Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2022-04-03

Kategoria M4, Dystans MINI - 24.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 60

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
4496Banasik Sławomir1978M41NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:50:15
7630Kulesza Łukasz1981M42RETRO STORK TEAM00:51:53
13190Barańczyk Piotr1976M43DAMOVO BIKE TEAM00:53:25
15616Zieliński Marek1973M44Wołomin00:53:40
18189Bogdanowicz Marcin1979M45DAMOVO BIKE TEAM00:54:01
26187Grzebalski Mieczysław1975M46DAMOVO BIKE TEAM00:55:24
28787Siwiński Łukasz1980M47POLSKI KLUB MTB00:55:36
29662Zimowski Jakub1977M48GKC Gorlice00:55:50
34518Rozwadowski Adam1973M410TIMBUD TEAM00:56:40
33605Komór Piotr1976M49Stajnia Rowerowa Team00:56:40
38398Czerniakiewicz Tomasz1976M411Marki00:57:41
44594Dorsz Jacek1980M412KAMYK Radzymin MTB TEAM00:58:08
481320Antoniak Adam1978M413KK Catena Wyszków00:58:24
50621Gancarz Marcin1977M414KAMYK Radzymin MTB TEAM00:58:53
511334Abramczyk Paweł1976M415KK Catena Wyszków00:59:13
59234Boratyński Marcin1977M416Pie3cki Team01:00:06
62677Jóźwik Daniel1976M417Warszawa01:00:10
66501Bliszczyk Jacek1980M418Karczew01:00:59
67560Kielak Sławomir1972M419BŁAŻEJ KIELAK 1procent01:01:12
70306Mucha Jacek1972M420HPE-ESKOM01:01:26
71236Tokarz Paweł1973M421Stajnia Rowerowa Team01:01:33
72517Tomaszewski Bogdan1974M422TIMBUD TEAM01:01:33
75185Jankowski Dariusz1973M423DAMOVO BIKE TEAM01:01:51
761111Tyczyński Artur1977M424Jeździmy! Radzymin01:01:51
80176Głębocki Jarosław1972M425DAMOVO BIKE TEAM01:02:49
81134Skoszkiewicz Mariusz1975M426Serock01:03:02
821801Rydel Marcin1978M427IGT MTB TEAM01:03:03
89395Grocholewicz Mariusz1974M428KRAINADRZWI BIKE TEAM01:03:44
91463Sztuka Artur1978M429WATAHA GRÓJEC01:03:59
9773Skiba Robert1973M430WATAHA GRÓJEC01:04:25
991205Skalski Marek1972M431KS HERAKLES01:04:30
10058Malinowski Marcin1980M432OPEN BIKE TEAM01:04:54
108344Rumowski Paweł1980M433Warszawa01:05:27
109772Bolek Adam1974M434Bolo Bike Team 01:05:41
110210Kępka Sławomir1972M435Stajnia Rowerowa Team01:05:47
11388Szachna Leszek1976M436Serock01:05:50
114183Baciński Arkadiusz1975M437DAMOVO BIKE TEAM01:06:45
117366Kielak Paweł1981M438Stajnia Rowerowa Team01:07:03
1201955Kępa Marcin1977M440PATNET TEAM01:07:17
119338Cykman Maciej1976M439Husaria LC Elektronik01:07:18
12271Sosnowski Bartosz1977M441Reckitt Riders01:07:52
123671Sosnowski Artur1974M442Granica Komorów01:07:53
125302Radzyński Marcin1977M443Warszawa01:08:10
128510Wdowiak Wojciech1977M444Warszawa01:08:25
129717Beczkowicz Michał1978M445Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:08:37
130579Romańczuk Michał1979M446Legionowo01:08:47
131307Orzechowski Paweł1977M447Otwock01:08:51
1361550Moroz Piotr1981M448MARCELI TEAM01:11:15
137629Skrzecz Marek1981M449OPEN BIKE TEAM01:11:22
138556Folta Krzysztof1977M450Marki01:11:31
144175Borzęcki Adam1972M451DAMOVO BIKE TEAM01:13:15
146695Krajczyński Marcin1981M452Kaliszki01:15:00
1471804Goździk Artur1973M453Warszawa01:15:08
149575Pluciński Piotr1976M454WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:15:16
15034Komorowski Robert1973M455TEAM PKO BANK POLSKI01:15:35
151402Hołowiecki Bogdan1973M456LIRENE BIKE TEAM01:15:52
152696Tetkowski Michał1978M457UNITED RUNNERS01:15:57
156412Skotnicki Bartosz1981M458LIRENE BIKE TEAM01:16:25
15784Marjański Krzysztof1972M459Skierdy01:19:15
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1475Randak Robert1976M4 Warszawa  
Hosting ESKOM