Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Żabia Wola, 2022-05-01

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 25.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 227

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1225Buczel Mateusz1984M31HPE-ESKOM00:44:02
269Reszke Marcin1987M32BAD BOY BIKE TEAM00:44:04
3758Bejm Bartosz1992M21VELO A BIKE00:45:11
41064McFarlane Anthony1985M33FTI RACING TEAM00:45:26
5983Kowalczyk Grzegorz1975M41BWJ SPORTHAUS00:45:33
6712Szturnoga Sylwester1970M51NIEWIADÓW BORO00:46:11
761Posadzy Tomasz1973M42VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM00:46:17
8152Zieliński Mateusz2006MJ1GKK OPTY MAZOWSZE00:47:16
1089Kokoryk Michał1982M34Ojciec i Syn00:47:18
11553Kowalski Ireneusz1970M53Grupa ANG00:47:21
9587Hoen Rene1969M52Aalsmeer00:47:22
14888Hendel Piotr1980M44Bike Expo Narodowy Team00:47:25
12616Zieliński Marek1973M43Wołomin00:47:26
1919Walkiewicz Igor1999M22MARCELI TEAM00:47:28
13572Wyszkowski Mikołaj2005M11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:47:29
20603Staniewski Michał1978M48Grupa ANG00:47:29
1549Kałuski Sebastian1986M35Warszawa00:47:29
16755Foltyn Jacek1972M45BIAŁOBŁOCKI PRO COACHING00:47:30
184Stanisławski Marek1980M47Warszawa00:47:33
17787Siwiński Łukasz1980M46POLSKI KLUB MTB00:47:33
21380Białek Tomasz1963M54KAMYK Radzymin MTB TEAM00:47:34
22509Chachuła Ignacy2006MJ2NIEWIADÓW BORO00:47:35
23947Dużyński Sebastian1975M49MCP BIKE TEAM00:47:40
24711Barul Sławomir1964M55NIEWIADÓW BORO00:48:19
2772Jarszak Jarosław1972M410Sobików00:48:27
30173Ptaszyński Bartosz1980M412DAMOVO BIKE TEAM00:48:27
29596Skrzypczak Marcin1975M411Warszawa00:48:27
26235Zuchora Kacper2004M12Sokół Bodzanów00:48:28
32605Komór Piotr1976M413Stajnia Rowerowa Team00:48:29
251208Gamus Robert1971M56TME. EU00:48:30
28495Tabor Filip2006MJ3WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:48:31
31109Erber Dariusz1970M57WATAHA GRÓJEC00:48:31
33364Mucharski Krzysztof1994M23KAMYK Radzymin MTB TEAM00:48:31
34701Poterek Sławomir1976M414Komorów00:49:11
37238Strąk Jarosław1982M36NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:49:14
35309Mucha Jacek2004M13HPE-ESKOM00:49:15
36637Stachowicz Kamil2001M24Stajnia Rowerowa Team00:49:17
39662Zimowski Jakub1977M415GKC Gorlice00:49:18
38713Wojciechowski Zbigniew1964M58NIEWIADÓW BORO00:49:18
43169Sokolnicki Andrzej1969M511DAMOVO BIKE TEAM00:49:20
41333Kunka Mariusz1970M59Mikówiec00:49:22
4028Błaszczyk Michał2007MJ4WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:49:22
421998Kamiński Grzegorz1970M510Otwock00:49:23
44188Spieżak Marcin1989M37DAMOVO BIKE TEAM00:49:24
4597Kokoryk Filip2007MJ5Ojciec i Syn00:49:36
5018Podgórski Bartosz1987M38OPEN BIKE TEAM00:50:13
49589Mroczek Paweł1981M418Warszawa00:50:14
482007Biernacki Jakub1965M512Warszawa00:50:16
46306Mucha Jacek1972M416HPE-ESKOM00:50:17
471207Błaszczyk Sławomir1977M417ARTEC PROJEKT BIKE TEAM00:50:19
52786Esteban Escodero Hugo2006MJ7TUBULAR BIKES AVILA00:50:21
51664Hofman Igor2007MJ6KOMOBIKE SCOTT00:50:25
53393Szelenbaum Filip1985M39Otrębusy00:50:35
