Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Wawer - Finał, 2022-10-09

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 29.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 322

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
16Iwański Tomasz1983M31Rafbike Cycling Team01:00:00
5387Brzyski Rafał1974M41RETRO STORK TEAM01:01:27
2314Białek Patryk1988M32KAMYK Radzymin MTB TEAM01:01:28
31064McFarlane Anthony1985M33FTI RACING TEAM01:01:29
469Reszke Marcin1987M34BAD BOY BIKE TEAM01:01:32
6251Thiel Tomasz1985M35HPE-ESKOM01:02:03
71398Hyla Damian2001M21KAMYK Radzymin MTB TEAM01:02:24
82003Zieliński Adam1978M42Zielonka01:02:26
91222Demianiuk Mariusz1984M36Grupa ANG01:03:42
10376Walęcki Michał1985M37MCP BIKE TEAM01:03:53
111378Lech Michał1988M38AM CYCLING TEAM01:03:55
12135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ1WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:04:41
13616Zieliński Marek1973M43ROWEROWA TEAM01:04:49
1541Gardulski Adam1983M310Rafbike Cycling Team01:04:50
171539Gajda Piotr2006MJ3Radzymin/Emilianów01:04:50
141332Parys Robert1982M39KK Catena Wyszków01:04:50
16509Chachuła Ignacy2006MJ2NIEWIADÓW BORO01:04:55
1835Wyczółkowski Łukasz1979M44Zielonka01:04:58
19572Wyszkowski Mikołaj2005M11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:04:58
201544Patalan Dariusz1976M45TIMBUD TEAM01:05:21
21753Koziołkiewicz Kacper1999M22Bielsk Podlaski01:05:40
2328Błaszczyk Michał2007MJ4WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:05:44
22787Siwiński Łukasz1980M46POLSKI KLUB MTB01:05:45
2579Jabłonowski Michał1979M48MCP BIKE TEAM01:05:45
244Stanisławski Marek1980M47Warszawa01:05:46
261336Mróz Łukasz1992M23KK Catena Wyszków01:05:56
341391Tomaszewski Jakub2003M12TIMBUD TEAM01:06:15
331829Konopka Michał1978M410KONOPKA ROWERY01:06:15
29591Błachnio Grzegorz1986M311RGK01:06:15
28495Tabor Filip2006MJ5WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:06:15
27333Kunka Mariusz1970M51Mikówiec01:06:16
35837Tuski Maciej1978M411PZU SPORT TEAM01:06:17
3149Kałuski Sebastian1986M312Warszawa01:06:17
308Horecki Marcin1977M49LOYALTY POINT RACING TEAM01:06:18
32109Erber Dariusz1970M52WATAHA GRÓJEC01:06:18
361289Miecznikowski Adam1983M313Stajnia Rowerowa Team01:06:29
371329Stempień Marek1978M412KK Catena Wyszków01:06:47
39184Baciński Szymon2004M13DAMOVO BIKE TEAM01:06:57
38322Surdyk Maciej1977M413KAMYK Radzymin MTB TEAM01:07:01
43518Rozwadowski Adam1973M415TIMBUD TEAM01:07:05
42520Świderski Tadeusz1968M53TIMBUD TEAM01:07:05
41190Barańczyk Piotr1976M414DAMOVO BIKE TEAM01:07:06
40206Zdanowski Krzysztof1984M314Grupa ANG01:07:07
44189Bogdanowicz Marcin1979M416DAMOVO BIKE TEAM01:07:20
45197Skorupski Jakub2005M14WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:07:48
46982RYMUZA Patryk1996M24Podkowa Leśna01:07:48
48420Jarosiewicz Tomasz1996M25Warszawa01:07:49
471249Łepkowski Wojciech2003M15Warszawa01:07:53
4986Galikowski Kamil1986M315Dąbrówka01:07:57
