7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Marki, 2019-09-01
Dostępne lata w archiwum: 2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria M3, Dystans MINI - 28.0 Km , Razem : 153

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
11357Kudlak Marcin1979M31MCP Bike Team00:58:24
21717Sienkiewicz Artur1982M32WIELISZEW HERON TEAM00:59:11
3546Szczepański Mariusz1979M33Niewiadów Boro00:59:24
4324Dziuk Adam1980M34Koziegłówki00:59:35
5572Chmielewski Patryk1986M35Warszawa00:59:50
61317Marcinkiewicz Grzegorz1986M36NASZ BIKE TEAM01:00:05
8700Krupa Emil1987M37PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:00:11
10524Kowalski Paweł1988M38sklepbicykl.pl - perfectsource01:00:16
19897Wasilewski Radosław1985M39KMP ZAMOŚĆ01:01:41
21775Rojek Kamil1988M310KK Catena Wyszków01:01:52
24922Mrowiński Adam1979M311KAMYK Radzymin MTB TEAM01:02:41
25643Adamczyk Paweł1982M312Accelerating Poland Bike Team01:03:05
29217Płoski Adam1988M313T4B Team01:04:18
30579Rudziński Paweł1980M314Twister Team01:04:22
37675Kwiatkowski Krzysztof1982M315BEAT BIKE01:06:01
40614Ząbczyński Michał1983M316Warszawa01:06:24
43802Szpak Grzegorz1984M317Kraśniczyn01:06:24
4414Smoleń Paweł1987M318Warszawa01:06:25
45534Bylak Paweł1981M319Małopole01:06:27
48506Karwowski Jakub1984M320DSV01:07:37
492607Kostrzewa Jakub1986M321TEAM PKO BANK POLSKI01:07:54
512447Iwański Tomasz1983M322PRZYPAŚNIKI TEAM01:08:11
522442Nowakowski Tomasz1980M323FAST BIKE Gniezno01:08:11
561939Świder Andrzej1979M324Janusze Polskiego Kolarstwa01:08:32
57556Domański Rafał1985M325Domy Drewniane DOMPOL01:08:39
58463Podleś Marcin1985M326IM Logistic Rafbike Cycling Team01:08:52
591044Żebrowski Marcin1983M327Allianz Partners MTB01:08:57
601176Zdanowski Krzysztof1984M328Ząbki01:09:17
621273Abramek Piotr1981M329Warszawa01:09:23
631131Walęcki Michał1985M330Ząbki01:09:28
642900Lipka Rafał1981M331WIELISZEW HERON TEAM01:09:28
65663Grabowski Rafał1983M332ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:09:43
66297Lalak Jacek1981M333DAMOVO BIKE TEAM01:09:43
73174Behnke Przemysław1982M334Płocki Klub Kolarski01:10:07
791196Maciążek Jakub1985M335Warszawa01:10:49
81158Sawicki Grzegorz1980M336Fantsmagoria Racing01:10:54
83400Zgorzałek Daniel1982M337POLSTAR DOORS TEAM01:11:01
88921Dorsz Jacek1980M338KAMYK Radzymin MTB TEAM01:11:23
902035Turant Jarosław1982M339Warszawa01:11:31
932838Mazur Mikołaj1986M340WIELISZEW HERON TEAM01:11:34
971026Buczel Mateusz1984M341HPE ESKOM01:11:38
98997Bańka Piotr1981M342MCP Bike Team01:11:42
1001055Wróblewski Marcin1982M343MARCELI TEAM01:11:47
1012834Kordowski Dariusz1985M344WIELISZEW HERON TEAM01:11:51
105809Bachniak Damian1981M345Nice Jura Bike Częstochowa01:11:58
1071418Cieloch Tomasz1980M346MCP Bike Team01:11:59
108601Kaczmarczyk Marek1981M347KK Catena Wyszków01:12:11
