7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Perlejewo (PODLASKIE), 2019-07-14
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M4, Dystans MINI - 34.0 Km , Razem : 67

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1135Majewski Tomasz1970M41RETRO STORK TEAM01:04:00
42142Bojarczak Michał1974M42AGR PODLASIE01:04:14
52207Brzyski Rafał1974M43RETRO STORK TEAM01:05:57
101849Borowski Karol1974M44Magic Team Digitronic Autogas01:06:33
18889Knapczyk Piotr1978M45NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:07:55
191024Kowalski Ireneusz1970M46TS MERAN OTWOCK01:08:16
2133Gregorowicz Marek1977M47BIKE SALON TEAM01:08:32
242334Stefanek Grzegorz1973M48Probis Bike Team01:09:34
2872Jarszak Jarosław1972M49Sobików01:09:57
302295Tomkiel Wojciech1973M410Uhowo01:10:38
34703Stempień Marek1978M411KK Catena Wyszków01:10:45
352255Michalak Jacek1973M412Patnet Team01:10:59
37254Staniewski Michał1978M413AirBike.pl01:11:33
381028Niklewicz Sebastian1973M414HPE ESKOM01:11:38
401777Grot Mariusz1973M415NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:11:48
44252Ryciuk Tomasz1978M416AirBike.pl01:12:36
471362Kita Marcin1978M417Bike Concept01:13:00
50840Parol Artur1975M418Warszawa01:13:16
53223Zieliński Adam1978M419Zielonka01:13:34
57791Jóźwik Daniel1976M420Warszawa01:14:05
64674Zaboklicki Przemysław1976M421BIKE SALON TEAM01:14:58
701258Braszczyński Michał1973M422Warszawa01:15:38
712100Bachański Rafał1977M423Zerwani z łańcucha01:15:46
721702Sikorski Andrzej1972M424Sochaczew01:15:47
741503Post Marek1975M425Szczęsne01:16:04
75998Klaus Albert1975M426KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:07
761569Kondratowicz Sebastian1977M427Rockwell Automation01:16:19
79685Ołdak Marcin1973M428DAX Rowery Legionowo01:16:38
831430Sztuka Artur1978M429proBiznes MTB TEAM01:17:10
871877Stanisławski Wojciech1971M430Błoto01:17:23
9574Tomaszewski Bogdan1974M431TIMBUD TEAM01:17:55
97803Janicki Sławomir1971M432Zerwani z łańcucha01:17:56
98925Rowicki Rafał1978M433KAMYK Radzymin MTB TEAM01:18:07
1002303Pasiuk Krzysztof1975M434MYBIKE.PL01:18:12
10170Borowiecki Tomasz1975M435MYBIKE.PL01:18:15
1021998Kamiński Grzegorz1970M436Otwock01:18:35
1101320Laskowski Andrzej1976M437Nowy Dwór Mazowiecki01:19:32
115926Gancarz Marcin1977M438KAMYK Radzymin MTB TEAM01:20:08
117778Boratyński Marcin1977M439Białystok01:20:15
122594Nowak Filip1974M440Warszawa01:20:29
1261885Karpiuk Jarosław1977M441PGR Siematycze01:21:08
1292145Cieśluk Tomasz1970M442Białystok01:21:32
130325Roszkowski Hubert1975M443Piaseczno01:21:37
132379Włazałek Mariusz1974M444Stanwex II TEAM01:21:48
133706Lewczuk Sławomir1975M445Urzut01:21:51
1361014Randak Robert1976M446Warszawa01:22:02
138395Grocholewicz Mariusz1974M447Łódź01:22:49
141354Mędel Piotr1971M448Elwico01:23:03
142307Orzechowski Paweł1977M449CODEPROUD MTB01:23:23
143407Płończyk Maciej1970M450MYBIKE.PL01:23:42
14489Kobus Cezary1973M451DRUŻYNA TVN01:23:50
145558Lasek Marcin1974M452Legionowo01:24:02
146334Popis Maciej1978M453TS MERAN OTWOCK01:24:11
1502627Ziółek Marcin1978M454TEAM PKO BANK POLSKI01:25:27
1541878Janiszewski Tomasz1977M455Błoto01:27:33
155566Kuflikowski Sebastian1976M456Bike Fun Legionowo01:27:34
1581009Fila Robert1973M457Otwock01:28:34
15940Wydziałkiewicz Marek1971M458Zerwani z łańcucha01:28:35
1631691Grabowski Jan1975M459Jasieniec01:28:50
165632Rybicki Artur1978M460PWPW RACING TEAM01:28:58
1662138Piotrowski Robert1974M461PGR Siematycze01:29:04
177191Machula Mariusz1973M462Legionowo01:33:11
1801947Karski Tomasz1974M463HPE ESKOM01:33:53
1821975Majewski Bartosz1975M464WAWA BIKE TEAM01:34:11
1851544Wróbel Krzysztof1975M465Józefów01:35:50
1901862Iwaniuk Andrzej1974M466Sami Swoi MTB Team01:38:17
1911215Raszewski Robert1975M467Warszawa01:39:20