Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Legionowo, 2019-03-31
Dostępne lata w archiwum: 2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2019     Wyniki generalka 2019

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 34.0 Km , Razem : 528

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzasBMI
85123Kwiatkowski Rafał1985M340Kraft Automotive Team
01:27:11
32.7
36596Pietrzak Andrzej1974M49JAKOOBCYCLES BKK TEAM
01:20:25
28.83
1635Kryński Piotr2001M11Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
01:12:49
 
26339Peciakowski Robert1973M47PEK-MONT EKIPA MTB
01:18:40
26.9
2742Baranek Paweł1986M31IPA BIKE TEAM
01:13:21
 
3119Skalski Kacper1982M32Świat Rowerów Team
01:13:42
 
4356Baranowski Przemysław1981M33Ramę na Ramię
01:13:50
 
203571Gawkowski Robert1973M465DAX Rowery Legionowo
01:34:53
32,28
5548Szturnoga Sylwester1970M41Niewiadów Boro
01:14:26
 
6546Szczepański Mariusz1979M34Niewiadów Boro
01:14:26
 
7527Sawa Robert1976M42Inżynieria Rowerowa
01:14:31
 
8775Rojek Kamil1988M35KK Catena Wyszków
01:14:32
 
9695Cichocki Rafał1987M36CRMS AUTO CZĘŚCI
01:14:32
 
10700Krupa Emil1987M37PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:14:34
 
127610Mikołajczuk Łukasz1981M363ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:31:02
30,35
11572Chmielewski Patryk1986M38Warszawa
01:15:56
 
12524Kowalski Paweł1988M39sklepbicykl.pl - perfectsource
01:16:11
 
13602Wojtkowski Adam1985M310KK Catena Wyszków
01:16:27
 
14458Strzemieczny Tomasz1983M311Płocki Klub Kolarski
01:16:34
 
16110Krupa Andrzej1963M51PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:16:34
 
171074Tenderenda Jan1980M312DEUTSCHE BANK POLSKA
01:16:35
 
18739Giez Wojciech1983M313BOKSERSKA AUTOSERWIS
01:17:29
 
1533Gregorowicz Marek1977M43BIKE SALON TEAM
01:16:34
24.7
1942Fedor Martin1977M44T4B Team
01:17:34
 
201048Nadany Mariusz1990M21SKK Sokół Sokółka
01:17:35
 
21432Lange Marcin1978M45T4B Team
01:17:35
 
221024Kowalski Ireneusz1970M46INTERCARS SONIC BIKE TEAM
01:17:35
 
23922Mrowiński Adam1979M314KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:17:40
 
24446Rostek Jerzy1964M52Erkado RT Kraśnik
01:17:48
 
25157Kamiński Krystian1985M315Zabłudów Team
01:18:07
 
27777Szczepański Dawid1992M22Solec
01:18:40
 
281098Łukasik Mikołaj2002M12MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI
01:18:45
 
29463Podleś Marcin1985M316IM Logistic Rafbike Cycling Team
01:18:58
 
30320Rycombel Łukasz1976M48KWP KATOWICE
01:19:00
 
31130Krzyczkowski Michał1998M23INTERCARS SONIC BIKE TEAM
01:19:36
 
321083Ziółkowski Dariusz1980M317TIMBUD TEAM
01:19:36
 
3380Petryszyn Maciej2004MJ1UKK HURAGAN WOŁOMIN
01:19:37
 
34173Barabasz Michał1996M24BIKE SALON TEAM
01:19:37
 
35665Oniśk Damian2001M13Wertepowiec Łochów
01:19:40
 
111997Bańka Piotr1981M356MCP Bike Team
01:29:38
28
83860Błaszczyk Grzegorz1973M422Płocki Klub Kolarski
01:27:05
27.17
37850Kallas Arkadiusz1976M410Italia
01:20:27
 
175201Panasiuk Tomasz1972M453PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:33:39
29.05
38324Dziuk Adam1980M318Koziegłówki
01:20:43
 
39163Januszewski Rafał1988M319KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:20:48
 
40340Malinowski Jacek1963M53Płocki Klub Kolarski
01:20:53
 
41784Parzych Konrad1980M320Warszawa
01:21:29
 
43419Langner Michał1974M412PZU SPORT TEAM
01:21:37
 
44670Rybak Artur1979M321GERAPPA
01:21:48
 
451049Wójtowicz Wojciech1988M322ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:22:00
 
461777Grot Mariusz1973M413NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:22:10
 
47254Staniewski Michał1978M414AirBike.pl
01:22:13
 
42387Tuski Maciej1978M411AEGON CYCLING TEAM
01:21:34
24.7
48212Kozłowski Cezary1981M323PEK-MONT EKIPA MTB
01:22:37
 
491979Drzewiecki Grzegorz1979M324LOYALTY POINT RACING TEAM
01:22:38
 
271207Augustyniak Dariusz1979M3118PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:39:14
30,61
50697Kozłowski Jan1987M325CRMS AUTO CZĘŚCI
01:23:14
 
51586Sotyn Marcin1991M25BIKE SALON TEAM
01:23:15
25,4
52556Domański Rafał1985M326Domy Drewniane DOMPOL
01:23:23
 
53675Kwiatkowski Krzysztof1982M327BEAT BIKE
01:23:24
 
54627Snopczyński Maksymilian2003MJ2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
01:23:25
 
