7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON
Lista osób zgłoszonych na maraton Konstancin-Jeziorna 2020-09-19 MINI/MAX
Zgłoszenia Online
Grupa 1 Sektor 1 START : 12:30
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
1184Marcelewicz PiotrMARCELI TEAM1Opłacony
636Ostrowski AdamJózefosław1Opłacony
647Szczepański DawidANG SPÓŁDZIELNIA MTB1Portfel
1919Sienkiewicz ArturWIELISZEW HERON TEAM1Opłacony
904Kaczmarski ArturNRF HENGST RACING1Portfel
279Mierzejewski TomaszDAMOVO BIKE TEAM1Portfel
1178Kmita RobertNRF HENGST RACING1Portfel
341Grudziński JakubOtwock1Opłacony
255Tlaga KrzysztofANG SPÓŁDZIELNIA MTB1Portfel
1221Gajewski KarolANG SPÓŁDZIELNIA MTB1Portfel
2156Staniak MariuszRafbike Cycling Team1Opłacony
750Korytkowski RobertKK Catena Wyszków1Portfel
754Brzostek RafałNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 1Portfel
1984Myszkowski RafałPATNET TEAM1Opłacony
776Perzanowski ArturiFON KolarzKlub MTB1Opłacony
698Drzewiecki MarcinLOYALTY POINT RACING TEAM1Opłacony
728Ugniewski MariuszTIMBUD TEAM1Portfel
256Kamiński WojciechANG SPÓŁDZIELNIA MTB1Portfel
1172Drópiewski MichałVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM1Opłacony
211Majewski MaciejSklepbicykl.pl-Perfectsource1Opłacony
206Kalicki GrzegorzPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM1Opłacony
920Duda RobertRETRO STORK TEAM1Opłacony
374Mrożewski KrzysztofMYBIKE.PL1Portfel
110Krupa AndrzejBIKE SALON TEAM1Opłacony
892Parys RobertKK Catena Wyszków1Portfel
1260Czarnecki BartłomiejPiastów1Opłacony
748Wojtkowski AdamKK Catena Wyszków1Portfel
749Abramczyk PawełKK Catena Wyszków1Portfel
550Skalski KacperŚWIAT ROWERÓW TEAM1Opłacony
56Nowakowski WiktorROWEROWNIA RAINBOW TEAM1Opłacony
688Wójtowicz WojciechENEA KS ENERGIA KOZIENICE1Opłacony
186Sacharczuk PawełKarczew1Opłacony
1702Bernat MaciejPOLSKI KLUB MTB1Opłacony
391Bicki ArturEMCA1Opłacony
358Kosiński MarcinENEA KS ENERGIA KOZIENICE1Opłacony
353Kurowski ErnestJózefów1Opłacony
967Posadzy TomaszPRUSZYŃSKI CYCLING TEAM1Opłacony
1254Zagórski Jan JakubANG SPÓŁDZIELNIA MTB1Portfel
960Michalski MaciejRETRO STORK TEAM1Opłacony
377Kulesza ŁukaszRETRO STORK TEAM1Opłacony
2235Gałązka NorbertDziekanów Leśny1Opłacony
Witek Marcin1Opłacony
414Krupa EmilBIKE SALON TEAM1Opłacony
SZAFRAN ARKADIUSZ1Opłacony
396Szlązak PiotrMYBIKE.PL1Portfel
769Kwiatkowski KrzysztofBEAT BIKE1Opłacony
177Wąsowski TomaszGeodetic Team1Opłacony
39Knapczyk PiotrNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 1Portfel
484Kwapisz BartłomiejRIDE 43 TEAM1Opłacony
789Białek PatrykKAMYK Radzymin MTB TEAM1Portfel
2510Surdyk MaciejKAMYK Radzymin MTB TEAM1Portfel
2511SURDYK FILIPKAMYK Radzymin MTB TEAM1Portfel
1771Skrzyniarz TomaszMYBIKE.PL1Portfel
1175Kowalczyk GrzegorzONNINEN.PL1Opłacony
319Trzciński PawełKK Catena Wyszków1Portfel
781Cichocki RafałŚWIAT ROWERÓW TEAM1Opłacony
981Chmielewski PatrykWarszawa1Opłacony
1314Balcerzak AndrzejNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 1Portfel
879Wojtkowski TomaszMYBIKE.PL1Portfel
1450Michalak JacekPATNET TEAM1Opłacony
