7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2020-08-01
Wyniki online nie są ostatecznymi i mają na celu wstepną informację o uzyskanych czasach zawodników.

Kategoria OpenM, Dystans FAN - Razem : 43

L.p.NrNazwisko ImięRocz.Kat.Klub-MiastoCzas
1141Węgrzyn Fryderyk2006C4V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:19:32
2390Bicki Paweł2009C3WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:39
3969Mroczkowski Mikołaj2008C3STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:21:42
4984Zduniak Franciszek2007C4WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:44
5406Tabor Filip2006C4WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:21:45
6370Biały Wiktor2007C4STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:22:09
7266Kaszewski Dawid2009C3UKK HURAGAN WOŁOMIN00:22:30
8525Wolny Michał2009C3WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:23:03
9507Dobrowolski Mateusz2007C4V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:23:07
10965Stefański Maciej2008C3LUKS DWÓJKA STRYKÓW00:23:08
11125Dudkowski Leonard2012C1KAMYK Radzymin MTB TEAM00:23:15
12105Woźniak Szymon2009C3WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:23:16
13972Durowicz Olgierd2007C4STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:23:49
14702Drzewiecki Franek2011C2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:23:52
1571Ołdak Leon2011C2ROWERY DAX LEGIONOWO00:23:55
161406Wróblewski Adrian2011C2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:24:07
17512Furmanek Adam2006C400:24:35
18349Majewski Juliusz2009C3STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:24:57
19397Komór Antoni2009C3STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:25:04
20364Komór Julian2006C4STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:25:37
21415Wypych Jakub2007C4K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:25:56
22977Bicki Szymon2011C2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:26:00
23971Chojecki Konrad2009C3WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:26:42
2496Klaus Patryk2012C1KAMYK Radzymin MTB TEAM00:27:01
25234Kępka Kamil2007C4STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:27:05
26958Malarski Kuba2011C2KS SOKÓŁ SEROCK00:27:40
27858Barsznica Adam2009C3STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:28:53
28877Chojnacki Tymon2013C1K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:29:05
29167NAGŁOWSKI TOBIASZ2011C23STA00:29:09
30126Cieszkowski Julian2013C1POLSKA RYBA.MTB00:29:10
31740Świerkot Rafał2013C1K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:29:14
32857Roszkowski Szymon2007C400:30:27
33736Brylak Dawid2011C200:31:46
34521Legucki Tymoteusz2011C2PRO FAMILY SPORT TEAM00:31:50
35962Tyczyński Maks2009C3K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:32:17
36793Mossakowski Stanisław2010C200:33:24
37739Waśniewski Filip2013C1K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:34:26
38154Miąskiewicz Ksawery2013C1V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:38:15
39968Koc Fabian2009C300:39:53
40498Szkudlarski Jan2013C1KK TRAMWAJARZ00:42:54
41963Tyczyński Olaf2010C2K.S "SOKÓŁ" SEROCK00:47:27
42487Szkuwlarski Tymon2011C2KK TRAMWAJARZ00:47:45
43959Kmieć Borys2011C2KK TRAMWAJARZ00:47:51