7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2020-10-17

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2276.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
180Kuszmider Kamil1992M232MAXKK Catena Wyszków588.38
890Góralewski Łukasz1983M341MAXKK Catena Wyszków588.34
319Trzciński Paweł1972M473MAXKK Catena Wyszków566.03
891Góralewski Wojciech1974M4179MAXKK Catena Wyszków533.54
750Korytkowski Robert1962M5243MAXKK Catena Wyszków527.27
1179Kuczyński Adrian1985M311MINIKK Catena Wyszków400.00
893Mróz Łukasz1992M2215MINIKK Catena Wyszków377.24
749Abramczyk Paweł1976M42810MINIKK Catena Wyszków373.90
2125Antoniak Adam1978M44115MINIKK Catena Wyszków357.31
1005Knap Piotr1977M411549MINIKK Catena Wyszków302.33

2

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2128.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1301Zduniak Sylwia1984K322MAXMYBIKE.PL582.86
879Wojtkowski Tomasz1978M4126MAXMYBIKE.PL553.23
374Mrożewski Krzysztof1960M5202MAXMYBIKE.PL532.49
563Sobczak Artur1978M44824MAXMYBIKE.PL459.72
716Zduniak Karol1984M35620MAXMYBIKE.PL443.56
396Szlązak Piotr1973M45828MAXMYBIKE.PL429.48

3

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 2034.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2373Brzyski Rafał1974M494MAXRETRO STORK TEAM561.30
960Michalski Maciej1979M4147MAXRETRO STORK TEAM543.38
377Kulesza Łukasz1981M3228MAXRETRO STORK TEAM530.38
941Majewski Tomasz1970M421MINIRETRO STORK TEAM399.29

4

ANG SPÓŁDZIELNIA MTB

PUNKTY : 2009.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1221Gajewski Karol1982M383MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB563.20
255Tlaga Krzysztof1986M3259MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB526.65
256Kamiński Wojciech1984M32610MAXANG SPÓŁDZIELNIA MTB524.10
647Szczepański Dawid1992M251MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB395.16
908Zagórski Jan Jakub1978M4188MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB381.07
42Staniewski Michał1978M43011MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB369.96
1253Zdanowski Krzysztof1984M34413MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB353.16
233Kowalska Monika1981K383MINIANG SPÓŁDZIELNIA MTB350.82

5

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 1832.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
315Mierzejewski Tomasz1981M33112MAXDAMOVO BIKE TEAM508.13
290Ptaszyński Bartosz1980M33313MAXDAMOVO BIKE TEAM500.14
287Wilczyński Rafał1978M44723MAXDAMOVO BIKE TEAM462.43
314Grzebalski Mieczysław1975M43713MINIDAMOVO BIKE TEAM361.71
2727Baciński Szymon2004MJ715MINIDAMOVO BIKE TEAM340.87
2428Zwierko Łukasz1982M310332MINIDAMOVO BIKE TEAM315.77
281Baciński Arkadiusz1975M411448MINIDAMOVO BIKE TEAM303.04
289Borzęcki Adam1972M414259MINIDAMOVO BIKE TEAM282.29
900Grzebalska Bogumiła1975K4228MINIDAMOVO BIKE TEAM281.87
2427Korzeb Natalia1984K32510MINIDAMOVO BIKE TEAM247.87

6

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1811.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2208Pietrak Marcin1986M3217MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM531.85
998Klaus Albert1975M44018MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM488.83
789Białek Patryk1988M332MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM399.13
2510Surdyk Maciej1977M493MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM391.63
2296Lach Kamil2003M1111MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM388.57
372Mrowiński Adam1979M4167MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM382.46
2297Goszczyński Kamil2003M1363MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM362.93
483Romanowski Kamil1981M35417MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM346.86
326Białek Tomasz1963M5684MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM341.63
839Nowak Jan1962M5946MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM323.55
109DUDKOWSKI RADOSŁAW1982M311735MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM300.65
2513Surdyk Alicja2007D433FANKAMYK Radzymin MTB TEAM171.54
108Dudkowski Tymoteusz2010C271FANKAMYK Radzymin MTB TEAM171.20
125Dudkowski Leonard2012C1111FANKAMYK Radzymin MTB TEAM168.00
96Klaus Patryk2012C1344FANKAMYK Radzymin MTB TEAM140.64
7Dudkowska Maja2015DC27CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