Grupa 1 Sektor 2 START : 12:31
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
609Golec TomaszENEA KS ENERGIA KOZIENICE2Opłacony
2137Walkiewicz IgorMARCELI TEAM2Opłacony
596Poterek SławomirKomorów2Opłacony
1110Macutkiewicz IzabelaNRF HENGST RACING2Portfel
290Ptaszyński BartoszDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
3001Przybylski PawełWarszawa2Opłacony
734Bąkowski MarcinNRF HENGST RACING2Portfel
251Thiel TomaszANG SPÓŁDZIELNIA MTB2Portfel
42Staniewski MichałANG SPÓŁDZIELNIA MTB2Portfel
344Urbański SebastianOtwock2Opłacony
323Bielecki JakubDSV2Portfel
14Gulbierz SzymonT-MOBILE SPORT TEAM2Opłacony
1991Mirecki BartłomiejOPEN BIKE TEAM2Opłacony
2163Jankowski DariuszDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
1716Zygner TomaszABSOLUTEBIKES.PL2Opłacony
1064Mcfarlane AnthonyOCEANIC RACING2Opłacony
91Kucher MaksymMCP BIKE TEAM2Portfel
1045Jankowski RobertBike Fun Legionowo2Opłacony
2001Piotrowski RafałMYBIKE.PL2Portfel
129Strąk JarosławNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 2Portfel
252Pacuk GrzegorzANG SPÓŁDZIELNIA MTB2Portfel
1255Kowalski IreneuszANG SPÓŁDZIELNIA MTB2Portfel
774Pańka PatrykKielce2Opłacony
711Ruba ZbigniewNRF HENGST RACING2Portfel
244Gancarz MarcinKAMYK Radzymin MTB TEAM2Portfel
1901Sobczak MagdalenaWIELISZEW HERON TEAM2Opłacony
1410Jatelnicki OlgierdKamionka2Opłacony
2256Laskowski PawełKK CYKLON WARSZAWA2Opłacony
329Chojnacki Artur-2Opłacony
2007Biernacki JakubWarszawa2Opłacony
1350Patalan DariuszTIMBUD TEAM2Portfel
21Włazałek AleksanderAK-SPED2Opłacony
7Kuchcik FilipWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI2Opłacony
630Michalski AdrianMARCELI TEAM2Opłacony
469Grabowski RafałENEA KS ENERGIA KOZIENICE2Opłacony
468Wołos AnnaENEA KS ENERGIA KOZIENICE2Opłacony
1011Falkowski JakubBIKEHOLIC TEAM2Opłacony
2125Antoniak AdamKK Catena Wyszków2Portfel
1414Smoleń PawełWarszawa2Opłacony
2231Grabowicz BartoszTEAM PKO BANK POLSKI2Portfel
1239Lachowicz DariuszBIKE CONCEPT2Opłacony
511Waś PiotrWarszawa2Opłacony
1560Kamiński WojciechWODOCIĄGI WARSZAWSKIE2Opłacony
2234Leśniewski PiotrWarszawa2Opłacony
31Podgórski KonradGóra Kalwaria2Opłacony
57Nowakowski TomaszROWEROWNIA RAINBOW TEAM2Opłacony
442Kita MarcinBIKE CONCEPT2Opłacony
611Misiałkiewicz PiotrINVESTCARE2Opłacony
424Wrzesień RobertNIEWIADÓW BORO2Opłacony
568Jabłonowski MichałJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA2Opłacony
225Pazdrowski RobertDAZAR OLIMPIC PIASECZNO2Opłacony
55Kawalec MarcinSolec2Opłacony
1002Charucki RafałBIKEHOLIC TEAM2Opłacony
2222Kisson DanielMARCELI TEAM2Opłacony
2124Gmur SławomirWarszawa2Opłacony
1412Tomaszewska JulitaTIMBUD TEAM2Portfel
1236Tomaszewski JakubTIMBUD TEAM2Portfel
458BOGDANOWICZ MARCINWARSZAWA2Opłacony
314Grzebalski MieczysławDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
41Gural PiotrMCP BIKE TEAM2Portfel
72Jarszak JarosławSobików2Opłacony
649Rogalski FranciszekREFLEKS BLU TEAM2Opłacony
169Nowak FilipWarszawa2Opłacony
298Sokolnicki AndrzejDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
