7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2019-04-14

Kategoria OPENM, Dystans MAX - 51.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 193

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1767Góralewski Łukasz1983M31KK Catena Wyszków01:41:02
2362Mioduszewski Artur1978M41PROGRESSTRAINING.PL01:42:52
3757Trzciński Paweł1972M42KK Catena Wyszków01:42:54
4118Karwat Kamil1983M32Świat Rowerów Team01:43:13
39595Wolcendorf Jakub1975M411JAKOOBCYCLES BKK TEAM01:44:03
Kara 00:10:00
5740Kurowski Ernest1976M43AGK Nexelo Kurowski Team01:44:07
6751Kuczyński Adrian1985M33KK Catena Wyszków01:44:22
7140Kołodziejek Paweł1980M34BIKE SALON TEAM01:44:46
91190Chruślak Marcin1983M36Geodetic Dobry Kurs Team01:45:54
81394Kleczaj Jarosław1987M35NRF HEPU RACING01:45:55
11385Mazur Grzegorz1986M38metrobikes.pl01:46:14
101717Sienkiewicz Artur1982M37WIELISZEW HERON TEAM01:46:20
12119Skalski Kacper1982M39Świat Rowerów Team01:46:38
132Rajkowski Ireneusz1989M21Absolute Bikes Team01:46:49
14826Cygan Szymon1978M44KK CYKLON WARSZAWA01:47:13
16448Zakrzewski Jerzy1984M311IM Logistic Rafbike Cycling Team01:47:45
15570Bożeń Jarosław1984M310Geodetic Dobry Kurs Team01:47:46
17359Majkowski Krzysztof1994M22T4B Team01:48:42
18918Białek Patryk1988M312KAMYK Radzymin MTB TEAM01:48:44
202222Skrzyniarz Tomasz1977M45MYBIKE.PL01:48:48
212911Kąkol Sławomir1964M52TIMBUD TEAM01:48:50
19756Bralewski Mirosław1963M51KK Catena Wyszków01:48:50
22154Witeska Jacek1984M313WIELISZEW HERON TEAM01:49:34
232636Kwiatkowski Michał1983M314TEAM PKO BANK POLSKI01:49:57
251333Wojtkowski Tomasz1978M46MYBIKE.PL01:50:29
241253Lachowicz Michał2001M11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI01:50:30
27315Drzewiecki Marcin1974M47LOYALTY POINT RACING TEAM01:50:35
262999Sienkiewicz Sebastian1980M315WIELISZEW HERON TEAM01:50:39
28711Kaczmarski Artur1986M316NRF HEPU RACING01:51:09
29173Barabasz Michał1996M23BIKE SALON TEAM01:51:38
30573Sadło Przemysław1981M317NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:51:38
31889Knapczyk Piotr1978M48NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:51:46
32774Góralewski Wojciech1974M49KK Catena Wyszków01:52:29
331035Lesiak Jarosław1982M318Grodzisk Mazowiecki01:52:35
341752Milewski Bartosz1989M24Warszawa01:52:36
351221Mrożewski Krzysztof1960M53MYBIKE.PL01:52:43
36271Kordek Sergiusz1976M410GERAPPA01:52:58
37569Wieczorek Maciej1980M319Bike Fun Legionowo01:53:17
38464Kaniewski Rafał1994M25IM Logistic Rafbike Cycling Team01:53:32
40670Rybak Artur1979M320GERAPPA01:54:11
41145Staniak Mariusz2000M12INTERCARS SONIC BIKE TEAM01:54:18
42822Wyczółkowski Paweł2001M13UKK HURAGAN WOŁOMIN01:54:27
44330Jarosz Albert1975M413NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:54:33
462016Kocik Rafał1980M321Geodetic Dobry Kurs Team01:54:36
431184Marcelewicz Piotr1976M412MARCELI TEAM01:54:37
