7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Marki, 2017-09-02
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2017     Wyniki generalka 2017

Kategoria M3, Dystans MINI - 32.0 Km , Razem : 134

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
21770Sienkiewicz Artur1982M31WIELISZEW HERON TEAM01:11:27
4160Struzik Bartosz1977M32PRO CYCLING TEAM01:11:38
52031Marcinkiewicz Grzegorz1986M33NASZ BIKE TEAM01:11:42
6515Kwapisz Bartłomiej1981M34Adiostry Team01:12:06
8167Kołodziejek Paweł1980M35KK CYKLON WARSZAWA01:12:11
1033Gregorowicz Marek1977M36GO SPORT AK SPED TEAM01:13:35
111801Knapczyk Piotr1978M37NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:13:48
15139Leciejewski Kamil1983M38Ożarów Mazowiecki01:15:19
17836Witeska Jacek1984M39WIELISZEW HERON TEAM01:15:56
208Puź Piotr1984M310Beat Bike Pro Relo Team01:16:44
242200Szperna Hubert1979M311Niewiadów Boro01:17:32
28408Mrowiński Adam1979M312KAMYK Radzymin MTB TEAM01:18:06
291222Adamczyk Paweł1982M313Accelerating Poland Bike Team01:18:13
301999Sienkiewicz Sebastian1980M314WIELISZEW HERON TEAM01:18:14
32141Grudny Bartłomiej1978M315Alltop Stag Team01:18:18
3484Bronikowski Przemysław1977M316Sąsiedzi Racing01:18:40
381529Kozysa Wojciech1980M317Warszawa01:19:02
41424Falkowski Arkadiusz1982M318Skierniewice01:19:17
421848Radomski Paweł1978M319AGR PŁOŃSK01:19:22
4695Papis Paweł1978M320Rowerowy Squad Bike Team01:20:08
492323Zieliński Adam1978M321Zielonka01:20:44
531853Staniewski Michał1978M322AirBike.pl01:21:33
582753Pieńkowski Dariusz1980M323WESO-LUCKY MTB TEAM01:22:16
60900Bylak Paweł1981M324Małopole01:22:28
62114Marcinkiewicz Sebastian1979M325NASZ BIKE TEAM01:22:35
631243Ryciuk Tomasz1978M326AirBike.pl01:22:36
671709Hołtyn Filip1982M327Marki01:22:53
722531Mroczkowski Tomasz1978M328Warszawa01:23:01
74956Dużyński Michał1980M329Marki01:23:24
76874Tuski Maciej1978M330AEGON CYCLING TEAM01:23:36
77674Żebrowski Marcin1983M331MONDIAL ASSISTANCE MTB01:23:53
782492Marciniak Adam1986M332AM BRAKES01:23:55
791012Mazur Mikołaj1986M333WIELISZEW HERON TEAM01:24:13
801353Witkowski Łukasz1984M334XBOX BIKE TEAM01:24:14
831561Wolf Mateusz1986M335Warszawa01:24:15
85106Lamowski Marcin1986M336Sąsiedzi Racing01:24:36
8855Kawalec Marcin1977M337Solec01:24:53
89957Olender Rafał1980M338TIMBUD TEAM01:24:56
901974Bachański Rafał1977M339Otwock01:25:05
92827Lalak Jacek1981M340DAMOVO BIKE TEAM01:25:40
951023Smolik Paweł1983M341Płock01:25:59
972468Jednorowski Michał1978M342JASIENICA TEAM01:26:16
98841Sawicki Piotr1983M343Szczęśliwi Human Skills01:26:17
1042480Grochola Jakub1979M344Warszawa01:26:50
1082732Cieloch Tomasz1980M345Marki01:27:11
1101920Biedź Rafał1981M346Pruszków01:27:15
1111724Rybak Jacek1977M347AEGON CYCLING TEAM01:27:15
1121302Kubicki Patryk1986M348MONDIAL ASSISTANCE MTB01:27:15
1162712Kiercz Tomasz1985M349Warszawa01:27:19
120815Wilczyński Paweł1983M350Nowy Dwór Mazowiecki01:28:07
1212523Leśniak Sebastian1978M351NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:28:09
1222048Trujnara Jarosław1980M352metrobikes.pl01:28:12
1231623Gołębiowski Rafał1985M353Piaseczno01:28:12
126523Wypych Michał1978M354Pro Family Cycling Team01:28:25
1291524Klicki Tomasz1977M355Rowerowy Squad Bike Team01:28:36
1311712Kisson Daniel1981M356Warszawa01:28:43
1321985Wiereska Tomasz1985M357slowfoot.pl01:28:45
139362Rutkowski Krzysztof1979M358BEPS RACING TEAM01:29:08
1442219Golec Tomasz1979M359Warszawa01:29:19
146911Kruszewski Jacek1982M360Ride And Fun Polska01:29:24
1482691Gąsior Michał1980M361Kobyłka01:29:41
149910Jaroń Michał1985M362Ride And Fun Polska01:29:48
153378Szczypek Łukasz1981M363Otwock01:30:08
