7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Warszawa Wawer, 2014-10-12
Dostępne lata w archiwum: 2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2014     Wyniki generalka 2014

Kategoria M3, Dystans MINI - 27.0 Km , Razem : 174

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2516Dobrzyński Michał1975M31www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team00:58:40
42381Chądzyński Daniel1977M32DANIELO SPORTWEAR Team00:59:53
51156Długołęcki Marek1982M33KOMOBIKE SCOTT00:59:54
9369Abramczyk Piotr1983M34WKK00:59:57
10611Jurkowski Tomasz1978M35Warszawa00:59:58
13602Kabaczuk Sebastian1983M36Transveg01:01:03
15912Krakowiak Piotr1977M37Akademia Rowerowa C. Zamany01:01:21
18534Wojtkowski Tomasz1978M38WESO-LUCKY MTB TEAM01:02:11
21700Ledwarowski Sławomir1981M39Kolarski .eu Team
01:02:58
27935Sawa Robert1976M310MayDay Team Lublin
01:03:32
29178Worach Piotr1975M311www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team
01:03:42
34197Struzik Bartosz1977M312Wola Aleksandra
01:04:13
43240Romanowski Karol1982M313t-bike.pl Racing Team
01:05:36
442383Wacinowski Marcin1983M314LOTTO
01:05:37
502668Szczerbiak Arkadiusz1975M315ARMAG-SPORT TEAM
01:06:35
51770Adamus Paweł1977M316Polonia Warszawa MTB
01:06:38
561556Godlewski Krzysztof1980M317RKS Family Active
01:07:37
591114Puź Maciej1980M318Warszawa
01:07:52
6160Michalczyk Michał1982M319Warszawa
01:08:14
68126Poniatowski Aleksander1982M320Ł-bike.pl Racing Team
01:08:56
69993Bielecki Łukasz1981M321Warszawa
01:08:59
71303Kwiatkowski Krzysztof1982M322BEAT BIKE
01:09:00
721677Wirkus Tomasz1976M323Łódź
01:09:02
742739Kłos Rafał1983M324Ciechanów Racing Team
01:09:15
76347Martinowski Marek1980M325STRABAG BIKE TEAM
01:09:30
801031Rzepecki Tomasz1979M326Warszawa
01:09:41
81184Napiórkowski Marcin1978M327IBOX Gravitan MTB Team
01:09:45
85398Kocik Rafał1980M328KK Cyklon Warszawa
01:09:59
9037Kamiński Radosław1977M329Ciechanów Racing Team
01:10:26
97326Kubecki Michał1981M330Łódź
01:11:16
98754Jaroń Adrian1978M331TS Meran - Otwock
01:11:16
101622Pieńkos Tomasz1975M332Zakręcona Ostrów
01:11:28
102832Cywiński Marcin1983M333STRABAG BIKE TEAM
01:11:38
104998Klaus Albert1975M334Piaseczno
01:11:41
106533Karasiewicz Sebastian1974M335WESO-LUCKY MTB TEAM
01:12:13
108458Wojciechowski Wojciech1980M336TRW Cloudware Team
01:12:24
111526Kobyliński Grzegorz1978M337Legionowo
01:12:34
1122073Dziadowicz Paweł1974M338Wólka
01:12:41
113144Sobkowiak Jan1980M339GTECH MTB TEAM
01:12:41
1222678Tomanek Szymon1974M340
01:13:44
1231013Wasiłek Paweł1980M341RKS Family Active
01:13:49
1242276Langner Michał1974M342Warszawa
01:13:52
1251666Wrotek Piotr1981M343Warszawa
01:14:11
1261587Chojecki Artur1982M344Nadarzyn
01:14:12
129161Wester Stanisław1979M345Wieliszew Heron Team
01:14:14
1302047Suwała Marcin1978M346Warszawa
01:14:17
1352395Urbański Artur1981M347G'ANG
