Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Ossów, 2022-08-21

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2371.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
161Woźnica Łukasz1994M211MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
191Kosko Magdalena1984K311MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
171Mioduszewski Artur1978M421MAXDAMOVO BIKE TEAM599.99
164Mierzejewski Tomasz1981M474MAXDAMOVO BIKE TEAM571.53
359Górecki Karol1983M393MAXDAMOVO BIKE TEAM571.33
181Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K322MAXDAMOVO BIKE TEAM559.05
876Tkaczyk Sylwia1988K333MAXDAMOVO BIKE TEAM528.05
172Zwierko Łukasz1982M34912MAXDAMOVO BIKE TEAM487.39
166Jusiński Adrian1984M36615MAXDAMOVO BIKE TEAM451.46
1381Woźnica Justyna1993K231MINIDAMOVO BIKE TEAM391.81
173Ptaszyński Bartosz1980M4348MINIDAMOVO BIKE TEAM355.06
188Spieżak Marcin1989M34515MINIDAMOVO BIKE TEAM349.54
169Sokolnicki Andrzej1969M5477MINIDAMOVO BIKE TEAM348.88
175Borzęcki Adam1972M410536MINIDAMOVO BIKE TEAM322.67
163Korzeb Natalia1984K32812MINIDAMOVO BIKE TEAM247.95
156Galeńska Kaja2015D1166FANDAMOVO BIKE TEAM93.38
16Jusiński Tomasz2017CC210CROSDAMOVO BIKE TEAM

2

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2167.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Perczyński Radek1979M4137MAXMYBIKE.PL558.48
1960Mrożewski Krzysztof1960M6181MAXMYBIKE.PL553.80
397Szlązak Piotr1973M42714MAXMYBIKE.PL530.81
1008Zduniak Karol1984M3319MAXMYBIKE.PL523.99
975Ślesicki Grzegorz1972M43519MAXMYBIKE.PL505.22
800Zduniak Sylwia1984K344MAXMYBIKE.PL490.67
891Błażewski Bartosz1968M5545MAXMYBIKE.PL483.41
320Piotrowski Rafał1973M45831MAXMYBIKE.PL480.06
1002Buczyński Piotr1973M46837MAXMYBIKE.PL447.65

3

Grupa ANG

PUNKTY : 2022.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
901Zagórski Jan Jakub1978M4116MAXGrupa ANG571.09
600Gajewski Karol1982M3164MAXGrupa ANG553.84
603Staniewski Michał1978M42111MAXGrupa ANG540.54
1063Traut Michał1989M32510MINIGrupa ANG357.49
206Zdanowski Krzysztof1984M33612MINIGrupa ANG353.93
79Thiel Mateusz2018CC18CROSGrupa ANG
35Zdanowski Oliwier2017CC28CROSGrupa ANG

4

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1926.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
353Bąkowski Marcin1974M43317MAXStajnia Rowerowa Team508.27
866Szelc Mikołaj1976M45127MAXStajnia Rowerowa Team483.92
248Mędel Piotr1971M5576MAXStajnia Rowerowa Team480.13
707Lasek Marcin1974M46335MAXStajnia Rowerowa Team453.75
44Zachwieja Eugeniusz1959M6654MAXStajnia Rowerowa Team452.66
301Krzyczkowski Michał1998M2202MINIStajnia Rowerowa Team358.83
210Kępka Sławomir1972M413348MINIStajnia Rowerowa Team310.09
366Kielak Paweł1981M413951MINIStajnia Rowerowa Team307.23
208Kępka Kamil2007MJ1748MINIStajnia Rowerowa Team291.15
1939Komór Julian2006MJ1809MINIStajnia Rowerowa Team288.72

5

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 1802.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1999Surmacki Michał1978M41710MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE553.80
751Zarzycki Michał1972M42815MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE530.29
493Kamińska Anna1983K351MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE376.89
277Kielec Mikołaj1994M2526MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE341.60
752Jednorowski Michał1978M49026MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE326.93

6

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 1654.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
630Kulesza Łukasz1981M432MAXRETRO STORK TEAM585.44
387Brzyski Rafał1974M443MAXRETRO STORK TEAM585.41
558Gawkowski Robert1973M45329MAXRETRO STORK TEAM483.54