2423Zieliński AdamZielonka2Opłacony
729Strumnik SebastianTIMBUD TEAM2Portfel
478Wachocki BartoszWarszawa2Opłacony
1963Kado GrzegorzWIELISZEW HERON TEAM2Opłacony
372Mrowiński AdamKAMYK Radzymin MTB TEAM2Portfel
205Cisowski GrzegorzPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM2Opłacony
326Białek TomaszKAMYK Radzymin MTB TEAM2Portfel
2512Dorsz JacekKAMYK Radzymin MTB TEAM2Portfel
2264Gacek MarcinNowa Iwiczna2Opłacony
299Pęczkowski AndrzejDAMOVO BIKE TEAM2Portfel
49Grot MariuszNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 2Portfel
480Weronowicz MariuszENEA KS ENERGIA KOZIENICE2Opłacony
990Wasiak DamianKK Catena Wyszków2Portfel
116Buczel MateuszESKOM-HPE-12Portfel
1273Abramek PiotrMYBIKE.PL2Portfel
337Błażewski BartoszMYBIKE.PL2Portfel
1321Dorin AndriiWarszawa2Opłacony
400Zgorzałek DanielPOLSTAR TEAM2Opłacony
1223Błach MateuszBIKE EXPO NARODOWY TEAM2Opłacony
Grupa 1 Sektor 3 START : 12:32
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
18Podgórski BartoszGóra Kalwaria3Opłacony
2136Szucki MateuszBiała Podlaska3Opłacony
43Dąbrowski MarcinWarszawa3Opłacony
324Hunkiewicz WojciechMCP BIKE TEAM3Portfel
248Mędel PiotrKsiążenice3Opłacony
351Mikołajczyk EmilBrańszczyk3Opłacony
563Sobczak ArturMYBIKE.PL3Portfel
93Florczak ArkadiuszOPEN BIKE TEAM3Opłacony
2424Sierakowski TomaszMCP BIKE TEAM3Portfel
215Kajak DariuszWarszawa3Opłacony
721Cyckiewicz RobertBike Fun Legionowo3Opłacony
598Tężycki JarosławSIEMANO3Opłacony
436Królewski KarolJÓZEFÓW3Opłacony
912Rees RobertGKK OPTY MAZOWSZE3Opłacony
412Dulz MarcinRB Riders3Portfel
356Dyrek DariuszCOZMOBIKE3Opłacony
2005Wejner OlgierdMCP BIKE TEAM3Portfel
1250Dużyński SebastianMCP BIKE TEAM3Portfel
2153Jasiński MariuszLeszno3Opłacony
639Skrzypczak MarcinWarszawa3Opłacony
483Romanowski KamilKAMYK Radzymin MTB TEAM3Portfel
52Kolibowski KrzysztofŁomianki3Opłacony
1185Marcelewicz BarbaraMARCELI TEAM3Opłacony
1033Sawicki GrzegorzLOTTO3Portfel
357Bartosiewicz MariuszENEA KS ENERGIA KOZIENICE3Opłacony
595Cywka RafałClub Bike Zwoleń3Opłacony
601Paradowski JacekNOWA AMA3Opłacony
2134Tajchman TomaszOtrębusy3Opłacony
111Zakrzewski AndrzejLOTTO3Portfel
1706Lewczuk SławomirUrzut3Opłacony
752Bloch MichałKK Catena Wyszków3Portfel
45Post MarekSzczęsne3Opłacony
201Panasiuk TomaszPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM3Opłacony
410Bąk WiesławKOMBUD RADOM3Opłacony
529Klewaczew AndrzejBIKEHOLIC TEAM3Opłacony
2517Borcuch MarcinSzczęsne3Opłacony
207Augustyniak DariuszPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM3Opłacony
581Tułowiecki PawełPATNET TEAM3Opłacony
455Kurek MirosławLOTTO3Portfel
1998Kamiński GrzegorzOtwock3Opłacony
34Miroszkin IwanBIKE EXPO NARODOWY TEAM3Opłacony
64Woźniak JanMYBIKE.PL3Portfel
1313Ebert KatarzynaNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 3Portfel
952Machowicz JakubROWERY DAX LEGIONOWO3Opłacony
74Tomaszewski BogdanTIMBUD TEAM3Portfel
490Kasprzak MaciejDeloitte Adventure Team3Opłacony
544Warzywoda JakubWarszawa3Opłacony
694Kiercz TomaszWarszawa3Opłacony
