7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Marki, 2018-09-02
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M3, Dystans MINI - 32.0 Km , Razem : 157

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
12745Kudlak Marcin1979M31MCP Bike Team
01:07:15
22900Sienkiewicz Artur1982M32WIELISZEW HERON TEAM
01:07:16
425Kwapisz Bartłomiej1981M33t-bike.pl Racing Team
01:07:20
5956Chowaniec Sebastian1987M34Absolute Bikes Team
01:07:22
111424Strzemieczny Tomasz1983M35Wysportowani Racing Team
01:08:58
13139Leciejewski Kamil1983M36IFON KOLARZ KLUB
01:09:05
21700Krupa Emil1987M37PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:10:10
231884Grządka Przemysław1979M38PZU SPORT TEAM
01:10:56
242912Papis Paweł1978M39MCP Bike Team
01:10:59
252772Adamczyk Paweł1982M310Accelerating Poland Bike Team
01:11:03
33629Klimiuk Tomasz1985M311Otwock
01:12:28
38376Chmielewski Patryk1986M312Warszawa
01:12:46
402301Malicki Dominik1981M313Bike Concept
01:13:03
43212Kozłowski Cezary1981M314PEK-MONT EKIPA MTB
01:13:18
45423Modecki Gerard1978M315ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:13:52
47241Bańka Piotr1981M316MCP Bike Team
01:14:01
482856Abramczyk Piotr1983M317Warszawa
01:14:15
501051Grabowski Paweł1979M318Serock
01:14:20
51155Staniewski Michał1978M319AirBike.pl
01:14:27
521089Radomski Paweł1978M320AGR PŁOŃSK
01:14:37
55861Tuski Maciej1978M321AEGON CYCLING TEAM
01:15:07
57424Falkowski Arkadiusz1982M322SkierVelo
01:15:16
61969Bylak Paweł1981M323Małopole
01:15:44
672333Zieliński Adam1978M324Zielonka
01:16:08
70618Strąk Jarosław1982M325Warszawa
01:16:14
711940Kołodziej Łukasz1987M326Brzesko
01:16:23
752200Kisson Daniel1981M327MARCELI SLR
01:16:48
761779Leśniak Sebastian1978M328NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:16:49
77684Lalak Jacek1981M329DAMOVO BIKE TEAM
01:16:56
78751Kaczmarczyk Marek1981M330KK Catena Wyszków
01:17:13
801041Domański Rafał1985M331Domy Drewniane DOMPOL
01:17:24
822350Rzepecki Tomasz1979M332mBank Crew
01:17:40
842035Turant Jarosław1982M333Warszawa
01:18:09
85235Korzeb Michał1982M334DAMOVO BIKE TEAM
01:18:09
882220Kalisz Jan1982M335Warszawa
01:18:12
901879Puławski Andrzej1978M336KK Catena Wyszków
01:18:24
95999Rządkowski Wojciech1979M337Warszawa
01:18:48
104627Sioch Radosław1981M338PZU SPORT TEAM
01:20:07
1051301Wierzbicki Maciej1985M339Bank Millennium
01:20:08
106535Grabowski Jakub1982M340sklepbicykl.pl - perfectsource
01:20:23
1081716Zygner Tomasz1984M341Absolute Bikes Team
01:20:28
110614Ząbczyński Michał1983M342Warszawa
01:20:32
1112335Stempień Marek1978M343Marco Polo
01:20:32
1121290Cieśla Paweł1978M344Zgorzała
01:20:32
11928Wiktorzak Sebastian1979M345Warszawa
01:20:52
1201516Siewierski Piotr1979M346www.onninen.pl
01:20:56
121702Trujnara Jarosław1980M347ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:20:57
122880Romanowski Kamil1981M348Wysportowani Racing Team
01:21:00
123145Kubicki Patryk1986M349Allianz Partners MTB
