Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2024-05-05

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2337.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
661Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983KOpen11MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
673Mierzejewski Tomasz1981M484MAXDAMOVO BIKE TEAM596.36
657Sadowska Dominika1993KOpen22MAXDAMOVO BIKE TEAM580.96
656Sadowski Marcin1989M3289MAXDAMOVO BIKE TEAM560.58
664Janas Marek1990M34513MAXDAMOVO BIKE TEAM550.39
674Sokolnicki Andrzej1969M5596MAXDAMOVO BIKE TEAM535.38
1221Pęczkowski Andrzej1969M59319MAXDAMOVO BIKE TEAM498.72
663Bazańska-Janas Marta1991K352MINIDAMOVO BIKE TEAM373.20
665Galeńska Kaja2015D2248FANDAMOVO BIKE TEAM133.31

2

ROSTI MTB TEAM

PUNKTY : 2320.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1077Zawadzki Marcin1991M364MAXROSTI MTB TEAM598.68
1079Pomian Sławomir1974M4148MAXROSTI MTB TEAM584.50
1076Sołomianko Kamil1978M4159MAXROSTI MTB TEAM584.04
1075Kiersnowski Tomasz1972M5343MAXROSTI MTB TEAM553.73

3

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2320.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Kuczyński Adrian1985M311MAXKK Catena Wyszków600.00
599Góralewski Łukasz1983M473MAXKK Catena Wyszków598.46
1017Mróz Łukasz1992M3247MAXKK Catena Wyszków570.34
325Burghardt Jakub1997M2425MAXKK Catena Wyszków551.71
324Białek Patryk1988M321MINIKK Catena Wyszków399.85
1993Goszczyński Albert1993M332MINIKK Catena Wyszków399.35
326Jabłoński Cezary1984M343MINIKK Catena Wyszków399.27
488Góralewski Wojciech1974M473MINIKK Catena Wyszków398.47
218Gołębiewski Antoni2016C16220FANKK Catena Wyszków113.66

4

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2318.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
88Skrzyniarz Tomasz1977M452MAXMYBIKE.PL599.45
32Majewski Mateusz1994M2161MAXMYBIKE.PL583.53
558Mrożewski Krzysztof1960M6181MAXMYBIKE.PL583.27
450Bąkowski Marcin1974M43617MAXMYBIKE.PL552.59
1801Wódka Wojciech1977M44923MAXMYBIKE.PL546.31
1043Zduniak Karol1984M35115MAXMYBIKE.PL545.08
1042Zduniak Sylwia1984KOpen66MAXMYBIKE.PL537.72
474Błażewski Bartosz1968M5637MAXMYBIKE.PL534.71
70Borowiecki Tomasz1975M46730MAXMYBIKE.PL517.48
777Ślesicki Grzegorz1972M5689MAXMYBIKE.PL516.47
686Szlązak Piotr1973M57412MAXMYBIKE.PL510.27
345Piotrowski Rafał1973M58516MAXMYBIKE.PL506.19
248Mędel Piotr1971M59621MAXMYBIKE.PL480.87

5

Grupa ANG

PUNKTY : 2260.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
602Tlaga Krzysztof1986M3105MAXGrupa ANG584.83
604Zagórski Jan Jakub1978M42212MAXGrupa ANG575.58
608Wachocki Bartosz1983M42513MAXGrupa ANG565.51
1057Sachs Karol1982M46229MAXGrupa ANG534.92

6

PT MAZURY TEAM EŁK

PUNKTY : 2205.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
193Paszczyk Katarzyna1969KOpen44MAXPT MAZURY TEAM EŁK566.93
799Perkowski Damian1996M2293MAXPT MAZURY TEAM EŁK560.38
190Paszczyk Mariusz1972M5312MAXPT MAZURY TEAM EŁK560.02
781Olszewski Sławomir1957M6653MAXPT MAZURY TEAM EŁK518.52
784Kulik Ryszard1971M5668MAXPT MAZURY TEAM EŁK518.36