7

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1758.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4168MAXMARCELI TEAM533.64
1397Sobiech Łukasz1986M34114MAXMARCELI TEAM488.49
2222Kisson Daniel1981M3279MINIMARCELI TEAM374.44
1185Marcelewicz Barbara1978K442MINIMARCELI TEAM362.11
1186Wróblewski Marcin1982M36320MINIMARCELI TEAM343.14

8

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1713.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2911Kąkol Sławomir1964M5131MAXTIMBUD TEAM553.21
1412Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
728Ugniewski Mariusz1980M3176MINITIMBUD TEAM382.22
1350Patalan Dariusz1976M4199MINITIMBUD TEAM378.46
75Tomaszewski Jakub2003M1262MINITIMBUD TEAM375.23
68Świderski Tadeusz1968M5341MINITIMBUD TEAM364.18
2691Strumnik Katarzyna1985K361MINITIMBUD TEAM360.23
955Grzelak Mateusz2003M1424MINITIMBUD TEAM354.36
1217Rydzewski Tomasz1987M36019MINITIMBUD TEAM344.24
74Tomaszewski Bogdan1974M48030MINITIMBUD TEAM333.76
608Grzelak Tomasz1976M412956MINITIMBUD TEAM290.59
86Ugniewski Wiktor2014CC24CROSTIMBUD TEAM
46Ugniewska Iga2017DC14CROSTIMBUD TEAM

9

NRF HENGST RACING

PUNKTY : 1620.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
734Bąkowski Marcin1974M43014MAXNRF HENGST RACING508.25
766Traczyk Damian1998M272MININRF HENGST RACING391.99
1178Kmita Robert1990M2133MININRF HENGST RACING383.01
730Michnowska Katarzyna1987K3125MININRF HENGST RACING336.91

10

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1591.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2188Sarnecki Marek1973M46229MAXWIELISZEW HERON TEAM419.25
929Sienkiewicz Artur1982M343MINIWIELISZEW HERON TEAM399.06
1901Sobczak Magdalena1990K221MINIWIELISZEW HERON TEAM394.45
991Nowak Przemysław1991M2204MINIWIELISZEW HERON TEAM378.42
2365Witeska Jacek1984M3248MINIWIELISZEW HERON TEAM376.24
1304Kordowski Dariusz1985M34514MINIWIELISZEW HERON TEAM353.08
1909Kado Magdalena1990K292MINIWIELISZEW HERON TEAM348.85
1921Sienkiewicz Zbigniew1953M61001MINIWIELISZEW HERON TEAM318.27
99Kaczorowski Aleksander1946M71071MINIWIELISZEW HERON TEAM307.59
1351Gramann Andrzej1949M71474MINIWIELISZEW HERON TEAM275.13

11

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 1563.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2278Grządka Przemysław1979M42913MAXPZU SPORT TEAM508.43
243Tuski Maciej1978M4156MINIPZU SPORT TEAM382.81
817Sioch Radosław1981M36521MINIPZU SPORT TEAM342.95
638Kuta Jacek1987M38527MINIPZU SPORT TEAM329.55

12

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1488.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
568Jabłonowski Michał1979M44219MAXMCP BIKE TEAM487.67
41Gural Piotr1979M44014MINIMCP BIKE TEAM357.56
1250Dużyński Sebastian1975M47227MINIMCP BIKE TEAM339.91
2183Szymański Łukasz1981M311234MINIMCP BIKE TEAM303.71