01:14:20
1361387Paluchowski Paweł1977M348Warszawa
01:14:20
1482250Parys Artur1975M349Warszawa
01:14:39
153263Powała Sylwester1976M350Zielonka
01:15:16
1542268Lamowski Bartosz1982M351Warszawa
01:15:19
155718Witkowski Mikołaj1983M352Warszawa
01:15:36
156869Wrzesiński Jakub1982M353Legionowo
01:15:42
157203Borowiec Marcin1978M354Warszawa
01:15:43
1602054Korzeb Michał1982M355Kobyłka
01:15:48
1611734Strzałkowski Przemysław1976M356Zespół Mechanizmu Korbowego
01:15:50
162888Tratkiewicz Łukasz1979M357RKS Family Active
01:15:52
1642033Gortat Bartłomiej1980M358Dąbrówka
01:15:52
166114Marcinkiewicz Sebastian1979M359Retro Bike Team
01:16:00
167328Gondek Daniel1981M360Wołomin
01:16:01
1682516Czarnecki Adam1974M361Warszawa
01:16:12
170322Kwil Paweł1981M362Mińsk Mazowiecki
01:16:14
1712038Mojkowski Marcin1979M363Jakoobcycles.com
01:16:17
1742023Sawicki Piotr1983M364Warszawa
01:16:19
176614Świerczewski Krzysztof1976M365Clear Bike Team
01:16:22
177183Golus Michał1983M366Wieliszew Heron Team
01:16:22
1822408Pietrzak Andrzej1974M367Nowa Wola
01:16:37
1851259Nowakowski Rafał1974M368Warszawa
01:16:45
186911Adamowski Jacek1978M369Warszawa
01:16:51
1882252Szproge Marcin1978M370Kolonia Warszawska
01:16:59
189862Luterek Michał1980M371LOTTO
01:17:03
1951919Paździoch Adam1978M372Mińsk Mazowiecki
01:17:17
196809Pierścionek Marcin1980M373Warszawa
01:17:21
1991061Orlik Mariusz1982M374Warszawa
01:17:42
2001311Goździński Bernard1977M375
01:17:52
207356Domański Daniel1978M376BIKE-MARKET.PL Międzyrzec Podlaski
01:18:21
2102129Ordyczyński Sławomir1983M377Leżajsk
01:18:29
2122538Dobosz Seweryn1976M378Sowińskiego
01:18:48
213367Karaś Tomasz1983M379Warszawa
01:18:51
2152192Kondraszewicz Paweł1978M380
01:19:02
216525Majchrzycki Marcin1978M381Legionowo
01:19:05
2171123Panas Michał1982M382Piastów
01:19:06
220799Siemaszko Michał1981M383Warszawa
01:19:19
2212737Piętka Michał1981M384Urząd Miasta Józefów
01:19:26
222500Kozłowski Michał1974M385Warszawa
01:19:26
223820Betka Maciej1976M386PZU SPORT TEAM
01:19:27
2252742Kurek Kamil1986M387
01:19:31
2262740Uzdowski Marcin1979M388
01:19:31
2272734Błaszczyk Marcin1977M389OSTERIA TEAM
01:19:32
2301256Kaniewski Robert1976M390Otwock
01:19:48
2311980Bąk Marcin1980M391Zespół Mechanizmu Korbowego
01:20:01
2382511Kukułowicz Jerzy1981M392Konstancin-Jeziorna
01:20:31
2412645Bronikowski Przemysław1977M393
01:20:46
2422247Łokuciejewski Tomasz1980M394Warszawa
01:20:47
2431109Krupa Piotr1979M395FIZJOTECH
01:20:50
244204Lutnicki Michał1977M396Warszawa
01:21:03
2492556Czaban Mariusz1974M397Hajnówka
01:21:18
254327Wiśniewski Piotr1981M398Łódź
01:21:32
2551943Osipiuk Łukasz1981M399Warszawa
01:21:36
2591786Ładny Marek1981M3100MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:21:49
2602896Panufnik Rafał1980M3101
01:21:53
2631002Kotowski Norbert1978M3102WKRECENI RACING TEAM.
