Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Góra Kalwaria, 2022-06-05

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 2337.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
284Wiesiołek Magdalena1990K311MAXRETRO STORK TEAM600.00
1263Stram Marek1973M432MAXRETRO STORK TEAM585.83
387Brzyski Rafał1974M443MAXRETRO STORK TEAM583.68
221Michalski Maciej1979M496MAXRETRO STORK TEAM568.37

2

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2225.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
161Woźnica Łukasz1994M211MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
1174Mioduszewski Artur1978M421MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
166Jusiński Adrian1984M3289MAXDAMOVO BIKE TEAM525.99
193Gogół Artur1977M44823MAXDAMOVO BIKE TEAM499.95
167Pęczkowski Andrzej1969M57317MAXDAMOVO BIKE TEAM461.63
184Baciński Szymon2004M1153MINIDAMOVO BIKE TEAM363.39
169Sokolnicki Andrzej1969M5293MINIDAMOVO BIKE TEAM356.50
179Wilczyński Rafał1978M43511MINIDAMOVO BIKE TEAM355.38
173Ptaszyński Bartosz1980M45421MINIDAMOVO BIKE TEAM347.56
183Baciński Arkadiusz1975M417475MINIDAMOVO BIKE TEAM304.04
175Borzęcki Adam1972M419382MINIDAMOVO BIKE TEAM298.29
180Stępień Paweł1973M425198MINIDAMOVO BIKE TEAM216.62

3

Grupa ANG

PUNKTY : 2140.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
600Gajewski Karol1982M382MAXGrupa ANG568.96
158Tlaga Krzysztof1986M3205MAXGrupa ANG534.41
603Staniewski Michał1978M43116MAXGrupa ANG524.86
1159Kamiński Wojciech1984M34112MAXGrupa ANG512.63
553Kowalski Ireneusz1970M5324MINIGrupa ANG356.13
79Thiel Mateusz2018CC16CROSGrupa ANG

4

PT MAZURY TEAM EŁK

PUNKTY : 2102.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
917Paszczyk Katarzyna1969K551MAXPT MAZURY TEAM EŁK559.17
921Perkowski Damian1996M2193MAXPT MAZURY TEAM EŁK534.83
955Paszczyk Mariusz1972M43617MAXPT MAZURY TEAM EŁK518.62
916Olszewski Sławomir1957M6561MAXPT MAZURY TEAM EŁK489.76
919Kulik Ryszard1971M57015MAXPT MAZURY TEAM EŁK467.52

5

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 2059.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
518Rozwadowski Adam1973M41711MAXTIMBUD TEAM535.88
514Kąkol Sławomir1964M5252MAXTIMBUD TEAM530.99
1471Patalan Dariusz1976M43718MAXTIMBUD TEAM518.59
520Świderski Tadeusz1968M56713MAXTIMBUD TEAM473.80
519Szymborski Krzysztof1990M36818MAXTIMBUD TEAM470.76
517Tomaszewski Bogdan1974M410037MINITIMBUD TEAM330.88
48Makowski Jacek1969M513212MINITIMBUD TEAM317.76

6

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2055.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1273Abramek Piotr1981M4159MAXMYBIKE.PL537.64
800Zduniak Sylwia1984K363MAXMYBIKE.PL529.69
324Wódka Wojciech1977M44421MAXMYBIKE.PL502.81
975Ślesicki Grzegorz1972M45927MAXMYBIKE.PL484.87
891Błażewski Bartosz1968M56914MAXMYBIKE.PL469.51

7

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 2024.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
751Zarzycki Michał1972M41610MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE537.08
1999Surmacki Michał1978M42213MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE532.96
1963Kamiński Wojciech1963M5466MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE500.60
752Jednorowski Michał1978M47533MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE454.02
493Kamińska Anna1983K372MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE370.21
277Kielec Mikołaj1994M2767MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE337.63

8

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1968.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1176Marcelewicz Piotr1976M4137MAXMARCELI TEAM549.09
1397Sobiech Łukasz1986M33010MAXMARCELI TEAM525.28
1405Wróblewski Marcin1982M34514MAXMARCELI TEAM500.81
1185Marcelewicz Barbara1978K431MINIMARCELI TEAM393.07
19Walkiewicz Igor1999M2482MINIMARCELI TEAM350.16
313Majkowska Iwona1975K4209MINIMARCELI TEAM298.75
1107Bogdański Jacek1959M62107MINIMARCELI TEAM291.24

