Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2022-03-20

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 28.0 Km , Razem : 227

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzasBMI
26Iwański Tomasz1983M32Rafbike Cycling Team00:58:2426,03
1314Białek Patryk1988M31KAMYK Radzymin MTB TEAM00:58:23 
3375Reszke Marcin1987M33BAD BOY BIKE TEAM00:58:34 
4157Sienkiewicz Artur1982M34WIELISZEW HERON TEAM00:58:37 
561Posadzy Tomasz1973M41VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM01:00:59 
61064McFarlane Anthony1985M35FTI RACING TEAM01:01:48 
185526Wasilewski Rafał1982M357Warszawa01:24:0334
128118Miernik Michał1979M445Warszawa01:16:1730.86
7376Walęcki Michał1985M36MCP BIKE TEAM01:01:53 
8553Kowalski Ireneusz1970M51Grupa ANG01:01:56 
92003Zieliński Adam1978M42Zielonka01:02:19 
11190Barańczyk Piotr1976M44DAMOVO BIKE TEAM01:02:43 
121336Mróz Łukasz1992M21KK Catena Wyszków01:02:45 
13152Zieliński Mateusz2006MJ1GKK OPTY MAZOWSZE01:03:08 
14345Karczmarek Maciej1992M22COZMOBIKE01:03:11 
1521Włazałek Aleksander1999M23Pilawa01:03:16 
164Stanisławski Marek1980M45Warszawa01:03:27 
17135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:03:45 
18109Erber Dariusz1970M52WGR GRÓJEC01:04:04 
19380Białek Tomasz1963M53KAMYK Radzymin MTB TEAM01:04:06 
201322Jabłoński Cezary1984M37KK Catena Wyszków01:04:08 
21189Bogdanowicz Marcin1979M46DAMOVO BIKE TEAM01:04:15 
22206Zdanowski Krzysztof1984M38Grupa ANG01:04:16 
2349Kałuski Sebastian1986M39Warszawa01:04:19 
24369Czachor Piotr1974M47INŻYNIERIA ROWEROWA01:04:43 
25572Wyszkowski Mikołaj2005M11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:04:45 
26235Zuchora Kacper2004M12Sokół Bodzanów01:04:46 
27570Winek Mateusz1988M310Mobilny Warsztat Rowerowy01:05:01 
28571Jabłoński Mateusz1996M24Bike Fun Legionowo01:05:18 
29425Grudny Bartłomiej1978M48ALL TOP STAG TEAM01:05:20 
30520Świderski Tadeusz1968M54TIMBUD TEAM01:05:31 
31509Chachuła Ignacy2006MJ3NIEWIADÓW BORO01:05:43 
3289Kokoryk Michał1982M311Ojciec i Syn01:05:55 
33194Pawlak Tobiasz1986M312Łódź01:05:56 
34420Jarosiewicz Tomasz1996M25Warszawa01:05:56 
359Kolibowski Krzysztof1988M313Łomianki01:06:02 
36787Siwiński Łukasz1980M49POLSKI KLUB MTB01:06:06 
37333Kunka Mariusz1970M55Mikówiec01:06:13 
38385Molski Artur1980M410GRZMOT PODLASIA01:06:14 
39301Krzyczkowski Michał1998M26Stajnia Rowerowa Team01:06:18 
40566Glinicki Damian1996M27NEXTIE Bike Team 01:06:30 
41947Dużyński Sebastian1975M411MCP BIKE TEAM01:06:38 
4240Chojecki Michał1974M412Otwock01:06:40 
43521Rydzewski Tomasz1987M314TIMBUD TEAM01:06:49 
441320Antoniak Adam1978M413KK Catena Wyszków01:06:51 
45318Depczyński Mariusz1985M315Łódź01:06:56 
46368Wal Mariusz1977M414VORTUNE EQUITY BIKE TEAM01:06:59 
47518Rozwadowski Adam1973M415TIMBUD TEAM01:07:06 
48335Barankiewicz Kamil1986M316Jeździmy! Radzymin01:07:16 
49197Skorupski Jakub2005M13WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:07:39 
511998Kamiński Grzegorz1970M57Otwock01:07:41 
52564Wróbel Grzegorz1990M317TEAM PKO BANK POLSKI01:07:46 
532021Kowalski Krzysztof1991M318HPE-ESKOM01:07:46 
54393Szelenbaum Filip1985M319Otrębusy01:07:52 