7

MSR & Toyota Grupa Cygan

PUNKTY : 1907.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
561Skrzypczyk Karol1979M4116MAX MSR & Toyota Grupa Cygan584.79
881Suchecki Michał1983M42614MAX MSR & Toyota Grupa Cygan561.07
449Skura Katarzyna1980K411MINI MSR & Toyota Grupa Cygan400.00
556Żebrowski Marcin1983M44514MINI MSR & Toyota Grupa Cygan361.55
4Miazgowski Piotr1982M45220MINI MSR & Toyota Grupa Cygan357.09
1024Dużyński Michał1980M45925MINI MSR & Toyota Grupa Cygan353.97
1985Gettel Justyna1985K3124MINI MSR & Toyota Grupa Cygan340.89
669Beczkowicz Michał1978M413653MINI MSR & Toyota Grupa Cygan317.89
1603Milewska Paulina1987K3257MINI MSR & Toyota Grupa Cygan300.15
49Borkowska Małgosia2020DC13CROS MSR & Toyota Grupa Cygan
29BORKOWSKA MAJA2019DC28CROS MSR & Toyota Grupa Cygan

8

BAGSTAR

PUNKTY : 1894.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
981Klimkiewicz Antoni2007M1392MAXBAGSTAR552.46
977Marcinkiewicz Łukasz1989M37218MAXBAGSTAR511.22
978Klimkiewicz Przemysław1971M57614MAXBAGSTAR509.83
993Dąbek Marek1984M313237MINIBAGSTAR320.96

9

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1871.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M495MAXBike Fun Legionowo584.85
542Wieczorek Maciej1980M43215MAXBike Fun Legionowo559.72
505Ciskowski Marcin1980M43010MINIBike Fun Legionowo372.19
765Jabłoński Mateusz1996M2586MINIBike Fun Legionowo354.71
1350Gryziak Anna1981K4147MINIBike Fun Legionowo335.59
1982Karpiński Norbert1982M419480MINIBike Fun Legionowo295.23

10

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1855.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
374Komór Piotr1976M43516MAXStajnia Rowerowa Team552.59
83Tenerowicz Michał1983M44621MAXStajnia Rowerowa Team547.59
274Tokarz Paweł1973M5204MINIStajnia Rowerowa Team386.14
740Krzyczkowski Michał1998M2353MINIStajnia Rowerowa Team369.34
375Komór Julian2006M1643MINIStajnia Rowerowa Team346.87
44Zachwieja Eugeniusz1959M61156MINIStajnia Rowerowa Team327.03

11

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1759.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Badowski Jacek1967M59118MAXLIRENE BIKE TEAM503.33
800Wysocki Grzegorz1957M6975MAXLIRENE BIKE TEAM472.99
812Ryszewski Grzegorz1966M510526MAXLIRENE BIKE TEAM433.20
811Rębiś Joanna1975K4115MINILIRENE BIKE TEAM349.62
803Wójcik Paweł1987M38722MINILIRENE BIKE TEAM338.87
810Rębiś Tomasz1974M49638MINILIRENE BIKE TEAM336.36
802Piwowarski Maciej1985M313036MINILIRENE BIKE TEAM321.72
809Śpiewak Aleksander1995M220410MINILIRENE BIKE TEAM286.65
818Walczak Adrianna1992K3299MINILIRENE BIKE TEAM281.90
813Wiśniakowski Jacek1968M523741MINILIRENE BIKE TEAM234.66

