7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Nowy Dwór Mazowiecki, 2018-04-15
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2018     Wyniki generalka 2018

Kategoria M4, Dystans MINI - 25.0 Km , Razem : 164

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
4891Szturnoga Sylwester1970M41Niewiadów Boro
00:52:16
533Gregorowicz Marek1977M42GO SPORT AK SPED TEAM
00:52:23
15972Banaszek Paweł1972M43Tłuszcz
00:53:18
17160Struzik Bartosz1977M44Bike Concept
00:53:30
19232Pogorzelski Zdzisław1970M45LOTTO
00:53:53
2473Peciakowski Robert1973M46PEK-MONT EKIPA MTB
00:54:09
27361Krawczyk Wojciech1975M47Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team
00:54:51
32494Pietrzak Andrzej1974M48JAKOOBCYCLES BKK TEAM
00:55:12
332222Skrzyniarz Tomasz1977M49CENTTYone
00:55:50
34358Bronikowski Przemysław1977M410MCP Bike Team
00:56:00
35382Kowalski Ireneusz1970M411SuperDrob Bike Team
00:56:00
40244Gierulski Daniel1975M412TwójTrenerSportowy/Rame na Ramię Cyclocross
00:56:51
4372Jarszak Jarosław1972M413Sobików
00:57:05
512524Surdyk Maciej1977M414KAMYK Radzymin MTB TEAM
00:58:19
54313Czachor Piotr1974M415ISOVER MTB TEAM LUBLIN
00:58:32
61833Ciepłucha Łukasz1976M416Płocki Klub Kolarski
00:59:00
622334Stefanek Grzegorz1973M417Probis Bike Team
00:59:01
641184Marcelewicz Piotr1976M418MARCELI SLR
00:59:12
69421Bartusiak Marcin1976M419ISOVER MTB TEAM LUBLIN
00:59:43
71876Kozłowski Jacek1977M420KKS Juventa
00:59:52
77450Michalak Jacek1973M421Patnet Team
01:00:02
80420Borkowski Sylwester1977M422ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:00:07
821067Citko Marcin1970M423Warszawa
01:00:24
881007Rajchert Radosław1976M424R4Bike Team
01:00:52
9155Kawalec Marcin1977M425Solec
01:01:01
98105Parzych Mariusz1970M426WAWA BIKE TEAM
01:01:32
99576Romaniuk Sebastian1975M427MCP Bike Team
01:01:38
102224Puchyr Tomasz1973M428Skierniewice
01:01:45
1031713Wilim Paweł1975M429Warszawa
01:01:55
10445Ruziewicz Wojciech1972M430MCP Bike Team
01:02:06
108913Foltyn Jacek1972M431Józefosław
01:02:26
109422Wal Mariusz1977M432ISOVER MTB TEAM LUBLIN
01:02:32
113860Błaszczyk Grzegorz1973M433Płocki Klub Kolarski
01:02:52
11468Świderski Tadeusz1968M434TIMBUD TEAM
01:02:53
117177Olewnik Piotr1977M435Elbląg
01:02:59
11894Błaszczak Dariusz1974M436Bike Fun Legionowo
01:03:05
119351Nowakowski Rafał1974M437Warszawa
01:03:14
125493Schrewe Michael1971M438Warszawa
01:03:43
130529Perl Bogdan1973M439Warszawa
01:04:05
1421976Koziarski Marek1976M440LeSz Go ! Rogów MASTERS
01:04:56
1441279Twardowski Marcin1977M441Chotomów
01:05:02
1471500Wypich Marcin1970M442TIMBUD TEAM
01:05:16
149927Tomaszewski Bogdan1974M443TIMBUD TEAM
01:05:26
150803Janicki Sławomir1971M444Marki
01:05:27
1522101Rosiński Michał1975M445Warszawa
01:05:31
1531972Kościelniak Piotr1972M446ITALIA
01:05:32
15562Płończyk Maciej1970M447MYBIKE.PL
01:05:36
157201Panasiuk Tomasz1972M448PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:05:42
16279Betlej Maciej1972M449DODIDDONE TEAM
01:05:58
163985Kulesza Krzysztof1971M450Warszawa
01:06:01
167776Mroczek Mariusz1977M451ZAP Sznajder Batterien SA