55187Grzebalski Mieczysław1975M416DAMOVO BIKE TEAM01:07:53 
56273Krysiak Maciej1986M320LINK X-Force01:07:59 
57355Kowalski Ryszard1959M61Zatory01:08:01 
5986Galikowski Kamil1986M321Dąbrówka01:08:16 
60238Strąk Jarosław1982M322NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:08:21 
621882Paziewski Mariusz1982M323Krzywda01:08:34 
63146Hawraj Robert1978M419Krępiel01:08:36 
6485Kuczyński Dariusz1975M420OPEN BIKE TEAM01:08:39 
58605Komór Piotr1976M417Stajnia Rowerowa Team01:08:0724.72
1921634Skomorowski Marek1969M520Marki01:25:2931,90
66398Czerniakiewicz Tomasz1976M421Marki01:08:56 
67133Chyliński Michał1991M325Stajnia Rowerowa Team01:08:59 
68379Sioch Radosław1981M422PZU SPORT TEAM01:09:11 
69234Boratyński Marcin1977M423Pie3cki Team01:09:14 
70289Jedynak Michał2007MJ4LKK LUKS SŁAWNO01:09:16 
711111Tyczyński Artur1977M424Jeździmy! Radzymin01:09:17 
7297Kokoryk Filip2007MJ5Ojciec i Syn01:09:51 
731408Zuchowicz Sebastian1988M326Warszawa01:09:53 
152676Szulc Rafał1976M455POLONIA WARSZAWA MTB01:18:1728,33
74356Żukowski Michał1971M58JURAND CIECHANÓW01:09:56 
75148Ciskowski Marcin1980M425mechaniq.pl01:09:58 
76386Wróblewski Andrzej1977M426GRZMOT PODLASIA01:10:00 
77389Cieloch Tomasz1980M427MCP BIKE TEAM01:10:00 
781989Rymanowski Michał1989M327NEXTIE Bike Team 01:10:02 
10033Borzymowski Paweł1978M434Jabłonna01:12:5426
79501Bliszczyk Jacek1980M428Karczew01:10:11 
1035Wyczółkowski Łukasz1979M43Zielonka01:02:3822.22
80568Koc Krzysztof1986M328Pruszków01:10:29 
81364Mucharski Krzysztof1994M28KAMYK Radzymin MTB TEAM01:10:35 
102977Łatkowski Łukasz1977M435Chotomów01:13:0425.80
8287Ochędzan Grzegorz1979M429Bike Fun Legionowo01:10:58 
83557Folta Tomasz2006MJ6WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:11:04 
84517Tomaszewski Bogdan1974M430TIMBUD TEAM01:11:05 
85198Lewandowski Krzysztof1961M62Sokół Bodzanów01:11:10 
86236Tokarz Paweł1973M431Stajnia Rowerowa Team01:11:16 
87185Jankowski Dariusz1973M432DAMOVO BIKE TEAM01:11:19 
88562Szczepański Mateusz2004M14V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:11:22 
89108Bareja Leszek1970M59Warszawa01:11:23 
90360Bartosiewicz Mariusz1972M433ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:11:30 
9118Podgórski Bartosz1987M329OPEN BIKE TEAM01:11:30 
9256Zajączkowski Rafał1987M330Łomianki Dolne01:11:32 
931304Kordowski Dariusz1985M331Bike Fun Legionowo01:11:35 
94117Jarosiewicz Michał1989M332Warszawa01:11:42 
951335Bloch Michał1982M333KK Catena Wyszków01:11:45 
118795Kowalewski Bartosz1984M342Piastów01:14:4225.77
96601Paradowski Jacek1967M510NOWA AMA01:12:32 
98125Werner Sebastian1989M335Bike Fun Legionowo01:12:37 
9746Stempniak Sebastian1985M334TEAM PKO BANK POLSKI01:12:37 
99357Sawicki Maciej2005M15Zielonka01:12:51 
101507Matysiuk Radosław1986M336RADO01:12:55 
10377Koloński Arkadiusz1977M436Reckitt Riders01:13:06 
104410Rędziński Michał1995M29Sochaczew01:13:12 
105306Mucha Jacek1972M437HPE-ESKOM01:13:22 
106228Ledzion Wojciech1984M337Warszawa01:13:22 
107524Tomaszewski Jakub2003M16TIMBUD TEAM01:13:24 
108475Randak Robert1976M438Warszawa01:13:29 
109244Buczyński Łukasz1982M338Białystok01:13:33 
