Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Perlejewo (podlaskie), 2022-06-19

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 32.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 134

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2469Hołtyn Filip1982M32Marki01:11:16
1314Białek Patryk1988M31KAMYK Radzymin MTB TEAM01:11:17
36Iwański Tomasz1983M33Rafbike Cycling Team01:11:34
4893Balcerzak Paweł1974M41V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:12:46
51164Piotrowski Paweł1979M42Białystok01:13:22
6901Zagórski Jan Jakub1978M43Grupa ANG01:14:46
7225Buczel Mateusz1984M34HPE-ESKOM01:15:24
81438Kaniewski Rafał1994M21Rafbike Cycling Team01:16:33
91307Bojarczak Dawid2000M22MILSPORT TEAM01:17:14
10572Wyszkowski Mikołaj2005M11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:17:54
11799Wachocki Bartosz1983M35Warszawa01:17:56
12520Świderski Tadeusz1968M51TIMBUD TEAM01:18:31
131960Mrożewski Krzysztof1960M61MYBIKE.PL01:19:05
14309Mucha Jacek2004M12HPE-ESKOM01:19:19
151064McFarlane Anthony1985M36FTI RACING TEAM01:19:24
16364Mucharski Krzysztof1994M23KAMYK Radzymin MTB TEAM01:19:24
18184Baciński Szymon2004M13DAMOVO BIKE TEAM01:19:31
1749Kałuski Sebastian1986M37Warszawa01:19:33
19570Winek Mateusz1988M38Mobilny Warsztat Rowerowy01:19:40
20932Kasprzak Grzegorz1971M52Żelechów01:19:42
21380Białek Tomasz1963M53KAMYK Radzymin MTB TEAM01:19:47
2272Jarszak Jarosław1972M44Sobików01:20:16
23165Pasiewicz Jacek1986M39Legionowo01:20:35
2428Błaszczyk Michał2007MJ1WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:20:46
25235Zuchora Kacper2004M14Sokół Bodzanów01:21:19
261882Paziewski Mariusz1982M310Krzywda01:21:37
27306Mucha Jacek1972M45HPE-ESKOM01:21:46
2838Żak Tomasz1984M311Łódź01:22:09
31420Jarosiewicz Tomasz1996M25Warszawa01:22:52
32234Boratyński Marcin1977M46Pie3cki Team01:22:52
2919Walkiewicz Igor1999M24MARCELI TEAM01:22:55
30553Kowalski Ireneusz1970M54Grupa ANG01:22:58
331207Błaszczyk Sławomir1977M47ARTEC PROJEKT BIKE TEAM01:23:02
344Stanisławski Marek1980M48Warszawa01:23:14
35501Bliszczyk Jacek1980M49Karczew01:23:15
369Kolibowski Krzysztof1988M312Łomianki01:23:34
371977Bachański Rafał1977M410ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:23:50
38786Esteban Escodero Hugo2006MJ2TUBULAR BIKES AVILA01:23:57
39568Koc Krzysztof1986M313WATAHA GRÓJEC01:24:04
401800Głogowski Piotr1982M314Warszawa01:24:40
41771Bolek Remigiusz1975M411Bolo Bike Team 01:24:44
42605Komór Piotr1976M412Stajnia Rowerowa Team01:24:58
431805Jatelnicki Olgierd1972M413Kamionka01:25:52
44956Perzanowski Artur1975M414iFON KolarzKlub MTB01:26:38
45172Zwierko Łukasz1982M315DAMOVO BIKE TEAM01:26:58
461305Kiersnowski Tomasz1972M415ROSTI MTB TEAM01:27:01
47310Żebrowski Marcin1983M316MCP BIKE TEAM01:27:11
48782Zyskowski Maksymilian2007MJ3Travelo MTB Team01:27:27
49227Kocki Łukasz1981M416Lublin01:28:20
50238Strąk Jarosław1982M317NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:28:24
511963Kamiński Wojciech1963M55WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:28:52
521238Głowacki Piotr1993M26Warszawa01:28:56
531998Kamiński Grzegorz1970M56Otwock01:29:22
541408Zuchowicz Sebastian1988M318Warszawa01:30:02
55436Królewski Karol1982M319Józefów01:30:13
57891Błażewski Bartosz1968M57MYBIKE.PL01:30:19
561197Cynarski Tomasz1972M417Warszawa01:30:23
58198Lewandowski Krzysztof1961M62Sokół Bodzanów01:31:05
59795Kowalewski Bartosz1984M320Piastów01:31:08
60277Kielec Mikołaj1994M27WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:31:20
61508Sosnowski Arkadiusz1973M418PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:31:40
62772Bolek Adam1974M419Bolo Bike Team 01:32:07
6358Malinowski Marcin1980M420OPEN BIKE TEAM01:32:07