45343Kasiński Ryszard1958M61IFON KOLARZ KLUB01:54:38
471800Nowak Przemysław1991M26WIELISZEW HERON TEAM01:54:58
48676Zagórski Jakub1978M414Warszawa01:55:03
491300Foltyn Jacek1972M415Ramę na Ramię01:55:13
511082Skalski Mariusz1976M416Stanisławów01:55:17
501330Bakuła Marek1979M322Geodetic Dobry Kurs Team01:55:21
52156Barańczyk Piotr1976M417WIELISZEW HERON TEAM01:55:23
531716Zygner Tomasz1984M323Absolute Bikes Team01:55:34
54755Babacz Aleksander1983M324NRF HEPU RACING01:55:41
55661Kosiński Marcin1979M325ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:55:51
56462Janas Marek1990M27IM Logistic Rafbike Cycling Team01:55:59
57553Ślusarz Jerzy1973M418Warszawa01:56:24
58109Stanisławski Marek1980M326Warszawa01:56:30
59620Różycki Jacek1984M327ROZYCKY TEAM01:56:52
60332Brzostek Rafał1975M419NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:57:04
611414Kieliszek Paweł1978M420Velmar Viridian Polska Team01:57:11
6284Szewczyk Marcin1984M328OŚKA Warszawa01:57:27
63628Sobczak Krzysztof1983M329Geodetic Dobry Kurs Team01:57:28
65538Wójcik Justyn1981M331ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:58:28
64251Prus Marcin1983M330AirBike.pl01:58:30
661301Raczkiewicz Mariusz1975M421ROZTOCZE CYCLING TEAM01:58:40
67800Wojciechowski Wojciech1980M332KK Catena Wyszków01:59:22
68406Wódka Wojciech1977M422MYBIKE.PL01:59:28
69576Strąk Jarosław1982M333NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 01:59:39
701552Gliszczyński Michał1979M334Velmar Viridian Polska Team01:59:50
71763Jawnik Mirosław1975M423KOMOBIKE SCOTT01:59:54
72702Wasiak Damian1982M335KK Catena Wyszków02:00:13
741071Łopatka Krystian1983M336ASD Consulting02:00:33
731382Krajewski Marek1957M62Płocki Klub Kolarski02:00:36
75669Balcerzak Andrzej1976M424Cykloza02:00:40
762221Ziemka Łukasz1989M28BDC Bike02:00:45
7713Górnicki Michał1985M337Bike Fun Legionowo02:01:06
79425Wasążnik Marcin1991M29AGR PŁOŃSK02:01:11
781801Sudnik Irek1968M54LIRENE BIKE TEAM02:01:13
80161Furtak Sławomir1984M338Bike Fun Legionowo02:01:20
812004Siess Mateusz1986M339T4B Team02:01:30
821307Kłysz Artur1980M340ROZTOCZE CYCLING TEAM02:01:44
83438Maślany Janusz1980M341Gostynin02:02:18
85544Majek Mariusz1972M426BIKE SALON TEAM02:02:53
863000Sadowski Marcin1989M210IM Logistic Rafbike Cycling Team02:02:54
842020Jankowski Robert1975M425Bike Fun Legionowo02:02:57
87541Nowakowski Piotr1970M427ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:03:08
901052Tkaczyk Maciej1978M429iWorldService02:03:11
88598Knieć Sławomir1957M63SSC Suchedniów02:03:16
891387Mikołajun Maciej1976M428TEAM PKO BANK POLSKI02:03:18
92828Guzik Piotr1973M430Warszawa02:03:18
911364Szymczak Krzysztof1982M342Absolute Bikes Team02:03:24
93821Bartnik Tomasz1981M343OŚKA Warszawa02:03:54
94231Tomczak Paweł1976M431LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków02:04:06