13

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1423

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1045Jankowski Robert1975M44421MAXBike Fun Legionowo478.49
1982Kamiński Tomasz1982M37524MINIBike Fun Legionowo338.73
721Cyckiewicz Robert1972M48633MINIBike Fun Legionowo328.84
191Machula Mariusz1973M414560MINIBike Fun Legionowo276.94
94Kuflikowska Ada2012D1193FANBike Fun Legionowo135.06

14

ROZTOCZE CYCLING TEAM

PUNKTY : 1401.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
309Herc Sławomir1968M5617MAXROZTOCZE CYCLING TEAM421.05
1565Król Paweł1983M37023MAXROZTOCZE CYCLING TEAM372.91
838Czereczon Sebastian1991M210812MINIROZTOCZE CYCLING TEAM307.03
306Podgórska Karolina1990K2203MINIROZTOCZE CYCLING TEAM300.75
586Podgórski Sebastian1977M415264MINIROZTOCZE CYCLING TEAM266.78

15

LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU

PUNKTY : 1371.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
439GOZDEK AGNIESZKA1983K311MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU600.00
447GAWLIKOWSKI MACIEJ1981M36421MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU398.04
399Gruba Przemysław1973M46831MAXLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU373.92

16

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1299.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1193Krzyczkowska Malwina2004KJ31MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI390.92
7Kuchcik Filip2004MJ252MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI376.17
823Bogdańska Julia2004KJ152MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI332.43
2438Langer Mikołaj2006C411FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
200Błaszczyk Michał2007C466FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI182.32
2217Pachocka Dorota2010D241FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.40
138Wolak Faustyna2010D252FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.92
406Tabor Filip2006C487FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.77
403Tabor Patrycja2009D361FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.71
390Bicki Paweł2009C3101FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI168.63
1406Wróblewski Adrian2011C2133FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI161.98
1157Drągowski Piotr2012C1142FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI160.32
371Lewicki Jacek2010C2154FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI159.16
2102Nowicki Tymon2012C1163FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI158.61
171Rękawek Matylda2009D3102FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI155.95
105Woźniak Szymon2009C3233FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI154.55
2122Majkowska Zuzanna2011D2124FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI154.37
38Janik Szymon2010C2295FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI148.28
1038Langer Stanisław2010C2306FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI145.17
977Bicki Szymon2011C2337FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI142.18
2012Olesiejuk Aniela2012D1182FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI136.86
2509Małczyńska Celina2011D2206FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI128.44
1039Langer Miłosz2012C15511FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI112.89

17

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 1290.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
241Krzyczkowski Michał1998M2374MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team492.79
365Komór Piotr1976M46424MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team343.01
345Kępka Sławomir1972M412150MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team298.50
364Komór Julian2006C41911FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team156.56
972Durowicz Olgierd2007C42012FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team156.47
387Uszyński Korneliusz2009C3212FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team156.08
386Janiak Franciszek2009C3244FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team154.50
2117Sidorowicz Mateusz2008C3287FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team150.13
2128Majewski Juliusz2009C3318FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team143.40
397Komór Antoni2009C3329FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team143.06
234Kępka Kamil2007C43615FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team134.98

18

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1290.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
803Janicki Sławomir1971M45620MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA344.64
1400Bachański Rafał1977M48835MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA327.62
1200Kondratowicz Łukasz1989M39528MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA321.47
2205Wydziałkiewicz Marek1971M412552MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA296.80
44Socha Igor2003M11328MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA287.55
1700Walczak Paweł1988M313738MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA285.13
3000Wydziałkiewicz Szymon1999M215115MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA269.64
1104Wydziałkiewicz Lena2006D4218FANZERWANI Z ŁAŃCUCHA117.26

19

PEK - MONT EKIPA MTB

PUNKTY : 1177.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
147Peciakowski Robert1973M41810MAXPEK - MONT EKIPA MTB532.79
212Kozłowski Cezary1981M33312MINIPEK - MONT EKIPA MTB364.78
1000Szymerski Paweł1969M514411MINIPEK - MONT EKIPA MTB279.73