01:06:19
168318Piętka Jarosław1969M452JALEX-SPORT-TOUR TEAM
01:06:26
172340Dobosz Seweryn1976M453WAWA BIKE TEAM
01:06:46
1731110Dehnel Marcin1976M454Warszawa
01:06:50
178818Jatczak Szymon1976M455Warszawa
01:06:55
1862255Szwarczyński Dariusz1975M456Płocki Klub Kolarski
01:07:30
189164Paluszyński Andrzej1975M457Józefów
01:07:49
1911155Sztylka Rafał1974M458IGT MTB TEAM
01:07:51
1931280Homik Marcin1971M459Warszawa
01:07:55
1961974Luchowski Jarosław1974M460STRABAG BIKE TEAM
01:08:07
1971973Bedra Józef1973M461Bike Fun Legionowo
01:08:11
198246Wolak Artur1970M462ALUMEX ALD MTB TEAM
01:08:19
200150Powała Sylwester1976M463Zielonka
01:08:23
201116Pasiuk Krzysztof1975M464MYBIKE.PL
01:08:25
204396Żołędowski Jacek1976M465NASZ BIKE TEAM
01:08:36
2061054Jóźwik Daniel1976M466Warszawa
01:08:51
2091724Rybak Jacek1977M467AEGON CYCLING TEAM
01:08:57
2101998Kamiński Grzegorz1970M468Otwock
01:08:58
21227Post Marek1975M469Szczęsne
01:09:05
216566Jazgara Robert1975M470Warszawa
01:09:19
2171948Bachański Rafał1977M471Otwock
01:09:20
222976Giedzicz Andrzej1975M472AMMG
01:09:53
226762Knap Piotr1977M473KK Catena Wyszków
01:10:08
233974Szajewski Paweł1976M474Łomianki
01:10:15
241294Chustecki Wojtek1969M475Warszawa
01:11:06
245810Lasocki Andrzej1972M476Warszawa
01:11:17
2462223Szulc Rafał1976M477Polonia Warszawa MTB
01:11:20
247873Skrzypczak Marcin1975M478Warszawa
01:11:25
2491063Baj Mateusz1975M479Góra Kalwaria
01:11:26
252676Szczepaniak Andrzej1974M480LeSz Go ! Rogów MASTERS
01:11:41
253604Chyczewski Rafał1973M481Warszawa
01:11:45
2541510Banasiak Marcin1974M482METTLER TOLEDO
01:11:46
2602345Smejda Jacek1975M483Warszawa
01:12:09
2611501Gromek Arkadiusz1972M484METTLER TOLEDO
01:12:13
264582Kacprzak Marcin1976M485Warszawa
01:12:23
2651977Borcuch Marcin1977M486Szczęsne
01:12:33
267202Adamczuk Marcin1973M487PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:12:39
2682005Wejner Olgierd1973M488MCP Bike Team
01:12:45
271638Sikorski Andrzej1972M489Bacha Team Sochaczew
01:12:48
273598Kanownik Sławomir1975M490Bike Fun Legionowo
01:12:56
2751017Bogusz Piotr1977M491Warszawa
01:12:57
280952Kobus Cezary1973M492Piaseczno
01:13:15
281372Skrzyński Mariusz1972M493Warszawa
01:13:17
282215Kajak Dariusz1977M494WAWA BIKE TEAM
01:13:22
283272Łukasik Filip1973M495Chyliczki
01:13:24
2841800Kloc Dariusz1976M496REXONA MTB TEAM
01:13:25
286575Ruciński Radek1972M497Warszawa
01:13:27
295592Kowalski Edmund1973M498Gruenner
01:14:00
300805Stasiak Wojciech1977M499AR-SPED
01:14:13
302603Bałdyga Grzegorz1972M4100Warszawa
01:14:15
306925Klimaszewski Mariusz1977M4101Turowo
01:14:21
3081064Padewski Roman1977M4102Łomianki
01:14:23
309465Kuflikowski Sebastian1976M4103Bike Fun Legionowo
01:14:24
3101023Świerczyński Dariusz1968M4104Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team
01:14:24
315395Grocholewicz Mariusz1974M4105Łódź
01:14:38
316304Chmiel Artur1975M4106NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA
01:14:39
317560Muszyński Piotr1973M4107Warszawa
01:14:39
3182624Kaźmierczak Bartłomiej1976M4108TEAM PKO BANK POLSKI
01:14:41
322661Pluciński Piotr1976M4109Wodociągi Warszawskie