12

BICYKL PIASECZNO

PUNKTY : 1730.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
958Tkaczyk Sylwia1988KOpen33MAXBICYKL PIASECZNO575.86
640Kowalski Paweł1988M3105MINIBICYKL PIASECZNO394.56
961Kunka Mariusz1970M5215MINIBICYKL PIASECZNO382.35
72Jarszak Jarosław1972M5247MINIBICYKL PIASECZNO377.52
439Zawadzka-Kowalska Agnieszka1984K393MINIBICYKL PIASECZNO355.35
553Kociszewski Łukasz1986M310225MINIBICYKL PIASECZNO331.65
1794Szewc Piotr1979M411147MINIBICYKL PIASECZNO330.54
1729Grabowski Jakub1982M415561MINIBICYKL PIASECZNO313.12
1670Baj Mateusz1975M419781MINIBICYKL PIASECZNO292.44
1796Drozd Liwia2014D22710FANBICYKL PIASECZNO128.98
1011Kociszewski Jakub2017C14811FANBICYKL PIASECZNO128.82
38Kociszewski Stanisław2019CC29CROSBICYKL PIASECZNO
135Kowalska Kornelia2021DC18CROSBICYKL PIASECZNO

13

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 1712.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
100Jakubczyk Marcin1975M45425MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM540.52
111Zakrzewski Andrzej1976M48636MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM506.16
627Bartosiak-Semków Paweł1979M49537MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM336.48
587Grabarczyk Halina1959K5161MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM329.01
112Zakrzewska Kinga1978K4199MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM318.14
1968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M517233MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM304.74

14

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 1674.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
60Hajbowicz Agnieszka1989KOpen55MAXSTRABAG BIKE TEAM542.59
1929Błaszczyk Paweł1982M48233MAXSTRABAG BIKE TEAM506.82
418Klik Kamil1988M314941MINISTRABAG BIKE TEAM315.47
1022Koziorowski Adam1979M416365MINISTRABAG BIKE TEAM309.95
690Wójcik Sławomir1977M419178MINISTRABAG BIKE TEAM297.65

15

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 1667.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1284Zakrzewski Jerzy1984M39020MAXRafbike Cycling Team503.65
6Iwański Tomasz1983M452MINIRafbike Cycling Team398.82
41Gardulski Adam1983M484MINIRafbike Cycling Team398.23
50Wiśniewski Arkadiusz1970M54012MINIRafbike Cycling Team366.59

16

Marceli-Rower.Biz

PUNKTY : 1588.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1397Sobiech Łukasz1986M34814MAXMarceli-Rower.Biz546.58
888Kisson Daniel1981M45321MINIMarceli-Rower.Biz356.95
1052Czyżewski Bogdan1985M36515MINIMarceli-Rower.Biz346.85
1511Graczyk Kamil1979M48935MINIMarceli-Rower.Biz338.09
948Moroz Piotr1981M49036MINIMarceli-Rower.Biz337.29
536Kozak Mariusz1975M415963MINIMarceli-Rower.Biz311.78
1107Bogdański Jacek1959M618911MINIMarceli-Rower.Biz298.27
786Wrzesiński Adam1984M320352MINIMarceli-Rower.Biz289.17
550Brzeziński Andrzej1977M422490MINIMarceli-Rower.Biz275.39

17

VORTUNE EQUITY BIKE TEAM

PUNKTY : 1581.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
636Siewierski Tomasz1979M411MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM400.00
624Żydek Paweł1989M364MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM398.77
621Grenda Kamil1995M291MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM395.47
620Łuczkiewicz Kamil1987M3116MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM387.10
625Adamczyk Krzysztof1971M5151MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM386.61
1791Modecki Gerard1978M4165MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM386.53
634Lackowski Andrzej1985M3268MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM375.08
736Wal Mariusz1977M48032MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM340.65

18

WSKG TOYOTA WŁOCŁAWEK BIKERS TEAM

PUNKTY : 1531.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
785Traczyk Michał2000M2404MAXWSKG TOYOTA WŁOCŁAWEK BIKERS TEAM552.10
705Nowak Kamil2004M1804MAXWSKG TOYOTA WŁOCŁAWEK BIKERS TEAM507.49
1479Łukawczyk Marcin1974M413552MINIWSKG TOYOTA WŁOCŁAWEK BIKERS TEAM319.82
1783Nowak Kinga2011D4175FANWSKG TOYOTA WŁOCŁAWEK BIKERS TEAM152.03

