Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Wawer - Finał, 2022-10-09

Kategoria M4, Dystans MINI - 29.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 126

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
5387Brzyski Rafał1974M41RETRO STORK TEAM01:01:27
82003Zieliński Adam1978M42Zielonka01:02:26
13616Zieliński Marek1973M43ROWEROWA TEAM01:04:49
1835Wyczółkowski Łukasz1979M44Zielonka01:04:58
201544Patalan Dariusz1976M45TIMBUD TEAM01:05:21
22787Siwiński Łukasz1980M46POLSKI KLUB MTB01:05:45
2579Jabłonowski Michał1979M48MCP BIKE TEAM01:05:45
244Stanisławski Marek1980M47Warszawa01:05:46
331829Konopka Michał1978M410KONOPKA ROWERY01:06:15
35837Tuski Maciej1978M411PZU SPORT TEAM01:06:17
308Horecki Marcin1977M49LOYALTY POINT RACING TEAM01:06:18
371329Stempień Marek1978M412KK Catena Wyszków01:06:47
38322Surdyk Maciej1977M413KAMYK Radzymin MTB TEAM01:07:01
43518Rozwadowski Adam1973M415TIMBUD TEAM01:07:05
41190Barańczyk Piotr1976M414DAMOVO BIKE TEAM01:07:06
44189Bogdanowicz Marcin1979M416DAMOVO BIKE TEAM01:07:20
501395Cendrowski Jarosław1980M417Zakręt01:07:57
5542Szaturski Artur1978M418WIELISZEW HERON TEAM01:08:25
57866Szelc Mikołaj1976M419Stajnia Rowerowa Team01:08:31
5940Chojecki Michał1974M420Otwock01:08:40
61179Wilczyński Rafał1978M421DAMOVO BIKE TEAM01:08:50
62947Dużyński Sebastian1975M422MCP BIKE TEAM01:09:06
681270Barewski Tomasz1979M424Warszawa01:09:20
651067Bilski Artur1973M423iFON KolarzKlub MTB01:09:22
73589Mroczek Paweł1981M425Warszawa01:09:56
74605Komór Piotr1976M426Stajnia Rowerowa Team01:10:01
801403Łaździn Arkadiusz1974M427Warszawa01:10:41
8272Jarszak Jarosław1972M429Sobików01:10:46
81236Tokarz Paweł1973M428Stajnia Rowerowa Team01:10:46
87967Mińkowski Robert1974M430Hellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki01:11:11
881207Błaszczyk Sławomir1977M431ARTEC PROJEKT BIKE TEAM01:11:12
891490Górak Rafał1976M432Józefów01:11:15
90173Ptaszyński Bartosz1980M433DAMOVO BIKE TEAM01:11:17
922005Tartanus Piotr 1972M434POWER TRAINING01:11:23
95609Golec Tomasz1979M435ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:11:37
97517Tomaszewski Bogdan1974M437TIMBUD TEAM01:11:40
961059Gula Konrad1977M436Nadarzyn01:11:41
100389Cieloch Tomasz1980M438MCP BIKE TEAM01:12:03
1011410Somow Norbert1973M439IGT MTB TEAM01:12:16
102440Klaus Albert1975M440KAMYK Radzymin MTB TEAM01:12:24
1041901Nowakowski Rafał1974M441Warszawa01:12:39
1061881Sztylka Rafał1974M442IGT MTB TEAM01:12:52
110344Rumowski Paweł1980M443Warszawa01:12:58
1131179Sadowski Marek1981M444Bolo Bike Team 01:13:00
1181111Tyczyński Artur1977M445Jeździmy! Radzymin01:13:38
1211444Zaboklicki Przemysław1976M446Warszawa01:13:47
124768Kita Marcin1978M447BIKE CONCEPT01:13:54
125999Rządkowski Wojciech1979M448MARCELI TEAM01:14:04
1271540Sałasiński Marcin1973M449Stoczek Łukowski01:14:32
1281768Witkowski Michał1978M450Warszawa01:14:46
129134Skoszkiewicz Mariusz1975M451Serock01:14:51
132111Zakrzewski Andrzej1976M453LOTTO01:14:54
131176Głębocki Jarosław1972M452DAMOVO BIKE TEAM01:14:55
1351356Dąbrowski Jarosław1975M454Sklepbicykl.pl-Perfectsource01:14:58
1361990Łukasiewicz Grzegorz1976M455MCP BIKE TEAM01:15:21
13758Malinowski Marcin1980M456OPEN BIKE TEAM01:15:22
140752Jednorowski Michał1978M457WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:15:30
1441826Witkowski Bernard1979M458HURTAP01:15:54
145227Kocki Łukasz1981M459Lublin01:15:59
1461426Mazur Krzysztof1974M460Warszawa01:16:12