7

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1623.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1176Marcelewicz Piotr1976M4159MAXMARCELI TEAM554.12
1185Marcelewicz Barbara1978K422MINIMARCELI TEAM393.55
19Walkiewicz Igor1999M2445MINIMARCELI TEAM350.39
1405Wróblewski Marcin1982M39827MINIMARCELI TEAM325.45
999Rządkowski Wojciech1979M49932MINIMARCELI TEAM324.45
1107Bogdański Jacek1959M622910MINIMARCELI TEAM131.29

8

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1603.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
518Rozwadowski Adam1973M42513MAXTIMBUD TEAM531.88
522Strumnik Katarzyna1985K362MINITIMBUD TEAM370.99
520Świderski Tadeusz1968M5222MINITIMBUD TEAM358.75
519Szymborski Krzysztof1990M35117MINITIMBUD TEAM341.86
1391Tomaszewski Jakub2003M1547MINITIMBUD TEAM341.01
517Tomaszewski Bogdan1974M47718MINITIMBUD TEAM329.92
516Czajkowska Agnieszka1978K4197MINITIMBUD TEAM299.47

9

PT MAZURY TEAM EŁK

PUNKTY : 1517.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
921Perkowski Damian1996M2235MAXPT MAZURY TEAM EŁK535.96
916Olszewski Sławomir1957M6362MAXPT MAZURY TEAM EŁK501.56
919Kulik Ryszard1971M5597MAXPT MAZURY TEAM EŁK479.96

10

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1509.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1382Podwysocki Łukasz1983M34211MAXMCP BIKE TEAM494.60
635Ruszkowski Łukasz2004M1305MINIMCP BIKE TEAM355.77
310Żebrowski Marcin1983M35016MINIMCP BIKE TEAM342.25
1990Łukasiewicz Grzegorz1976M411841MINIMCP BIKE TEAM316.73
1500Stanisławski Filip1979M415862MINIMCP BIKE TEAM301.01
1057Stanisławski Tadeusz2009C43913FANMCP BIKE TEAM108.52

11

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1493.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
422Podębski Dariusz1971M5444MAXLIRENE BIKE TEAM493.71
409Bojzan-Matysiak Beata1980K4104MINILIRENE BIKE TEAM339.55
415Piwowarska Magdalena1985K3114MINILIRENE BIKE TEAM333.52
413Sykurska Katarzyna1986K3125MINILIRENE BIKE TEAM326.80
869Piwowarski Maciej1985M313434MINILIRENE BIKE TEAM309.87
407Bełzowska Delfina1987K32511MINILIRENE BIKE TEAM283.72
687Baran Piotr1984M319649MINILIRENE BIKE TEAM276.24
408Bełzowski Janusz1980M421481MINILIRENE BIKE TEAM255.89

12

WATAHA GRÓJEC

PUNKTY : 1470.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
463Sztuka Artur1978M44826MAXWATAHA GRÓJEC488.15
109Erber Dariusz1970M5395MINIWATAHA GRÓJEC352.20
410Rędziński Michał1995M211112MINIWATAHA GRÓJEC317.83
73Skiba Robert1973M412344MINIWATAHA GRÓJEC312.74

13

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1470

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1683Smagalski Michał1978M46133MAXTEAM PKO BANK POLSKI471.93
2Perschke Kacper1969M5769MAXTEAM PKO BANK POLSKI364.52
2017Rok Robert1980M411239MINITEAM PKO BANK POLSKI317.37
151Paterak Anna1973K4145MINITEAM PKO BANK POLSKI316.18
1610Urbańczyk Jakub1975M412745MINITEAM PKO BANK POLSKI312.20
1594Komorowski Robert1973M414856MINITEAM PKO BANK POLSKI304.58
36Laskowski Tomasz1986M316037MINITEAM PKO BANK POLSKI300.84
32Janikowski Robert1966M520327MINITEAM PKO BANK POLSKI271.54
1954Skrobiranda Łukasz1984M322358MINITEAM PKO BANK POLSKI234.56

14

Bolo Bike Team

PUNKTY : 1428.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M45630MAXBolo Bike Team 480.68
772Bolek Adam1974M410033MINIBolo Bike Team 324.37
773Bolek Stanisław2002M11109MINIBolo Bike Team 319.60
775Gocłowski Cezary1975M415258MINIBolo Bike Team 303.52