19

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1464.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
477Macnar Wilhelmina2009KJ41MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM377.62
351Rowicki Rafał1978M4258MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM376.01
885Mucharski Krzysztof1994M2414MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM363.44
683Dzięcioł Włodzimierz1972M56313MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM347.39
336Białek Tomasz1963M6693MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM345.87
180Nowak Jan1962M61227MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM325.04
1091Dudkowski Tymoteusz2010C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
117Koc Patrycja2013D333FANKAMYK Radzymin MTB TEAM196.29
1090Dudkowski Leonard2012C351FANKAMYK Radzymin MTB TEAM189.35
1088Dudkowska Maja2015D292FANKAMYK Radzymin MTB TEAM167.12

20

WBD BIKE TEAM

PUNKTY : 1433

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
954Kucher Maksym1994M2717MAXWBD BIKE TEAM514.07
878Dworzański Michał1980M414358MINIWBD BIKE TEAM316.03
1274Markowski2 Marcin1977M415662MINIWBD BIKE TEAM312.87
1700Śleszyński Piotr1975M420282MINIWBD BIKE TEAM290.03

21

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1419.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1097Karaszewski Marek1978M42011MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI582.87
1099Góralski Piotr1971M5504MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI546.20
753Szewczyk Benedykt1948M71995MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI290.72

22

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1407.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1717Janicki Sławomir1971M5535MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA540.81
1616Bachański Rafał1977M48334MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA506.73
1212Bielecka Magdalena1978K472MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA359.91

23

Bettermaker Gang Bike

PUNKTY : 1399.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
22Rees Robert1965M53811MINIBettermaker Gang Bike367.04
797Tymiński Kacper1988M36716MINIBettermaker Gang Bike346.68
222Rees Daniel2009MJ761MINIBettermaker Gang Bike342.92
865Studniarek Tomasz1977M47830MINIBettermaker Gang Bike342.40
425Żochowski Chrystian1984M38823MINIBettermaker Gang Bike338.17
447Bzdek Krzysztof1981M415260MINIBettermaker Gang Bike314.83

24

HORNET TEAM

PUNKTY : 1366.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
278Mirecki Zbigniew1981M4289MINIHORNET TEAM372.26
470Błaszczyk Łukasz1983M410342MINIHORNET TEAM331.57
334Popis Maciej1978M410544MINIHORNET TEAM331.46
1991Mirecki Bartłomiej1991M310626MINIHORNET TEAM331.44
791Kapuściński Artur1984M311428MINIHORNET TEAM327.88
1931Szuchnik Sebastian1986M312332MINIHORNET TEAM325.04
1997Olter Klaudia1997K2183MINIHORNET TEAM318.66
1641Mazurkiewicz Piotr1973M513827MINIHORNET TEAM317.73
213Utnicki Marek1985M315843MINIHORNET TEAM311.87
1258Budzikowski Michał1980M416264MINIHORNET TEAM310.46
965Skrętowski Michał1990M320853MINIHORNET TEAM283.22
2011Śledź Wiktor2011C41610FANHORNET TEAM161.64

25

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 1301.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
617Wójtowicz Wojciech1988M322MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE599.95
728Jaworski Damian1997M2435MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE362.06
848Strzelczyk Waldemar1964M58516MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE339.83

26

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1267.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
94Rok Robert1980M410040MINITEAM PKO BANK POLSKI333.23
49Duda Ewelina1987K3175MINITEAM PKO BANK POLSKI319.43
65Komorowski Robert1973M515329MINITEAM PKO BANK POLSKI314.48
963Wielądek Tomasz1983M418473MINITEAM PKO BANK POLSKI300.72
1104Mielczarek Marcin1977M422591MINITEAM PKO BANK POLSKI274.59