20

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 1018.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
143Balcerzak Paweł1974M4104MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI390.98
155Miąskiewicz Mariusz1978M410241MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI316.32
2101Dobrowolski Mateusz2007C4179FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI158.29
156Miąskiewicz Gabriela2007D4137FANV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI152.56

21

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 983.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1991Mirecki Bartłomiej1991M2558MINIOPEN BIKE TEAM344.98
65Florczak Kamil1985M39629MINIOPEN BIKE TEAM320.23
1931Szuchnik Sebastian1986M39930MINIOPEN BIKE TEAM318.41

22

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 958.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
206Kalicki Grzegorz1982M32811MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM512.03
205Cisowski Grzegorz1980M35418MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM446.93

23

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 947.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
541Iwański Tomasz1983M384MINIPRZYPAŚNIKI TEAM391.81
2313Kopp Przemysław1969M514310MINIPRZYPAŚNIKI TEAM282.03
2280Deptuszewski Irek1978M414963MINIPRZYPAŚNIKI TEAM273.37

24

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 941.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
609Golec Tomasz1979M44320MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE484.20
610Mikołajczuk Łukasz1981M35015MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE457.64

25

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 922.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1235Zieliński Tomasz2005MJ323MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN365.55
259Krzemińska Aleksandra2006D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
264Brutkowski Jakub2006C422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN199.98
263Fortuna Weronika2007D496FANUKK HURAGAN WOŁOMIN157.12

26

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 872.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1702Bernat Maciej1994M2323MAXPOLSKI KLUB MTB502.24
787Siwiński Łukasz1980M32910MINIPOLSKI KLUB MTB370.19

27

BIKE EXPO NARODOWY TEAM

PUNKTY : 840.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
51Stępień Tomasz1969M5395MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM488.92
1223Błach Mateusz1990M2487MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM351.70

28

PATNET TEAM

PUNKTY : 821.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
581Tułowiecki Paweł1994M2605MAXPATNET TEAM421.93
1955Kępa Marcin1977M412653MINIPATNET TEAM295.09
882Kępa Maja2009D3265FANPATNET TEAM104.29

29

PATATAJNIA

PUNKTY : 800.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2239Paździoch Adam1978M43516MAXPATATAJNIA493.50
2238Paździoch Marta1982K3197MINIPATATAJNIA306.66

30

ROWEROWNIA RAINBOW TEAM

PUNKTY : 760.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
57Nowakowski Tomasz1980M3125MINIROWEROWNIA RAINBOW TEAM383.04
56Nowakowski Wiktor2005MJ221MINIROWEROWNIA RAINBOW TEAM377.01

31

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 723.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Knapczyk Piotr1978M4145MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 382.89
59Knapczyk Małgorzata1978K4114MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 341.02

32

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 666.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2244Kaczmarczyk Michał1989M37925MINISTRABAG BIKE TEAM334.09
1300Błaszczyk Paweł1982M38126MINISTRABAG BIKE TEAM332.50

33

LOTTO

PUNKTY : 654.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
455Kurek Mirosław1967M5775MINILOTTO338.18
1033Sawicki Grzegorz1980M310131MINILOTTO316.63

34

WGR GRÓJEC

PUNKTY : 653.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1978Sztuka Artur1978M46625MINIWGR GRÓJEC342.60
2019Grabowski Jan1975M410644MINIWGR GRÓJEC310.95