01:22:01
2701691Molak Robert1980M3103MOSURO
01:22:32
272819Niewiadomski Tomasz1977M3104Warszawa
01:22:34
2742773Beczkowicz Michał1978M3105
01:22:40
2762653Serafin Michał1978M3106
01:22:47
2811879Sawicki Karol1976M3107Warszawa-Wesoła
01:23:09
2822441Matynia Dariusz1983M3108T-Mobile Cycling Team
01:23:14
2832289Kawalec Marcin1977M3109Solec
01:23:15
2871651Stypka Cezary1976M3110ORIFLAME CYCLING TEAM
01:23:32
2892702Zwierzyński Karol1976M3111
01:23:36
2912764Lewandowski Michał1975M3112
01:23:41
2922729Giermak Grzegorz1975M3113SPEC BIKE RACING TEAM
01:23:49
2951286Sobczak Artur1978M3114Warszawa
01:23:50
2992509Wasiak Waldemar1979M3115Roche Diagnostics
01:24:00
3012413Firląg Mateusz1976M3116
01:24:20
3041385Zalewski Wojciech1981M3117
01:24:26
3072271Karpiński Paweł1980M3118G'ANG
01:24:49
3122774Michalak Piotr1979M3119
01:25:17
3182396Jakubczyk Marcin1975M3120Warszawa
01:25:50
319118Wasiak Tadeusz1975M3121Retro Bike Team
01:25:51
3202515Kiełciewski Marek1976M3122Konstancin-Jeziorna
01:25:55
3211374Rutkowski Krzysztof1979M3123Pasek
01:26:00
3221579Boruch Tomasz1975M3124Warszawa
01:26:01
3252895Szostek Paweł1981M3125
01:26:14
3311900Ochman Arkadiusz1981M3126Warszawa
01:26:21
338143Sztylka Rafał1974M3127GTECH MTB TEAM
01:27:09
3392838Kostrzębski Paweł1976M3128
01:27:30
3441870Gryglewski Jakub1980M3129Warszawa
01:28:02
3451103Rajczyk Radosław1974M3130PATNET TEAM
01:28:20
3462351Dubelski Alek1981M3131Merida Big.Nine Rajders
01:28:37
3491764Trawiński Kamil1979M3132MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:29:03
35119Tryc Marcin1978M3133Polonia Warszawa MTB
01:29:08
3521498Miernik Michał1979M3134Warszawa
01:29:09
3541441Kopka Łukasz1983M3135TS Meran - Otwock
01:29:26
3552400Olszewski Michał1977M3136
01:29:32
3581559Gruca Marcin1976M3137GOLDENSUBMARINE TEAM
01:29:40
3612537Kajak Dariusz1977M3138Warszawa
01:29:56
3622056Krawczyk Rafał1981M3139Z-HOTEL
01:29:59
3631303Wysocki Marcin1977M3140SPEC BIKE RACING TEAM
01:30:14
3652536Deneka Jacek1974M3141Stanisławów
01:30:41
3662724Trela Marcin1981M3142
01:31:00
368716Sarnecki Marek1983M3143Warszawa
01:31:29
3731978Kowalski Jarosław1978M3144Teresin
01:32:01
3742723Szpuda Daniel1979M3145
01:32:02
3751840Majewski Bartosz1975M3146Warszawa
01:32:07
3762547Nielek Radosław1981M3147
01:32:29
3772632Przegaliński Piotr1979M3148
01:32:36
3781376Chmiel Artur1975M3149Warszawa
01:32:42
3801728Baj Mateusz1975M3150
01:32:42
3812746Kurzawa Andrzej1974M3151
01:32:44
3822772Czajkowski Mariusz1978M3152
01:33:13
39275Janicki Adrian1975M3153RKS Family Active
01:35:00
3932893Derejski Michał1977M3154Lubelskie Towarzystwo Kolarskie
01:35:04
3962152Sikora Paweł1977M3155Warszawa
01:36:36
3982670Roman Paweł1977M3156WKRECENI RACING TEAM.
01:37:37
3991215Raszewski Robert1975M3157Warszawa
01:37:47
40995Wypych Marcin1976M3158
01:40:35
4112899Ziółkowski Radosław1977M3159WAWER POWER TEAM
01:40:38
4122067Miazgowski Piotr1982M3160MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:40:52
4152456Hernik Paweł1976M3161Warszawa
01:41:03
4161641Waślicki Krzysztof1976M3162KK Cyklon Warszawa
01:41:29
4181575Gawlik Radosław1974M3163Otwock
01:42:42
4192656Dąbrowa Arkadiusz1980M3164Z-HOTEL
01:42:43
4211333Sarnecki Robert1978M3165Sulejówek
01:44:11
4272160Nowak Marcin1974M3166GRÓJEC
01:46:50
4301936Siedlarek Grzegorz1983M3167ORIFLAME CYCLING TEAM
01:47:25
4331731Kulesza Marcin1976M3168Warszawa
01:49:16
4362366Rzepecki Łukasz1978M3169Konstancin-Jeziorna
01:52:31
4372755Świstak Paweł1978M3170ORIFLAME CYCLING TEAM
01:53:09
4451652Gołuchowski Paweł1978M3171ORIFLAME CYCLING TEAM
01:57:45
4481210Kraszewski Marcin1979M3172ORIFLAME CYCLING TEAM
02:08:35
4502731Szejk Tomasz1980M3173
02:12:34
4531379Luchowski Jarosław1974M3174STRABAG BIKE TEAM
02:37:58
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1351Czapliński Jan1982M3 KOMOBIKE SCOTT