Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Perlejewo, 2024-06-30

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 29.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 134

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1488Góralewski Wojciech1974M41KK Catena Wyszków01:05:05
21993Goszczyński Albert1993M31KK Catena Wyszków01:05:08
3604Zagórski Jan Jakub1978M42Grupa ANG01:05:14
41302Skalski Kacper1982M43Rafbike Cycling Team01:06:31
5640Kowalski Paweł1988M32BICYKL PIASECZNO01:06:38
6444Niedźwiecki Mateusz2000M21PWPW RACING TEAM01:06:59
9399Rozwadowski Adam1973M51TIMBUD TEAM01:07:59
7326Jabłoński Cezary1984M33KK Catena Wyszków01:08:01
8164Szczepański Mateusz2004M11V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:08:02
1072Jarszak Jarosław1972M52BICYKL PIASECZNO01:08:25
11278Mirecki Zbigniew1981M44HORNET TEAM01:08:29
12125Koc Fabian2009MJ1KAMYK Radzymin MTB TEAM01:09:00
13337BAZYDŁO MARCIN1988M34PROCTER & GAMBLE CYCLING TEAM01:09:47
14519Łada Dominik1981M45KK Catena Wyszków01:10:02
15295Koc Krzysztof1986M35Wataha Grójec01:10:04
161740Bilski Artur1973M53Ożarów Mazowiecki01:10:15
17446Tabor Filip2006M12WIELISZEW HERON TEAM01:10:32
18250Iwaniuk Michał2003M22SAMI SWOI01:10:44
19351Rowicki Rafał1978M46KAMYK Radzymin MTB TEAM01:11:21
21428Skoneczny Kamil1997M23ROWEROWA REDUTA01:11:40
208Horecki Marcin1977M47Marceli-Rower.Biz01:11:45
2256Zajączkowski Rafał1987M36Kampi Bike MTB TEAM01:12:33
23344Kożuszek Michał1995M24ROWERYDUDA TEAM01:12:46
24323Kamecki Jerzy1971M54Data Science House Cycling Club01:12:47
25556Żebrowski Marcin1983M48 MSR & Toyota Grupa Cygan01:13:17
2618Podgórski Bartosz1987M37HORNET TEAM01:14:01
2750Wiśniewski Arkadiusz1970M55Rafbike Cycling Team01:14:02
2858Malinowski Marcin1980M49SRS Zamienie01:14:49
301318Styś Jakub1987M38Zielonka01:14:55
2999Witkowski Bernard1979M410KS HURTAP01:15:08
31684Domański Rafał1985M39Warszawa01:15:18
321346Pasiewicz Jacek1986M310Legionowo01:15:34
33497Granat Daniel1987M311SOLLERS CYCLING01:15:55
34767Folta Tomasz2006M13KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:05
351398Sarnacki Przemysław1982M411KK Catena Wyszków01:17:46
36336Białek Tomasz1963M61KAMYK Radzymin MTB TEAM01:17:47
37816Paprocki Michał1978M412LIRENE BIKE TEAM01:17:48
381541Stankiewicz Marcin1993M312Łomianki01:18:25
39523Kaczmarczyk Michał1989M313Gulermak01:19:38
401019Rębkowski Piotr1969M56Otwock01:20:01
411059Bylak Paweł1981M413Małopole01:20:11
421239Papir-Zwierz Tomasz1982M414Warszawa01:20:16
4319Walkiewicz Igor1999M25Marceli-Rower.Biz01:20:17
441276Olender Kazimierz1972M57Wataha Grójec01:20:31
451126Zakrzewski Maciej1977M415KOHLHAUER CYCLING TEAM01:20:43
461450Gryziak Adam1981M416Jabłonna01:20:55
47427Zwierko Łukasz1982M417DAMOVO BIKE TEAM01:21:04
48457Bernat Marek1962M62AKO Team01:21:10
491314Cherednichenko Maxim1984M314DIAMOND PROTECH01:21:12
501792Bralski Piotr1984M315Warszawa01:21:17
52683Dzięcioł Włodzimierz1972M58KAMYK Radzymin MTB TEAM01:21:36
5129Charzyński Kamil1990M316KONICA MINOLTA BS TEAM01:21:37
53978Klimkiewicz Przemysław1971M59BAGSTAR01:21:50
54356Jarosiewicz Michał1989M317Warszawa01:22:01
55227Kocki Łukasz1981M418Lublin01:22:11
56526Majak Marcin1992M318ENERP01:22:20
58248Mędel Piotr1971M510MYBIKE.PL01:22:27
57707Lasek Marcin1974M419 VeloBank Team01:22:27
59380Choroszczyński Bartłomiej1992M319ENERP01:23:29
60345Piotrowski Rafał1973M511MYBIKE.PL01:23:34
611058Głowacki Michał1993M320Józefów01:23:38
6234Wyczółkowski Filip2007M14Zielonka01:23:40
63434Witkowski Rafał1978M420KK Catena Wyszków01:23:47
64293Lewandowski Krzysztof1961M63KLUB BIEGACZA"SOKÓŁ"BODZANÓW01:23:51
651511Graczyk Kamil1979M421Marceli-Rower.Biz01:24:16