01:14:46
3241968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M4110Warszawa
01:14:51
334931Trzciński Marcin1977M4111Piaseczno
01:15:32
339712Gancarz Marcin1977M4112Marki
01:15:47
342434Turski Przemysław1975M4113TWT AUTOMATYKA MTB
01:15:56
34485Kuczyński Dariusz1975M4114Żyrardów
01:16:11
347407Krzysztof Krzyżewski1975M4115CENTURION MTB TEAM
01:16:39
348688Nieciecki Robert1972M4116DAMOVO BIKE TEAM
01:16:39
354454Grabek Adam1968M4117KK CYKLON WARSZAWA
01:17:05
357484Rusin Bartosz1973M4118Jabłonna
01:17:17
3581082Sotowski Rafał1970M4119Legionowo
01:17:19
362147Borzęcki Adam1972M4120crazybiker.pl
01:17:31
37426Stola Paweł1975M4121Warszawa
01:18:17
3753Busza Marcin1973M4122Kraft Automotive Team
01:18:17
3771955Kępa Marcin1977M4123Patnet Team
01:18:38
37844Pazura Grzegorz1976M4124Warszawa
01:18:42
379149Kornas Sebastian1974M4125Konstancin-Jeziorna
01:18:43
3812599Woźnica Radosław1973M4126AkzoNobel
01:18:49
3822221Olszanka Arkadiusz1973M4127Warszawa
01:18:49
383990Turczyński Grzegorz1974M4128Janówek Pierwszy
01:18:52
385967Sosnowski Artur1974M4129Granica
01:19:12
391341Łasiński Piotr1969M4130Łasiaki Team
01:19:32
392307Orzechowski Paweł1977M4131Otwock
01:19:40
3932554Brzeziński Andrzej1977M4132MARCELI SLR
01:19:46
3951009Fila Robert1973M4133Otwock
01:20:12
396857Alejandro QUIÑONES-GARCIA1973M4134Błonie
01:20:12
4031014Randak Robert1976M4135Warszawa
01:20:55
4041975Majewski Bartosz1975M4136WAWA BIKE TEAM
01:20:57
409830Bober Rafał1974M4137Warszawa
01:21:23
410271Jastrzębski Paweł1971M4138Warszawa
01:21:53
4151282Jeziorski Sławomir1977M4139Warszawa
01:22:17
4161000Szymerski Paweł1969M4140Żoletka dla Edka im. Stanisława Gawrycha
01:22:22
4182001Baranowski Romuald1968M4141Płock
01:22:25
4231527Nowak Mariusz1970M4142Płock
01:22:42
4282625Perschke Kacper1969M4143TEAM PKO BANK POLSKI
01:23:04
429870Wasiak Tadeusz1975M4144NASZ BIKE TEAM
01:23:35
4332634Komorowski Robert1973M4145TEAM PKO BANK POLSKI
01:24:15
4382305Leszczyński Krzysztof1975M4146Warszawa
01:24:40
4402518Gruca Marcin1976M4147KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:24:51
4421969Onyśk Włodzimierz1969M4148Kobyłka
01:25:07
443133Skoczylas Grzegorz1977M4149Nowy Dwór Mazowiecki
01:25:11
446639Polak Artur1976M4150Nowy Dwór Mazowiecki
01:25:36
4472552Woźniak Marcin1976M4151Warszawa
01:25:41
449744Góralewski Sławomir1969M4152NRF HEPU RACING
01:25:56
452644Dąbrowski Jarosław1970M4153Łomianki
01:26:18
4551215Raszewski Robert1975M4154Warszawa
01:26:30
461204Ślusarczyk Maciej1968M4155PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:28:27
463759Karwacki Marek1977M4156ZAP Sznajder Batterien SA
01:28:29
464823Kulikowski Piotr1977M4157Janów
01:28:30
466168Oszkiel Paweł1974M4158Seroki-Parcela
01:29:06
473851Młynarczyk Robert1976M4159Kraft Automotive Team
01:31:50
474665Jedynak Jakub1973M4160LeSz Go ! Rogów MASTERS
01:32:04
478647Jarocki Leszek1977M4161Legionowo
01:33:14
479142Kowaluk Piotr1977M4162Allianz Partners MTB
01:33:52
480605Gurzyński Dariusz1971M4163Warszawa
01:34:20
490125Kotliński Sławomir1972M4164roltman.pl
01:57:41