109783Stępel Wojciech1981M348Ciasteczkowy Potwór01:12:20
1101042Lipiński Artur1979M349Policja KPP Golub-Dobrzyń01:12:20
114895Stefańczyk Maciej1985M350Warszawa01:12:24
1152388Szepietowski Paweł1981M351Kobyłka01:12:25
119849Sawicki Piotr1983M352Warszawa01:12:55
122704Bloch Michał1982M353KK Catena Wyszków01:13:12
1231226Kazimierski Łukasz1982M354Pruszków01:13:13
1252112Kalinowski Michał1980M355Bike Concept01:13:20
1262500Michalski Adrian1987M356MARCELI TEAM01:13:27
1281792Sioch Radosław1981M357PZU SPORT TEAM01:13:36
130296Kamiński Rafał1979M358DAMOVO BIKE TEAM01:13:41
1351005Kubicki Patryk1986M359Allianz Partners MTB01:13:50
140768Romanowski Kamil1981M360Wysportowani Racing Team01:13:57
1411067Sawicki Piotr1983M361Warszawa01:14:06
1421678Kruczek Kamil1985M362Warbud-wartobudować01:14:08
1432015Zając Piotr1983M363Educational Testing Service (ETS) Global01:14:12
146302Panufnik Rafał1980M364Warszawa01:14:15
14859Kolibowski Krzysztof1988M365Łomianki01:14:20
1501305Andrejczuk Paweł1984M366Warszawa01:14:23
1532238Wieczorek Wiktor1984M367Rowerowy Squad Marki01:14:29
1542080Bogdanowicz Kamil1982M368Zielonka01:14:30
155886Nowak Seweryn1986M369MCP Bike Team01:14:45
1601888Cygański Paweł1983M370MCP Bike Team01:14:59
1631945Cendrowski Jarosław1980M371Janusze Polskiego Kolarstwa01:15:05
1651689Kłos Rafał1983M372T4B Team01:15:09
1671701Halicki Piotr1983M373Białystok01:15:20
1682866Pasternak Aleksy1982M374Warszawa01:15:23
1701078Michałowski Artur1983M375PRUSZKÓW01:15:40
1721448Korzeniewski Tomasz1979M376Warszawa01:15:43
1741270Jończyk Michał1987M377Garwolin 01:15:45
1771466Bojewski Jacek1982M378Grodzisk Mazowiecki01:15:55
1781397Sobiech Łukasz1986M379Warszawa01:16:00
1811195Wachocki Bartosz1983M380Warszawa01:16:01
183436Królewski Karol1982M381Józefów01:16:08
1951318Grzyb Maciej1981M382Kobyłka01:16:47
1971835Kurek Jarosław1979M383Kozienice01:16:57
1991931Szuchnik Sebastian1986M384TS MERAN OTWOCK01:16:59
20060Jankowski Kamil1984M385Nasielsk Baszta Team01:16:59
2022618Stempniak Sebastian1985M386TEAM PKO BANK POLSKI01:17:16
2042827Pawłusiak Konrad1982M387Ząbki01:17:19
208308Podgórski Bartosz1987M388Góra Kalwaria01:17:29
210416Podwysocki Łukasz1983M389Ciasteczkowy Potwór01:17:33
2131340Gryboś Piotr1981M390Brwinów01:17:37
2151278Zajączkowski Rafał1987M391Łomianki Dolne01:17:38
217207Augustyniak Dariusz1979M392PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:17:42
219209Bartosiak-Semków Paweł1979M393PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:17:44
2242847Wójcik Robert1981M394Glinianka01:18:20
228615Nożewski Adam1983M395IGT MTB TEAM01:18:36
2292133Ciesielski Daniel1980M396DC TEAM01:18:38
2302876Góralczyk Radosław1983M397Bike Fun Legionowo01:18:38
232473Urbański Bartłomiej1980M398PWPW RACING TEAM01:18:41
2332067Ruchała Michał1984M399Brudzów01:18:47