55236Leśniewski Paweł1979M328LeSz Go ! Rogów MASTERS
01:23:26
 
561117Ruciński Michał1981M329MCP Bike Team
01:23:43
 
57475Chojnacki Artur1980M330-
01:23:44
 
581043Lachowicz Dariusz1966M54Bike Concept
01:23:45
 
59620Różycki Jacek1984M331ROZYCKY TEAM
01:23:50
 
6038Charucki Rafał1988M332Bikeholic Team Ostrów Maz
01:23:52
 
61275Adamiak Mateusz1987M333Bike Fun Legionowo
01:23:52
 
62523Łomicz Axel1991M26Chodel
01:23:53
 
181152Barnaś Paweł1975M456Bike Concept
01:33:59
28,9
631356Horecki Marcin1977M415LOYALTY POINT RACING TEAM
01:23:57
 
64929Surdyk Maciej1977M416KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:24:08
 
652334Stefanek Grzegorz1973M417Probis Bike Team
01:24:11
 
66430Rogala Marcin1974M418RIDE43team
01:24:16
 
67216Wachnik Wojtek1960M55SuperDrob Bike Team
01:24:20
 
68542Bicki Artur1979M334Warszawa
01:24:31
 
941350Patalan Dariusz1976M425TIMBUD TEAM
01:28:00
26,6
691076Poluchowicz Artur1974M419Hurtap
01:24:44
 
7068Świderski Tadeusz1968M56TIMBUD TEAM
01:24:50
 
71382Świderski Wojciech1979M335Stanwex II TEAM
01:24:52
 
722054Świderski Tomasz1973M420Warszawa
01:24:58
 
73261Goszczyński Kamil2003MJ3UKK HURAGAN WOŁOMIN
01:25:18
 
741029Kleps Michał1998M27BIKE SALON TEAM
01:25:49
 
752701Marszałek Paweł1991M28Legionowo
01:25:53
 
76192Grabowski Paweł1979M336MCP Bike Team
01:26:04
 
771028Niklewicz Sebastian1973M421HPE ESKOM
01:26:08
25.00
781962Karulak Janusz1962M57Warszawa
01:26:15
 
79333Brodzik Andrzej1963M58Baran Cycling Team
01:26:26
 
81645Schmidt Piotr1983M338XBOX BIKE TEAM
01:27:00
 
82787Siwiński Łukasz1980M339Polski Klub MTB
01:27:04
 
84703Stempień Marek1978M423KK Catena Wyszków
01:27:07
 
86297Lalak Jacek1981M341DAMOVO BIKE TEAM
01:27:12
 
87491Demiańczuk Tomasz1982M342Z-Hotel
01:27:23
 
882323Romaniuk Sebastian1975M424MCP Bike Team
01:27:36
 
89408Nowotka Michał1980M343MYBIKE.PL
01:27:38
 
29473Skiba Robert1973M4103Nowe Grobice
01:40:18
28.60
1432504Kondratowicz Łukasz1989M215Zerwani z łańcucha
01:31:52
26.17
90229Tomczak Igor2003MJ4Luks Dwójka Danielo Sportswear
01:27:46
 
91400Zgorzałek Daniel1982M344POLSTAR DOORS TEAM
01:27:48
 
92659Wierzbicki Maciej1985M345ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:27:48
 
931045Gęsicki Remigiusz1990M29GTR GOLUB-DOBRZYŃ
01:27:52
 
95609Golec Tomasz1979M346ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:28:03
 
96224Rogiński Marcin1977M426T4B Team
01:28:07
 
97105Parzych Mariusz1970M427WAWA BIKE TEAM
01:28:13
 
98765Gębara Rafał1985M347Decathlon Team
01:28:23
 
9965Oniśk Adrian2004MJ5Wertepowiec Łochów
01:28:24
 
10072Jarszak Jarosław1972M428Sobików
01:28:24
 
101506Karwowski Jakub1984M348DSV
01:28:40
 
1941805Badowski Jacek1967M515LIRENE BIKE TEAM
01:34:28
26.6
1022112Kalinowski Michał1980M349Bike Concept
01:28:47
 
10331Podgórski Konrad1985M350Góra Kalwaria
01:28:52
 
104272Szymański Hubert1979M351Kiełpin
01:28:58
 
1051122Sztylka Rafał1974M429IGT MTB TEAM
01:28:59
 
106921Dorsz Jacek1980M352KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:29:20
 
2992015Zając Piotr1983M3125Educational Testing Service (ETS) Global
01:40:27
28.10
108213Piotrowicz Kamil1985M354T4B Team
01:29:30
 
1091031Skrzypczak Marcin1975M430Warszawa
01:29:30
 
168368Mazurkiewicz Karol1981M378WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
01:33:20
26,3
360202Adamczuk Marcin1973M4129PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:45:29
29.37
190723Podbielski Piotr1975M460E.SKLEP.PL TEAM
01:34:25
26.28
1121037Jankowski Łukasz1980M357Starowa Góra
01:29:50
 