27

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1129.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Tabor Filip2006M1121MAXWIELISZEW HERON TEAM584.56
147Gramann Andrzej1949M72237MINIWIELISZEW HERON TEAM275.61
635Kado Teresa1974K43013MINIWIELISZEW HERON TEAM269.05

28

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1124.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
956Esteban Escodero Hugo2006M1141MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI386.69
1676Liber Krzysztof2005M1714MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI345.09
880Mazur Szymon2010C433FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI197.40
184Staszewska Laura2011D441FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI194.85
569Majgier Dawid2011C444FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI192.34
12Kurman Antoni2012C362FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI187.79
877Dworzański Antoni2010C475FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI184.74
225Kliś Kacper2011C486FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI182.87
890Trzciński Filip2011C497FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI182.82
1809Aksamit Yavora2014D271FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI173.59
883Trzciński Jan2013C3134FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI166.07
628Gajewska Małgorzata2013D3117FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI161.52
249Kałuski Damian2016C1181FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI159.90
286Tomiło Lucjan2016C1192FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI159.63
884Przybysz Aleksander2016C1223FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI156.45
226Kliś Zofia2015D2143FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI156.02
747Wawer Antonina2014D2195FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI151.41
237Walczak Filip2015C2326FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI144.01
2017Dobrzyński Krzysztof2017C1418FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI137.42
161Bilski Krzysztof2015C24210FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI137.33
626Gajewska Kinia2016D1232FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI136.23
211Zmiejko Alicja2015D2259FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI129.15
1270Wawer Jan2014C25013FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI126.50
892Bogucki Wojciech2015C25515FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI120.58

29

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1121.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
399Rozwadowski Adam1973M5193MINITIMBUD TEAM386.19
401Świderski Tadeusz1968M53310MINITIMBUD TEAM371.45
402Szymborski Krzysztof1990M34213MINITIMBUD TEAM363.37

30

NIEWIADÓW

PUNKTY : 1107.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1033Szturnoga Sylwester1970M5182MININIEWIADÓW386.31
1032Wojciechowski Zbigniew1964M5278MININIEWIADÓW375.05
769Wrzesień Robert1965M56814MININIEWIADÓW345.92

31

PROCTER & GAMBLE CYCLING TEAM

PUNKTY : 1102.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
337BAZYDŁO MARCIN1988M3278MAXPROCTER & GAMBLE CYCLING TEAM560.61
204Schmidt Piotr1983M45224MAXPROCTER & GAMBLE CYCLING TEAM542.06

32

ENERP

PUNKTY : 1090.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
526Majak Marcin1992M311929MINIENERP325.62
380Choroszczyński Bartłomiej1992M312030MINIENERP325.38
1275Choroszczyńska Marta1993K33110MINIENERP230.28
1476Duszyński Piotr1965M524142MINIENERP209.02

33

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 893.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1963Kamiński Wojciech1963M6612MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE535.13
732Kamińska Anna1983K483MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE358.65

34

RETRO TEAM

PUNKTY : 882.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1036Gawkowski Robert1973M57011MAXRETRO TEAM514.09
1261Kozłowski Mateusz1991M33610MINIRETRO TEAM368.09

35

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 858.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1779Stecko Jakub1995M21448MINIUKS KOLARZ NADARZYN315.94
283Krasuski Mikołaj2010C422FANUKS KOLARZ NADARZYN199.59
176Klimkiewicz Stanisław2011C4108FANUKS KOLARZ NADARZYN182.76
154Federowicz Maja2016D1121FANUKS KOLARZ NADARZYN160.22
688Gościński Aleksander2011C42612FANUKS KOLARZ NADARZYN148.92
633Mularczyk Emilia2014D2216FANUKS KOLARZ NADARZYN145.44
687Gościński Adam2015C2369FANUKS KOLARZ NADARZYN139.74
30Dziel Filip2016C1375FANUKS KOLARZ NADARZYN139.69
1015Szreniawa-Sztajnert Marcel2011C44413FANUKS KOLARZ NADARZYN135.87
181Szpikowski Szczepan2016C16521FANUKS KOLARZ NADARZYN109.78

