Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Radzymin, 2022-09-11

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 32.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 160

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1314Białek Patryk1988M31KAMYK Radzymin MTB TEAM01:15:01
2496Banasik Sławomir1978M41NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:15:42
31064McFarlane Anthony1985M32FTI RACING TEAM01:18:26
51438Kaniewski Rafał1994M21Rafbike Cycling Team01:18:28
4880Roszkowski Jarosław1988M33Rafbike Cycling Team01:18:28
6616Zieliński Marek1973M42ROWEROWA TEAM01:18:30
8251Thiel Tomasz1985M34Warszawa01:18:32
71491Polonis Wiktor1978M43Victor MTB Racing 01:18:34
9225Buczel Mateusz1984M35HPE-ESKOM01:18:39
112003Zieliński Adam1978M45Zielonka01:18:45
1035Wyczółkowski Łukasz1979M44Zielonka01:18:45
12495Tabor Filip2006MJ1WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:18:47
1369Reszke Marcin1987M36BAD BOY BIKE TEAM01:19:09
141398Hyla Damian2001M22KAMYK Radzymin MTB TEAM01:19:39
16322Surdyk Maciej1977M46KAMYK Radzymin MTB TEAM01:20:51
15135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:20:53
17190Barańczyk Piotr1976M47DAMOVO BIKE TEAM01:21:36
184Stanisławski Marek1980M48Warszawa01:22:03
20787Siwiński Łukasz1980M49POLSKI KLUB MTB01:22:09
19572Wyszkowski Mikołaj2005M11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:22:09
2141Gardulski Adam1983M37Rafbike Cycling Team01:22:38
221544Patalan Dariusz1976M410TIMBUD TEAM01:22:54
24333Kunka Mariusz1970M51Mikówiec01:23:15
2349Kałuski Sebastian1986M38Warszawa01:23:18
25520Świderski Tadeusz1968M52TIMBUD TEAM01:23:18
26380Białek Tomasz1963M53KAMYK Radzymin MTB TEAM01:23:18
271539Gajda Piotr2006MJ3Radzymin/Emilianów01:23:56
28786Esteban Escodero Hugo2006MJ4TUBULAR BIKES AVILA01:24:01
2922Rees Robert1965M54Wycinki Osowskie, pow. grodziski01:24:05
3037Laskowski Paweł1985M39KLUB KOLARSKI CYKLON Piaseczno01:24:50
311249Łepkowski Wojciech2003M12Warszawa01:25:21
3297Kokoryk Filip2007MJ5Ojciec i Syn01:25:29
331467Strashetskyi Petro1993M23VAZONOKTEAM01:25:46
34306Mucha Jacek1972M411HPE-ESKOM01:26:12
351207Błaszczyk Sławomir1977M412ARTEC PROJEKT BIKE TEAM01:26:13
37420Jarosiewicz Tomasz1996M24Warszawa01:26:24
36310Żebrowski Marcin1983M310MCP BIKE TEAM01:26:25
38169Sokolnicki Andrzej1969M55DAMOVO BIKE TEAM01:26:29
39501Bliszczyk Jacek1980M413Karczew01:26:35
401492Mucharski Piotr1995M25KAMYK Radzymin MTB TEAM01:26:49
41277Kielec Mikołaj1994M26WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:27:01
431067Bilski Artur1973M415iFON KolarzKlub MTB01:27:01
421082Stankowski Piotr1972M414Ipsen01:27:03
441989Rymanowski Michał1989M311NEXTIE Bike Team 01:27:13
45949Mańkowski Dawid2007MJ6Teresin01:27:31
461387Powierża Cezary1996M27Jasieninca01:27:50
471487Wierzbicki Maciej1985M312ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:27:55
48635Ruszkowski Łukasz2004M13MCP BIKE TEAM01:28:01
49742Smereczyński Michał1991M313Jeździmy! Radzymin01:28:22