1003Rorbach PawełWołomin3Opłacony
59Knapczyk MałgorzataNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 3Portfel
179Cywka ZbigniewClub Bike Zwoleń3Opłacony
2232Kamiński WiesławTS MERAN OTWOCK3Opłacony
839Nowak JanKAMYK Radzymin MTB TEAM3Portfel
109DUDKOWSKI RADOSŁAWKAMYK Radzymin MTB TEAM3Portfel
1208Rojda TomaszALUMEX3Opłacony
165Pasiewicz JacekATRAM KOMINKI3Opłacony
2244Kaczmarczyk MichałSTRABAG BIKE TEAM3Portfel
524Wolny PiotrE-POINT BIKE TEAM3Opłacony
772Pańka MikołajKielce3Opłacony
30Dziubiński PrzemysławRADZIO ROWERY3Opłacony
202Adamczuk MarcinPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM3Opłacony
2187Karaś TomaszWarszawa3Opłacony
48Makowski JacekTIMBUD TEAM3Portfel
1231Kawala SylwesterROZTOCZE CYCLING TEAM3Opłacony
1139Czyżewski RafałRADZIO ROWERY3Opłacony
87Ochędzan GrzegorzBike Fun Legionowo3Opłacony
514Szymczyk MarekKOMBUD RADOM3Opłacony
501Skura KatarzynaJakoobcycles BKK Team3Opłacony
10Śliwiński PiotrMilanówek3Opłacony
Grupa 2 Sektor 1 START : 12:50
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
2183Szymański ŁukaszMCP BIKE TEAM4Portfel
1968Kurosad-Kurasiewicz WojciechWarszawa4Opłacony
345Kępka SławomirSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team4Opłacony
152Bober ZbigniewT4B TEAM4Opłacony
1303Halicki PiotrBiałystok4Opłacony
85Kuczyński DariuszOPEN BIKE TEAM4Opłacony
70Borowiecki TomaszMYBIKE.PL4Portfel
1931Szuchnik SebastianOPEN BIKE TEAM4Opłacony
1228Lasek MarcinLegionowo4Opłacony
Stanek TomaszJózefosław4Opłacony
1448Korzeniewski TomaszWarszawa4Opłacony
619Dziubiński MariuszRADZIO ROWERY4Opłacony
1300Błaszczyk PawełSTRABAG BIKE TEAM4Portfel
65Florczak KamilOPEN BIKE TEAM4Opłacony
2129Gawek MichałBODY i COACH TEAM4Opłacony
610Mikołajczuk ŁukaszENEA KS ENERGIA KOZIENICE4Opłacony
1510Banasiak MarcinMETTLER TOLEDO4Portfel
2261Karecki WojciechJózefosław4Opłacony
369Paprota PrzemysławAGR PŁOŃSK4Opłacony
366Bicka IlonaWarszawa4Opłacony
491Michałowski ArturParzniew4Opłacony
779Grdeń WiesławSPORT SERWIS SANDOMIERZ4Opłacony
693Spieżak MarcinWarszawa4Opłacony
1020Kominek MikołajJózefów4Opłacony
930Szewc PiotrNowa Wola4Opłacony
69Gołoś MarcinDSV4Portfel
2691Strumnik KatarzynaTIMBUD TEAM4Portfel
1641Mazurkiewicz PiotrKobyłka4Opłacony
1444Moczydłowski PiotrZąbki4Opłacony
81Ciskowski MarcinROWERY DAX LEGIONOWO4Opłacony
1128Glanda JędrzejWarszawa4Opłacony
708Wester StanisławRB Riders4Portfel
677Lepiarczyk GrzegorzWarszawa4Opłacony
1056Stempniak SebastianTEAM PKO BANK POLSKI4Portfel
309Herc SławomirROZTOCZE CYCLING TEAM4Opłacony
1111Tyczyński ArturCOMP TEAM4Opłacony
607Karwowski MaciejDSV4Portfel
2236Brzeziński MaciejCREATEIT NERD BIKERS4Opłacony
989Tomanek SzymonWarszawa4Opłacony
1956Skorek JanuszRowerowysquad Hoegert Technik5Portfel
101Kuflewski PiotrWarszawa5Opłacony
552Marciniak KrzysztofABSOLUTEBIKES.PL5Opłacony
617Rędziński MichałPaprotnia5Opłacony
730Michnowska KatarzynaNRF HENGST RACING5Portfel
2019Grabowski JanWGR GRÓJEC5Opłacony
289Borzęcki AdamDAMOVO BIKE TEAM5Portfel
2107Petrykowski PawełWarszawa5Opłacony