1551372Kazimierski Łukasz1982M364Pruszków01:30:11
15629Romanowski Kamil1981M365Rowerowy Squad Bike Team01:30:11
158744Kozłowski Piotr1980M366TRW MTB RACING01:30:16
1621303Kowalczyk Tomasz1984M367MONDIAL ASSISTANCE MTB01:30:45
16457Karwatowicz Karol1985M368Kraft Automotive Team01:30:55
168374Kozioł Kamil1984M369Józefów01:31:02
16940Dziubiński Przemysław1983M370AMELINIUM RACING TEAM01:31:04
1701894Zajączkowski Michał1979M371Warszawa01:31:14
1721332Sikora Paweł1982M372Bikeholic Team Ostrów Maz01:31:16
174355Paprota Przemysław1979M373AGR PŁOŃSK01:31:31
175916Sawicki Grzegorz1980M374Fantsmagoria Racing01:31:32
1762104Janiszewski Michał1984M375METTLER TOLEDO01:31:32
178444Bednarek Łukasz1981M376LOTTO01:31:43
1802108Zając Piotr1983M377US POSTAL01:31:51
181241Bańka Piotr1981M378Rowerowy Squad Bike Team01:31:57
1862683Siewierski Piotr1979M379www.onninen.pl01:32:17
1901399Stępel Wojciech1981M380Ciasteczkowy Potwór01:32:30
191828Kamiński Rafał1979M381DAMOVO BIKE TEAM01:32:36
196768Giera Marcin1983M382Cegielnia01:33:13
1991426Orlik Łukasz1982M383Wołomin01:33:37
201752Janicki Grzegorz1978M384Marki01:33:37
202215Kajak Dariusz1977M385WAWA BIKE TEAM01:33:38
205751Kasprzak Maciej1982M386PZU SPORT TEAM01:33:48
2061438Kobus Ireneusz1977M387Warszawa01:34:09
207456Kwiatkowski Rafał1985M388Kraft Automotive Team01:34:11
210756Grzyb Maciej1981M389Kobyłka01:34:21
2131931Szuchnik Sebastian1986M390Kąty01:34:43
2148888Tratkiewicz Łukasz1979M391ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM01:35:19
2161382Mikołajczuk Łukasz1981M392Warszawa01:35:36
2171643Dudziński Przemysław1986M393Warszawa01:35:36
2181708Strąk Jarosław1982M394Warszawa01:35:45
2191206Jasiński Piotr1982M395Beat Bike Pro Relo Team01:35:51
220540Kowalczyk Paweł1980M396RAdom01:35:58
2221404Kordowski Konrad1980M397WIELISZEW HERON TEAM01:36:13
2242865Giergoń Łukasz1983M398Łomianki01:36:17
227831Jóźwik Paweł1985M399Wolanów01:36:32
2311784Biegaj Paweł1977M3100Warszawa01:36:57
2361493Lipka Rafał1981M3101Legionowo01:37:38
2372600Gryboś Piotr1981M3102Brwinów01:37:45
2392805Ptaszyński Bartosz1980M3103Probis Bike Team01:37:53
2412387Kozłowski Cezary1981M3104Bielsk01:37:59
2431212Kukuła Marcin1982M3105ZAP Sznajder Batterien SA01:38:06
2442871Szcześ Michał1981M3106Warszawa01:38:11
2472693Pająk Wiesław1978M3107Kobyłka01:38:19
2511583Ogrodnik Michał1978M3108Józefów01:38:46
257334Popis Maciej1978M3109Dąbrówka01:39:36
2631875Kachniarz Radosław1986M3110Z-Hotel01:40:26
269920Kiendzierski Albert1980M3111Warszawa01:41:00
2701349Koziorowski Adam1979M3112STRABAG BIKE TEAM01:41:02
273995Sitkiewicz Jacek1978M3113Warszawa01:41:25
2772677Jaczyński Adam1978M3114Rowerowy Squad Bike Team01:42:07
2782744Golan Bolesław1979M3115Legionowo01:42:13
27956Goszczyński Łukasz1983M3116WIELISZEW HERON TEAM01:42:24
282119Borowiec Marcin1978M3117Warszawa01:42:45
2852507Paluch Maciej1986M3118KROSS STAFF TEAM01:43:06
2882672Ciok Grzegorz1979M3119Marki01:43:24
2891425Wolny Piotr1982M3120e-point bike team01:43:31
3022679Cygański Paweł1983M3121Marki01:46:15
3031900Ochman Arkadiusz1981M3122Warszawa01:46:19
306785Jeziorski Sławomir1977M3123Warszawa01:46:34
3082347Nożewski Adam1983M3124IGT MTB TEAM01:47:55
310670Chojecki Tomasz1978M3125Toyota Marki01:48:12
3132857Maksimczuk Tomasz1983M3126Marki01:49:33
315759Karwacki Marek1977M3127ZAP Sznajder Batterien SA01:51:59
31712Tosiek Wojciech1982M3128LOTTO01:52:40
318926Dziedzic Marcin1984M3129TIMBUD TEAM01:52:45
3212859Pytlik Łukasz1985M3130Marki01:54:30
3222682Ciuk Marek1980M3131Warszawa01:55:29
3242601Socho Adrian1980M3132MYBIKE.PL01:56:38
3362695Przygodzki Borys1979M3133Ząbki02:15:16
3382680Orych Jacek1978M3134Marki02:27:07