36

Bolo Bike Team

PUNKTY : 809.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M48435MAXBolo Bike Team 506.20
775Gocłowski Cezary1975M417669MINIBolo Bike Team 303.57

37

ESKOM

PUNKTY : 717.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1295Niklewicz Sebastian1973M5299MINIESKOM372.25
1716Zygner Tomasz1984M37017MINIESKOM345.35

38

Wataha Grójec

PUNKTY : 691.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
295Koc Krzysztof1986M3329MINIWataha Grójec371.62
1276Olender Kazimierz1972M513325MINIWataha Grójec320.19

39

Hellmann Logistics Team Warszawa

PUNKTY : 657.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
766Mińkowski Robert1974M44716MINIHellmann Logistics Team Warszawa361.08
2016Siemiński Marcin1985M319249MINIHellmann Logistics Team Warszawa296.64

40

HOT WHEELS

PUNKTY : 639.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
219Bralski Aleksander2012C3123FANHOT WHEELS170.81
1771Jaworski Krzysztof2012C3156FANHOT WHEELS165.79
755Strąk Wojciech2012C3218FANHOT WHEELS157.29
756Strąk Krzysztof2014C2305FANHOT WHEELS145.75
692Bralski Tomasz2015C24511FANHOT WHEELS135.30

41

LC ELEKTRONIK

PUNKTY : 615.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
421Gapisz Marcin1985M314639MINILC ELEKTRONIK 315.88
419Myszkowski Bartłomiej1976M418775MINILC ELEKTRONIK 299.58

42

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 610.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
416Cykman Maciej1976M411749MINIHusaria LC Elektronik326.92
417Olszewski Wojciech1968M520938MINIHusaria LC Elektronik283.20

43

Kruki

PUNKTY : 602.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1272Kruk Ernest2012C3145FANKruki166.07
1781Kruk Aniela2013D3188FANKruki151.60
1780Kruk Aleksander2015C2274FANKruki148.28
1798Kruk Lila2014D2227FANKruki136.86
130Kruk Ryszard2018CC22CROSKruki

44

LOGWIN POLAND

PUNKTY : 599.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1028Dąbkowski Wojciech1988M333MAXLOGWIN POLAND599.93

45

PS8 Racing Team

PUNKTY : 599.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1289Niemczyk Rafal 1976M441MAXPS8 Racing Team599.91

46

Nadwiślańska Grupa Rowerowa

PUNKTY : 593.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
483Bieńkowski Maciej1971M512724MININadwiślańska Grupa Rowerowa322.41
486Chmiel Artur1975M422893MININadwiślańska Grupa Rowerowa270.78

47

PEGO.CC iFON

PUNKTY : 584.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
139Leciejewski Kamil1983M4137MAXPEGO.CC iFON584.52

48

VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM

PUNKTY : 583.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
3Drópiewski Michał1993M3176MAXVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM583.39

49

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 581.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Kostrzewa Jakub1998M2212MAXV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI581.28

50

JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW

PUNKTY : 557.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
306Paluch Kamil1990M33311MAXJASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW557.95

51

HTF Ludwik Sikorski

PUNKTY : 552.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
371Zakrzewski Krzysztof1980M43718MAXHTF Ludwik Sikorski552.59
42Zakrzewski Leon2021CC18CROSHTF Ludwik Sikorski

52

OKOKO

PUNKTY : 551.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
698Kokoryk Michał1982M44119MAXOKOKO551.94

53

ESPERANZA

PUNKTY : 551.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1721Poterek Sławomir1976M44320MAXESPERANZA551.67

54

ROWEROWA REDUTA

PUNKTY : 551.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
428Skoneczny Kamil1997M2446MAXROWEROWA REDUTA551.02