106Woźniak MarcinWarszawa5Opłacony
527Zachwieja EugeniuszWyględy5Opłacony
155Miąskiewicz MariuszV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI5Opłacony
2188Sarnecki MarekWIELISZEW HERON TEAM5Opłacony
99Kaczorowski AleksanderWIELISZEW HERON TEAM5Opłacony
1955Kępa MarcinPATNET TEAM5Opłacony
73Skiba RobertROWEROLOG5Opłacony
149Wrzesiński AdamFIZJO - FIT5Opłacony
823Bogdańska JuliaWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI5Opłacony
2155Lipiec JacekGeodetic Team5Opłacony
567Sosnowski BartoszRB Riders5Portfel
1981Polak AdamWarszawa5Opłacony
1944Włazałek MariuszAK-SPED5Opłacony
1094Walicki RobertBobrowiec5Opłacony
808Hofman TomaszKraft Automotive Team5Portfel
2260Szejk TomaszPiaseczno5Opłacony
449Szymański PawełCIASTECZKOWY POTWÓR5Opłacony
1980Popis MaciejTS MERAN OTWOCK5Opłacony
145Ślusarczyk KonradWarszawa5Opłacony
197Lichocka AgataSklepbicykl.pl-Perfectsource5Opłacony
1527Nowak MariuszPłock5Opłacony
307Orzechowski PawełCODEPROUD MTB5Opłacony
700Kozłowski PiotrNRF HENGST RACING5Portfel
107Szlendak RobertWarszawa5Opłacony
762Sopińska PatrycjaWarszawa5Opłacony
438Konca MariuszOżarów Mazowiecki5Opłacony
2179Król PawełNadma5Opłacony
Kliś JakubJózefów5Opłacony
2727Baciński SzymonDAMOVO BIKE TEAM5Portfel
838Czereczon SebastianROZTOCZE CYCLING TEAM5Opłacony
281Baciński ArkadiuszDAMOVO BIKE TEAM5Portfel
1909Kado MagdalenaWIELISZEW HERON TEAM5Opłacony
845Kruczek KamilWARBUD WARTO BUDOWAC5Opłacony
395Grocholewicz MariuszŁódź5Opłacony
1601Myszkowski BartekHusaria LC Elektronik5Portfel
401Szulim PiotrPOLSTAR TEAM5Opłacony
Grupa 2 Sektor 2 START : 12:51
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
1610Śmiechurski RobertPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM6Opłacony
272Wojcieszak SebastianKoryciska6Opłacony
833Fijałkowski GrzegorzWarszawa6Opłacony
755Pędzikiewicz TomaszNRF HENGST RACING6Portfel
447GAWLIKOWSKI MACIEJLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU6Opłacony
439GOZDEK AGNIESZKALUBELSKA GRUPA TRIATHLONU6Opłacony
2255Łotocki TomaszŁomianki6Opłacony
2259Patalas KlaudynaWarszawa6Opłacony
1409Pergoł EdwardWarszawa6Opłacony
1044Hajzner AdamIzabelin C6Opłacony
Kupis PiotrJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA6Opłacony
58Kiełbowski WłodzimierzRADZIO ROWERY6Opłacony
554Sasin JarosławWołomin6Opłacony
168Nowak KatarzynaWarszawa6Opłacony
2267Łapiński GrzegorzWarszawa6Opłacony
61Rutkowski GrzegorzWarszawa6Opłacony
1301Zduniak SylwiaMYBIKE.PL6Portfel
191Machula MariuszBike Fun Legionowo6Opłacony
851Gliński SzymonWARBUD WARTO BUDOWAC6Opłacony
1565Król PawełROZTOCZE CYCLING TEAM6Opłacony
427Małolepszy JanuszRAZEM TRENUJEMY SPORT6Opłacony
1625Miernik MichałWarszawa7Opłacony
976Koc JanuszDuczki7Opłacony
4Sudnik GrzegorzKobyłka7Opłacony
1966Krzyżanowski ArturWarszawa7Opłacony
1850Koziorowski AdamSTRABAG BIKE TEAM7Portfel
210Kalicka MałgorzataPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM7Opłacony
2992Garbacz PawełDAMOVO BIKE TEAM7Portfel
1096Olszewski MarcinKobyłka7Opłacony