501395Cendrowski Jarosław1980M417Zakręt01:07:57
51364Mucharski Krzysztof1994M26KAMYK Radzymin MTB TEAM01:08:00
521335Bloch Michał1982M316KK Catena Wyszków01:08:05
5397Kokoryk Filip2007MJ6Ojciec i Syn01:08:10
54169Sokolnicki Andrzej1969M54DAMOVO BIKE TEAM01:08:11
5542Szaturski Artur1978M418WIELISZEW HERON TEAM01:08:25
56635Ruszkowski Łukasz2004M16MCP BIKE TEAM01:08:26
57866Szelc Mikołaj1976M419Stajnia Rowerowa Team01:08:31
5940Chojecki Michał1974M420Otwock01:08:40
60380Białek Tomasz1963M55KAMYK Radzymin MTB TEAM01:08:42
58786Esteban Escodero Hugo2006MJ7TUBULAR BIKES AVILA01:08:43
61179Wilczyński Rafał1978M421DAMOVO BIKE TEAM01:08:50
62947Dużyński Sebastian1975M422MCP BIKE TEAM01:09:06
63568Koc Krzysztof1986M317WATAHA GRÓJEC01:09:12
64310Żebrowski Marcin1983M318MCP BIKE TEAM01:09:13
661267Mika Przemysław1985M319Warszawa01:09:19
681270Barewski Tomasz1979M424Warszawa01:09:20
651067Bilski Artur1973M423iFON KolarzKlub MTB01:09:22
70117Jarosiewicz Michał1989M321Warszawa01:09:24
671676Liber Krzysztof2005M17WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:09:24
691194Błaszczyk Łukasz1983M320OPEN BIKE TEAM01:09:25
711492Mucharski Piotr1995M27KAMYK Radzymin MTB TEAM01:09:33
72165Pasiewicz Jacek1986M322Legionowo01:09:42
73589Mroczek Paweł1981M425Warszawa01:09:56
74605Komór Piotr1976M426Stajnia Rowerowa Team01:10:01
781487Wierzbicki Maciej1985M324ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:10:22
79634Kiercz Tomasz1985M325Warszawa01:10:28
76273Krysiak Maciej1986M323LINK X-Force01:10:29
75277Kielec Mikołaj1994M28WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:10:29
77357Sawicki Maciej2005M18Zielonka01:10:31
801403Łaździn Arkadiusz1974M427Warszawa01:10:41
8272Jarszak Jarosław1972M429Sobików01:10:46
81236Tokarz Paweł1973M428Stajnia Rowerowa Team01:10:46
841756Klewaczew Andrzej1964M56BIKEHOLIC TEAM01:11:01
831568Gasek Bernard2007MJ8WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:11:06
87967Mińkowski Robert1974M430Hellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki01:11:11
86932Kasprzak Grzegorz1971M57Żelechów01:11:11
881207Błaszczyk Sławomir1977M431ARTEC PROJEKT BIKE TEAM01:11:12
891490Górak Rafał1976M432Józefów01:11:15
90173Ptaszyński Bartosz1980M433DAMOVO BIKE TEAM01:11:17
85782Zyskowski Maksymilian2007MJ9Travelo MTB Team01:11:18
922005Tartanus Piotr 1972M434POWER TRAINING01:11:23
91664Hofman Igor2007MJ10KOMOBIKE SCOTT01:11:23
931313Koczeski Wojciech1970M58HENGST FILTER TEAM01:11:36
95609Golec Tomasz1979M435ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:11:37
941525Janowski Filip2005M19Warszawa01:11:40
97517Tomaszewski Bogdan1974M437TIMBUD TEAM01:11:40
961059Gula Konrad1977M436Nadarzyn01:11:41
98188Spieżak Marcin1989M326DAMOVO BIKE TEAM01:11:45
991147Kondracki Grzegorz2002M110DABARTI CYCLING TEAM01:12:00
100389Cieloch Tomasz1980M438MCP BIKE TEAM01:12:03
1011410Somow Norbert1973M439IGT MTB TEAM01:12:16