15

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1421.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
495Tabor Filip2006MJ181MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI359.07
572Wyszkowski Mikołaj2005M1193MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI358.91
135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ332MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI355.26
1070Brzezińska Maja2006KJ82MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI347.80
1676Liber Krzysztof2005M1768MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI330.03
557Folta Tomasz2006MJ1046MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI322.88
1551Gajewska Aleksandra2009D411FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
1940Wolański Ksawery2009C466FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI184.52
1406Wróblewski Adrian2011C381FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI180.89
147Boruc Aleksander2011C3133FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI164.70
280Uszyński Korneliusz2009C4159FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI154.95
1702Abramek Jakub2013C2163FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI153.17
750Kliś Kacper2011C3185FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI147.50
1809Aksamit Yavora2014D161FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI146.28
305Helman Jakub2015C1201FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI144.00
461Kołacz Piotr2014C1222FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI143.70
110Puławski Tomasz2013C2247FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI139.62
321Wróblewska Oliwia2014D182FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI138.17
1165Luszka Zuzanna2012D2104FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI134.96
1230Luszka Jan2014C1285FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI130.91
2001Podolski Kacper2015C1307FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI128.85
217Wawer Antonina2014D1133FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI123.53
195Kołacz Aleksandra2015D1144FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI118.91
120Puławski Tymoteusz2015C14515FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI98.62
33Puławski Tobiasz2017CC211CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
222Luszka Wiktoria2016DC23CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

16

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1412.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Białek Patryk1988M331MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM387.87
364Mucharski Krzysztof1994M2213MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM358.76
380Białek Tomasz1963M5233MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM358.42
24Nowak Jan1962M514021MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM307.10
1079Godlewski Adam1972M418472MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM287.17
1081Kownacka Magdalena1975K42710MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM272.19
790Mucharski Fabian2008C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00

17

Travelo MTB Team

PUNKTY : 1404.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ41MINITravelo MTB Team387.74
782Zyskowski Maksymilian2007MJ373MINITravelo MTB Team352.48
367Wiraszka Rafał1984M36522MINITravelo MTB Team336.89
1051Wierzbicki Kacper2006MJ855MINITravelo MTB Team327.56
291Obraziński Marcel2008C444FANTravelo MTB Team190.17
544Radomska Magdalena1985K33213MINITravelo MTB Team159.48
218Bucholc Roman2014C1263FANTravelo MTB Team134.97

18

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1299.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
698Szucki Mateusz1993M2628MINIOPEN BIKE TEAM338.93
58Malinowski Marcin1980M49228MINIOPEN BIKE TEAM326.70
629Skrzecz Marek1981M410838MINIOPEN BIKE TEAM321.63
432Utnicki Marek1985M312832MINIOPEN BIKE TEAM312.05
1641Mazurkiewicz Piotr1973M414252MINIOPEN BIKE TEAM307.01
85Kuczyński Dariusz1975M414957MINIOPEN BIKE TEAM303.79
1991Mirecki Bartłomiej1991M317041MINIOPEN BIKE TEAM294.33
1931Szuchnik Sebastian1986M317543MINIOPEN BIKE TEAM289.26
1058Mirecki Zbigniew1981M418371MINIOPEN BIKE TEAM287.22
399Florczak Kamil1985M318546MINIOPEN BIKE TEAM286.64
334Popis Maciej1978M418673MINIOPEN BIKE TEAM285.71
1997Olter Klaudia1997K2313MINIOPEN BIKE TEAM245.49
2011Śledź Wiktor2011C3347FANOPEN BIKE TEAM117.28
89Florczak Iga2019DC17CROSOPEN BIKE TEAM

19

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 1276.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1053Bąk Wiesław1959M6662MINIKOMBUD RADOM336.37
783Lasia Zbigniew1960M6814MINIKOMBUD RADOM329.33
459Szymczyk Marek1955M61195MINIKOMBUD RADOM315.72
460Kostrzewa Maciej1949M71692MINIKOMBUD RADOM295.53

20

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 1185.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
80Petryszyn Maciej2004M111MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
260Zieliński Tomasz2005M122MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN387.97
265Dzięcioł Aleksandra2008D422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN199.71
266Kaszewski Dawid2009C433FANUKK HURAGAN WOŁOMIN198.11
269Koc Fabian2009C455FANUKK HURAGAN WOŁOMIN189.03
262Pomiński Gabriel2009C477FANUKK HURAGAN WOŁOMIN184.21
268Kwartnik Hieronim2009C498FANUKK HURAGAN WOŁOMIN173.45
5Pawłowski Emil2012C2101FANUKK HURAGAN WOŁOMIN169.01
261Koc Patrycja2013D252FANUKK HURAGAN WOŁOMIN151.30
257Dębski Franciszek2014C1358FANUKK HURAGAN WOŁOMIN114.94

