7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2019-05-12
Wyniki online nie są ostatecznymi i mają na celu wstepną informację o uzyskanych czasach zawodników.

Kategoria OpenK, Dystans MINI - Razem : 61

L.p.NrNazwisko ImięRocz.Kat.Klub-MiastoCzas
1503Praszczałek Katarzyna2004KJUKK HURAGAN WOŁOMIN01:08:15
21700Sobczak Magdalena1990K2WIELISZEW HERON TEAM01:10:05
31412Tomaszewska Julita1978K4TIMBUD TEAM01:10:39
4461Bazańska Marta1991K2IM Logistic Rafbike Cycling Team01:12:21
5501Skura Katarzyna1980K3JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:12:23
6120Krzyczkowska Malwina2004KJWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:12:34
7481Bednarczyk Bożena1989K2Bikeholic Team Ostrów Maz01:14:03
8689Knapczyk Małgorzata1978K4NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:15:24
935Gregorowicz Katarzyna1977K4BIKE SALON TEAM01:16:10
10977Kaszewiak Karolina1989K201:18:08
11545Nowak Julia1999K1BIKE SALON TEAM01:18:21
12460Bicka Ilona1979K301:19:56
13804Bielecka Magdalena1978K4Zerwani z łańcucha01:20:37
142715Szypszak Anna1987K301:20:40
151291Pietrasik Elżbieta1985K3Geodetic Dobry Kurs Team01:20:47
16759Praszczałek Hanna2001K1Dynamik - ART01:21:28
17370Wojciechowska Marta1970K4Adiostry Team01:21:38
182178Tararuj Edyta1978K4TEAM PKO BANK POLSKI01:22:48
192302Kado Magdalena1990K2WIELISZEW HERON TEAM01:23:01
202811Marcelewicz Barbara1978K4MARCELI TEAM01:23:27
21124Moćko Beata1972K4Świat Rowerów Team01:23:57
221322Przepieść Kamila1984K3The Luzers01:25:17
23552Kozak Maryla1981K3MARCELI TEAM01:25:19
24924Surdyk Joanna1978K4KAMYK Radzymin MTB TEAM01:25:19
25673Zaboklicka Aniela2002K101:25:32
26310Sobkowiak Agnieszka1974K4IGT MTB TEAM01:25:32
27557Kowalska Małgorzata1966K5STRABAG BIKE TEAM01:26:03
28947Dyjas Aneta1983K3TEAM PKO BANK POLSKI01:27:52
291331Grodecka Aleksandra1990K201:27:58
30499Kubik Wiktoria1999K1Wysportowani Racing Team01:28:28
31996Klaus Monika1979K3KAMYK Radzymin MTB TEAM01:28:42
32567Seferyniak Marzena1977K4BNP Paribas01:29:21
331262Torficka Klara1980K301:29:58
34562Perycz Agnieszka1989K201:29:58
351197Rój-Karkowska Agata1979K3Płocki Klub Kolarski01:30:50
36855Wolny Małgorzata1980K3DEMANT TECHNOLOGY CENTRE01:31:26
37450Skorupka Sylwia1990K2Venezia MTB01:33:07
381249Hajbowicz Agnieszka1989K2STRABAG BIKE TEAM01:33:14
39599Bieniek Małgorzata1970K4SSC Suchedniów01:33:24
401507Sczaniecka Karolina1980K3METTLER TOLEDO01:34:00
41789Stefańska Elżbieta1977K4BNP Paribas01:34:26
42943Gęglawy Jolanta1979K3BNP Paribas01:36:41
431451Siedlewska-Cieślińska Anna1981K3BNP Paribas01:36:48
442108Marcelewicz Zuzanna2003KJMARCELI TEAM01:37:08
452505Karpowicz Paula1988K3REXONA MTB TEAM01:37:12
461556Dobosz Dorota1981K3WAWA BIKE TEAM01:37:19
471599Kajak Monika1979K301:37:28
481225Korajczyk Jolanta1968K501:37:43
491803Kowalik Monika1980K3LIRENE BIKE TEAM01:39:05
50411Kuchniewska Beata1966K5MYBIKE.PL01:39:23
51560Benesz Magdalena1981K301:39:43
522003Marcelewicz Aleksandra2003KJMARCELI TEAM01:40:27
531478Orłowska Marta1993K201:44:37
541806Paziewska Patrycja1982K3LIRENE BIKE TEAM01:44:53
551537Czapska Bożena1978K4MYBIKE.PL01:45:46
561593Masłowska Anna1977K401:47:56
571540Magiera Aldona1959K501:50:54
581531Lipowiecka Ewa1957K5COMPAS Bike Team 01:54:52
591458Żebrowska Anna1986K3Allianz Partners MTB01:56:05
601528Grudzińska Sylwia1982K3Stanwex II TEAM02:04:19
611470Kołecka Maria1961K502:44:58