1131600Tułowiecki Grzegorz1985M358AEGON CYCLING TEAM
01:29:52
 
11475Tomaszewski Jakub2003MJ6TIMBUD TEAM
01:30:01
 
1151018Staniec Filip2000M14Kross MTB Team
01:30:16
 
11655Kawalec Marcin1977M431Solec
01:30:16
 
117353Milewski Ireneusz1957M61Warszawa
01:30:18
 
118502Ślesicki Grzegorz1972M432MYBIKE.PL
01:30:24
 
119151Starachowski Tomasz1963M59Bike Concept
01:30:36
 
120174Behnke Przemysław1982M359Płocki Klub Kolarski
01:30:37
 
12292Nowakowski Rafał1974M433Warszawa
01:30:41
 
123668Rydel Marcin1978M434IGT MTB TEAM
01:30:44
 
12459Kolibowski Krzysztof1988M361Łomianki
01:30:45
 
1251939Świder Andrzej1979M362Janusze Polskiego Kolarstwa
01:30:54
 
126694Szot Aleksander1994M210BIKE SALON TEAM
01:31:01
 
1281991Mirecki Bartłomiej1991M211Bieganów
01:31:04
 
1291087Jóźwiak Przemysław1983M364WOLNI TEAM
01:31:04
 
130634Chojecki Michał1974M435Otwock
01:31:06
 
131716Słupek Jarosław1989M212rasputin69 team
01:31:07
 
132219Kraśniewski Piotr1984M365T4B Team
01:31:09
 
13320Snopczyński Michał1976M436Lipków
01:31:09
 
2051358Rutkowski Krzysztof1979M389BEPS RACING TEAM
01:34:58
26
2731360Chmiel Artur1975M493NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA
01:39:18
27.16
134585Miszczak Sławomir1985M366Polski Klub MTB
01:31:30
 
4382313Kopp Przemysław1969M4154PRZYPAŚNIKI TEAM
01:53:29
31
135842Szenk Krzysztof1982M367Warszawa
01:31:33
 
136612Korytkowski Marcin1993M213Legionowo
01:31:36
 
1371007Rajchert Radosław1976M437PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:31:38
 
13846Wyrzykowski Marcin1981M368Polonia Warszawa MTB
01:31:38
 
139576Strąk Jarosław1982M369NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:31:40
 
140376Węgrzynowski Mariusz1977M438BIKE SALON TEAM
01:31:46
 
1411072Iwaniuk Artur1989M214Warszawa
01:31:46
 
1421683Skalski Mirosław1971M439sklepbicykl.pl - perfectsource
01:31:46
 
144344Urbański Sebastian1978M440Otwock
01:31:59
 
1451503Post Marek1975M441Szczęsne
01:32:01
 
1461091Walczyk Marcin1978M442Warszawa
01:32:07
 
147298Sokolnicki Andrzej1969M443DAMOVO BIKE TEAM
01:32:08
 
1481550Olender Rafał1980M370TIMBUD TEAM
01:32:17
 
1492526Zwaliński Tomasz1989M216VALEANT MED CYCLING TEAM
01:32:22
 
150518Kasprzak Tomasz1965M510TS MERAN OTWOCK
01:32:23
 
1511021Stanaszek Tadeusz1951M62INTERCARS SONIC BIKE TEAM
01:32:24
 
152797Andrys Bartosz1976M444Ramę na Ramię
01:32:25
 
153404Starko Piotr1979M371Warszawa
01:32:26
 
154472Kozicki Sławomir1973M445Włocławek
01:32:33
 
1551701Halicki Piotr1983M372Białystok
01:32:35
 
1561305Andrejczuk Paweł1984M373Warszawa
01:32:35
 
157967Sosnowski Artur1974M446DAF
01:32:37
 
158840Parol Artur1975M447Warszawa
01:32:42
 
1591027Jednorowski Michał1978M448JASIENICA TEAM
01:32:43
 
230600Łagowski Jacek1980M3101INTERCARS SONIC BIKE TEAM
01:36:27
26,3
16088Kornatowski Mateusz1988M374AGR PŁOŃSK
01:32:46
 
161111Zakrzewski Andrzej1976M449LOTTO
01:32:48
 
162953Cieszkowski Paweł1994M217Nowy Dwór Mazowiecki
01:32:49
 
163803Janicki Sławomir1971M450Zerwani z łańcucha
01:32:52
 
164720Grzela Piotr1987M375Warszawa
01:32:54
 
165741Kasprzak Michał1968M511Falenty Duże
01:32:56
 
166671Szczepański Tomasz1980M376IBOX Mała Liga Cycling Team
01:33:10
 
110768Romanowski Kamil1981M355Wysportowani Racing Team
01:29:31
24,0
167424Seifert Paweł1983M377Płocki Klub Kolarski
01:33:17
 
169835Zembrzuski Wojciech1978M451CZARNY LAS
01:33:22
 
170618Kosidło Jakub1993M218Piaseczno
01:33:24
 
1711042Lipiński Artur1979M379Elgiszewo
01:33:27
 
172843Słodziński Artur1986M380Warszawa
01:33:29
 
174753Knap Piotr1977M452KK Catena Wyszków
01:33:39
 
1761353Praxmajer Marcin1973M454Płocki Klub Kolarski
01:33:40
25,5
1771026Buczel Mateusz1984M382HPE ESKOM
01:33:43
 
178429Gruszewski Hadrian2004MJ7Mława
01:33:48
 
17974Tomaszewski Bogdan1974M455TIMBUD TEAM
01:33:49
 
180137Witkowski Grzegorz1959M512LOTTO
01:33:50
 
182594Nowak Filip1974M457Warszawa
01:33:59
 
1831010Laczkowski Grzegorz1981M383Bike Fun Legionowo
01:34:05
 
1842555Sienkiewicz Zbigniew1953M63WIELISZEW HERON TEAM
01:34:09
 
185729Smolik Paweł1983M384Płock
01:34:12
 
186242Piętka Jarosław1969M458JALEX-SPORT-TOUR TEAM
01:34:14
 
187611Górecki Mariusz1974M459Legionowo
01:34:15
 
188328Szymkowski Artur1967M513Jabłonna
01:34:16
 
1892800Brzeziński Michał2001M15MARCELI TEAM
01:34:23
 
191925Rowicki Rafał1978M461KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:34:25
 