102440Klaus Albert1975M440KAMYK Radzymin MTB TEAM01:12:24
1041901Nowakowski Rafał1974M441Warszawa01:12:39
1031929Błaszczyk Paweł1982M327STRABAG BIKE TEAM01:12:40
1091998Kamiński Grzegorz1970M59Otwock01:12:52
1061881Sztylka Rafał1974M442IGT MTB TEAM01:12:52
107436Królewski Karol1982M328Józefów01:12:53
105289Jedynak Michał2007MJ11LKK LUKS SŁAWNO01:12:54
112700Wanat Krzysztof1989M329NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:12:55
111691Rowicki Wiesław1969M510Blizne Jaśnińskiego01:12:56
108444Czernoch Piotr1961M61Warszawa01:12:58
110344Rumowski Paweł1980M443Warszawa01:12:58
1131179Sadowski Marek1981M444Bolo Bike Team 01:13:00
114198Lewandowski Krzysztof1961M62Sokół Bodzanów01:13:17
115841Miazgowski Piotr1982M330MCP BIKE TEAM01:13:33
116417Kopycki Jakub1982M331LIRENE BIKE TEAM01:13:33
1201925Sienkiewicz Piotr1995M29Poznań01:13:34
1181111Tyczyński Artur1977M445Jeździmy! Radzymin01:13:38
1171617Klimkiewicz Antoni2007MJ12Red InGo01:13:39
119557Folta Tomasz2006MJ13WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:13:42
1211444Zaboklicki Przemysław1976M446Warszawa01:13:47
124768Kita Marcin1978M447BIKE CONCEPT01:13:54
12318Podgórski Bartosz1987M333OPEN BIKE TEAM01:13:56
122393Szelenbaum Filip1985M332Otrębusy01:13:57
125999Rządkowski Wojciech1979M448MARCELI TEAM01:14:04
1261924Duda Robert1969M511RETRO STORK TEAM01:14:12
1271540Sałasiński Marcin1973M449Stoczek Łukowski01:14:32
1281768Witkowski Michał1978M450Warszawa01:14:46
1301408Zuchowicz Sebastian1988M334Warszawa01:14:48
129134Skoszkiewicz Mariusz1975M451Serock01:14:51
132111Zakrzewski Andrzej1976M453LOTTO01:14:54
1341074Savchuk Ivan1993M210VAZONOKTEAM01:14:54
131176Głębocki Jarosław1972M452DAMOVO BIKE TEAM01:14:55
1351356Dąbrowski Jarosław1975M454Sklepbicykl.pl-Perfectsource01:14:58
133795Kowalewski Bartosz1984M335 Infopulse Poland01:14:59
1361990Łukasiewicz Grzegorz1976M455MCP BIKE TEAM01:15:21
13758Malinowski Marcin1980M456OPEN BIKE TEAM01:15:22
140752Jednorowski Michał1978M457WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:15:30
138974Granat Daniel1987M336GRANATY01:15:30
1391494Antoszewski Bartosz1982M337MOYA TEAM01:15:32
141869Piwowarski Maciej1985M338LIRENE BIKE TEAM01:15:34
14264Woźniak Jan1964M512MYBIKE.PL01:15:48
1441826Witkowski Bernard1979M458HURTAP01:15:54
145227Kocki Łukasz1981M459Lublin01:15:59
1431841Kapuściński Maciej1985M339Warszawa01:16:00
1461426Mazur Krzysztof1974M460Warszawa01:16:12
147773Bolek Stanisław2002M111Bolo Bike Team 01:16:13
1481238Głowacki Piotr1993M211Warszawa01:16:16
149395Grocholewicz Mariusz1974M461KRAINADRZWI BIKE TEAM01:16:24
1511006Skibiński Mariusz1976M462Warszawa01:16:25
1501387Powierża Cezary1996M212Jasieninca01:16:27
152108Bareja Leszek1970M513Warszawa01:16:28
1551991Mirecki Bartłomiej1991M341OPEN BIKE TEAM01:16:32
154846Wójcicki Michał1977M463Osowiec01:16:32
1561058Mirecki Zbigniew1981M464OPEN BIKE TEAM01:16:35
153816Orszulak Adam1984M340GKK OPTY MAZOWSZE01:16:36
