myszkowski Bartek1976M416266MINIHusaria LC Elektronik295.00
340Olszewski Wojciech1968M523327MINIHusaria LC Elektronik236.75

26

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 1140.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
286Jedynak Katarzyna2005K151MAXLKK LUKS SŁAWNO491.56
289Jedynak Michał2007MJ553MINILKK LUKS SŁAWNO339.31
288Jedynak Jakub1973M412247MINILKK LUKS SŁAWNO309.68

27

Jeździmy! Radzymin

PUNKTY : 1124.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
500Sochacki Piotr1978M43616MAXJeździmy! Radzymin483.41
1111Tyczyński Artur1977M48731MINIJeździmy! Radzymin325.46
742Smereczyński Michał1991M310531MINIJeździmy! Radzymin315.78

28

PREDATORY

PUNKTY : 966.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
65Cybula Tomasz1988M31610MINIPREDATORY367.56
1392Roman Przemysław1969M514411MINIPREDATORY301.00
747Bronisz Dariusz1969M515314MINIPREDATORY297.85

29

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 858.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
42Szaturski Artur1978M44516MINIWIELISZEW HERON TEAM345.88
211Kaczorowski Aleksander1946M72113MINIWIELISZEW HERON TEAM266.54
1949Gramann Andrzej1949M72306MINIWIELISZEW HERON TEAM246.32

30

PATNET TEAM

PUNKTY : 817.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1955Kępa Marcin1977M47530MAXPATNET TEAM403.17
583Bertowski Mirosław1953M62078MINIPATNET TEAM269.37
882Kępa Maja2009D4103FANPATNET TEAM144.99

31

BEAT BIKE

PUNKTY : 792.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1278Kwiatkowski Krzysztof1982M3208MAXBEAT BIKE523.70
895Wichowski Ludwik1954M62099MINIBEAT BIKE269.04

32

CONTABLE MTB TEAM

PUNKTY : 779.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
102Somow Dariusz1962M55610MAXCONTABLE MTB TEAM451.22
103Rojek Justyna1987K3113MINICONTABLE MTB TEAM328.77

33

Bolo Bike Team

PUNKTY : 778.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M44621MAXBolo Bike Team 466.61
773Bolek Stanisław2002M11157MINIBolo Bike Team 311.46

34

WATAHA GRÓJEC

PUNKTY : 760.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
410Rędziński Michał1995M2766MAXWATAHA GRÓJEC402.57
109Erber Dariusz1970M5283MINIWATAHA GRÓJEC357.45

35

VAZONOKTEAM

PUNKTY : 757.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1074Savchuk Ivan1993M2604MAXVAZONOKTEAM446.67
1467Strashetskyi Petro1993M211812MINIVAZONOKTEAM310.95

36

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 739.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
265Dzięcioł Aleksandra2008D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
266Kaszewski Dawid2009C455FANUKK HURAGAN WOŁOMIN190.60
269Koc Fabian2009C488FANUKK HURAGAN WOŁOMIN177.64
268Kwartnik Hieronim2009C499FANUKK HURAGAN WOŁOMIN171.60
261Koc Patrycja2013D261FANUKK HURAGAN WOŁOMIN155.87
257Dębski Franciszek2014C1427FANUKK HURAGAN WOŁOMIN116.57

37

FTI RACING TEAM

PUNKTY : 728.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1064McFarlane Anthony1985M3129MINIFTI RACING TEAM379.28
494McFarlane Oliwia1982K361MINIFTI RACING TEAM349.00

38

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 690.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1013Kopp Przemysław1969M57813MAXPRZYPAŚNIKI TEAM379.47
704Lasota Łukasz1983M311935MINIPRZYPAŚNIKI TEAM310.74

39

Sokół Bodzanów

PUNKTY : 678.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
235Zuchora Kacper2004M1272MINISokół Bodzanów358.08
198Lewandowski Krzysztof1961M6973MINISokół Bodzanów320.37

40

TEAM BODZENTYN

PUNKTY : 659.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1533Lipa Zbigniew1965M5415MINITEAM BODZENTYN348.05
1532Zyguła Sławomir1963M51179MINITEAM BODZENTYN311.34

41

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 642.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
652Lachowicz Dariusz1966M5637MINIBIKE CONCEPT332.47
551Starachowski Tomasz1963M512010MINIBIKE CONCEPT310.20

42

GKK OPTY MAZOWSZE

PUNKTY : 640.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153Orszulak Maria2006KJ83MINIGKK OPTY MAZOWSZE337.11
816Orszulak Adam1984M313741MINIGKK OPTY MAZOWSZE303.60