01:21:01
124763Wasiak Damian1982M350KK Catena Wyszków
01:21:03
125753Antoniak Adam1978M351KK Catena Wyszków
01:21:03
126506Karwowski Jakub1984M352DSV
01:21:06
130242Goluch Marcin1981M353Kraft Automotive Team
01:21:23
1312722Grochola Jakub1979M354Warszawa
01:21:26
133609Golec Tomasz1979M356Warszawa
01:21:29
135548Cieloch Tomasz1980M357MCP Bike Team
01:21:47
139593Żarłok Kamil1983M358Warszawa
01:21:53
146741Rychter Maciej1980M359Wściekłe Imadła
01:22:08
148584Sawicki Grzegorz1980M360Fantsmagoria Racing
01:22:10
149211Jednorowski Michał1978M361JASIENICA TEAM
01:22:14
154199Karłowicz Maciej1986M362Warszawa
01:22:24
15560Jankowski Kamil1984M363Nasielsk Baszta Team
01:22:25
1581246Janicki Grzegorz1978M364Zerwani z łańcucha
01:23:07
159176Kozioł Kamil1984M365Józefów
01:23:09
161679Stefańczyk Maciej1985M366Warszawa
01:23:33
1631438Mroczek Hubert1979M367KK Catena Wyszków
01:23:39
1662104Janiszewski Michał1984M368Warszawa
01:24:09
171248Mazurkiewicz Karol1981M369WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
01:24:11
1721589Wachocki Bartosz1983M370Warszawa
01:24:11
173187Szczypek Łukasz1981M371JALEX-SPORT-TOUR TEAM
01:24:19
1742907Krupa Robert1981M372NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:24:22
1751931Szuchnik Sebastian1986M373TS MERAN OTWOCK
01:24:25
176344Urbański Sebastian1978M374Otwock
01:24:36
1781872Cibor Piotr1983M375Józefów
01:24:52
1802721Poniatowski Aleksander1982M376LOVEBIKE RACING TEAM WARSZAWA
01:24:56
1812094Halicki Piotr1983M377Białystok
01:25:02
1832522Królik Maciej1978M378KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:25:03
187585Miszczak Sławomir1985M379Polski Klub MTB
01:25:16
190302Panufnik Rafał1980M380Warszawa
01:25:23
1941048Kazimierski Łukasz1982M381Pruszków
01:25:40
1952227Kocki Łukasz1981M382Lublin
01:25:51
196392Complak Adam1987M383Warszawa
01:25:58
1981835Kurek Jarosław1979M384Kozienice
01:25:59
1992608Kostrzewa Jakub1986M385TEAM PKO BANK POLSKI
01:26:12
2001013Laczkowski Grzegorz1981M386Bike Fun Legionowo
01:26:14
2021179Antos Grzegorz1984M387Warszawa
01:26:22
2041053Jóźwik Paweł1985M388Wolanów
01:26:31
2052186Pieczyński Karol1979M389Warszawa
01:26:34
210685Kamiński Rafał1979M390DAMOVO BIKE TEAM
01:26:53
2112077Sawicki Piotr1983M391Warszawa
01:26:54
212516Rutkowski Krzysztof1979M392BEPS RACING TEAM
01:26:55
2151728Michalski Adrian1987M393MARCELI SLR
01:27:10
216207Augustyniak Dariusz1979M394PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:27:11
219727Wróblewski Wojciech1986M395Puławy
01:27:23
22120Stępień Bartłomiej1979M396Warszawa
01:27:36
222452Szulim Paweł1982M397Venezia MTB
01:27:43
226995Sitkiewicz Jacek1978M398Warszawa
01:27:50
2292103Pytlarczyk Mikołaj1986M399Warszawa
01:27:57
2312989Jaczyński Adam1978M3100MCP Bike Team
01:28:13
2321875Góralczyk Radosław1983M3101ABC DATA BIKE TEAM
01:28:21
234523Wypych Michał1978M3102Pro Family Sport Team
01:28:38
2362920Wierzbowicz Michał1986M3103100k
01:28:45