2186Słowik Marek Warszawa7Opłacony
35Walczak MaciejWarszawa7Opłacony
1059Poruszek MartaWarszawa7Opłacony
Dębski JarosławLegionowo7Opłacony
597Fiderkiewicz BartoszWarszawa7Opłacony
2700Sterczewski PawełNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 7Portfel
1408Guberska AleksandraWarszawa7Opłacony
2700Sterczewski PawełNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 7Portfel
586Podgórski SebastianROZTOCZE CYCLING TEAM7Opłacony
306Podgórska KarolinaROZTOCZE CYCLING TEAM7Opłacony
282Stępień JakubDAMOVO BIKE TEAM7Portfel
648Świerszcz TomaszPiaseczno7Opłacony
Grupa 2 Sektor 3 START : 12:52
NumerNazwisko ImięTeam/MiastoSektor PBOpłata
311Biernacki TadeuszWarszawa8Opłacony
933JEŻAK JACEKWIM EXTREME MTB TEAM8Opłacony
1555Olszewski WojciechHusaria LC Elektronik8Portfel
1441Białek PrzemysławDAMOVO BIKE TEAM8Portfel
741Żuk MarcinRB Riders8Portfel
900Grzebalska BogumiłaDAMOVO BIKE TEAM8Portfel
780Sakowski JanNisko8Opłacony
852Gliński RafałWARBUD WARTO BUDOWAC8Opłacony
283Stępień PawełDAMOVO BIKE TEAM8Portfel
293Nieciecki RobertDAMOVO BIKE TEAM8Portfel
1299Piekarczyk JustynaANG SPÓŁDZIELNIA MTB9Portfel
1234Dzwonka ŁukaszWarszawa9Opłacony
271Charlak PaulinaWołomin10Opłacony
Hart Dyke JamesWarszawa10Opłacony
Drabik Łukasz10Opłacony
Lipiński Artur10Opłacony
Włazałek Natalia10Opłacony
Choynowski AndrzejŁomianki10Opłacony
Trybuszkiewicz Wojciech10Opłacony
361Borowska IwonaWarszawa10Opłacony
Ludian Agnieszka10Opłacony
Janeczko Tomasz10Opłacony
Poręba PawełWarszawa10Opłacony
Eilmes-Klasińska Magdalena10Opłacony

Lista osób, które nie dokonały wpłaty w terminie i muszą się zgłosić na maraton w Konstancinie-Jeziornie 2020-09-19 w Biurze Zawodów dokonując opłaty zgodnej z regulaminem
Lp.NumerNazwisko ImięTeam/MiastoOpłata
1339Kielak HubertBŁAŻEJ KIELAK 1procent
21189Burza PawełWarszawa
3761Kallas ArkadiuszWarszawa
4212Kozłowski CezaryPEK - MONT EKIPA MTB
52258Mioduszewski ArturPROGRESSTRAINING.PL
6440Bojewski JacekGrodzisk Mazowiecki
7429Modecki GerardIsover MTB Team Lublin
8Wacławek BogusławKanie
9baziak piotrNowy Sącz
101136Cendrowski JarosławJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA
111921Sienkiewicz ZbigniewWIELISZEW HERON TEAM
1215Piotrowski MarcinMARCELI TEAM
13625Szewczyk AndrzejWarszawa
14346Wierzejski MichałWarszawa
15Gąsiewska MagdalenaWarszawa
162119Mierzwicki KrzysztofMAZURSKIE TROPY
17604Zajączkowski RafałŁomianki Dolne
18Granica SebastianJózefosław
19828Marczewski MarcinPruszków
20661Rajczyk PatrycjuszPATNET TEAM
211000Szymerski PawełPEK - MONT EKIPA MTB
22476Zagajewski Grzegorz555 TEAM
23844Graff MartynaNowy Dwór Mazowiecki
242182Chmiel ArturNOWOWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA
25218Tomaszewski PiotrDąbrówka
26475ZAGAJEWSKI Patryk555 TEAM
27Bogdański JacekHalinów
28Gradowski Piotr
29Kunka Mariusz
30pacek romuald
31Plesiewicz JanuszWałcz
32312Potrzebska Kalisz MartaWarszawa
33Roszczenko Jolanta
34Skowron Maciej
35Spruch Grzegorz
36Swacha Bartosz
37Wichrowski MichałPłock
38Wilczewski Piotr
39Zalewski KrzysztofWarszawa
40Żurek Łukasz