95693Szymaniuk Wojciech1983M344Jabłonna02:04:14
961365Pazdrowski Robert1964M55DAZAR OLIMPIC PIASECZNO02:04:31
972200Kisson Daniel1981M345MARCELI TEAM02:04:45
9890Bilicki Paweł1990M211AGR PŁOŃSK02:04:50
99667Małysa Krzysztof1990M212ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:05:01
1001273Abramek Piotr1981M346Warszawa02:05:14
101975Uczkiewicz Jarosław1975M432KAMYK Radzymin MTB TEAM02:05:16
102491Demiańczuk Tomasz1982M347Z-Hotel02:05:45
10355Kawalec Marcin1977M433Solec02:06:04
1041810Podębski Dariusz1971M434LIRENE BIKE TEAM02:06:08
105815Wilczyński Dariusz1978M435Centurion MTB Team02:06:20
106507Sibiński Dariusz1977M436Płocki Klub Kolarski02:06:23
10858Jatelnicki Olgierd1972M438LOYALTY POINT RACING TEAM02:06:25
1091309Albrycht Mikołaj1984M348Geodetic Dobry Kurs Team02:06:26
107115Jankiewicz Bogusław1974M437Świat Rowerów Team02:06:31
1101970Broncewicz Piotr1970M439DAMOVO BIKE TEAM02:06:38
111677Wierzbicki Jerzy1957M64TS MERAN OTWOCK02:06:45
112773Antoniak Adam1978M440KK Catena Wyszków02:06:49
113925Rowicki Rafał1978M441KAMYK Radzymin MTB TEAM02:07:04
1141334Kruszewski Andrzej1985M349Velmar Viridian Polska Team02:07:13
11654Gula Konrad1977M442PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM02:07:49
117793Giera Marcin1983M350Cegielnia02:07:50
1151130Leśniewski Piotr1994M213SKK VOYAGER WAT02:07:57
1182666Jankowski Dariusz1973M443WIELISZEW HERON TEAM02:08:10
1191351Somow Dariusz1962M56IGT MTB TEAM02:08:21
120732Wilczyński Jan1955M65Centurion MTB Team02:09:14
121290Ptaszyński Bartosz1980M351DAMOVO BIKE TEAM02:09:18
1221352Somow Norbert1973M444IGT MTB TEAM02:09:22
124123Kwiatkowski Rafał1985M352Kraft Automotive Team02:09:23
1231398Podborny Paweł1991M214ROZTOCZE CYCLING TEAM02:09:31
125292Zwierko Łukasz1982M353DAMOVO BIKE TEAM02:09:32
1271091Walczyk Marcin1978M445Warszawa02:10:04
1261409Rusinowski Grzegorz1979M354ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:10:05
1281402Łuczyński Robert1967M57IGT MTB TEAM02:10:25
1292030Moczydłowski Piotr1976M446Ząbki02:10:30
130287Wilczyński Rafał1978M447DAMOVO BIKE TEAM02:10:43
131539Weronowicz Mariusz1976M448ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:10:44
13350Stępień Tomasz1969M450BIKE EXPO NARODOWY TEAM02:10:57
1321102Buczyński Piotr1973M449MYBIKE.PL02:10:58
1341440Safarzyński Mariusz1977M451Warszawa02:11:13
135299Pęczkowski Andrzej1969M452DAMOVO BIKE TEAM02:11:16
136714Kalisz Jan1982M355Warszawa02:11:41
13753Lang Norbert1971M453Jastrzębnik02:12:31
1391702Sikorski Andrzej1972M455Sochaczew02:12:40
13897Piotrowski Rafał1973M454MYBIKE.PL02:12:41
1401103Frąckiewicz Marek1967M58Warszawa02:12:46
141933Białek Tomasz1963M59KAMYK Radzymin MTB TEAM02:12:59
142285Uliczny Marcin1974M456Płocki Klub Kolarski02:13:14
1432613Seferyniak Jacek1977M457TEAM PKO BANK POLSKI02:13:42