1921362Kita Marcin1978M462Warszawa
01:34:26
 
1932007Biernacki Jakub1965M514Warszawa
01:34:27
 
1961835Kurek Jarosław1979M385WARSZAWA
01:34:33
 
1971702Sikorski Andrzej1972M463Sochaczew
01:34:34
 
198452Szulim Paweł1982M386Venezia MTB
01:34:34
 
1991724Rybak Jacek1977M464AEGON CYCLING TEAM
01:34:35
 
200439Szymański Bartosz1981M387Warszawa
01:34:39
 
201355Błaszczyk Jakub2001M16Płocki Klub Kolarski
01:34:46
 
202783Stępel Wojciech1981M388Ciasteczkowy Potwór
01:34:47
 
204361Karczewski Marek1966M516KK24h
01:34:56
 
206473Urbański Bartłomiej1980M390PWPW RACING TEAM
01:35:04
 
207794Rosiński Michał1975M466Warszawa
01:35:05
 
208554Grabek Radosław1975M467Warszawa
01:35:07
 
20985Kuczyński Dariusz1975M468Żyrardów
01:35:07
 
2102613Seferyniak Jacek1977M469TEAM PKO BANK POLSKI
01:35:11
 
211208Cisowski Artur1977M470PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:35:13
 
30260Jankowski Kamil1984M3126Nasielsk Baszta Team
01:40:57
26.50
2122607Kostrzewa Jakub1986M391TEAM PKO BANK POLSKI
01:35:25
 
213614Ząbczyński Michał1983M392Warszawa
01:35:26
 
2141945Cendrowski Jarosław1980M393Janusze Polskiego Kolarstwa
01:35:32
 
215849Sawicki Piotr1983M394Warszawa
01:35:40
 
216243Szczypek Łukasz1981M395PZU SPORT TEAM
01:35:43
 
21722Budzikowski Michał1980M396Pruszków
01:35:50
 
218769Guzenda Michał2002M17IM Logistic Rafbike Cycling Team
01:35:55
 
220758Kołowiecki Stanisław1950M64TS MERAN OTWOCK
01:36:00
 
221761Skwarek Bartosz2004MJ8INTERCARS SONIC BIKE TEAM
01:36:05
 
223846Zajączkowski Michał1979M397Warszawa
01:36:09
 
224470Kłosiński Krzysztof1975M473Ząbki
01:36:11
 
22548Makowski Jacek1969M474TIMBUD TEAM
01:36:17
 
226568Perkowski Emil1981M398UKS KOLARZ NADARZYN
01:36:17
 
227580Czyżewski Bogdan1985M399MARCELI TEAM
01:36:18
 
228436Królewski Karol1982M3100Józefów
01:36:18
 
2291750Hunkiewicz Wojciech1972M475MCP Bike Team
01:36:23
 
2311207Błaszczyk Sławomir1977M476Nowa Wola
01:36:31
 
232209Bartosiak-Semków Paweł1979M3102PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:36:34
 
2331308Wołosz Wojciech1980M3103KK24h
01:36:35
25,06
2342227Kocki Łukasz1981M3104Lublin
01:36:36
 
2352100Bachański Rafał1977M477Zerwani z łańcucha
01:36:38
 
236146Pyłko Grzegorz1982M3105KROSS STAFF TEAM
01:36:41
 
47481Miernik Michał1979M3181Warszawa
01:59:21
30.86
237417Świerczyński Dariusz1968M517Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team
01:36:45
 
238296Kamiński Rafał1979M3106DAMOVO BIKE TEAM
01:36:49
 
2391025Lech Paweł1978M478Warszawa
01:37:10
 
2401850Kanownik Sławomir1975M479MCP Bike Team
01:37:11
 
241727Wróblewski Wojciech1986M3107ATOLBIKE.PL
01:37:14
 
242808Hofman Tomasz1964M518Kraft Automotive Team
01:37:20
 
243274Cieślak Marcin1972M480Smurfit Kappa Adventures Team
01:37:22
 
2441081Kąkol Adam1972M481TIMBUD TEAM
01:37:23
 
245167Gawrysiak Maciej1967M519Międzylesie
01:37:24
 
2461610Śmiechurski Robert1966M520PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:37:24
 
2472708Mroczek Rafał1976M482Warszawa
01:37:43
 
248138Kopczyński Jacek1973M483Smurfit Kappa Adventures Team
01:37:52
 
801044Żebrowski Marcin1983M337Allianz Partners MTB
01:26:34
22.10
249101Kuflewski Piotr1972M484Warszawa
01:37:56
 
250663Grabowski Rafał1983M3108ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:37:56
 
251379Włazałek Mariusz1974M485Stanwex II TEAM
01:37:57
 
252308Podgórski Bartosz1987M3109Góra Kalwaria
01:38:00
 
253724Bramowicz Rafał1983M3110Warszawa
01:38:01
 
255380Włazałek Aleksander1999M18Stanwex II TEAM
01:38:25
 
256378Kwiatkowski Mateusz1985M3112KK Catena Wyszków
01:38:25
 
257792Chyczewski Rafał1973M486Kuźnia Talentów
01:38:28
 
258445Suproń Kamil1982M3113Warszawa
01:38:30
 
259221Sprusiński Jakub1982M3114T4B Team
01:38:33
 
2602121Kordowski Dariusz1985M3115WIELISZEW HERON TEAM
01:38:33
 
261198Mika Jakub1976M487DAX Rowery Legionowo
01:38:38
 
262471Kaczyński Michał1984M3116Mrągowo
01:38:41
 
263725Janicki Grzegorz1978M488Zerwani z łańcucha
01:38:41
 
2642050Maksimczuk Tomasz1983M3117MCP Bike Team
01:38:46
 
265685Ołdak Marcin1973M489DAX Rowery Legionowo
01:38:48
 
266367Piwowar Marek1957M65Baran Cycling Team
01:38:57
 
267279Zalewski Mirosław1957M66TS MERAN OTWOCK
01:39:00
 
268926Gancarz Marcin1977M490KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:39:07
 