671630Jastrzębski Łukasz1992M321Klembów01:24:17
661929Błaszczyk Paweł1982M422STRABAG BIKE TEAM01:24:18
68920Grzesik Marcin1973M512Chotomów01:24:24
69971Pachulski Rafał1983M423Marceli-Rower.Biz01:24:35
70932Deluga Michał1981M424Wyszków01:24:56
711749Kobus Cezary1973M513WBD BIKE TEAM01:24:59
72791Kapuściński Artur1984M322HORNET TEAM01:25:00
73980Romańczuk Michał1979M425Bike Fun Legionowo01:25:18
74784Kulik Ryszard1971M514PT MAZURY TEAM EŁK01:25:22
77781Olszewski Sławomir1957M65PT MAZURY TEAM EŁK01:26:05
75771Bolek Remigiusz1975M426Bolo Bike Team 01:26:06
76414Czernoch Piotr1961M64DC BIKE TEAM01:26:07
78341Szereda Marcin1973M515Ząbki01:26:15
79180Nowak Jan1962M66KAMYK Radzymin MTB TEAM01:26:40
81536Kozak Mariusz1975M427Marceli-Rower.Biz01:26:45
801931Szuchnik Sebastian1986M323HORNET TEAM01:26:46
82276Grudziński Tomasz1958M67Sękocin-Stary01:26:51
831391Sarnacki Daniel1989M324Wyszków01:27:09
841338Mocarski Wojciech1979M428MOCARZ RACING TEAM01:27:40
85480Orłowski Mateusz1984M325 MSR & Toyota Grupa Cygan01:27:48
86191Machula Mariusz1973M516Bike Fun Legionowo01:27:52
871991Mirecki Bartłomiej1991M326HORNET TEAM01:28:08
881326Szymański Bartłomiej1985M327PGR Podlaska Grupa Rowerowa01:28:10
892005Wejner Olgierd1973M517 MSR & Toyota Grupa Cygan01:28:23
901810Kulbat Michał1990M328PROCTER & GAMBLE CYCLING TEAM01:28:56
921022Koziorowski Adam1979M429STRABAG BIKE TEAM01:30:27
911764Poniewozik Grzegorz1989M329PAROMORO01:30:30
931253Kapuściński Jacek1956M68SKISPA01:30:38
94564Cyckiewicz Robert1972M518Bike Fun Legionowo01:31:13
951670Baj Mateusz1975M430BICYKL PIASECZNO01:31:25
961982Karpiński Norbert1982M431Bike Fun Legionowo01:31:28
97775Gocłowski Cezary1975M432Bolo Bike Team 01:31:35
981029Nesterowicz Jakub1991M330Warszawa01:31:49
99316Bertowski Mirosław1953M71Warszawa01:31:57
101467Masłowski Michał1984M331Warszawa01:32:04
1001409Pergoł Edward1950M72Warszawa01:32:05
1021641Mazurkiewicz Piotr1973M519HORNET TEAM01:32:10
1031107Bogdański Jacek1959M69Marceli-Rower.Biz01:32:13
104298Pogorzały Emil1970M520SAMI SWOI01:33:12
1051332KRASZEWSKI KRZYSZTOF1979M433Warszawa01:33:26
1061981Jaworski Piotr1981M434Warszawa01:35:16
107814Baran Piotr1984M332LIRENE BIKE TEAM01:35:22
1081025Folta Krzysztof1977M435Marki01:35:30
109166Krzywkowski Dariusz1966M521Michałów- Reginów01:35:52
1101763Moruś Robert1979M436PAROMORO01:37:35
1115Więsik Adrian1995M26Gągolina01:37:41
1121968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M522PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:38:43
113539Jałowiecki Piotr1982M437Warszawa01:40:49
114146Kaczorowski Aleksander1946M73WIELISZEW HERON TEAM01:43:02
1151916Nowosielski Daniel1962M610Młochów01:43:18
1161053Dzideczek Tomasz1968M523Józefów01:43:44
1171337Drabko Wojciech1980M438Mińsk Mazowiecki01:46:55
118147Gramann Andrzej1949M74WIELISZEW HERON TEAM01:50:22
119815Skotnicki Bartosz1981M439LIRENE BIKE TEAM01:52:11
12044Zachwieja Eugeniusz1959M6Stajnia Rowerowa Team01:53:50
1201476Duszyński Piotr1965M524ENERP02:18:18
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1138Podgórski Rafał1989M3 Milejowice  
2407Tomaszewski Bogdan1974M4 TIMBUD TEAM  
3833Ogrodnik Michał1978M4 Józefów  
41646Ogrodnik Antoni2007M1 Józefów  
54Miazgowski Piotr1982M4  MSR & Toyota Grupa Cygan  
6795Kowalewski Bartosz1984M3 HORNET TEAM  
79Kolibowski Krzysztof1988M3 Łomianki  
81341Wicherkiewicz Marcin1970M5 Warszawa  
9167Sztachelski Robert1979M4 KK Catena Wyszków  
10475Kurowski Ernest1976M4 BAGSTAR  
11649Marcelewicz Piotr1976M4 Marceli-Rower.Biz  
121083KOCISZEWSKI KAMIL1984M3 BICYKL PIASECZNO  
131220Bober Zbigniew1946M7 PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM  
Hosting ESKOM