1101313Koczeski Wojciech1970M511HENGST FILTER TEAM01:13:51 
1111238Głowacki Piotr1993M210Warszawa01:13:53 
112116Matanowski Sebastian1982M339POLNA TEAM01:13:55 
1131910Grzesik Marcin1973M439GRUPA BIEGOWA CHTMO01:14:00 
114233Borysiak Marcin1983M340Stajnia Rowerowa Team01:14:06 
115136Wester Stanisław1979M440Reckitt Riders01:14:2025,83
116801Jagiełło Łukasz1989M341ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:14:23 
117772Bolek Adam1974M441Bolo Bike Team 01:14:34 
651716Zygner Tomasz1984M324HPE-ESKOM01:08:4523.03
11936Laskowski Tomasz1986M343TEAM PKO BANK POLSKI01:14:57 
1461970Antczak Radosław1970M514Warszawa01:18:0026,1
120277Kielec Mikołaj1994M211WODOCIĄGI WARSZAWSKIE01:15:00 
12158Malinowski Marcin1980M442OPEN BIKE TEAM01:15:17 
122374Famulski Karol1981M443Łódź01:15:26 
123275Bober Zbigniew1946M71Leśniewo Górne01:15:39 
124998Białas Jarosław1983M344Warszawa01:15:44 
125210Kępka Sławomir1972M444Stajnia Rowerowa Team01:15:46 
12724Nowak Jan1962M512KAMYK Radzymin MTB TEAM01:16:03 
178510Wdowiak Wojciech1977M466Warszawa01:22:1027,45
129392Pazura Patryk2002M17Otwock01:16:27 
130344Rumowski Paweł1980M446Warszawa01:16:48 
50423Byczyk Mariusz1968M56Lublin01:07:3922,7
1311205Skalski Marek1972M447KS HERAKLES01:16:59 
132366Kielak Paweł1981M448Stajnia Rowerowa Team01:17:04 
1332002Biały Artur1976M449Stajnia Rowerowa Team01:17:08 
1341991Mirecki Bartłomiej1991M346OPEN BIKE TEAM01:17:10 
135134Skoszkiewicz Mariusz1975M450Serock01:17:13 
1362000Krauze Tomasz1982M347Warszawa01:17:15 
1371641Mazurkiewicz Piotr1973M451OPEN BIKE TEAM01:17:17 
138334Popis Maciej1978M452OPEN BIKE TEAM01:17:27 
139997MARCINIUK PRZEMYSŁAW1995M212Wohyń01:17:32 
1407Busza Marcin1973M453Kraft Automotive Team01:17:37 
1412007Biernacki Jakub1965M513Warszawa01:17:40 
142211Kaczorowski Aleksander1946M72WIELISZEW HERON TEAM01:17:40 
14313Radziszewski Piotr2000M213Warszawa01:17:48 
156973Bedra Józef1973M457Bike Fun Legionowo01:18:2725.21
144361Nesterowicz Jakub1991M348Warszawa01:17:51 
145316Kiełbowski Włodzimierz1957M63RADZIO ROWERY01:17:53 
147183Baciński Arkadiusz1975M454DAMOVO BIKE TEAM01:18:02 
148428Wolak Artur1970M515Warszawa01:18:06 
150432Utnicki Marek1985M350OPEN BIKE TEAM01:18:09 
151414Wysocki Grzegorz1957M64LIRENE BIKE TEAM01:18:17 
1531956Skorek Janusz1956M65Warszawa01:18:17 
154293Piętka Jarosław1969M516Sport-Tour01:18:23 
155307Orzechowski Paweł1977M456Otwock01:18:25 
157505Podhajski Aleksy1996M214BIKERSTUDIO01:18:55 
158350Mularczyk Łukasz1983M351Kanie01:18:59 
159365Stolarczyk Tomasz1988M352PolandBike Expo01:19:06 
160362Małolepszy Janusz1970M517RAZEM TRENUJEMY SPORT01:19:07 
16288Szachna Leszek1976M459Serock01:19:18 
163773Bolek Stanisław2002M18Bolo Bike Team 01:19:32 
164332Florczak Arkadiusz1993M215OPEN BIKE TEAM01:19:38 
1651409Pergoł Edward1950M73Warszawa01:19:41 
166717Beczkowicz Michał1978M460Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:19:46 
167295Szczypek Łukasz1981M461Otwock01:19:47 
168384Filipowicz Daniel1985M353Jeździmy! Radzymin01:20:07 
169288Jedynak Jakub1973M462LKK LUKS SŁAWNO01:20:34 
170338Cykman Maciej1976M463Husaria LC Elektronik01:20:35 