269824Kacprzak Marcin1993M220Warszawa
01:39:10
 
270214Kajak Dariusz1977M491WAWA BIKE TEAM
01:39:12
 
272225Wypych Michał1978M492Pro Family Sport Team
01:39:17
 
274325Roszkowski Hubert1975M494Piaseczno
01:39:25
 
275536Strzelczyk Waldemar1964M521ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:39:25
 
276345Kaczorowski Aleksander1946M71WIELISZEW HERON TEAM
01:39:26
 
277423Sobczyk Bartłomiej1979M3119POLA-K
01:39:30
 
2781445Siwiec Robert1974M495Plik Team
01:39:34
 
2791904Tajchman Tomasz1973M496Otrębusy
01:39:37
 
2801998Kamiński Grzegorz1970M497Otwock
01:39:41
 
2811444Siwiec Hubert2002M19Plik Team
01:39:42
 
282626Rogalski Marek1976M498Warszawa
01:39:44
 
2831084Szymański Piotr1967M522Józefów
01:39:44
 
2841009Fila Robert1973M499Otwock
01:39:45
 
285839Kacprzak Marcin1976M4100Warszawa
01:39:45
 
2861931Szuchnik Sebastian1986M3120TS MERAN OTWOCK
01:39:54
 
2871107Mosiej Grzegorz2001M110Warszawa
01:39:58
 
12114Smoleń Paweł1987M360Warszawa
01:30:39
22.66
288371Szajewski Paweł1976M4101Łomianki
01:40:01
 
289459Sikora Bartłomiej1989M221Zerwani z łańcucha
01:40:05
 
29070Borowiecki Tomasz1975M4102MYBIKE.PL
01:40:05
 
291500Wilczyński Paweł1983M3121Nowy Dwór Mazowiecki
01:40:07
 
2222005Wejner Olgierd1973M472MCP Bike Team
01:36:08
24,9
292672Nguyen Robert1991M222IBOX Mała Liga Cycling Team
01:40:11
 
2931077Urbański Artur1981M3122Warszawa
01:40:14
 
173158Sawicki Grzegorz1980M381Fantsmagoria Racing
01:33:37
23.33
295679Kulesza Krzysztof1971M4104BANK PEKAO TEAM
01:40:21
 
296886Nowak Seweryn1986M3123MCP Bike Team
01:40:26
 
2971977Tyczyński Artur1977M4105COMP TEAM
01:40:26
 
2981982Karpiński Norbert1982M3124Bike Fun Legionowo
01:40:26
 
300166Łaniewski Piotr1971M4106Legionowo
01:40:42
 
301128Kowalski Andrzej1978M4107Smurfit Kappa Adventures Team
01:40:45
 
303728Król Paweł1993M223Nadma
01:41:02
 
3041430Sztuka Artur1978M4108proBiznes MTB TEAM
01:41:07
 
305175Kucher Maksym1994M224Warszawa
01:41:08
 
306623Łuczyński Zbigniew1959M523Polski Klub MTB
01:41:09
 
1072035Turant Jarosław1982M353Warszawa
01:29:29
22.1
3071014Randak Robert1976M4109Warszawa
01:41:15
 
3083Busza Marcin1973M4110Kraft Automotive Team
01:41:22
 
309829Banasiak Michał1978M4111MAGIC NIGHT RADOM
01:41:25
 
310847Muszyński Piotr1973M4112Warszawa
01:41:27
 
354561Łatkowski Łukasz1977M4128Grupa Biegowa CHTMO
01:44:42
25.80
311354Mędel Piotr1971M4113Elwico
01:41:29
 
312351Mikołajczyk Emil1974M4114Brańszczyk
01:41:32
 
313615Nożewski Adam1983M3127IGT MTB TEAM
01:41:34
 
314837Barbachowski Jerzy1968M524Warszawa
01:41:34
 
315420Jarosiewicz Tomasz1996M225Warszawa
01:41:36
 
316366Piejko Dominik1978M4115Warszawa
01:41:37
 
317487Cywka Zbigniew1966M525Club Bike Zwoleń
01:41:39
 
31817Slivchuk Piotr1991M226Warszawa
01:41:39
 
319401Szulim Piotr1980M3128POLSTAR DOORS TEAM
01:41:39
 
32095Matyszczak Damian2001M111Klub Kenko
01:41:42
 
321778Boratyński Marcin1977M4116Białystok
01:41:43
 
322683Kamiński Tomasz1982M3129Bike Fun Legionowo
01:41:44
 
323844Nalepa Szymon1983M3130IM-POSSIBLE TEAM
01:41:45
 
324490Leśniak Sebastian1978M4117NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
01:42:16
 
325220Tarapata Mariusz1990M227Warszawa
01:42:21
 
326307Orzechowski Paweł1977M4118CODEPROUD MTB
01:42:24
 
3272000Krauze Tomasz1982M3131Warszawa
01:42:36
 
328831Kowalski Urban1976M4119Lublin
01:42:42
 
3291150Wypich Marcin1970M4120TIMBUD TEAM
01:42:43
25,63
3301005Kubicki Patryk1986M3132Allianz Partners MTB
01:42:44
 