21

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1139.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M382MAXBike Fun Legionowo571.45
98Aleksandrowicz Aleksander1976M48323MINIBike Fun Legionowo328.78
292Kuflikowska Ada2012D273FANBike Fun Legionowo138.75
76Kuflikowski Adam2014C14414FANBike Fun Legionowo100.46

22

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 1099.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1085Wojewódzki Daniel1996M2123MAXKK Catena Wyszków561.94
1336Mróz Łukasz1992M2224MAXKK Catena Wyszków537.70

23

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 984.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
793Lachowicz Dariusz1966M56411MINIBIKE CONCEPT336.98
768Kita Marcin1978M49530MINIBIKE CONCEPT326.11
551Starachowski Tomasz1963M510915MINIBIKE CONCEPT321.16

24

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 963.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
810Skalski Kacper1982M351MAXRafbike Cycling Team575.59
6Iwański Tomasz1983M342MINIRafbike Cycling Team387.82

25

PREDATORY

PUNKTY : 957.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
65Cybula Tomasz1988M34214MINIPREDATORY351.04
1392Roman Przemysław1969M513118MINIPREDATORY310.31
747Bronisz Dariusz1969M516524MINIPREDATORY296.11

26

HPE-ESKOM

PUNKTY : 910.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
127Trawkowski Paweł1973M42412MAXHPE-ESKOM535.31
225Buczel Mateusz1984M374MINIHPE-ESKOM375.19
14Buczel Eryk2017CC25CROSHPE-ESKOM
20Buczel Mia2020DC18CROSHPE-ESKOM

27

CENTURION TEAM MTB

PUNKTY : 901.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
732Wilczyński Jan1955M6643MAXCENTURION TEAM MTB452.71
132Wilczyński Dariusz1978M46736MAXCENTURION TEAM MTB448.44

28

CONTABLE MTB TEAM

PUNKTY : 863.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
102Somow Dariusz1962M5381MAXCONTABLE MTB TEAM497.00
103Rojek Justyna1987K373MINICONTABLE MTB TEAM366.19

29

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 863.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
338Cykman Maciej1976M412243MINIHusaria LC Elektronik312.88
339Myszkowski Bartek1976M415459MINIHusaria LC Elektronik303.04
340Olszewski Wojciech1968M521830MINIHusaria LC Elektronik247.27

30

NEXTIE Bike Team

PUNKTY : 849.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1020Kominek Mikołaj1973M44624MAXNEXTIE Bike Team 493.37
566Glinicki Damian1996M2284MININEXTIE Bike Team 356.17

31

Jeździmy! Radzymin

PUNKTY : 819.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
500Sochacki Piotr1978M43720MAXJeździmy! Radzymin497.44
1111Tyczyński Artur1977M410737MINIJeździmy! Radzymin321.81

32

PATATAJNIA

PUNKTY : 777.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1384Paździoch Adam1978M46234MAXPATATAJNIA468.73
1383Paździoch Marta1982K3177MINIPATATAJNIA308.77

33

Bike Expo Narodowy Team

PUNKTY : 756.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
199Troficka Klara1980K411MINIBike Expo Narodowy Team400.00
474Chojnacki Artur1980M4296MINIBike Expo Narodowy Team356.06

34

PATNET TEAM

PUNKTY : 711.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1955Kępa Marcin1977M415963MINIPATNET TEAM300.94
583Bertowski Mirosław1953M61928MINIPATNET TEAM279.22
882Kępa Maja2009D4123FANPATNET TEAM131.00

35

LOTTO

PUNKTY : 691.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
232Pogorzelski Zdzisław1970M5121MINILOTTO367.31
111Zakrzewski Andrzej1976M410134MINILOTTO324.16

36

Sokół Bodzanów

PUNKTY : 690.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
235Zuchora Kacper2004M1264MINISokół Bodzanów357.14
198Lewandowski Krzysztof1961M6713MINISokół Bodzanów333.61

