7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Wąchock (Korona Świętokrzyska), 2016-07-24
Dostępne lata w archiwum: 2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2016     Wyniki generalka 2016

Kategoria M3, Dystans MINI - 32.0 Km , Razem : 89

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
4835Bielecki Łukasz1981M31ABSOLUTE Bike Team
01:17:10
9948Sienkiewicz Artur1982M32WIELISZEW HERON TEAM
01:18:12
102903Wolcendorf Jarosław1979M33JAKOOBCYCLES.COM
01:18:44
151375Szczepański Mariusz1979M34Niewiadów Boro
01:24:03
191157Błachucki Paweł1981M35Alltop Stag Team
01:24:47
23927Sienkiewicz Sebastian1980M36WIELISZEW HERON TEAM
01:26:14
282004Fedor Martin1977M37T4B Bike Team
01:27:49
322602Zieliński Adam1978M38Zielonka
01:29:06
361031Rzepecki Tomasz1979M39mBank Crew
01:29:24
37904Patryn Maciej1983M310Płock
01:29:32
412695Grudny Bartłomiej1978M311Alltop Stag Team
01:29:56
421276Kłos Rafał1983M312T4B Bike Team
01:30:11
43953Ryciuk Tomasz1978M313AirBike.pl
01:30:46
44625Dudkiewicz Daniel1980M314LOTTO
01:31:12
501349Falkowski Arkadiusz1982M315Skierniewice
01:32:31
511120Gronostaj Sylwester1976M316Niewiadów Boro
01:33:21
541505Troiński Jacek1979M317METTLER TOLEDO
01:33:32
59730Wierzbicki Maciej1985M318Warszawa
01:34:11
60933Michalik Arkadiusz1983M319WIELISZEW HERON TEAM
01:34:25
61604Szklarczyk Artur1984M320OLSH PARAMEDYK
01:34:25
621627Kumor Apoloniusz1977M321Puławy
01:34:55
6477Paluchowski Paweł1977M322MGG HELPEA Team
01:35:04
6555Kawalec Marcin1977M323Solec
01:35:06
711431Rowicki Arkadiusz1982M324Blizne
01:36:26
741059Chrapek Cezary1981M325Team TC
01:37:05
752431Konopka Michał1978M326HPE-ESKOM-Whistle
01:37:22
761002Krauze Andrzej1976M327Warszawa
01:37:26
812747Staniewski Michał1978M328Warszawa
01:39:04
832182Solski Nikodem1982M329TEAM PKO BANK POLSKI
01:39:23
842318Mrowiński Adam1979M330Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
01:39:26
85114Marcinkiewicz Sebastian1979M331ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM
01:39:30
862010Bachański Rafał1977M332Otwock
01:39:51
87506Zdanowski Krzysztof1984M333Ząbki
01:40:00
881412Jatczak Szymon1976M334Warszawa
01:40:03
891508Włodarczyk Tomasz1978M335KS ENERGIA KOZIENICE
01:40:09
942661Dorsz Jacek1980M336Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
01:40:38
981067Jóźwik Daniel1976M337Warszawa
01:41:31
100801Czajkowski Mariusz1978M338TS MERAN OTWOCK
01:41:33
1031532Dobies Tomasz1979M339Aleksandrów Łódzki
01:41:39
1051237Panufnik Rafał1980M340Warszawa
01:42:13
1071658Leśniak Sebastian1978M341NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:42:31
110365Dąbrowa Arkadiusz1980M342Z-Hotel
01:42:54
111390Kliś Jakub1985M343Józefów
01:43:01
11219Domański Daniel1978M344BIKE-MARKET.PL MIĘDZYRZEC PODLASKI
01:43:06
113202Gortat Bartłomiej1980M345Rowerowy Squad Bike Team
01:43:09
1142438Serafin Michał1978M346Myszków
01:43:32
117431Maślanka Kamil1979M347R1DE43 TEAM
01:43:33
1182639Fiszlak Łukasz1976M348Lesznowola
01:43:46
123389Mętrak Marcin1985M349Józefów
01:44:06
1252867Lachowski Dariusz1981M350Kraków
01:44:26
1272971Zapała Michał1983M351Starachowice
01:44:45
130843Wysocki Marcin1977M352ABSOLUTE Bike Team
01:45:28
13176Wiktorzak Sebastian1979M353Warszawa
01:45:32
1322861Wcisło Paweł1979M354Rterkado Kraśnik
01:45:35
1331592Knap Piotr1977M355rybienko małe
01:45:36
1352229Jóźwiak Przemysław1983M356
01:46:24
1362436Majcher Łukasz1983M357SPECJALWET MTB
01:46:25
1371137Kacprzak Robert1980M358Rowerowa Team
01:46:28
1401274Węgliński Janusz1980M359Srebrna
01:46:54
142492Leśniewski Michał1979M360Otwock
01:47:22
1441695Żołędowski Jacek1976M361ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM
01:47:26
1462355Jasiński Piotr1982M362Beat Bike Pro Relo Team
01:47:48
1472575Bolesta Karol1979M363Zielonka
01:48:03
1492035Turant Jarosław1982M364Warszawa
01:48:31
1502644Królikowski Maciej1983M365Starachowice
01:48:46
1542879Ładny Marek1981M366MONDIAL ASSISTANCE MTB
01:50:54
1572870Krzepisz Paweł1983M367Lublin
01:52:01
1582868Ciszewski Paweł1981M368Końskie
01:52:05
1622638Wysocki Andrzej1982M369Bike Atelier Team
01:53:12
1672909Wołczyński Jacek1977M370JAKOOBCYCLES.COM
01:54:22
1712898Kozłowski Piotr1980M371SportAtelier
01:54:59
1721498Miernik Michał1979M372Warszawa
01:55:26
1742228Kurpiel Łukasz1983M373
01:55:48
1772974Pędzikiewicz Tomasz1976M374TRW Cloudware TEAM
01:56:31
179444Gancarz Marcin1977M375Wola Bike Orbea Team
01:56:45
1812675Krzemiński Daniel1981M376Rowerowa Team
01:57:04
185103Pasternak Wojciech1982M377Warszawa
01:57:39
186300Gołaszewski Marcin1978M378Rowerowy Squad Bike Team
01:58:41
1882907Gutkowski Szymon1982M379JAKOOBCYCLES.COM
01:58:42
189203Romanowski Kamil1981M380Rowerowy Squad Bike Team
01:58:48
1902973Jóźwik Paweł1985M381Wolanów
01:58:49
192334Popis Maciej1978M382Dąbrówka
01:59:01
1931286Sobczak Artur1978M383Wola Bike Orbea Team
01:59:32
1941485Kruszewski Jacek1982M384Toyota Marki
01:59:46
1971780Bisek Piotr1984M385Warszawa
02:01:06
2051362Mikołajczuk Łukasz1981M386Warszawa
02:03:31
2082420Dodot Krzysztof1985M387Rower-Sport Kielce
02:05:10
2122631Sikora Paweł1977M388Gosia TEAM
02:05:54
222703Sarnecki Marek1983M389MYBIKE.PL
03:07:27
Zawodnicy zdyskwalifikowani
11431Rowicki Arkadiusz1982M3 Blizne