331625Lasocki Andrzej1972M4121Warszawa
01:42:48
 
332416Podwysocki Łukasz1983M3133Ciasteczkowy Potwór
01:43:00
 
333433Alejandro QUIÑONES-GARCIA1973M4122Błonie
01:43:01
 
334638Sotkiewicz Igor2002M112Nowa Iwiczna
01:43:06
 
335845Falejczyk Paweł1974M4123T4B Team
01:43:11
 
3361966Nasiłowski Jarosław1966M526WAWA BIKE TEAM
01:43:17
 
337745Grzyb Maciej1981M3134Kobyłka
01:43:19
 
338326Kalata Paweł1975M4124Warszawa
01:43:25
 
339715Majkowski Bartosz1983M3135Warszawa
01:43:26
 
340169Małysz Michał1980M3136BIKE SALON TEAM
01:43:28
 
341637Mazurek Grzegorz1981M3137Warszawa
01:43:41
 
342322Dulz Marcin1980M3138Legionowo
01:43:44
 
343736Płaciszewski Michał1981M3139Legionowo
01:43:49
 
3441955Kępa Marcin1977M4125Patnet Team
01:43:52
 
3451432Grudziąż Rafał1981M3140RIDE43team
01:43:57
 
3461078Michałowski Artur1983M3141PRUSZKÓW
01:43:59
 
347841Wrona Piotr1970M4126KK CYKLON WARSZAWA
01:44:01
 
3482608Pawlikowski Sebastian1984M3142TEAM PKO BANK POLSKI
01:44:07
 
3491034Konieczny Adam 1986M3143Płocki Klub Kolarski
01:44:13
 
3501177Klimkiewicz Piotr1976M4127MCP Bike Team
01:44:21
 
3511073Polisiakiewicz Paweł1981M3144Pruszków
01:44:25
 
352451Strzelecki Jakub1987M3145Venezia MTB
01:44:38
 
3531565Król Paweł1983M3146ROZTOCZE CYCLING TEAM
01:44:38
 
3552420Tywonek Paweł1983M3147Warszawa
01:44:42
 
3562714Bętkowski Dawid1993M228Warszawa
01:44:50
 
357104Majewski Krzysztof1979M3148Pęcice Małe
01:45:01
 
195796Bielecki Jakub1989M219DSV
01:34:33
22.50
358358Kliś Jakub1985M3149Józefów
01:45:04
 
359402Świętoniowski Tomasz1987M3150POLSTAR DOORS TEAM
01:45:09
 
361428Kostrzewa Maciej1949M67PRB KOMBUD Radom
01:45:31
 
3622530Rosłon Jakub1990M229Zerwani z łańcucha
01:45:33
 
363630Zienkiewicz Jan1946M72Patnet Team
01:45:34
 
364632Rybicki Artur1978M4130PWPW RACING TEAM
01:45:35
 
3801973Bedra Józef1973M4135Bike Fun Legionowo
01:46:32
25.21
365346Galas Maciej1992M230Pruszków
01:45:43
 
366495Jedynak Mikołaj2003MJ9LKK LUKS SŁAWNO
01:45:46
 
3672618Stempniak Sebastian1985M3151TEAM PKO BANK POLSKI
01:45:49
 
3691813Adamczyk Waldemar1976M4131LIRENE BIKE TEAM
01:45:52
 
4431944Wdowiak Wojciech1977M4157Warszawa
01:54:23
27,45
370426Lewandowski Krzysztof1961M527Sokół Bodzanów
01:46:05
 
3711588Kamiński Mirosław1959M528Pęchery
01:46:05
 
372813Sławiński Arkadiusz1983M3153OMIDA Cyclo Team
01:46:06
 
3731401Jędrzejczuk Tomasz1979M3154Warszawa
01:46:12
 
3741971Stelmaszczyk Grzegorz1971M4132Warszawa
01:46:16
 
3751964Gordon Piotr1964M529Warszawa
01:46:18
 
376549Bogucki Zbigniew1946M73WIELISZEW HERON TEAM
01:46:22
 
3771355Kłęk Piotr1973M4133Warszawa
01:46:23
25,20
378617Pytlik Łukasz1985M3155MCP Bike Team
01:46:24
 
3792606Komorowski Robert1973M4134TEAM PKO BANK POLSKI
01:46:25
 
3811088Zakrzewski Dawid1977M4136Warszawa
01:46:44
 
382508Sosnowski Arkadiusz1973M4137PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:46:57
 
38326Stola Paweł1975M4138Warszawa
01:47:06
 
384392Wolny Piotr1982M3156e-point bike team
01:47:09
 
385688Niemyjski Jarosław1983M3157Bike Fun Legionowo
01:47:15
 
386563Wiereska Tomasz1985M3158slowfoot.pl
01:47:18
 
387559Dzideczek Tomasz1968M530Józefów
01:47:18
 
3881036Krasiński Ryszard1946M74Lipsko
01:47:21
 
389227Dąbrowski Jarosław1970M4139Łomianki
01:47:32
 
390658Ruciński Grzegorz1975M4140ENEA KS ENERGIA KOZIENICE
01:47:33
 
391581Wolcendorf Edward1948M75JAKOOBCYCLES BKK TEAM
01:47:34
 
465712Wysocki Bartłomiej1988M3179Technicolor FSSC
01:58:04
27.44
392504Szewczyk Benedykt1948M76Płocki Klub Kolarski
01:47:35
 