37

RGK

PUNKTY : 686.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
591Błachnio Grzegorz1986M3168MINIRGK359.24
482Błachnio Paweł1993M28710MINIRGK327.26

38

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 670.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M4134MINIPOLSKI KLUB MTB363.23
1060Witkowska Agnieszka1988K3188MINIPOLSKI KLUB MTB307.36

39

VAZONOKTEAM

PUNKTY : 659.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1074Savchuk Ivan1993M2749MINIVAZONOKTEAM332.52
1467Strashetskyi Petro1993M29411MINIVAZONOKTEAM326.58

40

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 640.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
289Jedynak Michał2007MJ694MINILKK LUKS SŁAWNO334.43
288Jedynak Jakub1973M414554MINILKK LUKS SŁAWNO305.71

41

LINK X-Force

PUNKTY : 586.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1600Chodorowski Piotr1984M33111MINILINK X-Force355.54
1075Urbaniak Daniel1989M322459MINILINK X-Force230.74

42

KAMPINOSKIE WILKI

PUNKTY : 578.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Araźny Dominik1985M313233MINIKAMPINOSKIE WILKI310.21
1062Choiński Paweł1980M420579MINIKAMPINOSKIE WILKI268.42

43

TTS coach TEAM

PUNKTY : 571.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
341Majkowski Krzysztof1994M262MAXTTS coach TEAM571.58

44

Nadwiślańska Grupa Rowerowa

PUNKTY : 562.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
835Chmiel Artur1975M417868MININadwiślańska Grupa Rowerowa288.90
1670Baj Mateusz1975M419976MININadwiślańska Grupa Rowerowa273.84

45

Geodetic Howden Team

PUNKTY : 558.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1231Wąsowski Tomasz1978M4148MAXGeodetic Howden Team558.37

46

Ciechanowska Grupa Rowerowa

PUNKTY : 536.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
275Bober Zbigniew1946M71671MINICiechanowska Grupa Rowerowa295.92
67Górski Zdzisław1951M72208MINICiechanowska Grupa Rowerowa240.71

47

WGR Team

PUNKTY : 525.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
363Gos Grzegorz1973M43016MAXWGR Team525.30

48

WOŁOMIN

PUNKTY : 508.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
620Rorbach Paweł1972M43418MAXWOŁOMIN508.23

49

VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM

PUNKTY : 496.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
590Wacławek Bogusław1970M5392MAXVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM496.66

50

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 496.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
744Pazdrowski Robert1964M5403MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO496.01

51

CIASTECZKOWY POTWÓR

PUNKTY : 494.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1144Stępel Wojciech1981M44121MAXCIASTECZKOWY POTWÓR494.65

52

JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW

PUNKTY : 486.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1449Paluch Kamil1990M35013MAXJASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW486.54

53

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 483.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
360Bartosiewicz Mariusz1972M45228MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE483.70

54

SKISPA

PUNKTY : 442.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
910Kapuściński Jacek1956M6705MAXSKISPA442.78

55

Braci Leśnej

PUNKTY : 433.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
381Grudziński Tomasz1958M6736MAXBraci Leśnej433.48

56

BAD BOY BIKE TEAM

PUNKTY : 387.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
69Reszke Marcin1987M353MINIBAD BOY BIKE TEAM387.78

57

ABSOLUTE BIKE TEAM

PUNKTY : 381.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
377Marciniak Krzysztof1954M6757MAXABSOLUTE BIKE TEAM381.29

58

HOT WHEELS

PUNKTY : 380.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
506Zagożdżon Szymon2012C2236FANHOT WHEELS141.98
445Bralski Aleksander2012C2258FANHOT WHEELS136.22
446Bralski Tomasz2015C14313FANHOT WHEELS102.47

59

AM CYCLING TEAM

PUNKTY : 374.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1378Lech Michał1988M385MINIAM CYCLING TEAM374.93

60

ROWEROWA TEAM

PUNKTY : 369.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
616Zieliński Marek1973M4102MINIROWEROWA TEAM369.42

61

AGR PODLASIE

PUNKTY : 359.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
336Ozimko Michał1981M4175MINIAGR PODLASIE359.16

62

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 355.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
837Tuski Maciej1978M4327MINIPZU SPORT TEAM355.29

63

LTEC

PUNKTY : 350.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
490Tężycki Jarosław1976M44311MINILTEC350.82