158529Walczak Daniel1986M342Kobyłka01:16:42
15744Zachwieja Eugeniusz1959M63Stajnia Rowerowa Team01:16:53
1591538Rutkowski Mariusz1983M343Warszawa01:17:00
1601619Klimkiewicz Przemysław1971M514Red InGo01:17:01
161410Rędziński Michał1995M213WATAHA GRÓJEC01:17:07
1651558Soszyński Adam1976M467STRABAG BIKE TEAM01:17:09
1621716Zygner Tomasz1984M344HPE-ESKOM01:17:09
1661432Filipczyński Michał1981M468Warszawa01:17:10
1641610Urbańczyk Jakub1975M466TEAM PKO BANK POLSKI01:17:15
163772Bolek Adam1974M465Bolo Bike Team 01:17:15
1671824Dubas Maciej1983M345 BAJKIDS01:17:23
1691390Sitkiewicz Jacek1978M470Warszawa01:17:26
168373Dąbrowski Maciej1973M469Warszawa01:17:28
171307Orzechowski Paweł1977M472Otwock01:17:35
17073Skiba Robert1973M471WATAHA GRÓJEC01:17:39
1721478Dąbała Paweł1980M473Warszawa01:17:42
173551Starachowski Tomasz1963M515BIKE CONCEPT01:18:06
175362Małolepszy Janusz1970M516RAZEM TRENUJEMY SPORT01:18:16
1741431Stempniak Sebastian1985M346TEAM PKO BANK POLSKI01:18:20
17639Malinowski Robert1988M347TEAM PKO BANK POLSKI01:18:21
178972Jasiński Mariusz1969M517Leszno01:18:21
1772020Bula Jacek1984M348MAŁKINIA GÓRNA01:18:27
1791357Dobkowski Kazimierz1959M64Zawady Kolonia01:18:28
180233Borysiak Marcin1983M349Stajnia Rowerowa Team01:18:30
1831682Małczyński Andrzej1972M475Warszawa01:18:33
181222Karaś Tomasz1983M350Karasie w Trasie01:18:33
182175Borzęcki Adam1972M474DAMOVO BIKE TEAM01:18:38
184459Szymczyk Marek1955M65KOMBUD RADOM01:18:40
1851939Komór Julian2006MJ14Stajnia Rowerowa Team01:18:46
18832Janikowski Robert1966M518TEAM PKO BANK POLSKI01:18:47
1862000Krauze Tomasz1982M351Warszawa01:18:51
1891970Antczak Radosław1970M519Warszawa01:18:52
1879Kolibowski Krzysztof1988M352Łomianki01:18:52
1901992Pękała Mateusz1992M214Warszawa01:18:56
1921846Dobkowski Grzegorz1987M353ZAWADY01:19:03
191183Baciński Arkadiusz1975M476DAMOVO BIKE TEAM01:19:05
1931678Roszyk Marcin1978M477ORANGE POLSKA01:19:07
194350Mularczyk Łukasz1983M354Kanie01:19:21
1951427Brajczewski Jarosław1973M478Warszawa01:19:35
196332Florczak Arkadiusz1993M215OPEN BIKE TEAM01:19:36
1971971Syrówka Janusz1971M520Warszawa01:19:42
1981641Mazurkiewicz Piotr1973M479OPEN BIKE TEAM01:19:44
1991701Frąckiewicz Tomasz1975M480COMP TEAM01:19:46
200879Noskiewicz Jacek1979M481LOVEROWY SKŁAD01:19:50
201654Kossakowski Jacek Marek1964M521AVB01:19:56
203428Wolak Artur1970M522Warszawa01:19:56
202552Barnaś Paweł1975M482BIKE CONCEPT01:20:00
2041755Koprowski Kamil1986M355KK ZAŁUSKI TEAM 01:20:03
2051430Szymanik Michał1980M483Stoczek Łukowski01:20:03
2091817Pakos Jakub1992M216555 TEAM01:20:10
206366Kielak Paweł1981M484Stajnia Rowerowa Team01:20:12
207224Puchyr Tomasz1973M485Skierniewice01:20:12
2081955Kępa Marcin1977M486PATNET TEAM01:20:16
2101311Niewiarowski Kazimierz1955M66MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM01:20:17
2121001Wasilewski Leszek1980M487RWE01:20:19
2131811Klik Kamil1988M357STRABAG BIKE TEAM01:20:20