43

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 624.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
451Paziewski Krzysztof2008C477FANUKS KOLARZ NADARZYN177.73
441Paziewski Michał2013C2163FANUKS KOLARZ NADARZYN151.24
1131Krasuski Mikołaj2010C3215FANUKS KOLARZ NADARZYN150.54
1157Michalski Tadeusz2010C3279FANUKS KOLARZ NADARZYN144.82
1158Dziewulski Tymoteusz2010C32810FANUKS KOLARZ NADARZYN136.90

44

7R ROWMIX TEAM P/B 72D

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
430Sładek Karol1984M311MAX7R ROWMIX TEAM P/B 72D600.00

45

Bialoblocki Pro Coaching Team

PUNKTY : 589.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1088Baranek Paweł1986M343MAXBialoblocki Pro Coaching Team589.84

46

PWPW RACING TEAM

PUNKTY : 572.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1180Rybicki Artur1978M412951MINIPWPW RACING TEAM307.26
1196Urbański Bartłomiej1980M421484MINIPWPW RACING TEAM265.68

47

KAMPINOSKIE WILKI

PUNKTY : 552.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Araźny Dominik1985M318155MINIKAMPINOSKIE WILKI289.38
1062Choiński Paweł1980M421685MINIKAMPINOSKIE WILKI263.37

48

Geodetic Howden Team

PUNKTY : 545.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1231Wąsowski Tomasz1978M4146MAXGeodetic Howden Team545.08

49

KOMON BIKES

PUNKTY : 541.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
129Talmont Piotr1980M4157MAXKOMON BIKES541.39

50

ROWEROWY ŁUKÓW

PUNKTY : 527.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1437Cichosz Marcin1975M4179MAXROWEROWY ŁUKÓW527.06

51

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 517.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
700Wanat Krzysztof1989M34814MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 345.67
1946Baranowski Ryszard1946M72438MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 171.61

52

WGR Team

PUNKTY : 493.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
363Gos Grzegorz1973M43215MAXWGR Team493.07

53

Sklepbicykl.pl-Perfectsource

PUNKTY : 487.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1356Dąbrowski Jarosław1975M415563MINISklepbicykl.pl-Perfectsource296.93
1236Dabrowski Krzysztof2008C444FANSklepbicykl.pl-Perfectsource190.60

54

VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM

PUNKTY : 483.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
590Wacławek Bogusław1970M5355MAXVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM483.83

55

WOŁOMIN

PUNKTY : 479.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
620Rorbach Paweł1972M43818MAXWOŁOMIN479.11

56

CIASTECZKOWY POTWÓR

PUNKTY : 472.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1144Stępel Wojciech1981M44019MAXCIASTECZKOWY POTWÓR472.40

57

JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW

PUNKTY : 463.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1449Paluch Kamil1990M34919MAXJASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW463.46

58

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 459.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
744Pazdrowski Robert1964M5528MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO459.57

59

LINK X-Force

PUNKTY : 454.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
273Krysiak Maciej1986M36020MINILINK X-Force334.72
242Krysiak Antoni2014C1405FANLINK X-Force119.90

60

AGOS

PUNKTY : 443.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1530Piotrowski Robert1974M46124MAXAGOS443.77

61

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 443.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
360Bartosiewicz Mariusz1972M46225MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE443.10

62

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 439

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M36323MAXKraft Automotive Team439.00

63

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 420.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1132Góralski Piotr1971M57112MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI420.99

64

Team360

PUNKTY : 415.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1386Żołnowska Marlena1980K492MAXTeam360415.91

65

XPLUS S.A

PUNKTY : 412.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1526Hajduk Monika1993K2101MAXXPLUS S.A412.82

66

Braci Leśnej

PUNKTY : 406.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
381Grudziński Tomasz1958M6743MAXBraci Leśnej406.54

67

SUNTO RACING

PUNKTY : 391.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
469Hołtyn Filip1982M344MINISUNTO RACING 391.13

68

ROWEROWA TEAM

PUNKTY : 377.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
616Zieliński Marek1973M4131MINIROWEROWA TEAM377.09

69

KOLARSGO TEAM

PUNKTY : 370.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1370Chojecka Karolina1998K221MINIKOLARSGO TEAM370.19

70

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 357.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M4296MINIPOLSKI KLUB MTB357.42

