Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Otwock, 2016-04-02
Dostępne lata w archiwum: 2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2016     Wyniki generalka 2016

Kategoria K3, Dystans MINI - 29.0 Km , Razem : 49

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
11003Żeszczyńska Izabela1980K31DIRTY4001:11:16
2802Czajkowska Dorota1978K32Mysiadło01:12:08
335Gregorowicz Katarzyna1977K33Wola Bike Orbea Team01:13:51
6288Szczęsna Magdalena1980K34TS MERAN OTWOCK01:14:24
7936Knapczyk Małgorzata1978K35WIELISZEW HERON TEAM01:14:51
91055Troinska Agnieszka1979K36Team TC01:16:05
1214Michalczyk Anna1977K37FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH LADIES TEAM01:18:12
131312Goździńska Agnieszka1978K38Rogów01:18:29
14502Puź Grażyna1985K39Beat Bike Pro Relo Team01:18:49
16855Sobczuk Joanna1983K310Wodociągi Warszawskie01:19:55
173Kwaśniewska Justyna1977K311Polski Klub MTB01:19:59
181053Spławska Sylwia1981K312Team TC01:20:40
199Pachowska Joanna1980K313Polonia Warszawa MTB01:21:19
22951Sawicka Aleksandra1981K314AirBike.pl01:21:48
23283Lesiak Katarzyna1981K315TS MERAN OTWOCK01:22:29
241665Mikołajczyk Małgorzata1983K316Beat Bike Pro Relo Team01:22:33
27525Dzięcioł Justyna1979K317MYBIKE.PL01:23:14
29384Prejs Justyna1982K318Celestynów01:23:16
311979Gabrysz Agnieszka1979K319FSL VERUS AOK.pl TEAM01:23:25
321105Wasiak Marta1977K320ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM01:23:48
33297Mieszkowska Luiza1981K321TS MERAN OTWOCK01:24:25
35633Leśniewska Joanna1976K322Rogów01:24:35
381085Mycielska Ewa1980K323IBOX GRAVITAN TEAM01:27:24
391800Karczmarczyk Małgorzata1980K324FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH LADIES TEAM01:28:49
411101Kajzer Maja1976K325ŚWIAT ROWERÓW RACING TEAM01:29:34
431089Chmielik Iwona1983K326HPE-ESKOM-Whistle01:30:08
45883Rój-Karkowska Agata1979K327Płocki Klub Kolarski01:30:44
471337Kloka Małgorzata1985K328MYBIKE.PL01:32:42
49229Bartosiak Katarzyna1984K329Beat Bike Pro Relo Team01:32:47
51859Wysocka-Jankowska Justyna1979K330Zielonka01:33:09
52587Sańda Asia1981K331Warszawa01:33:55
55478Bicka Ilona1979K332Warszawa01:34:23
57884Trawińska Marta1981K333Venezia MTB01:35:18
581503Mołodzińska Anna1979K334METTLER TOLEDO01:35:31
59442Węgrzynowska Katarzyna1978K335Otwock01:35:34
64342Pęczalska Barbara1978K336Łasiaki Team01:40:49
65872Mosiej Alicja1980K337Ząbki01:41:29
66510Chmielewska Emilia1981K338Beat Bike Pro Relo Team01:41:43
67416Zaj-Dolecka Agnieszka1980K339PZU SPORT TEAM01:42:11
69601Płońska Izabela1978K340MGG HELPEA Team01:44:43
722003Wędrowska Agnieszka1976K341Warszawa01:45:32
73870Orczykowska Anna1979K342Mysiadło01:47:45
75740Urbańczyk Kamila1985K343Wściekłe Ptaki01:51:30
76146Szczepaniak Katarzyna1984K344Otwock01:54:24
77191Zakrzewska Anna1982K345KK CYKLON WARSZAWA01:54:25
79887Urban- Demiańczuk Monika1983K346Z-Hotel01:57:21
80325Szyszko Joanna1978K347Z-Hotel01:57:21
82314Gadomska Agnieszka1980K348Osieck02:02:09
84575Stolarczyk Agnieszka1978K349Otwock02:03:49