211903Walczak Paweł1988M356ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:20:22
214746Kociszewski Łukasz1986M358Czersk01:20:44
21724Nowak Jan1962M523KAMYK Radzymin MTB TEAM01:20:47
2151561Kazłowski Michał2007MJ15Warszawa01:20:49
2161767Duda Sylwester1980M488Warszawa01:20:50
2181210Smejda Jacek1975M489Warszawa01:20:53
2191931Szuchnik Sebastian1986M359OPEN BIKE TEAM01:20:55
2201259Możdżonek Konrad1990M360PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:20:57
2212002Biały Artur1976M490Stajnia Rowerowa Team01:21:05
222530Gadomski Marcin1986M361Lipinki01:21:11
223489Sobala Arnold1990M362Warszawa01:21:12
2241816Pakos Adam1988M363555 TEAM01:21:33
2251196Urbański Bartłomiej1980M491PWPW RACING TEAM01:21:37
2261956Skorek Janusz1956M67Warszawa01:21:47
228641Białkowski Marcin1976M492Warszawa01:21:57
2272007Biernacki Jakub1965M524Warszawa01:22:01
2291425Bartłomiejczyk Ignacy2006MJ16Marki01:22:08
231442Kaczmarczyk Michał1989M364Piastów01:22:09
2301172Książek Tomasz1980M493Warszawa01:22:10
232885Gapisz Marcin1985M365Husaria LC Elektronik01:22:16
2332017Rok Robert1980M494TEAM PKO BANK POLSKI01:22:31
234775Gocłowski Cezary1975M495Bolo Bike Team 01:22:42
235338Cykman Maciej1976M496Husaria LC Elektronik01:22:47
239116Matanowski Sebastian1982M366POLNA TEAM01:22:54
2361409Pergoł Edward1950M71Warszawa01:22:54
2371092Bieńkowski Maciej1971M525Warszawa01:22:56
2381114Hawrył Piotr1979M497Ząbki01:23:01
2401704Majewski Mateusz1994M217MYBIKE.PL01:23:08
241334Popis Maciej1978M498OPEN BIKE TEAM01:23:13
242835Chmiel Artur1975M499Nadwiślańska Grupa Rowerowa01:23:29
2431849Dydycz Piotr1984M367Warszawa01:23:39
244680Szymaniak Bartosz1987M368Warszawa01:23:48
245275Bober Zbigniew1946M72Ciechanowska Grupa Rowerowa01:23:56
2471968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M526Warszawa01:24:10
2461844Gręziak Michał1982M369Józefosław01:24:13
248460Kostrzewa Maciej1949M73KOMBUD RADOM01:24:28
2491123Wrona Piotr1970M527Warszawa01:24:40
2511015Jelonek Andrzej1957M68MARUDERZY01:24:43
250358Sawicki Jacek1969M528Zielonka01:24:45
2541107Bogdański Jacek1959M69MARCELI TEAM01:24:45
253456Golan Bolesław1979M4100Legionowo01:24:46
252211Kaczorowski Aleksander1946M74WIELISZEW HERON TEAM01:24:48
2551106Choda Michał1987M370PZU SPORT TEAM01:25:15
2561079Godlewski Adam1972M4101KAMYK Radzymin MTB TEAM01:25:26
2571016Bartlewski Bartłomiej1993M218Warszawa01:25:30
2581813Gilewski Piotr1986M371Strzeniówka01:25:30
2591634Skomorowski Marek1969M529Marki01:25:39
2601380Zielkiewicz Michał1976M4102Magnat01:26:09
261597Fiderkiewicz Bartosz1972M4103Warszawa01:26:11
262361Nesterowicz Jakub1991M372Warszawa01:26:12
2631521Płochocki Krzysztof 1969M530Sulejówek01:26:38
264687Baran Piotr1984M373LIRENE BIKE TEAM01:26:39
2651670Baj Mateusz1975M4104Nadwiślańska Grupa Rowerowa01:26:59
266978Zagajewski Patryk1991M374555 TEAM01:27:26
267205Jankowski Wincenty1952M610Warszawa01:27:29
269767Szewczyk Benedykt1948M75PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:27:37