2352000Krauze Tomasz1982M3100Warszawa01:18:53
23822Budzikowski Michał1980M3101Pruszków01:19:00
2392905Jabłonowski Michał1979M3102Janusze Polskiego Kolarstwa01:19:14
2412235Szewczak Daniel1985M3103WAWA BIKE TEAM01:19:20
2491627Jóźwik Paweł1985M3104Wolanów01:19:59
2502065Zbroja Łukasz1984M3105Skarżysko-Kamienna01:19:59
2542823Strumnik Sebastian1984M3106TIMBUD TEAM01:20:23
2552227Kocki Łukasz1981M3107Lublin01:20:26
256637Mazurek Grzegorz1981M3108Warszawa01:20:32
257358Kliś Jakub1985M3109Józefów01:20:33
2592050Maksimczuk Tomasz1983M3110MCP Bike Team01:20:38
2642237Nowicki Grzegorz1985M3111BIKE ROOM TEAM01:20:47
269568Perkowski Emil1981M3112UKS KOLARZ NADARZYN01:20:54
2721921Gapisz Marcin1985M3113HUSARIA LC Elektronik01:21:06
276451Strzelecki Jakub1987M3114Venezia MTB01:21:43
2881856Florczak Kamil1985M3115Open Bike Team01:22:21
2892830Majewski Maciej1985M3116Piaseczno01:22:21
2931797Organ Jakub1981M3117SKPB W-WA01:22:42
2941760Witek Piotr1985M3118Warszawa01:22:45
296401Szulim Piotr1980M3119POLSTAR DOORS TEAM01:22:49
2992867Thiel Tomasz1985M3120Warszawa01:22:52
3042010Jóźwicki Mariusz1982M3121Puławy MTB01:23:05
309516Cywiński Marcin1983M3122TS MERAN OTWOCK01:23:17
3102862Skrzypczyk Karol1979M3123Rżyska01:23:20
3171292Cibor Piotr1983M3124Józefów01:23:50
3182853Wiśniewski Arkadiusz1970M3125Marki01:23:54
321617Pytlik Łukasz1985M3126MCP Bike Team01:24:05
3252286Krzemiński Daniel1981M3127Rowerowa Team01:24:32
3291109Tratkiewicz Łukasz1979M3128Absolute Bikes Team01:24:48
330456Golan Bolesław1979M3129Legionowo01:24:58
3312622Walczak Maciej1985M3130TEAM PKO BANK POLSKI01:25:00
3332041Wrzesiński Adam1984M3131FIZJO.FIT01:25:10
337834Kościk Łukasz1981M3132MCP Bike Team01:25:47
3482150Walczak Paweł1988M3133Zerwani z łańcucha01:26:49
35081Miernik Michał1979M3134Warszawa01:27:04
354939Bralski Piotr1984M3135HOT WHEELS01:27:27
3562856Osipov Paweł1987M3136FAST BIKE Gniezno01:28:19
3611232Borowy Michał1979M3137Józefosław01:29:37
3632885Brzostek Łukasz1985M3138Stanisław Pierwszy01:29:44
3642707Rutkiewicz Maciej1981M3139Walendów01:29:48
3662509Kowalski Jan1979M3140Janusze Polskiego Kolarstwa01:30:02
3692897Winiarski Krzysztof1980M3141Marki01:30:27
3822628Górak Dawid1979M3142Wołomin01:32:03
3871140Koziorowski Adam1979M3143STRABAG BIKE TEAM01:33:10
3882846Kędzierski Jarosław1981M3144Radzymin01:33:38
3901900Ochman Arkadiusz1981M3145Warszawa01:33:47
3922992Garbacz Paweł1986M3146DAMOVO BIKE TEAM01:34:16
3962890Milewski Tomasz1982M3147Marki01:35:05
3972887Zachwatowicz Maciej1980M3148Łomianki01:35:12
4001211Rosiński Łukasz1980M3149COMP TEAM01:38:06
4071922Sawicki Adam1986M3150HUSARIA LC Elektronik01:40:44
411688Niemyjski Jarosław1983M3151Bike Fun Legionowo01:43:14
4142878Kiendzierski Albert1980M3152Warszawa01:46:54
4222884Białas Krzysztof1979M3153Warszawa02:02:22