144298Sokolnicki Andrzej1969M458DAMOVO BIKE TEAM02:13:43
1451039Smoliński Marcin1976M459Warszawa02:14:14
1461610Śmiechurski Robert1966M510PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:14:36
147209Bartosiak Paweł1979M356PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:14:41
150374Paprota Przemysław1979M357AGR PŁOŃSK02:14:47
149137Witkowski Grzegorz1959M511LOTTO02:14:48
151536Strzelczyk Waldemar1964M512ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:14:49
1481430Sztuka Artur1978M460proBiznes MTB TEAM02:14:51
152114Marcinkiewicz Sebastian1979M358Świat Rowerów Team02:15:16
15364Woźniak Jan1964M513MYBIKE.PL02:15:27
15487Ochędzan Grzegorz1979M359Bike Fun Legionowo02:15:50
1551258Braszczyński Michał1973M461Warszawa02:16:12
156301Czabok Brunon1967M514Warszawa02:16:22
1572059Sujecki Paweł1959M515Piaseczno02:16:44
158470Kłosiński Krzysztof1975M462Ząbki02:17:11
160730Kapuściński Jacek1956M66SKI SPA02:18:19
159101Kuflewski Piotr1972M463Warszawa02:18:19
1612001Kordowski Konrad1980M360WIELISZEW HERON TEAM02:18:42
162502Ślesicki Grzegorz1972M464MYBIKE.PL02:19:17
163286Wroński Grzegorz1977M465DAMOVO BIKE TEAM02:19:22
1642002Cyckiewicz Robert1972M466Bike Fun Legionowo02:19:55
1651314Derda Mateusz1994M215Sochaczew02:19:56
166729Smolik Paweł1983M361Płock02:20:01
167934Toruszewski Zdzisław1960M516KAMYK Radzymin MTB TEAM02:20:16
1681715Kurek Dariusz1961M517Absolute Bikes Team02:20:39
1691419Tomczuk Artur1978M467Ząbki02:21:14
170155Giedzicz Andrzej1975M468INTEGA02:21:18
171995Sitkiewicz Jacek1978M469Warszawa02:21:53
1732610Paradowski Waldemar1952M67TEAM PKO BANK POLSKI02:22:06
1721405Uchal Rafał1985M362Bike Fun Legionowo02:22:08
174633Flis Kamil1983M363Nowy Dwór Mazowiecki02:22:23
1751407Arnold Waldemar1953M68Clear Bike Team02:22:32
1761020Kominek Mikołaj1973M470Józefów02:23:51
1771252Szewczyk Andrzej1982M364Warszawa02:25:20
178932Godlewski Adam1972M471KAMYK Radzymin MTB TEAM02:26:02
1791870Zaręba Andrzej1975M472Warszawa02:26:32
1802614Smagalski Michał1978M473TEAM PKO BANK POLSKI02:26:41
181498Piskozub Jarosław1989M216Wysportowani Racing Team02:27:29
182202Adamczuk Marcin1973M474PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 02:29:40
1831147Rutkowski Piotr1981M365Velmar Viridian Polska Team02:31:35
184731Seliga Marcin1978M475Warszawa02:32:48
185656Pluciński Piotr1976M476Wodociągi Warszawskie02:33:57
186442Marciniak Krzysztof1954M69Absolute Bikes Team02:36:14
187246Gramann Andrzej1949M610WIELISZEW HERON TEAM02:36:30
1881251Cioroch Marek1967M518BANK PEKAO TEAM02:39:28
1891527Nowak Mariusz1970M477Płock02:40:11
190511Herc Sławomir1968M519ROZTOCZE CYCLING TEAM02:42:12
191127Turczyński Grzegorz1974M478Janówek Pierwszy02:43:18
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1288Głębocki Jarosław1972M4 DAMOVO BIKE TEAM  
2701Sarnacki Przemysław1982M3 KK Catena Wyszków