55

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 539.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
389Kita Marcin1978M45526MAXBIKE CONCEPT539.70

56

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 539.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M4176MINIPOLSKI KLUB MTB386.52
759Siwińska Patrycja2011D4164FANPOLSKI KLUB MTB153.14

57

ATOLBIKE.PL

PUNKTY : 535.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
874Beda Karol1983M45827MAXATOLBIKE.PL535.90

58

La Puta Racing Team Gdynia

PUNKTY : 535.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
297Jozkowicz Michał1978M46028MAXLa Puta Racing Team Gdynia535.24

59

VeloBank Team

PUNKTY : 510.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
707Lasek Marcin1974M47331MAX VeloBank Team510.41

60

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 509.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
731Pazdrowski Robert1964M57815MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO509.10

61

WELLAND MEDICAL POLSKA

PUNKTY : 507.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1932Kado Grzegorz1963M6814MAXWELLAND MEDICAL POLSKA507.29

62

JALEX

PUNKTY : 502.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
969Demiańczuk Tomasz1982M49239MAXJALEX502.22

63

SOLLERS CYCLING

PUNKTY : 493.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1106Wrotek Piotr1981M49440MAXSOLLERS CYCLING493.51

64

ELEKTROLUZ

PUNKTY : 464.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
866Przeworski Marcin1987M37218MINIELEKTROLUZ343.95
2015Przeworski Mikołaj2015C25616FANELEKTROLUZ120.14
151Przeworski Miłosz2019CC222CROSELEKTROLUZ

65

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 432.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
13Kopp Przemysław1969M519637MINIPRZYPAŚNIKI TEAM294.69
2012Deptuszewski Jan2012C33812FANPRZYPAŚNIKI TEAM137.97

66

MKS CYCLO KORONA KIELCE

PUNKTY : 394.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
916Kuczyńska Patrycja1993K321MINIMKS CYCLO KORONA KIELCE394.20

67

ORANGE POLSKA

PUNKTY : 372.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
40Chojecki Michał1974M43111MINIORANGE POLSKA372.03

68

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 369.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
266Mościcka Katarzyna2012D311FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
267Mościcka Julia2013D385FANUKK HURAGAN WOŁOMIN169.55

69

SRS Zamienie

PUNKTY : 366.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
14Szucki Mateusz1993M33912MINISRS Zamienie366.70

70

KS HURTAP

PUNKTY : 361.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
99Witkowski Bernard1979M44615MINIKS HURTAP361.37

71

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 360.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
853Tuski Maciej1978M44918MINIPZU SPORT TEAM360.14

72

KLUB BIEGACZA"SOKÓŁ"BODZANÓW

PUNKTY : 357.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
293Lewandowski Krzysztof1961M6501MINIKLUB BIEGACZA"SOKÓŁ"BODZANÓW357.85

73

WYSZKÓW BNK

PUNKTY : 357.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
434Witkowski Rafał1978M45119MINIWYSZKÓW BNK357.56

74

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 356.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
820Strąk Jarosław1982M45422MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 356.43

75

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 355.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
522Hofman Igor2007M1552MINIKOMOBIKE SCOTT355.52

76

GKC Gorlice

PUNKTY : 354.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153Zimowski Jakub1977M45724MINIGKC Gorlice354.85

77

DC BIKE TEAM

PUNKTY : 346.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
414Czernoch Piotr1961M6662MINIDC BIKE TEAM346.80

78

CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY

PUNKTY : 346.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
215Błazucka Zuzanna2013D322FANCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY199.41
216Błazucki Stanisław2016C1294FANCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY146.98
148Błazucki Jan2022CC113CROSCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY

79

TYTAN RADOM

PUNKTY : 337.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1265Lasia Zbigniew1960M6914MINITYTAN RADOM337.11

80

Club Bike Zwoleń

PUNKTY : 336.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
42Cywka Zbigniew1966M59318MINIClub Bike Zwoleń336.63