149395Grocholewicz Mariusz1974M461KRAINADRZWI BIKE TEAM01:16:24
1511006Skibiński Mariusz1976M462Warszawa01:16:25
154846Wójcicki Michał1977M463Osowiec01:16:32
1561058Mirecki Zbigniew1981M464OPEN BIKE TEAM01:16:35
1651558Soszyński Adam1976M467STRABAG BIKE TEAM01:17:09
1661432Filipczyński Michał1981M468Warszawa01:17:10
1641610Urbańczyk Jakub1975M466TEAM PKO BANK POLSKI01:17:15
163772Bolek Adam1974M465Bolo Bike Team 01:17:15
1691390Sitkiewicz Jacek1978M470Warszawa01:17:26
168373Dąbrowski Maciej1973M469Warszawa01:17:28
171307Orzechowski Paweł1977M472Otwock01:17:35
17073Skiba Robert1973M471WATAHA GRÓJEC01:17:39
1721478Dąbała Paweł1980M473Warszawa01:17:42
1831682Małczyński Andrzej1972M475Warszawa01:18:33
182175Borzęcki Adam1972M474DAMOVO BIKE TEAM01:18:38
191183Baciński Arkadiusz1975M476DAMOVO BIKE TEAM01:19:05
1931678Roszyk Marcin1978M477ORANGE POLSKA01:19:07
1951427Brajczewski Jarosław1973M478Warszawa01:19:35
1981641Mazurkiewicz Piotr1973M479OPEN BIKE TEAM01:19:44
1991701Frąckiewicz Tomasz1975M480COMP TEAM01:19:46
200879Noskiewicz Jacek1979M481LOVEROWY SKŁAD01:19:50
202552Barnaś Paweł1975M482BIKE CONCEPT01:20:00
2051430Szymanik Michał1980M483Stoczek Łukowski01:20:03
206366Kielak Paweł1981M484Stajnia Rowerowa Team01:20:12
207224Puchyr Tomasz1973M485Skierniewice01:20:12
2081955Kępa Marcin1977M486PATNET TEAM01:20:16
2121001Wasilewski Leszek1980M487RWE01:20:19
2161767Duda Sylwester1980M488Warszawa01:20:50
2181210Smejda Jacek1975M489Warszawa01:20:53
2212002Biały Artur1976M490Stajnia Rowerowa Team01:21:05
2251196Urbański Bartłomiej1980M491PWPW RACING TEAM01:21:37
228641Białkowski Marcin1976M492Warszawa01:21:57
2301172Książek Tomasz1980M493Warszawa01:22:10
2332017Rok Robert1980M494TEAM PKO BANK POLSKI01:22:31
234775Gocłowski Cezary1975M495Bolo Bike Team 01:22:42
235338Cykman Maciej1976M496Husaria LC Elektronik01:22:47
2381114Hawrył Piotr1979M497Ząbki01:23:01
241334Popis Maciej1978M498OPEN BIKE TEAM01:23:13
242835Chmiel Artur1975M499Nadwiślańska Grupa Rowerowa01:23:29
253456Golan Bolesław1979M4100Legionowo01:24:46
2561079Godlewski Adam1972M4101KAMYK Radzymin MTB TEAM01:25:26
2601380Zielkiewicz Michał1976M4102Magnat01:26:09
261597Fiderkiewicz Bartosz1972M4103Warszawa01:26:11
2651670Baj Mateusz1975M4104Nadwiślańska Grupa Rowerowa01:26:59
271457Grabowski Jan1975M4105WATAHA GRÓJEC01:28:09
2721978Deptuszewski Ireneusz1978M4106PRZYPAŚNIKI TEAM01:28:24
27625Koc Janusz1979M4107OEX VCC BIKE TEAM01:30:44
278142Wypych Marcin1976M4108Skubianka01:31:03
279890Wyrzykowski Adam1980M4109VALUE ENGINEERING01:31:14
2801814Zawardzin Robert1976M4110TEAM PKO BANK POLSKI01:31:24
2861944Włazałek Mariusz1974M4112Pilawa01:33:33
285575Pluciński Piotr1976M4111WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:33:43
2871823Pliszka Andrzej1972M4113Stefanówka01:33:48
298811Wach Jarosław1981M4114 Infopulse Poland01:40:04
3001009Stolarski Adam1980M4115FAIM01:45:06
301656Koziorowski Adam1979M4116STRABAG BIKE TEAM01:50:00
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11847Rongiers Paweł1979M4 PRZYPAŚNIKI TEAM  
2612Ogrodnik Michał1978M4 Józefów  
3490Tężycki Jarosław1976M4 LTEC  
4579Romańczuk Michał1979M4 Legionowo  
5955Paszczyk Mariusz1972M4 PT MAZURY TEAM EŁK  
61176Marcelewicz Piotr1976M4 MARCELI TEAM  
71491Polonis Wiktor1978M4 Victor MTB Racing   
81496Kozak Mariusz1975M4 Wiązowna  
91995Mierzejewski Tomasz1976M4 Warszawa  
10379Sioch Radosław1981M4 PZU SPORT TEAM  
Hosting ESKOM