35

K.S "SOKÓŁ" SEROCK

PUNKTY : 644.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
884Obrazińska Kornelia2007D474FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK170.03
872Waśniewska Olga2007D485FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK164.53
415Wypych Jakub2007C41810FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK158.14
1043Wąsik Jan2008C3255FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK152.06
2213Rybicki Oliwier2007C42614FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK151.04
885Obraziński Marcel2008C3276FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK150.39
886Pitus Oliwia2008D3154FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK139.43
963Tyczyński Olaf2010C2378FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK134.63
2435Kwiatkowski Maciej2010C2389FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK134.51
2352Grzywa Szymon2012C1416FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK127.74
1071Obraziński Leon2011C24313FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK125.34
2436Kwiatkowski Miłosz2013C1457FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK123.87
740Świerkot Rafał2013C1478FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK119.97
739Waśniewski Filip2013C14910FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK118.82
1161Tyczyński Dawid2010C25117FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK118.43
1603Nyga Sandra2011D2227FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK114.52
877Chojnacki Tymon2013C15612FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK109.58
173Paterek Antoś2016CC15CROSK.S "SOKÓŁ" SEROCK
255Grzywa Filip2017CC18CROSK.S "SOKÓŁ" SEROCK
254Grzywa Mikołaj2015CC27CROSK.S "SOKÓŁ" SEROCK
40 Świerkot Bartosz2015CC29CROSK.S "SOKÓŁ" SEROCK
49Chojnacka Kaja2015DC29CROSK.S "SOKÓŁ" SEROCK

36

AK-SPED

PUNKTY : 643

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
21Włazałek Aleksander1999M2396MINIAK-SPED357.66
1944Włazałek Mariusz1974M413657MINIAK-SPED285.34

37

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 610.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
957Malinowski Jacek1963M5977MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI320.11
792Szewczyk Benedykt1948M71303MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI290.24

38

MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2291Żuber Adam1979M411MAXMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM600.00

39

EVANLITE

PUNKTY : 571.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2292Jusiński Arkadiusz1976M452MAXEVANLITE571.74

40

BIAŁOBŁOCKI PRO COACHING

PUNKTY : 571.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
861Baranowski Przemysław1981M362MAXBIAŁOBŁOCKI PRO COACHING571.69

41

ŚWIAT ROWERÓW TEAM

PUNKTY : 555.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
550Skalski Kacper1982M3104MAXŚWIAT ROWERÓW TEAM555.57

42

Geodetic Team

PUNKTY : 555.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
177Wąsowski Tomasz1978M4115MAXGeodetic Team555.04

43

iFON KolarzKlub MTB

PUNKTY : 528.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
776Perzanowski Artur1975M42311MAXiFON KolarzKlub MTB528.87

44

T4B TEAM

PUNKTY : 521.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
152Bober Zbigniew1946M71182MINIT4B TEAM299.87
67Górski Zdzisław1951M61585MINIT4B TEAM221.93

45

EMCA

PUNKTY : 514.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
391Bicki Artur1979M42712MAXEMCA514.25

46

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 493.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
442Kita Marcin1978M43415MAXBIKE CONCEPT493.58

47

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 489.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Pazdrowski Robert1964M5384MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO489.97

48

POLA-K

PUNKTY : 463.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
488Kurowski Michał1978M44622MAXPOLA-K463.56

49

Tatrzańska Grupa KROKSA

PUNKTY : 454.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
815Sidor Łukasz1985M35317MAXTatrzańska Grupa KROKSA454.25

50

CENTURION TEAM MTB

PUNKTY : 422.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
732Wilczyński Jan1955M6591MAXCENTURION TEAM MTB422.08

51

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 397.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
58Kiełbowski Włodzimierz1957M6653MAXRADZIO ROWERY397.97

52

ABSOLUTEBIKES.PL

PUNKTY : 396.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
552Marciniak Krzysztof1954M6664MAXABSOLUTEBIKES.PL396.78

53

GKK OPTY MAZOWSZE

PUNKTY : 380.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
662Zieliński Mateusz2006C444FANGKK OPTY MAZOWSZE194.71
559Orszulak Maria2006D422FANGKK OPTY MAZOWSZE186.25

54

ESKOM-HPE-1

PUNKTY : 376.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Buczel Mateusz1984M3237MINIESKOM-HPE-1376.48
14Buczel Eryk2017CC13CROSESKOM-HPE-1

55

T-MOBILE SPORT TEAM

PUNKTY : 369.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
14Gulbierz Szymon1981M33111MINIT-MOBILE SPORT TEAM369.44