71

HOT WHEELS

PUNKTY : 357.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
445Bralski Aleksander2012C2378FANHOT WHEELS127.90
1771Jaworski Krzysztof2012C2389FANHOT WHEELS127.39
446Bralski Tomasz2015C15414FANHOT WHEELS102.13

72

LTEC

PUNKTY : 355.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
490Tężycki Jarosław1976M4317MINILTEC355.61

73

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 355.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
837Tuski Maciej1978M4328MINIPZU SPORT TEAM355.12

74

MDRIVE

PUNKTY : 349.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1137Marciniak Piotr1979M422386MINIMDRIVE254.30
1151Marciniak Patryk2013C25913FANMDRIVE95.40

75

POLONIA WARSZAWA MTB

PUNKTY : 347.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1911Puchalski Paweł1961M624212MINIPOLONIA WARSZAWA MTB181.49
644Szulc Klara2011D3216FANPOLONIA WARSZAWA MTB96.57
646Szulc Alicja2015D1238FANPOLONIA WARSZAWA MTB69.24

76

GKC Gorlice

PUNKTY : 345.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
662Zimowski Jakub1977M45119MINIGKC Gorlice345.19

77

Probis Bike Team

PUNKTY : 342.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1523Stefanek Grzegorz1973M45420MINIProbis Bike Team342.69

78

INVESTCARE

PUNKTY : 338.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1531Misiałkiewicz Piotr1982M35616MINIINVESTCARE338.63

79

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 330.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
562Szczepański Mateusz2004M1725MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI330.50

80

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 323.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1881Sztylka Rafał1974M49033MINIIGT MTB TEAM323.98

81

Reckitt Riders

PUNKTY : 321.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
77Koloński Arkadiusz1977M49434MINIReckitt Riders321.41

82

LOTTO

PUNKTY : 320.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M49836MINILOTTO320.34

83

GRUPA BIEGOWA CHTMO

PUNKTY : 313.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1910Grzesik Marcin1973M410943MINIGRUPA BIEGOWA CHTMO313.53

84

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 308.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1937Komór Antoni2009C41311FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team157.32
960Majewski Juliusz2009C41512FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team151.42

85

GRANATY

PUNKTY : 307.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
974Granat Daniel1987M312839MINIGRANATY307.53

86

Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling

PUNKTY : 303.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
715Przybysz Sebastian1976M413857MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling303.39

87

KS ZEW KRWI

PUNKTY : 300.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1366Gettel Justyna1985K3185MINIKS ZEW KRWI300.08

88

MAŁKINIA GÓRNA

PUNKTY : 298.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2020Bula Jacek1984M315246MINIMAŁKINIA GÓRNA298.08

89

LOVEROWY SKŁAD

PUNKTY : 294.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
879Noskiewicz Jacek1979M416568MINILOVEROWY SKŁAD294.31

90

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 292.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Małolepszy Janusz1970M517117MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT292.71

91

Velmar Virdian Team

PUNKTY : 289.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1149Mroczek Mariusz1977M418073MINIVelmar Virdian Team289.47

92

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 276.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1113Hilczer Piotr1967M520120MINIBIKE CONCEPT276.05

93

SCANDIT

PUNKTY : 275.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1213Pasiewicz Ewa1988K3218MINISCANDIT275.09

94

ZTPL

PUNKTY : 272.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1145Traczyk Maciej1989M320362MINIZTPL272.86

95

SPORT STATION TEAM

PUNKTY : 272.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1524Jabłoński Lech Jerzy1954M62057MINISPORT STATION TEAM272.50

96

MAZOWSZE TERESIN

PUNKTY : 260.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
840Zagajewski Grzegorz1965M521925MINIMAZOWSZE TERESIN260.73

97

KGW Lesznowola

PUNKTY : 246.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1080Gos Marta1977K4257MINIKGW Lesznowola246.39

98

Lublin

PUNKTY : 239.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1125Jóźwiakowska Dominika2000K2265MINILublin239.58

99

Ciechanowska Grupa Rowerowa

PUNKTY : 227.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
67Górski Zdzisław1951M72367MINICiechanowska Grupa Rowerowa227.73

100

Pampuńcie na rowerach

PUNKTY : 147.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1306Podgórska Adela2013D293FANPampuńcie na rowerach147.05

101

KS Sokół Serock

PUNKTY : 144.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Majgier Dawid2011C3268FANKS Sokół Serock144.95

102

Szybkie Byki

PUNKTY : 116.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1135Warowny Wojciech2015C1438FANSzybkie Byki116.20
Hosting ESKOM