55501Bliszczyk Jacek1980M419Karczew00:50:39
5785Kuczyński Dariusz1975M420OPEN BIKE TEAM00:50:40
549Kolibowski Krzysztof1988M310Łomianki00:50:40
56273Krysiak Maciej1986M311LINK X-Force00:50:46
59136Wester Stanisław1979M421Reckitt Riders00:51:04
6077Koloński Arkadiusz1977M422Reckitt Riders00:51:05
61277Kielec Mikołaj1994M25WODOCIĄGI WARSZAWSKIE00:51:06
62634Kiercz Tomasz1985M313Warszawa00:51:06
58233Borysiak Marcin1983M312Stajnia Rowerowa Team00:51:06
63985Ogrodnik Sebastian1991M314Warszawa00:51:10
65700Wanat Krzysztof1989M315NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:51:13
6498Aleksandrowicz Aleksander1976M423Bike Fun Legionowo00:51:15
67768Kita Marcin1978M424BIKE CONCEPT00:51:17
6648Makowski Jacek1969M513TIMBUD TEAM00:51:18
681805Jatelnicki Olgierd1972M425Kamionka00:51:25
69436Królewski Karol1982M316Józefów00:51:26
72677Jóźwik Daniel1976M426Warszawa00:51:26
71289Jedynak Michał2007MJ8LKK LUKS SŁAWNO00:51:30
70714Wrzesień Robert1965M514NIEWIADÓW BORO00:51:31
74517Tomaszewski Bogdan1974M428TIMBUD TEAM00:51:45
73692Wejner Olgierd1973M427MCP BIKE TEAM00:51:45
75310Żebrowski Marcin1983M317MCP BIKE TEAM00:51:47
76227Kocki Łukasz1981M429Lublin00:51:48
77633Randak Adam1991M318Pajęczno00:51:52
78379Sioch Radosław1981M430PZU SPORT TEAM00:51:54
79612Ogrodnik Michał1978M431Józefów00:52:03
80772Bolek Adam1974M432Bolo Bike Team 00:52:10
811206Jankowski Dariusz1980M433KS HERAKLES00:52:11
82557Folta Tomasz2006MJ9WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:52:13
831676Liber Krzysztof2005M14WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:52:32
851313Koczeski Wojciech1970M515HENGST FILTER TEAM00:52:41
84629Skrzecz Marek1981M434OPEN BIKE TEAM00:52:45
86198Lewandowski Krzysztof1961M61Sokół Bodzanów00:52:51
87459Szymczyk Marek1955M62KOMBUD RADOM00:52:51
88444Czernoch Piotr1961M63Warszawa00:53:06
89416Badowski Jacek1967M516LIRENE BIKE TEAM00:53:07
90562Szczepański Mateusz2004M15V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI00:53:13
91275Bober Zbigniew1946M71Ciechanowska Grupa Rowerowa00:53:13
9260Rajczyk Radosław1974M435PATNET TEAM00:53:14
97738Fila Robert1973M438Otwock00:53:22
93475Randak Robert1976M436Warszawa00:53:22
95982RYMUZA Patryk1996M26Podkowa Leśna00:53:23
941991Mirecki Bartłomiej1991M319OPEN BIKE TEAM00:53:24
96532Kowalczyk Krzysztof1977M437Warszawa00:53:29
98236Tokarz Paweł1973M439Stajnia Rowerowa Team00:53:38
9958Malinowski Marcin1980M440OPEN BIKE TEAM00:53:40
100344Rumowski Paweł1980M441Warszawa00:53:43
101176Głębocki Jarosław1972M442DAMOVO BIKE TEAM00:53:43
102694Gębara Rafał1985M320#BEZ WYMÓWEK00:53:43
104795Kowalewski Bartosz1984M321Piastów00:53:50
103782Zyskowski Maksymilian2007MJ10KS Sokół Serock00:53:51
1061500Stanisławski Filip1979M444MCP BIKE TEAM00:54:09
105676Szulc Rafał1976M443POLONIA WARSZAWA MTB00:54:13
1072017Rok Robert1980M445TEAM PKO BANK POLSKI00:54:14
108366Kielak Paweł1981M446Stajnia Rowerowa Team00:54:15
109568Koc Krzysztof1986M322WATAHA GRÓJEC00:54:17
110410Rędziński Michał1995M27WATAHA GRÓJEC00:54:27
111222Karaś Tomasz1983M323Karasie w Trasie00:54:29
