7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Serock, 2019-04-28
Wyniki dla sektora 3 ,Dystans MAX
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
754Parys Robert1982M33117KK Catena Wyszków01:55:34 
(1)
919Pietrak Marcin1986M33218KAMYK Radzymin MTB TEAM01:55:40 
(2)
218Wyszkowski Arkadiusz1989M2458T4B Team01:58:42 
(1)
587Mikołajczyk Paweł1996M2469BIKE SALON TEAM01:58:49 
(3)
776Perzanowski Artur1975M44812Absolute Bikes Team01:59:02 
(2)
405Perczyński Radek1979M35024MYBIKE.PL01:59:14 
(2)
701Sarnacki Przemysław1982M35125KK Catena Wyszków01:59:24 
(2)
1030Chrobak Tomasz1979M35427BIKE SALON TEAM01:59:32 
(2)
318Banul Rafał1977M45514Cryospace Olsztyn01:59:40 
(2)
161Furtak Sławomir1984M35930Bike Fun Legionowo02:00:58 
(2)
1166Podeszwa Wiesław1958M6611KK24h02:01:21 
(3)
2004Siess Mateusz1986M36232T4B Team02:01:34
543Banul Konrad2000M1643Cryospace Olsztyn02:01:39 
(2)
1175Karwowski Maciej1977M46515KK24h02:01:39 
(2)
245Ostrowski Grzegorz1961M5663T4B Team02:01:49 
(1)
649Rogalski Franciszek1960M5674BLU Cersanit Team Refleks02:01:50 
(2)
653Zarzycki Michał1972M46916Wodociągi Warszawskie02:01:54 
(2)
430Rogala Marcin1974M47017RIDE43team02:02:03 
(2)
702Wasiak Damian1982M37135KK Catena Wyszków02:02:13 
(2)
13Górnicki Michał1985M37236Bike Fun Legionowo02:02:14
38Charucki Rafał1988M37538Bikeholic Team Ostrów Maz02:03:25
2020Jankowski Robert1975M47618Bike Fun Legionowo02:03:44
814Gajewski Karol1982M37840Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin02:04:07
425Wasążnik Marcin1991M27912AGR PŁOŃSK02:04:08
507Sibiński Dariusz1977M48019Płocki Klub Kolarski02:04:20
2245Kamińska Izabela1989K221IM Logistic Rafbike Cycling Team02:04:26
231Tomczak Paweł1976M48120LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków02:04:26
667Małysa Krzysztof1990M28213ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:04:35
2900Lipka Rafał1981M38341WIELISZEW HERON TEAM02:05:04
693Szymaniuk Wojciech1983M38442Jabłonna02:05:34
1313Ebert Katarzyna1981K331NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 02:05:51
447Sajnóg Anna1989K242IM Logistic Rafbike Cycling Team02:05:52
646Osińska Adrianna1997K253Geodetic Dobry Kurs Team02:05:56
3000Sadowski Marcin1989M28714IM Logistic Rafbike Cycling Team02:06:11
1192Wiatrzyk Rafał1987M38843ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:06:16
821Bartnik Tomasz1981M39045OŚKA Warszawa02:07:10
491Demiańczuk Tomasz1982M39146Z-Hotel02:07:13
1365Pazdrowski Robert1964M5925DAZAR OLIMPIC PIASECZNO02:07:16
1052Tkaczyk Maciej1978M49323iWorldService02:07:16
58Jatelnicki Olgierd1972M49424LOYALTY POINT RACING TEAM02:07:33
115Jankiewicz Bogusław1974M49525Świat Rowerów Team02:07:43
1332Sikora Paweł1982M310148Bikeholic Team Ostrów Maz02:08:55
2603Grabowicz Bartosz1989M210215TEAM PKO BANK POLSKI02:08:59 
(2)
544Majek Mariusz1972M411336BIKE SALON TEAM02:10:38
1810Podębski Dariusz1971M412141LIRENE BIKE TEAM02:11:30 
(3)
100Jakubczyk Marcin1975M412242Geodetic Dobry Kurs Team02:11:34 
(3)
1287Nowakowski Rafał1973M413652Kuźnia Triathlonu02:13:38 
(3)
2137Walkiewicz Igor1999M11394MARCELI TEAM02:14:14 
(3)
815Wilczyński Dariusz1978M414054Centurion MTB Team02:14:22 
(4)
2301Kado Grzegorz1963M514813WIELISZEW HERON TEAM02:16:45 
(3)
302Panufnik Rafał1980M315960Warszawa02:18:13 
(4)
1511Graczyk Kamil1979M316263MARCELI TEAM02:20:22 
(4)
1154Błazucki Piotr1985M316364CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY02:20:25 
(5)