81

TEAM PLACKY

PUNKTY : 336.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1271Domalewski Daniel1992M39724MINITEAM PLACKY336.24

82

TRANSPROJEKT WARSZAWA

PUNKTY : 335.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
472Noskiewicz Jacek1979M49839MINITRANSPROJEKT WARSZAWA335.54

83

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 330.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
370Małolepszy Janusz1970M511322MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT330.02

84

KRAINA DRZWI BIKE TEAM

PUNKTY : 316.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
395Grocholewicz Mariusz1974M414056MINIKRAINA DRZWI BIKE TEAM 316.85

85

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 316.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1223Węgrzynowski Mariusz1977M414157MINIBIKE SALON TEAM316.41

86

ITALIA

PUNKTY : 308.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1972Kościelniak Piotr1972M516732MINIITALIA308.38

87

PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM

PUNKTY : 302.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1220Bober Zbigniew1946M71793MINIPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM302.43

88

Przygoda Na Dwóch Kółkach

PUNKTY : 301.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
742Przygoda Marek1961M61839MINIPrzygoda Na Dwóch Kółkach301.32

89

G.O.S.NADARZYN

PUNKTY : 299.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1728Kamiński Stanisław1958M618610MINIG.O.S.NADARZYN299.79

90

ZGM-OSIE

PUNKTY : 297.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1723Kowalski Krzysztof1982M419077MINIZGM-OSIE297.94

91

LEMONFROG

PUNKTY : 290.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1483Calor Wellington1989M320151MINILEMONFROG290.14

92

COZMOBIKE

PUNKTY : 283.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
47Możański Grzegorz1944M72106MINICOZMOBIKE283.03

93

ROWERYDUDA TEAM

PUNKTY : 280.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
504Pruś Adam1966M521339MINIROWERYDUDA TEAM280.16

94

Velmar Team

PUNKTY : 278.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1288Rutkowski Piotr1981M421485MINIVelmar Team278.39

95

EMTEBE.COM

PUNKTY : 277.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1987Adamski Łukasz1987M321854MINIEMTEBE.COM277.44

96

ABSOLUTE BIKE TEAM

PUNKTY : 276.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
535Marciniak Krzysztof1954M622013MINIABSOLUTE BIKE TEAM276.99

97

MMS Grodzisk

PUNKTY : 271.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
743Tondera Wojtek2014C2253FANMMS Grodzisk150.92
798Tondera Edek2016C15716FANMMS Grodzisk120.09

98

ACREDITED EUROPEAN SCHOOL(AES)

PUNKTY : 260.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Neisse Jan2015C2358FANACREDITED EUROPEAN SCHOOL(AES)140.10
1080Cucit Martino2015C25817FANACREDITED EUROPEAN SCHOOL(AES)120.04

99

Chowańscy

PUNKTY : 252.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
721Chowański Jan2016C1407FANChowańscy137.49
720Chowański Aleksander2017C16119FANChowańscy114.61

100

PATNET TEAM

PUNKTY : 236.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
378Zienkiewicz Jan1946M723610MINIPATNET TEAM236.80

101

INTRO ACADEMY.PL

PUNKTY : 161.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
790Bucholc Roman2014C2171FANINTRO ACADEMY.PL161.58
9BUCHOLC Róża2019DC23CROSINTRO ACADEMY.PL

102

ŁTC Szkółka Kolarska

PUNKTY : 155.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1785Olszewski Julian2015C2232FANŁTC Szkółka Kolarska155.80

103

Zielonki-Parcela

PUNKTY : 137.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
796Stankiewicz Miłosz2016C1439FANZielonki-Parcela137.09

104

BAJKIDS

PUNKTY : 130.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
236Brzeziński Jakub2016C14710FANBAJKIDS130.49

105

LEGO TEAM

PUNKTY : 116.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1734Pataj Stanisław2016C15917FANLEGO TEAM116.47
Hosting ESKOM