1711107Bogdański Jacek1959M66MARCELI TEAM01:20:38 
172556Folta Krzysztof1977M464Marki01:20:40 
173447Bralski Piotr1984M354Warszawa01:21:08 
149222Karaś Tomasz1983M349Karasie w Trasie01:18:0824.07
174565Król Zbgniew1966M518Wołomin01:21:27 
175546Strzelecki Marcin1981M465Zielonka01:21:40 
176141Wypych Jakub2007MJ7KS Sokół Serock01:21:52 
179303Turowski Krzysztof1976M467HPE-ESKOM01:22:12 
180205Jankowski Wincenty1952M67Warszawa01:22:18 
1811931Szuchnik Sebastian1986M356OPEN BIKE TEAM01:22:47 
182302Radzyński Marcin1977M468Warszawa01:22:47 
183527Arnold Waldemar1953M68CLEAR BIKE TEAM01:22:52 
184567Penciak Krzysztof1974M469x01:22:54 
177399Florczak Kamil1985M355OPEN BIKE TEAM01:21:5624.36
186528Wenda Kamil1985M358Wieliszew01:24:14 
187504Jabłoński Lech Jerzy1954M69SPORT STATION TEAM01:24:17 
1881992Pękała Mateusz1992M216Warszawa01:24:37 
1891550Moroz Piotr1981M470MARCELI TEAM01:24:48 
1901971Syrówka Janusz1971M519Warszawa01:25:01 
1911177Klimkiewicz Piotr1976M471MCP BIKE TEAM01:25:18 
1931968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M521Warszawa01:25:31 
126310Żebrowski Marcin1983M345MCP BIKE TEAM01:16:0022.10
161245Ślusarczyk Konrad1979M458Warszawa01:19:1223,59
194358Sawicki Jacek1969M522Zielonka01:26:25 
1952017Rok Robert1980M472TEAM PKO BANK POLSKI01:26:28 
1961949Gramann Andrzej1949M74Krubin01:27:02 
197339Myszkowski Bartek1976M473Husaria LC Elektronik01:27:08 
1981978Deptuszewski Ireneusz1978M474PRZYPAŚNIKI TEAM01:27:39 
199304Dylewski Hubert1982M359Warszawa01:27:46 
200354Sajna Marian1950M75Nowy Dwór Mazowiecki01:28:06 
201715Przybysz Sebastian1976M475Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling01:28:15 
202542Góral Piotr1956M610Józefosław01:28:18 
2031201Pakosiński Marcin1979M476KS HERAKLES01:28:23 
204279Wierzbicki Kacper2006MJ8Łączy Nas Pasja01:28:29 
205405Rokowski Rafał1978M477LIRENE BIKE TEAM01:29:12 
2062020Bula Jacek1984M360MAŁKINIA GÓRNA01:29:45 
207208Kępka Kamil2007MJ9Stajnia Rowerowa Team01:30:50 
208223Jaworski Łukasz1983M361Raszyn01:31:30 
209142Wypych Marcin1976M478Skubianka01:33:06 
2102Perschke Kacper1969M523TEAM PKO BANK POLSKI01:35:47 
21167Górski Zdzisław1951M763S BIKE TEAM CIECHANÓW01:36:22 
212154Chrząstek Kacper2006MJ10Łączy Nas Pasja01:36:22 
213529Walczak Daniel1986M362Kobyłka01:37:30 
214311Biernacki Tadeusz1939M77Warszawa01:38:02 
215569Pazdan Piotr1972M479TEAM PKO BANK POLSKI01:41:42 
2161911Puchalski Paweł1961M611POLONIA WARSZAWA MTB01:42:12 
217340Olszewski Wojciech1968M524Husaria LC Elektronik01:43:19 
218180Stępień Paweł1973M480DAMOVO BIKE TEAM01:43:21 
219530Gadomski Marcin1986M363Lipinki01:45:22 
220408Bełzowski Janusz1980M481LIRENE BIKE TEAM01:47:22 
221559Więsik Adrian1995M217warszawa01:50:43 
222442Kaczmarczyk Michał1989M364Piastów02:05:20 
223144Gąsiorek Tadeusz1950M78Kobyłka02:46:22 
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1850Kallas Arkadiusz1976M4 Warszawa  
21200Iwanicki Michał1982M3 KS HERAKLES  
3309Mucha Jacek2004M1 HPE-ESKOM  
4367Wiraszka Rafał1984M3 Travelo MTB Team  
5322Surdyk Maciej1977M4 KAMYK Radzymin MTB TEAM  
Hosting ESKOM