51492Nowak Filip1974M416Warszawa01:28:42
501676Liber Krzysztof2005M14WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:28:42
5242Szaturski Artur1978M417WIELISZEW HERON TEAM01:28:47
53117Jarosiewicz Michał1989M314Warszawa01:28:53
56932Kasprzak Grzegorz1971M56Żelechów01:28:55
542022Sierakowski Tomasz1985M315MCP BIKE TEAM01:29:01
5518Podgórski Bartosz1987M316OPEN BIKE TEAM01:29:07
57273Krysiak Maciej1986M317LINK X-Force01:29:37
581313Koczeski Wojciech1970M57HENGST FILTER TEAM01:30:02
59557Folta Tomasz2006MJ7WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:30:09
601053Bąk Wiesław1959M61KOMBUD RADOM01:30:10
611111Tyczyński Artur1977M418Jeździmy! Radzymin01:30:12
621542Radomski Paweł1978M419Nowe Miasto01:30:27
631179Sadowski Marek1981M420Bolo Bike Team 01:30:44
64364Mucharski Krzysztof1994M28KAMYK Radzymin MTB TEAM01:30:54
661408Zuchowicz Sebastian1988M318Warszawa01:31:01
651881Sztylka Rafał1974M421IGT MTB TEAM01:31:03
67841Miazgowski Piotr1982M319MCP BIKE TEAM01:31:13
681490Górak Rafał1976M422Józefów01:31:16
69176Głębocki Jarosław1972M423DAMOVO BIKE TEAM01:31:24
70594Dorsz Jacek1980M424KAMYK Radzymin MTB TEAM01:31:34
71198Lewandowski Krzysztof1961M62Sokół Bodzanów01:31:51
72134Skoszkiewicz Mariusz1975M425Serock01:32:00
73768Kita Marcin1978M426BIKE CONCEPT01:32:03
741247Kozłowski Piotr1980M427Radzymin01:32:27
75546Strzelecki Marcin1981M428Zielonka01:32:35
76560Kielak Sławomir1972M429BŁAŻEJ KIELAK 1procent01:32:43
771519Gawek Michał1977M430Body i coach team01:33:13
78816Orszulak Adam1984M320GKK OPTY MAZOWSZE01:34:02
79795Kowalewski Bartosz1984M321 Infopulse Poland01:34:08
801699Rębiś Tomasz1974M431LIRENE BIKE TEAM01:34:33
8185Kuczyński Dariusz1975M432OPEN BIKE TEAM01:35:04
821538Rutkowski Mariusz1983M322Warszawa01:35:34
83558Gawkowski Robert1973M433RETRO STORK TEAM01:35:57
84222Karaś Tomasz1983M323Karasie w Trasie01:36:04
85869Piwowarski Maciej1985M324LIRENE BIKE TEAM01:36:21
86410Rędziński Michał1995M29WATAHA GRÓJEC01:36:40
87108Bareja Leszek1970M58Warszawa01:36:45
882020Bula Jacek1984M325MAŁKINIA GÓRNA01:37:15
89307Orzechowski Paweł1977M434Otwock01:37:18
901058Mirecki Zbigniew1981M435OPEN BIKE TEAM01:37:27
91772Bolek Adam1974M436Bolo Bike Team 01:37:39
9258Malinowski Marcin1980M437OPEN BIKE TEAM01:37:58
941610Urbańczyk Jakub1975M438TEAM PKO BANK POLSKI01:38:35
93529Walczak Daniel1986M326Kobyłka01:38:39
96428Wolak Artur1970M59Warszawa01:38:40
95459Szymczyk Marek1955M63KOMBUD RADOM01:38:44
97736Stolarczyk Tomasz1988M327PolandBike Expo01:39:09
99773Bolek Stanisław2002M15Bolo Bike Team 01:39:24
98118Miernik Michał1979M439Warszawa01:39:26
1001194Błaszczyk Łukasz1983M328OPEN BIKE TEAM01:39:28
10136Laskowski Tomasz1986M329TEAM PKO BANK POLSKI01:39:32
1021641Mazurkiewicz Piotr1973M440OPEN BIKE TEAM01:39:36
1031540Sałasiński Marcin1973M441Stoczek Łukowski01:40:25
1051196Urbański Bartłomiej1980M443PWPW RACING TEAM01:40:57
1041701Frąckiewicz Tomasz1975M442COMP TEAM01:40:59