64178Ziemak Grzegorz1978M421Warszawa01:32:25
651436Cieśluk Jakub2003M15Białystok01:32:28
66579Romańczuk Michał1979M422Legionowo01:32:52
671439Tomkiel Wojciech1973M423Uhowo01:33:19
681313Koczeski Wojciech1970M58HENGST FILTER TEAM01:35:42
69557Folta Tomasz2006MJ4WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:36:00
7024Nowak Jan1962M59KAMYK Radzymin MTB TEAM01:36:22
71183Baciński Arkadiusz1975M424DAMOVO BIKE TEAM01:36:24
72480Roguski Piotr1991M321Józefów01:36:46
73442Kaczmarczyk Michał1989M322Piastów01:37:06
751442Bochenek Wojciech1965M511Warszawa01:37:58
741527Nowak Mariusz1970M510Płock01:37:59
76366Kielak Paweł1981M425Stajnia Rowerowa Team01:38:04
771311Niewiarowski Kazimierz1955M63MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM01:38:23
782020Bula Jacek1984M323MAŁKINIA GÓRNA01:38:52
79586Chrostek Tomasz1978M426KK KURPIE KADZIDŁO01:39:08
811641Mazurkiewicz Piotr1973M427OPEN BIKE TEAM01:39:13
8044Zachwieja Eugeniusz1959M64Stajnia Rowerowa Team01:39:14
831991Mirecki Bartłomiej1991M325OPEN BIKE TEAM01:40:25
82841Miazgowski Piotr1982M324Warszawa01:40:26
841308Kliś Jakub1985M326Józefów01:40:59
85773Bolek Stanisław2002M16Bolo Bike Team 01:41:10
86529Walczak Daniel1986M327Kobyłka01:41:23
871634Skomorowski Marek1969M512Marki01:41:32
881434Leoniuk Mateusz1999M28PGR SIEMIATYCZE01:41:48
89196Machula Mariusz1973M428Bike Fun Legionowo01:41:52
901435Dembowski Marek1956M65Piaseczno01:41:58
91377Marciniak Krzysztof1954M66ABSOLUTE BIKE TEAM01:42:09
921500Stanisławski Filip1979M429MCP BIKE TEAM01:42:13
93653Zalewski Paweł1979M430Reckitt Riders01:42:17
942000Krauze Tomasz1982M328Warszawa01:42:45
951931Szuchnik Sebastian1986M329OPEN BIKE TEAM01:42:51
961409Pergoł Edward1950M71Warszawa01:42:59
97447Bralski Piotr1984M330Warszawa01:44:12
99210Kępka Sławomir1972M431Stajnia Rowerowa Team01:45:50
981968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M513Warszawa01:45:51
100211Kaczorowski Aleksander1946M72WIELISZEW HERON TEAM01:47:01
1011355Karczewski Marek1966M514KK24h01:47:12
102974Granat Daniel1987M331GRANATY01:48:29
1031302Ryciuk Rafał1982M332Twarogi Lackie01:48:29
104381Grudziński Tomasz1958M67Braci Leśnej01:49:12
105530Gadomski Marcin1986M333Lipinki01:49:37
1061971Syrówka Janusz1971M515Warszawa01:49:37
1072002Biały Artur1976M432Stajnia Rowerowa Team01:49:52
108334Popis Maciej1978M433OPEN BIKE TEAM01:50:17
1091949Gramann Andrzej1949M73WIELISZEW HERON TEAM01:51:21
110871Kostrzewski Piotr1970M516Warszawa01:53:11
111687Baran Piotr1984M334LIRENE BIKE TEAM01:53:18
112869Piwowarski Maciej1985M335LIRENE BIKE TEAM01:54:33
113208Kępka Kamil2007MJ5Stajnia Rowerowa Team01:54:55
1141939Komór Julian2006MJ6Stajnia Rowerowa Team01:56:18
115546Strzelecki Marcin1981M434Zielonka02:00:36
1161916Nowosielski Daniel1962M517Młochów02:05:09
11753Miąskiewicz Mariusz1978M435Dobre02:07:21
1182Perschke Kacper1969M518TEAM PKO BANK POLSKI02:07:47
119275Bober Zbigniew1946M74Ciechanowska Grupa Rowerowa02:11:54
12067Górski Zdzisław1951M75Ciechanowska Grupa Rowerowa02:12:15
121559Więsik Adrian1995M29warszawa02:14:48
1221515Urbański Jan2004M17Warszawa02:19:24
1231911Puchalski Paweł1961M68POLONIA WARSZAWA MTB02:35:28
12423Skolimowski Krzysztof1961M69Warszawa - Wilanów 02:35:52
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1600Gajewski Karol1982M3 Grupa ANG  
21441Knajp Marek1963M5 Małkinia  
3875Pietrzak Jacek1972M4 Kargoszyn  
41279Klewaczew Andrzej1964M5 BIKEHOLIC TEAM  
5707Lasek Marcin1974M4 Stajnia Rowerowa Team  
6517Tomaszewski Bogdan1974M4 TIMBUD TEAM  
71320Antoniak Adam1978M4 KK Catena Wyszków  
81676Liber Krzysztof2005M1 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
9511Waś Piotr1981M4 Warszawa  
101517Urbański Tomasz1973M4 Warszawa  
Hosting ESKOM