7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Radzymin, 2019-05-05

Kategoria M4, Dystans MINI - 30.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 116

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
152Posadzy Tomasz1973M41metrobikes.pl01:08:53
5432Lange Marcin1978M42T4B Team01:11:06
71383Dobrzyński Michał1975M43ATLAS SPORT01:12:00
1242Fedor Martin1977M44T4B Team01:12:39
17419Langner Michał1974M45PZU SPORT TEAM01:14:03
192334Stefanek Grzegorz1973M46Probis Bike Team01:15:09
21596Pietrzak Andrzej1974M47JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:15:14
222255Michalak Jacek1973M48Patnet Team01:15:48
281777Grot Mariusz1973M410NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:16:44
26929Surdyk Maciej1977M49KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:45
32223Zieliński Adam1978M411Zielonka01:17:58
402734Dużyński Sebastian1975M412MCP Bike Team01:19:09
452054Świderski Tomasz1973M413Warszawa01:19:39
46252Ryciuk Tomasz1978M414AirBike.pl01:20:10
501501Gromek Arkadiusz1972M415METTLER TOLEDO01:20:19
551007Rajchert Radosław1976M416PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:21:00
561027Jednorowski Michał1978M417JASIENICA TEAM01:21:08
611713Wilim Paweł1975M418Warszawa01:21:50
66634Chojecki Michał1974M420Otwock01:22:17
65344Urbański Sebastian1978M419Otwock01:22:19
681173Szewczenko Vadim1969M421TS MERAN OTWOCK01:22:31
711503Post Marek1975M422Szczęsne01:22:55
722323Romaniuk Sebastian1975M423MCP Bike Team01:23:00
76111Zakrzewski Andrzej1976M424LOTTO01:23:08
791362Kita Marcin1978M425Warszawa01:23:22
88803Janicki Sławomir1971M426Zerwani z łańcucha01:24:26
892100Bachański Rafał1977M427Zerwani z łańcucha01:24:31
94554Grabek Radosław1975M428Warszawa01:25:02
1031047Borcuch Marcin1977M430Szczęsne01:25:41
1021510Banasiak Marcin1974M429METTLER TOLEDO01:25:41
104594Nowak Filip1974M431Warszawa01:25:52
1051180Górski Paweł1971M432Chyże Małpy01:26:00
107840Parol Artur1975M433Warszawa01:26:06
117706Lewczuk Sławomir1975M434Urzut01:26:24
119558Lasek Marcin1974M436Legionowo01:26:48
1181189Homik Marcin1971M435Warszawa01:26:54
1201711Kamiński Tomasz1973M437HUSARIA LC Elektronik01:27:19
1212502Mańko Tomasz1975M438Warszawa01:27:29
123166Łaniewski Piotr1971M439Legionowo01:27:38
12774Tomaszewski Bogdan1974M440TIMBUD TEAM01:27:43
12985Kuczyński Dariusz1975M441Żyrardów01:28:00
1321025Lech Paweł1978M442Warszawa01:28:10
1331408Bartosiewicz Mariusz1972M443ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:28:16
137434Turski Przemysław1975M445MCP Bike Team01:28:27
1361530Graczykowski Marek1977M444REXONA MTB TEAM01:28:39
139201Panasiuk Tomasz1972M446PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 01:29:27
143725Janicki Grzegorz1978M447Zerwani z łańcucha01:29:53
15048Makowski Jacek1969M450TIMBUD TEAM01:30:03
1491081Kąkol Adam1972M449TIMBUD TEAM01:30:07
1481708Smejda Jacek1975M448Warszawa01:30:09
154561Łatkowski Łukasz1977M452Grupa Biegowa CHTMO01:30:16
1531088Zakrzewski Dawid1977M451Warszawa01:30:23
155198Mika Jakub1976M453DAX Rowery Legionowo01:30:28
159778Boratyński Marcin1977M454Białystok01:30:46
160351Mikołajczyk Emil1974M455Brańszczyk01:30:53
