7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Płock, 2018-06-24
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M4, Dystans MINI - 34.0 Km , Razem : 60

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
4891Szturnoga Sylwester1970M41Niewiadów Boro01:07:12
733Gregorowicz Marek1977M42GO SPORT AK SPED TEAM01:07:44
11160Struzik Bartosz1977M43Bike Concept01:09:23
151259Dobrzyński Michał1975M44IFON KOLARZ KLUB01:10:09
19232Pogorzelski Zdzisław1970M45LOTTO01:11:07
2037Kamiński Radosław1977M46T4B Bike Team01:11:25
21913Foltyn Jacek1972M47Ramę na Ramię01:11:28
26105Parzych Mariusz1970M48WAWA BIKE TEAM01:11:47
322159Kallas Arkadiusz1976M49Warszawa01:12:16
382334Stefanek Grzegorz1973M410Probis Bike Team01:12:38
39382Kowalski Ireneusz1970M411SuperDrob Bike Team01:12:56
41876Kozłowski Jacek1977M412KKS Juventa01:13:07
42833Ciepłucha Łukasz1976M413Płocki Klub Kolarski01:13:14
44480Będzikowski Tomasz1977M414E-integra Płock01:13:20
4572Jarszak Jarosław1972M415Sobików01:13:32
50450Michalak Jacek1973M416Patnet Team01:14:46
58469Klimkiewicz Przemysław1971M417Red InGo MTB Team01:15:59
622734Dużyński Sebastian1975M418MCP Bike Team01:16:17
65427Nowakowski Piotr1970M419KS ENERGIA KOZIENICE01:17:03
66860Błaszczyk Grzegorz1973M420Płocki Klub Kolarski01:17:07
691948Bachański Rafał1977M421Otwock01:18:06
772101Rosiński Michał1975M422Warszawa01:18:43
7879Betlej Maciej1972M423DODIDDONE TEAM01:18:43
81566Jazgara Robert1975M424Warszawa01:19:12
89803Janicki Sławomir1971M425Zerwani z łańcucha01:19:55
901724Rybak Jacek1977M426AEGON CYCLING TEAM01:19:59
951952Warchałowski Robert1969M427Płock01:21:21
961998Kamiński Grzegorz1970M428Otwock01:21:32
1011974Luchowski Jarosław1974M429STRABAG BIKE TEAM01:22:02
1042063Zimak Grzegorz1973M430Błonie01:22:36
108401Buczyński Piotr1973M431MYBIKE.PL01:23:05
110215Kajak Dariusz1977M432WAWA BIKE TEAM01:23:31
113116Pasiuk Krzysztof1975M433MYBIKE.PL01:23:46
114712Gancarz Marcin1977M434Marki01:23:51
1151702Wałachowski Darek1968M435Warszawa01:23:52
11627Post Marek1975M436Szczęsne01:23:58
1201977Borcuch Marcin1977M437Szczęsne01:24:28
125272Łukasik Filip1973M438Chyliczki01:25:58
1281563Marczak Albert1977M439Warszawa01:26:27
13685Kuczyński Dariusz1975M440Żyrardów01:27:44
1371968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M441Warszawa01:27:51
142271Jastrzębski Paweł1971M442Warszawa01:28:21
1431353Nowak Filip1974M443Warszawa01:28:43
1501975Majewski Bartosz1975M444WAWA BIKE TEAM01:29:53
151395Grocholewicz Mariusz1974M445Łódź01:30:01
1522163Bieniecki Tomasz1977M446WSKG MTB Team01:30:23
159857Alejandro QUIÑONES-GARCIA1973M447Błonie01:31:53
164577Lasek Marcin1974M448Legionowo01:32:46
1651000Szymerski Paweł1969M449Żoletka dla Edka im. Stanisława Gawrycha01:32:49
1672552Woźniak Marcin1976M450Warszawa01:33:19
1692164Borowski Maciej1970M451WSKG MTB Team01:33:53
1752625Perschke Kacper1969M452TEAM PKO BANK POLSKI01:35:59
181204Ślusarczyk Maciej1968M453PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:39:05
1822156Dzideczek Tomasz1968M454Józefów01:40:25
1841215Raszewski Robert1975M455Warszawa01:40:42
1892058Wydziałkiewicz Marek1971M456Serock01:43:21
1911965Grzelak Stanisław1972M457Płock01:45:25
1942162Janiak Przemysław1977M458Płock01:48:05
1961944Borzuchowski Grzegorz1974M459Maszewo duże01:49:03
1981963Nikielski Michał1975M460Warszawa01:53:20