268840Zagajewski Grzegorz1965M531MAZOWSZE TERESIN01:27:38
270454Szymański Robert1949M76Warszawa Wesola01:27:41
271457Grabowski Jan1975M4105WATAHA GRÓJEC01:28:09
2721978Deptuszewski Ireneusz1978M4106PRZYPAŚNIKI TEAM01:28:24
2731376Izrailewski Mikołaj1988M375Warszawa01:28:29
2741820Dobies Bartosz2007MJ17Aleksandrów Łódzki01:30:01
2751018Stępień Paweł1992M219Warszawa01:30:16
27625Koc Janusz1979M4107OEX VCC BIKE TEAM01:30:44
2771987Boniecki Michał1996M220Warszawa01:30:46
278142Wypych Marcin1976M4108Skubianka01:31:03
279890Wyrzykowski Adam1980M4109VALUE ENGINEERING01:31:14
2801814Zawardzin Robert1976M4110TEAM PKO BANK POLSKI01:31:24
2811949Gramann Andrzej1949M77WIELISZEW HERON TEAM01:31:26
282618Wojcieszak Sebastian1982M376Wołomin01:31:59
283757Kita Marian1950M78Chełm01:32:55
2841812Świerszcz Tomasz1982M377Piaseczno01:33:24
2861944Włazałek Mariusz1974M4112Pilawa01:33:33
285575Pluciński Piotr1976M4111WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:33:43
2871823Pliszka Andrzej1972M4113Stefanówka01:33:48
2881827Kołacz Wojciech1984M378MILAN CLUB POLONIA01:34:31
2891017Wójcikowski Marek1951M79MARUDERZY01:35:41
290340Olszewski Wojciech1968M532Husaria LC Elektronik01:36:48
291870Siwak Sebastian 1985M379VALUE ENGINEERING01:36:49
2921595Więsik Adrian1995M221warszawa01:38:02
2941428Gołowicz Maciej1983M380Stanwex II TEAM01:38:47
2951848Szczepański Wojciech1983M381Stanwex II TEAM01:38:48
293208Kępka Kamil2007MJ18Stajnia Rowerowa Team01:38:59
2961019Uhera Grzegorz2005M112Warszawa01:39:37
29767Górski Zdzisław1951M710Ciechanowska Grupa Rowerowa01:39:38
298811Wach Jarosław1981M4114 Infopulse Poland01:40:04
2991752Zienkiewicz Jan1946M711PATNET TEAM01:40:54
3001009Stolarski Adam1980M4115FAIM01:45:06
301656Koziorowski Adam1979M4116STRABAG BIKE TEAM01:50:00
3021819Wewerek Mariusz1986M382Warszawa01:52:10
303562Szczepański Mateusz2004M113V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:53:13
3041780Kolasa Andrzej 1951M712Warszwa- Wesoła01:59:47
3051822Grzeszczak Bogusław1951M713S.N. Klasyk02:02:35
30623Skolimowski Krzysztof1961M611Warszawa - Wilanów 02:28:29
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11847Rongiers Paweł1979M4 PRZYPAŚNIKI TEAM  
2379Sioch Radosław1981M4 PZU SPORT TEAM  
3612Ogrodnik Michał1978M4 Józefów  
4490Tężycki Jarosław1976M4 LTEC  
521Włazałek Aleksander1999M2 Pilawa  
6579Romańczuk Michał1979M4 Legionowo  
7955Paszczyk Mariusz1972M4 PT MAZURY TEAM EŁK  
81176Marcelewicz Piotr1976M4 MARCELI TEAM  
91326Kuczyński Adrian1985M3 KK Catena Wyszków  
10192Stępień Paweł1982M3 Bike Fun Legionowo  
111491Polonis Wiktor1978M4 Victor MTB Racing   
1219Walkiewicz Igor1999M2 MARCELI TEAM  
13504Jabłoński Lech Jerzy1954M6 SPORT STATION TEAM  
141496Kozak Mariusz1975M4 Wiązowna  
151995Mierzejewski Tomasz1976M4 Warszawa  
161946Baranowski Ryszard1946M7 NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL   
Hosting ESKOM