11224Nowak Jan1962M517KAMYK Radzymin MTB TEAM00:54:32
1132000Krauze Tomasz1982M324Warszawa00:54:49
115334Popis Maciej1978M448OPEN BIKE TEAM00:54:58
114307Orzechowski Paweł1977M447Otwock00:55:00
116651Wachowicz Dawid2001M28Stajnia Rowerowa Team00:55:06
11832Janikowski Robert1966M518TEAM PKO BANK POLSKI00:55:07
119116Matanowski Sebastian1982M325POLNA TEAM00:55:07
117702Wachowicz Alan2005M16Stajnia Rowerowa Team00:55:10
121579Romańczuk Michał1979M450Legionowo00:55:11
120502Pluta Łukasz1981M449Pabianice00:55:13
122480Roguski Piotr1991M326Józefów00:55:17
124183Baciński Arkadiusz1975M451DAMOVO BIKE TEAM00:55:22
123976Gapisz Marcin1985M327Husaria LC Elektronik00:55:25
126432Utnicki Marek1985M328OPEN BIKE TEAM00:55:27
129362Małolepszy Janusz1970M519RAZEM TRENUJEMY SPORT00:55:28
130245Ślusarczyk Konrad1979M453LOVEROWY SKŁAD00:55:31
127349Plesiewicz Janusz1951M72Wałcz00:55:32
1252002Biały Artur1976M452Stajnia Rowerowa Team00:55:32
128211Kaczorowski Aleksander1946M73WIELISZEW HERON TEAM00:55:34
131350Mularczyk Łukasz1983M329Kanie00:55:34
132715Przybysz Sebastian1976M454Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling00:55:37
136338Cykman Maciej1976M457Husaria LC Elektronik00:55:58
133879Noskiewicz Jacek1979M455LOVEROWY SKŁAD00:56:01
135548Osica Michał1982M330Stajnia Rowerowa Team00:56:01
1341210Smejda Jacek1975M456Warszawa00:56:03
137974Granat Daniel1987M331GRANATY00:56:03
138902Spruch Grzegorz2000M29Otwock00:56:07
1401970Antczak Radosław1970M520Warszawa00:56:13
139175Borzęcki Adam1972M458DAMOVO BIKE TEAM00:56:16
141510Wdowiak Wojciech1977M459Warszawa00:56:18
142141Wypych Jakub2007MJ11KS Sokół Serock00:56:28
1431777Szynalski Michał1971M521Stajnia Rowerowa Team00:56:33
144288Jedynak Jakub1973M460LKK LUKS SŁAWNO00:56:34
145984Bogusiewicz Paweł1978M461KOLARSGO TEAM00:56:37
1471956Skorek Janusz1956M64Warszawa00:56:40
14873Skiba Robert1973M463WATAHA GRÓJEC00:56:41
146196Machula Mariusz1973M462Bike Fun Legionowo00:56:43
150969Zajączkowski Michał1979M465Warszawa00:56:52
149875Pietrzak Jacek1972M464Kargoszyn00:56:55
151979Dawid Tomasz1973M466PZU SPORT TEAM00:57:10
152773Bolek Stanisław2002M17Bolo Bike Team 00:57:24
155802Luma Arkadiusz1976M467Warszawa00:57:39
157892Luma Igor2005M18Warszawa00:57:40
156529Walczak Daniel1986M334Kobyłka00:57:41
153361Nesterowicz Jakub1991M332Warszawa00:57:42
1541931Szuchnik Sebastian1986M333OPEN BIKE TEAM00:57:44
15934Komorowski Robert1973M468TEAM PKO BANK POLSKI00:57:45
161447Bralski Piotr1984M335Warszawa00:57:45
158454Szymański Robert1949M74Warszawa Wesola00:57:46
162205Jankowski Wincenty1952M65Warszawa00:57:48
1601550Moroz Piotr1981M469MARCELI TEAM00:57:48
1631939Komór Julian2006MJ12STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team00:57:51
165653Zalewski Paweł1979M471Reckitt Riders00:57:52
164994Ciaś Przemysław1974M470Józefów00:57:56
166746Kociszewski Łukasz1986M336Czersk00:58:08
167757Kita Marian1950M75Chełm00:58:20
168654Kossakowski Jacek Marek1964M522AVB00:58:21
170992Zbrzeźny Piotr1985M337Pułtusk00:58:29
169739Jabłoński Lech Jerzy1954M66SPORT STATION TEAM00:58:32