393342Sawicki Jacek1969M4141Zielonka
01:47:35
 
394103Możański Grzegorz1944M77COZMOBIKE.pl
01:47:42
 
395770Koloński Arkadiusz1977M4142RB Riders
01:47:49
 
396616Nowak Krzysztof1974M4143Chotomów
01:47:50
 
397516Cywiński Marcin1983M3159TS MERAN OTWOCK
01:47:53
 
39869Gołoś Marcin1979M3160Pruszków
01:47:54
 
399780Skorek Janusz1956M68Warszawa
01:47:59
 
400786Rymuza Patryk1996M231Podkowa Leśna
01:48:03
 
401798Cieślik Michał1987M3161Wolskie
01:48:16
 
402334Popis Maciej1978M4144TS MERAN OTWOCK
01:48:21
 
404303Rafalski Piotr1989M232Grodzisk Mazowiecki
01:48:36
 
405474Dąbroś Łukasz1980M3162DEUTSCHE BANK POLSKA
01:48:37
 
406280Borkowski Wojciech1951M69Warszawa
01:48:48
 
407721Szpatowski Michał1974M4145Milanówek
01:48:50
 
408313Kowalski Bartłomiej1981M3163Kampinos
01:48:52
 
4091032Kacperski Przemysław1985M3164Płocki Klub Kolarski
01:48:54
 
410726Cywka Rafał1990M233KLUB BIKE ZWOLEŃ
01:49:02
 
4111085Piotrowski Ryszard1969M4146TS REGLE
01:49:22
 
4121807Woźniak Marcin1976M4147Warszawa
01:49:34
 
219593Ciaś Przemysław1974M471TS MERAN OTWOCK
01:35:59
21.9
413779Lepa Andrzej1974M4148Grodzisk Mazowiecki
01:49:36
 
414686Szczepański Marcin1980M3165DAX Rowery Legionowo
01:49:58
 
4151359Laskowski Paweł1989M234BEPS RACING TEAM
01:50:00
 
416619Pieniak Jakub2004MJ11Warszawa
01:50:03
 
417373Oszust Leszek1965M531Erkado RT Kraśnik
01:50:18
 
418134Pergoł Edward1950M610Warszawa
01:50:24
 
41940Wydziałkiewicz Marek1971M4149Zerwani z łańcucha
01:50:33
 
420493Jedynak Jakub1973M4150LeSz Go ! Rogów
01:50:44
 
421719Karwowski Maciej1991M235DSV
01:51:10
 
422584Walkiewicz Tomasz1977M4151BIKE SALON TEAM
01:51:30
 
423126Kuchcik Filip2004MJ12WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
01:51:34
 
4241650Witkowski Marcin1980M3166Warszawa
01:51:35
 
4251809Wysocki Grzegorz1957M611LIRENE BIKE TEAM
01:51:38
 
426514Rekiel Łukasz1990M236Puławy
01:51:40
 
4271901Stanisławski Filip1979M3167MCP Bike Team
01:51:42
 
2541055Wróblewski Marcin1982M3111Warszawa
01:38:21
22,63
4282400Kozak Tadeusz1951M612MARCELI TEAM
01:51:46
 
429522Kurowski Marek1961M532Patnet Team
01:51:47
 
430456Golan Bolesław1979M3168Legionowo
01:51:50
 
431713Bogdański Jacek1959M533Halinów
01:52:04
 
432335Sieradz Dariusz1968M534DAX Rowery Legionowo
01:52:04
 
4332624Wróbel Grzegorz1990M237TEAM PKO BANK POLSKI
01:52:09
 
434930Gruca Marcin1976M4152KAMYK Radzymin MTB TEAM
01:52:30
 
435698Jarosiewicz Michał1989M238Warszawa
01:52:51
 
436383Gołowicz Andrzej1955M613Mińsk Mazowiecki
01:52:57
 
437566Kuflikowski Sebastian1976M4153Bike Fun Legionowo
01:53:02
 
4391079Szymański Rafał1981M3169Teresin
01:53:40
 
440248Małolepszy Janusz1970M4155Łódź
01:53:44
 
441165Pasiewicz Jacek1986M3170PINCET PLUS
01:53:48
 
4421000Szymerski Paweł1969M4156PEK-MONT EKIPA MTB
01:54:21
 
444204Ślusarczyk Maciej1968M535PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM
01:54:34
 
445692Kuciej Zbigniew1975M4158Legionowo
01:54:52
 
44661Kania Sebastian1980M3171DRUŻYNA TVN
01:54:53
 
447230Pucia Sebastian1976M4159Radzymin
01:55:10
 
448547Karolak Krzysztof1989M239Grodzisk Mazowiecki
01:55:11
 
4492622Walczak Maciej1985M3172TEAM PKO BANK POLSKI
01:55:29
 
450564Gągalski Łukasz1982M3173Bike Fun Legionowo
01:55:31
 
4512150Walczak Paweł1988M3174Zerwani z łańcucha
01:55:40
 
4521020Kominek Mikołaj1973M4160Józefów
01:56:08
 
453718Oleksiak Marcin1981M3175DSV
01:56:10
 
454289Borzęcki Adam1972M4161DAMOVO BIKE TEAM
01:56:14
 
4551711Kamiński Tomasz1973M4162Józefosław
01:56:29
 
4562650Mroczkowski Mirosław1950M614Warszawa
01:56:48
 
457533Sowiński Edmund1942M78Płocki Klub Kolarski
01:56:56
 
458762Chrobak Rafał1983M3176Legionowo
01:56:59
 
4591956Siwiński Zdzisław1956M615Polski Klub MTB
01:57:17
 
46079Petryczko Igor1979M3177T4B Team
01:57:30
 
4611003Darłak Grzegorz1993M240Allianz Partners MTB
01:57:30
 
462735Rola-Janicki Robert1961M536MYBIKE.PL
01:57:47
 
463250Pieczyński Mariusz1976M4163Nowa Wieś
01:57:49
 
4641095Żołądek Piotr1983M3178Mińsk Mazowiecki
01:58:02
 
3681022Bartczak Łukasz1984M3152Pęcice Małe
01:45:49
22.4
4661202Nowak Szymon2003MJ13Instal Projekt
01:58:10
 