56

PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 364.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
967Posadzy Tomasz1973M43512MINIPRUSZYŃSKI CYCLING TEAM364.03

57

Sklepbicykl.pl-Perfectsource

PUNKTY : 358.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
197Lichocka Agata1983K372MINISklepbicykl.pl-Perfectsource358.94

58

LPRT POWERED BY DECATHLON

PUNKTY : 353.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2420Horecki Marcin1977M44316MINILPRT POWERED BY DECATHLON353.34

59

OCEANIC RACING

PUNKTY : 352.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1064Mcfarlane Anthony1985M34615MINIOCEANIC RACING352.46

60

ROWEROWA TEAM

PUNKTY : 351.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
985Zieliński Marek1973M44917MINIROWEROWA TEAM351.64

61

ROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR

PUNKTY : 348.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1126Gollnik Adam1988M35216MINIROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR348.17

62

NOWA AMA

PUNKTY : 342.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
601Paradowski Jacek1967M5673MININOWA AMA342.32

63

JÓZEFÓW

PUNKTY : 338.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
436Królewski Karol1982M37423MINIJÓZEFÓW338.84

64

PLAY

PUNKTY : 329.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
775Kwiatkowska-Sioch Edyta1978K4165MINIPLAY329.49

65

COMP TEAM

PUNKTY : 324.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M49238MINICOMP TEAM324.32

66

ŁASIŃSKI TEAM

PUNKTY : 313.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2171Łasiński Jarosław1976M410442MINIŁASIŃSKI TEAM313.50

67

Grupa CHTMO

PUNKTY : 303.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
506Łatkowski Łukasz1977M411347MINIGrupa CHTMO303.17

68

INTRO-RAFTERBIKE TEAM

PUNKTY : 289.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1081Wiraszka Rafał1984M313136MINIINTRO-RAFTERBIKE TEAM289.46

69

ELTORO BIKE

PUNKTY : 275.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2421Pińkowski Piotr1972M414661MINIELTORO BIKE275.33

70

WIM EXTREME MTB TEAM

PUNKTY : 255.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
933JEŻAK JACEK1975M415666MINIWIM EXTREME MTB TEAM255.37

71

3STA

PUNKTY : 228.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
167NAGŁOWSKI TOBIASZ2011C24615FAN3STA122.73
166Nagłowska Amelia2013D1255FAN3STA105.50

72

KK LEGIA 1928

PUNKTY : 182.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
993Barański Oskar2006C455FANKK LEGIA 1928182.38

73

ROWERY DAX LEGIONOWO

PUNKTY : 169.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
71Ołdak Leon2011C292FANROWERY DAX LEGIONOWO169.21

74

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 166.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2358Hofman Igor2007C4128FANKOMOBIKE SCOTT166.49

75

ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 149.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Dzięcioł Ola2008D3143FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM149.33

76

AKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW

PUNKTY : 139.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
5Pawłowski Emil2012C1355FANAKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW139.36

77

UKS G8 BIELANY

PUNKTY : 137.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
104Woźniak Maja2012D1171FANUKS G8 BIELANY137.16

78

POLNA TEAM

PUNKTY : 131.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2120Matanowski Jakub2010C23910FANPOLNA TEAM131.94

79

KK TRAMWAJARZ

PUNKTY : 126.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
497Szkudlarski Tymon2011C24212FANKK TRAMWAJARZ126.43
174Szkudlarski Jan2014CC23CROSKK TRAMWAJARZ

80

POLSKA RYBA.MTB

PUNKTY : 119.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
126Cieszkowski Julian2013C1489FANPOLSKA RYBA.MTB119.12

81

Pampuńcie na rowerach

PUNKTY : 108.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1652Podgórska Adela2013D1244FANPampuńcie na rowerach108.67

82

HOT WHEELS

PUNKTY : 97.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1034Zagożdżon Szymon2012C15713FANHOT WHEELS97.39