1711409Pergoł Edward1950M76Warszawa00:58:37
172838Dykier Krzysztof1987M338Nowy Dwór Mazowiecki00:58:40
173457Grabowski Jan1975M472WGR GRÓJEC00:58:52
174456Golan Bolesław1979M473Legionowo00:58:53
176460Kostrzewa Maciej1949M77KOMBUD RADOM00:59:04
175731Dobrogosz Marcin1981M474Pruszków00:59:04
177142Wypych Marcin1976M475Skubianka00:59:21
1781804Goździk Artur1973M476Warszawa00:59:45
179991Możański Grzegorz1944M78COZMOBIKE01:00:00
180704Lasota Łukasz1983M339PRZYPAŚNIKI TEAM01:00:03
181767Szewczyk Benedykt1948M79PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:00:10
1821983Olszewski Marcin1983M340Kobyłka01:00:16
184623Pruś Lucjan2007MJ13Warszawa01:00:19
183641Białkowski Marcin1976M477Warszawa01:00:20
186399Florczak Kamil1985M341OPEN BIKE TEAM01:00:31
185575Pluciński Piotr1976M478WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:00:33
1871634Skomorowski Marek1969M523Marki01:01:29
188978Zagajewski Patryk1991M342555 TEAM01:01:33
189618Wojcieszak Sebastian1982M343Wołomin01:01:38
190759Żerdzicki Emil1989M344Legionowo01:01:46
191182Stępień Jakub2005M19DAMOVO BIKE TEAM01:02:12
192583Bertowski Mirosław1953M67PATNET TEAM01:02:28
193971Wolszczak Patryk1982M345Piastów01:02:47
194890Wyrzykowski Adam1980M479VALUE ENGINEERING01:02:56
1951949Gramann Andrzej1949M710WIELISZEW HERON TEAM01:03:04
196840Zagajewski Grzegorz1965M524MAZOWSZE TERESIN01:03:33
197624Pruś Adam1966M525Warszawa01:03:42
1982Perschke Kacper1969M526TEAM PKO BANK POLSKI01:05:37
199412Skotnicki Bartosz1981M480LIRENE BIKE TEAM01:05:41
2001752Zienkiewicz Jan1946M711Warszawa01:06:34
20167Górski Zdzisław1951M712Ciechanowska Grupa Rowerowa01:07:03
202841Miazgowski Piotr1982M346Warszawa01:07:17
203687Baran Piotr1984M347LIRENE BIKE TEAM01:07:53
2041833Elies Molinero Marc1983M348METTLER TOLEDO01:08:23
2051690Matuszak Andrzej1957M68Warszawa01:08:48
2061969Onyśk Włodzimierz1969M527Kobyłka01:09:00
2071911Puchalski Paweł1961M69POLONIA WARSZAWA MTB01:09:13
208970Derejski Stanisław1953M610x01:09:24
2091212Poterek Tomasz1979M481EDC/ESPERANZA TEAM01:09:33
210559Więsik Adrian1995M210warszawa01:10:49
211656Koziorowski Adam1979M482STRABAG BIKE TEAM01:12:18
2131916Nowosielski Daniel1962M528Młochów01:12:30
212311Biernacki Tadeusz1939M713Warszawa01:12:32
214208Kępka Kamil2007MJ14Stajnia Rowerowa Team01:13:04
215728Pleskot Paweł1996M211Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:15:01
2171986Ciemiński Łukasz2002M110Warszawa01:19:14
2161946Baranowski Ryszard1946M714NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:19:18
218663Kamola Jerzy1950M715Wyględy01:20:31
21923Skolimowski Krzysztof1961M611Warszawa - Wilanów 01:30:39
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1736Stolarczyk Tomasz1988M3 PolandBike Expo  
2427Duda Robert1969M5 RETRO STORK TEAM  
31176Marcelewicz Piotr1976M4 MARCELI TEAM  
4734Grudziński Jakub1982M3 Otwock  
5189Bogdanowicz Marcin1979M4 DAMOVO BIKE TEAM  
6709Szcześ Michał1981M4 Warszawa  
7524Tomaszewski Jakub2003M1 TIMBUD TEAM  
8652Lachowicz Dariusz1966M5 BIKE CONCEPT  
Hosting ESKOM