2391982Karpiński Norbert1982M3104Bike Fun Legionowo
01:28:52
240456Kwiatkowski Rafał1985M3105Kraft Automotive Team
01:29:05
242209Bartosiak-Semków Paweł1979M3106PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:29:16
244935Wolny Piotr1982M3107e-point bike team
01:29:19
245632Cybulski Marcin1979M3108LeSz Go ! Rogów MASTERS
01:29:22
2552405Tomaszewski Marcin1982M3109Świdnik
01:29:51
2622914Nalepa Szymon1983M3110Warszawa
01:30:17
2632445Cytacki Marek1979M3111Płock
01:30:18
2641786Zajączkowski Rafał1987M3112Łomianki Dolne
01:30:20
272608Hapak Marcin1979M3113Ożarów Mazowiecki
01:30:39
2781517Wróblewski Marcin1982M3114Warszawa
01:31:17
282502Urbański Bartłomiej1980M3115PWPW RACING TEAM
01:31:25
286835Piejko Dominik1978M3116Warszawa
01:31:47
290233Budzikowski Michał1980M3117Pruszków
01:32:05
297933Podwysocki Łukasz1983M3118Ciasteczkowy Potwór
01:32:23
3002000Krauze Tomasz1982M3119Warszawa
01:32:31
3021897Bedyk Mateusz1987M3120Kiedyś Wygramy
01:32:37
3031109Tratkiewicz Łukasz1979M3121Absolute Bikes Team
01:32:40
304334Popis Maciej1978M3122TS MERAN OTWOCK
01:32:45
3052600Gryboś Piotr1981M3123Brwinów
01:32:53
3062853Pytlik Łukasz1985M3124Marki
01:32:57
307457Podgórski Bartosz1987M3125Góra Kalwaria
01:32:59
3092169Wygryz Artur1987M3126Warszawa
01:33:30
3131586Maksimczuk Tomasz1983M3127Marki
01:33:46
315950Bartosiak Tomasz1980M3128Brwinów
01:33:57
316872Jałowiecki Piotr1982M3129Michałów Grabina
01:33:58
3182089Wrotek Paweł1983M3130MGG Dobry Kurs Team
01:34:18
3232735Kędzierski Grzegorz1983M3131Warszawa
01:34:54
3242158Reszczyński Mariusz1986M3132Bielsk
01:34:55
3282115Kowalski Bartłomiej1981M3133Kampinos
01:35:09
3301394Koziorowski Adam1979M3134STRABAG BIKE TEAM
01:35:20
3331429Gręziak Michał1982M3135Wólka Leśna
01:36:01
336234Golan Bolesław1979M3136Legionowo
01:36:11
338743Ozimkiewicz Łukasz1985M3137Radzymin
01:36:38
3422150Żołnowski Adam1979M3138Warszawa
01:38:25
3441625Miernik Michał1979M3139Warszawa
01:39:03
3462630Pawlikowski Sebastian1984M3140TEAM PKO BANK POLSKI
01:39:23
349839Nasierowski Michał1978M3141Warszawa
01:40:05
3502996Niemyjski Jarosław1983M3142Bike Fun Legionowo
01:40:05
3512720Paulski Mateusz1984M3143Warszawa
01:40:49
3562067Sztylko Michał1979M3144Warszawa
01:42:17
3601900Ochman Arkadiusz1981M3145Warszawa
01:42:54
3612746Maciejewicz Paweł1985M3146Warszawa
01:42:58
3722985Wichrowski Michał1978M3147Płock
01:46:36
3722819Szulim Piotr1980M3147Kobyłka
01:47:14
3772908Kamiński Bartosz1978M3148PZU SPORT TEAM
01:48:23
3822748Szczap MArcin1979M3149Warszawa
01:49:53
3842917Drabek Kornel1981M3150Warszawa
01:51:18
3862738Walenciak Paweł1980M3151Warszawa
01:52:28
3872916Zaręba Krzysztof1981M3152Warszawa
01:52:34
3882726Świętoniowski Tomasz1987M3153Ząbki
01:52:53
3911059Graf Marcin1979M3154Warszawa
01:54:34
3942851Orych Jacek1978M3155Marki
01:55:29
3972618Walczak Maciej1985M3156TEAM PKO BANK POLSKI
01:58:47
3982718Ozimkiewicz Daniel1986M3157Warszawa
02:04:50