64

GRZMOT PODLASIA

PUNKTY : 349.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
385Molski Artur1980M44612MINIGRZMOT PODLASIA349.50

65

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 342.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
451Paziewski Krzysztof2008C422FANUKS KOLARZ NADARZYN198.71
441Paziewski Michał2013C2215FANUKS KOLARZ NADARZYN143.82

66

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 341.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
700Wanat Krzysztof1989M35318MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 341.52

67

BIKEHOLIC TEAM

PUNKTY : 339.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1279Klewaczew Andrzej1964M5589MINIBIKEHOLIC TEAM339.73

68

ARTEC PROJEKT BIKE TEAM

PUNKTY : 339.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1207Błaszczyk Sławomir1977M46013MINIARTEC PROJEKT BIKE TEAM339.60

69

SPORTSET

PUNKTY : 332.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1918Kubiak Adam1978M47316MINISPORTSET332.96

70

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 331.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1881Sztylka Rafał1974M47517MINIIGT MTB TEAM331.37

71

Ipsen

PUNKTY : 329.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1082Stankowski Piotr1972M47819MINIIpsen329.86

72

iFON KolarzKlub MTB

PUNKTY : 329.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1067Bilski Artur1973M48222MINIiFON KolarzKlub MTB329.29

73

Reckitt Riders

PUNKTY : 326.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
77Koloński Arkadiusz1977M49631MINIReckitt Riders326.05

74

HENGST FILTER TEAM

PUNKTY : 322.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Koczeski Wojciech1970M510614MINIHENGST FILTER TEAM322.49

75

KS ZEW KRWI

PUNKTY : 321.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1366Gettel Justyna1985K3136MINIKS ZEW KRWI321.12

76

Team360

PUNKTY : 314.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1386Żołnowska Marlena1980K4156MINITeam360314.64

77

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 312.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
704Lasota Łukasz1983M312631MINIPRZYPAŚNIKI TEAM312.51

78

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 307.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Małolepszy Janusz1970M513820MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT307.90

79

MAŁKINIA GÓRNA

PUNKTY : 306.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2020Bula Jacek1984M314336MINIMAŁKINIA GÓRNA306.49

80

RWE

PUNKTY : 304.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1001Wasilewski Leszek1980M414655MINIRWE304.85

81

AVB

PUNKTY : 304.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
654Kossakowski Jacek Marek1964M514722MINIAVB304.82

82

Łączy Nas Pasja

PUNKTY : 303.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
154Chrząstek Kacper2006MJ1517MINIŁączy Nas Pasja303.57

83

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 298.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
203Ślusarczyk Mariola1970K5201MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM298.66

84

SPORT STATION TEAM

PUNKTY : 295.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
504Jabłoński Lech Jerzy1954M61686MINISPORT STATION TEAM295.83

85

Magnat

PUNKTY : 293.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1380Zielkiewicz Michał1976M417166MINIMagnat293.67

86

GRANATY

PUNKTY : 292.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
974Granat Daniel1987M317342MINIGRANATY292.24

87

KGW Lesznowola

PUNKTY : 288.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1080Gos Marta1977K4239MINIKGW Lesznowola288.92

88

LOVEROWY SKŁAD

PUNKTY : 287.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
245Ślusarczyk Konrad1979M418270MINILOVEROWY SKŁAD287.71

89

SCANDIT

PUNKTY : 284

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1213Pasiewicz Ewa1988K32410MINISCANDIT284.00

90

VALUE ENGINEERING

PUNKTY : 282.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
849Dobrowolska Aleksandra1993K2262MINIVALUE ENGINEERING282.57

91

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 276.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
767Szewczyk Benedykt1948M71975MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI276.22

92

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 261.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1949Gramann Andrzej1949M72127MINIWIELISZEW HERON TEAM261.81

93

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 226

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1977Bachański Rafał1977M422582MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA226.00

94

Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling

PUNKTY : 204.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
728Pleskot Paweł1996M222717MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling204.92

95

CNC Warszawa Blaze Technology

PUNKTY : 180.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
216Błazucka Zuzanna2013D231FANCNC Warszawa Blaze Technology180.29

96

KAEMDE

PUNKTY : 150.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
298Cieszkowski Julian2013C2174FANKAEMDE150.14

97

KS Sokół Serock

PUNKTY : 147.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Majgier Dawid2011C3196FANKS Sokół Serock147.12
Hosting ESKOM