1061971Syrówka Janusz1971M510Warszawa01:41:01
1071148Kłos Radosław1987M330marki01:41:25
1081216Pocięgiel Piotr1975M444Kraków01:41:28
109752Jednorowski Michał1978M445WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:41:36
110175Borzęcki Adam1972M446DAMOVO BIKE TEAM01:41:51
1111260Szymanik Michał1980M447Stoczek Łukowski01:41:53
112950Mańkowski Kamil1984M331LKS MAZOWSZE TERESIN01:42:05
113211Kaczorowski Aleksander1946M71WIELISZEW HERON TEAM01:42:20
115116Matanowski Sebastian1982M332POLNA TEAM01:42:29
1141704Majewski Mateusz1994M210Warszawa01:42:31
1161991Mirecki Bartłomiej1991M333OPEN BIKE TEAM01:42:31
117334Popis Maciej1978M448OPEN BIKE TEAM01:42:35
118945Makowiecki Bartosz2006MJ8LKS MAZOWSZE TERESIN01:42:37
1191931Szuchnik Sebastian1986M334OPEN BIKE TEAM01:43:05
1201409Pergoł Edward1950M72Warszawa01:44:01
121456Golan Bolesław1979M449Legionowo01:44:18
1221180Rybicki Artur1978M450PWPW RACING TEAM01:44:28
123460Kostrzewa Maciej1949M73KOMBUD RADOM01:44:44
1241955Kępa Marcin1977M451PATNET TEAM01:45:07
12673Skiba Robert1973M452WATAHA GRÓJEC01:45:17
125856Tomaszewski Marcin1982M335Świdnik01:45:18
1271155Roman Damian1991M336Legionowo01:46:55
128687Baran Piotr1984M337LIRENE BIKE TEAM01:47:18
1291500Stanisławski Filip1979M453MCP BIKE TEAM01:47:21
130739Jabłoński Lech Jerzy1954M64SPORT STATION TEAM01:47:45
131775Gocłowski Cezary1975M454Bolo Bike Team 01:48:19
1321092Bieńkowski Maciej1971M511Warszawa01:48:23
1331557Młynik Jan2005M16Słupno01:48:32
1341968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M512Warszawa01:48:34
135629Skrzecz Marek1981M455OPEN BIKE TEAM01:49:03
136597Fiderkiewicz Bartosz1972M456Warszawa01:49:13
1371177Klimkiewicz Piotr1976M457MCP BIKE TEAM01:49:57
138757Kita Marian1950M74Chełm01:50:21
13932Janikowski Robert1966M513TEAM PKO BANK POLSKI01:52:51
140670Jałowiecki Piotr1982M338Warszawa01:53:05
141205Jankowski Wincenty1952M65Warszawa01:53:12
142624Pruś Adam1966M514Warszawa01:53:44
143530Gadomski Marcin1986M339Lipinki01:53:45
144767Szewczyk Benedykt1948M75PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:54:56
1451987Boniecki Michał1996M211Warszawa01:57:03
1471914Foltyn Adrian1978M458TEAM PKO BANK POLSKI01:57:44
1462Perschke Kacper1969M515TEAM PKO BANK POLSKI01:57:47
148208Kępka Kamil2007MJ9Stajnia Rowerowa Team02:01:44
1491595Więsik Adrian1995M212warszawa02:02:36
1501949Gramann Andrzej1949M76WIELISZEW HERON TEAM02:05:57
151408Bełzowski Janusz1980M459LIRENE BIKE TEAM02:21:15
1521389Grabarczyk Łukasz1990M340Warszawa02:46:42
15323Skolimowski Krzysztof1961M66Warszawa - Wilanów 03:09:58
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11541Stankiewicz Marcin1993M2 Łomianki  
21176Marcelewicz Piotr1976M4 MARCELI TEAM  
3476Mrowiński Adam1979M4 KAMYK Radzymin MTB TEAM  
41725Borcuch Marcin1977M4 Szczęsne  
5250Kado Grzegorz1963M5 WIELISZEW HERON TEAM  
639Malinowski Robert1988M3 TEAM PKO BANK POLSKI  
7303Turowski Krzysztof1976M4 HPE-ESKOM  
Hosting ESKOM