4671201Kozicki Rafał1985M3180Instal Projekt
01:58:14
 
468833Gurzyński Dariusz1971M4164Kuźnia Talentów
01:58:23
 
469799Góralewski Sławomir1969M4165NRF HEPU RACING
01:58:26
 
4701092Galeński Janusz1949M616UŚMIECHNIJ SIĘ I RUSZ
01:58:58
 
471179Sosnowski Bartosz1977M4166RB Riders
01:58:58
 
472624Rogalski Krzysztof1946M79Warszawa
01:58:59
 
47351Kowalski Jacek1954M617Absolute Bikes Team
01:59:01
 
475834Kościk Łukasz1981M3182MCP Bike Team
01:59:24
 
476468Marszał Jacek1964M537Jasienica
01:59:34
 
4771925Ośka Dawid1978M4167HUSARIA LC Elektronik
01:59:36
 
4782627Ziółek Marcin1978M4168TEAM PKO BANK POLSKI
01:59:57
 
479194Juszczak Tomasz1972M4169BNP Paribas
02:00:04
 
480743Ozimkiewicz Łukasz1985M3183Radzymin
02:00:36
 
4811215Raszewski Robert1975M4170Warszawa
02:00:39
 
4821139Walenciak Paweł1980M3184Warszawa
02:00:51
 
48330Wydziałkiewicz Szymon1999M113Zerwani z łańcucha
02:00:54
 
484592Osik Łukasz1983M3185Wyszków
02:00:54
 
4851203Nowak Ireneusz1973M4171Instal Projekt
02:00:59
 
486838Kowalski Michał1971M4172Warszawa
02:01:13
 
5091976Wypych Marcin1976M4182Pro Family Sport Team
02:11:28
27
4871968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M538Warszawa
02:01:47
 
488311Biernacki Tadeusz1939M710Warszawa
02:02:00
 
489226Krajza Ireneusz1957M618T4B Team
02:02:03
 
4901975Majewski Bartosz1975M4173WAWA BIKE TEAM
02:02:36
 
4911900Ochman Arkadiusz1981M3186Warszawa
02:02:46
 
492336Bober Zbigniew1946M711T4B Team
02:03:21
 
493836Jarocki Leszek1977M4174Legionowo
02:03:46
 
49467Górski Zdzisław1951M619T4B Team
02:04:24
 
495180Frąckiewicz Tomasz1975M4175COMP TEAM
02:05:23
 
496790Bałdyga Grzegorz1972M4176Kuźnia Talentów
02:06:17
 
497531Bertowski Mirosław1953M620Patnet Team
02:06:20
 
498153Szulc Rafał1973M4177Legionowo
02:06:27
 
4991923Myszkowski Bartek1976M4178HUSARIA LC Elektronik
02:06:36
 
500381Gołowicz Maciej1983M3187Stanwex II TEAM
02:06:57
 
50157Tosiek Wojciech1982M3188LOTTO
02:07:27
 
5021926Piasecki Piotr1975M4179HUSARIA LC Elektronik
02:07:46
 
5031946Baranowski Ryszard1946M712NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
02:07:53
 
504365Baranowski Romuald1968M539Płock
02:08:21
 
506825Słowik Marek 1968M540Warszawa
02:09:31
 
5071354Nowak Marcin1974M4181RADZIO ROWERY
02:09:36
 
508437Krupa Paweł1967M541Płock
02:09:50
 
510195Laskowski Tomasz1986M3189TEAM PKO BANK POLSKI
02:12:51
 
5111802Kowalik Zbigniew1972M4183LIRENE BIKE TEAM
02:13:25
 
5051969Onyśk Włodzimierz1969M4180Kobyłka
02:08:44
24,86
5121922Sawicki Adam1986M3190HUSARIA LC Elektronik
02:17:20
 
513565Trzciński Piotr1974M4184PITERCYCLES
02:18:06
 
514512Chrzanowski Ryszard1946M713Akademia Ruchu Płock
02:21:21
 
515283Stępień Paweł1973M4185DAMOVO BIKE TEAM
02:22:03
 
516413Majchrzak Tomasz1986M3191MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY
02:22:23
 
52423Skolimowski Krzysztof1961M543Warszawa - Wilanów
02:34:04
27.02
517449Kulesza Marcin1976M4186Warszawa
02:23:13
 
518164Sierakowski Jacek1989M241PINCET PLUS
02:23:51
 
5191924Olszewski Wojciech1968M542HUSARIA LC Elektronik
02:24:00
 
52043Dąbrowski Marcin1975M4187Warszawa
02:26:08
 
521191Machula Mariusz1973M4188Legionowo
02:26:15
 
522532Jankowski Wincenty1952M621Warszawa
02:30:21
 
5231808Skotnicki Bartosz1981M3192LIRENE BIKE TEAM
02:33:40
 
40344Socha Igor2003MJ10Zerwani z łańcucha
01:48:31
17.55
525558Lasek Marcin1974M4189Legionowo
02:38:32
 
526764Dobrowolski Aleksander1946M714Pruszków
02:53:59
 
527323Broncewicz Waldemar1946M715Warszawa
03:10:43
 
528737Szymoński Janusz1946M716RADIO MARYJA
03:34:37