162342Sawicki Jacek1969M456Zielonka01:31:12
163150Powała Sylwester1976M457Zielonka01:31:25
1641329Gozdecki Krzysztof1971M458BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA01:31:36
167845Falejczyk Paweł1974M460T4B Team01:31:38
166395Grocholewicz Mariusz1974M459Łódź01:31:44
1681014Randak Robert1976M461Warszawa01:31:45
1741998Kamiński Grzegorz1970M463Otwock01:32:01
1721977Tyczyński Artur1977M462COMP TEAM01:32:02
1751346Czerepiński Sebastian1977M464KPPW Wołomin01:32:07
178214Kajak Dariusz1977M465WAWA BIKE TEAM01:32:12
1791177Klimkiewicz Piotr1976M466MCP Bike Team01:32:20
1861259Młynarczyk Michał1973M467POLSTAR DOORS TEAM01:33:16
191325Roszkowski Hubert1975M468Piaseczno01:33:47
193794Rosiński Michał1975M469Warszawa01:34:26
195354Mędel Piotr1971M470Elwico01:34:29
1991114Więcek Piotr1975M471Warszawa01:34:43
200847Muszyński Piotr1973M472Warszawa01:34:49
2011944Wdowiak Wojciech1977M473Warszawa01:35:07
20473Skiba Robert1973M474Nowe Grobice01:35:39
2101955Kępa Marcin1977M475Patnet Team01:36:01
216632Rybicki Artur1978M477PWPW RACING TEAM01:37:20
214334Popis Maciej1978M476TS MERAN OTWOCK01:37:23
2211435Szymańczyk Mariusz1973M478Marki01:37:34
2231459Stefański Konrad1977M479Piaseczno01:37:51
225379Włazałek Mariusz1974M480Stanwex II TEAM01:38:18
229749Machowicz Jakub1972M481DAX Rowery Legionowo01:38:30
2321971Stelmaszczyk Grzegorz1971M482Warszawa01:38:39
238923Królik Maciej1978M483KAMYK Radzymin MTB TEAM01:40:20
240289Borzęcki Adam1972M484DAMOVO BIKE TEAM01:40:32
2423Busza Marcin1973M485Kraft Automotive Team01:40:39
248658Ruciński Grzegorz1975M487ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:42:01
24792Nowakowski Rafał1974M486Warszawa01:42:07
2521973Bedra Józef1973M488Bike Fun Legionowo01:42:38
2531923Myszkowski Bartek1976M489HUSARIA LC Elektronik01:42:54
2571920Cykman Maciej1976M490HUSARIA LC Elektronik01:43:31
2651119Kulesza Michał1971M491Warszawa01:44:16
268230Pucia Sebastian1976M492Radzymin01:45:10
2702627Ziółek Marcin1978M493TEAM PKO BANK POLSKI01:45:16
2711194Wasiak Tadeusz1975M494NASZ BIKE TEAM01:45:58
272930Gruca Marcin1976M495KAMYK Radzymin MTB TEAM01:46:03
2741311Jasek Krzysztof1974M496Warszawa01:46:14
27640Wydziałkiewicz Marek1971M498Zerwani z łańcucha01:46:34
275180Frąckiewicz Tomasz1975M497COMP TEAM01:46:35
2791807Woźniak Marcin1976M499Warszawa01:48:04
2931279Szymański Rafał1975M4100Warszawa01:53:22
2941215Raszewski Robert1975M4101Warszawa01:54:07
295191Machula Mariusz1973M4102Legionowo01:54:39
3011310Jakóbczyk Andrzej1969M4103metrobikes.pl01:57:09
3031925Ośka Dawid1978M4104HUSARIA LC Elektronik01:57:43
3041969 M410501:58:26
3051203Nowak Ireneusz1973M4106Instal Projekt01:59:24
308449Kulesza Marcin1976M4107Warszawa02:00:28
311283Stępień Paweł1973M4108DAMOVO BIKE TEAM02:05:00
3171447Guga Radosław1974M4109Warszawa02:14:30
321957Stelmaszyński Marcin1975M4110Marki02:26:33
323974Paciorek Robert1974M4111Radzymin02:41:22
327998Klaus Albert1975M4112KAMYK Radzymin MTB TEAM02:44:16
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1293Nieciecki Robert1972M4 DAMOVO BIKE TEAM  
21975Majewski Bartosz1975M4 WAWA BIKE TEAM  
3476Jazgara Robert1975M4 Warszawa  
433Gregorowicz Marek1977M4 BIKE SALON TEAM