9

KRAINADRZWI BIKE TEAM

PUNKTY : 1924.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1282Cieciera Maciej1978M454MAXKRAINADRZWI BIKE TEAM570.98
914Zgorzałek Daniel1982M3247MAXKRAINADRZWI BIKE TEAM532.46
928Szulim Piotr1980M45425MAXKRAINADRZWI BIKE TEAM492.31
395Grocholewicz Mariusz1974M410542MINIKRAINADRZWI BIKE TEAM328.59

10

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1911.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
353Bąkowski Marcin1974M42915MAXStajnia Rowerowa Team525.33
248Mędel Piotr1971M56112MAXStajnia Rowerowa Team482.52
44Zachwieja Eugeniusz1959M6742MAXStajnia Rowerowa Team454.49
707Lasek Marcin1974M47735MAXStajnia Rowerowa Team449.33
605Komór Piotr1976M4217MINIStajnia Rowerowa Team360.05
1289Miecznikowski Adam1983M33611MINIStajnia Rowerowa Team354.22
233Borysiak Marcin1983M36618MINIStajnia Rowerowa Team341.98
1235Piotrowski Sebastian1981M47728MINIStajnia Rowerowa Team337.31
236Tokarz Paweł1973M410138MINIStajnia Rowerowa Team330.81
210Kępka Sławomir1972M414160MINIStajnia Rowerowa Team314.68
366Kielak Paweł1981M415163MINIStajnia Rowerowa Team309.88
2002Biały Artur1976M417876MINIStajnia Rowerowa Team302.39
1240Piotrowski Jan2015C16920FANStajnia Rowerowa Team73.45

11

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1911.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
417Kopycki Jakub1982M35115MAXLIRENE BIKE TEAM494.47
422Podębski Dariusz1971M5539MAXLIRENE BIKE TEAM493.14
400Paprocki Michał1978M46531MAXLIRENE BIKE TEAM476.37
416Badowski Jacek1967M57918MAXLIRENE BIKE TEAM447.04
414Wysocki Grzegorz1957M6855MAXLIRENE BIKE TEAM378.15
406Ryszewski Grzegorz1966M58619MAXLIRENE BIKE TEAM353.19
415Piwowarska Magdalena1985K3124MINILIRENE BIKE TEAM336.90
413Sykurska Katarzyna1986K3175MINILIRENE BIKE TEAM318.47
418Kopycka Agata1982K3196MINILIRENE BIKE TEAM306.58
869Piwowarski Maciej1985M319754MINILIRENE BIKE TEAM296.36
402Hołowiecki Bogdan1973M421289MINILIRENE BIKE TEAM289.55
687Baran Piotr1984M322758MINILIRENE BIKE TEAM280.11
419Wiśniakowski Jacek1968M524828MINILIRENE BIKE TEAM228.53

12

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1635.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1261Pietrak Marcin1986M33211MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM523.19
323Surdyk Alicja2007KJ22MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM394.03
364Mucharski Krzysztof1994M2161MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM362.75
380Białek Tomasz1963M5335MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM355.80
621Gancarz Marcin1977M46024MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM345.00
790Mucharski Fabian2008C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
1010Dudkowski Tymoteusz2010C392FANKAMYK Radzymin MTB TEAM176.04
622Gancarz Zuzanna2008D462FANKAMYK Radzymin MTB TEAM175.94
2015Dudkowska Maja2015D1142FANKAMYK Radzymin MTB TEAM148.49

13

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1613.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
250Kado Grzegorz1963M5497MAXWIELISZEW HERON TEAM495.74
155Kado Mirosław1966M57216MAXWIELISZEW HERON TEAM463.16
42Szaturski Artur1978M44517MINIWIELISZEW HERON TEAM351.49
211Kaczorowski Aleksander1946M71772MINIWIELISZEW HERON TEAM302.71
673Kado Teresa1974K42610MINIWIELISZEW HERON TEAM270.79
1949Gramann Andrzej1949M72357MINIWIELISZEW HERON TEAM270.08

14

Bike Expo Narodowy Team

PUNKTY : 1591.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M5435MAXBike Expo Narodowy Team503.80
199Troficka Klara1980K452MINIBike Expo Narodowy Team380.96
888Hendel Piotr1980M4228MINIBike Expo Narodowy Team360.05
474Chojnacki Artur1980M45823MINIBike Expo Narodowy Team346.71

15

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1475.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
79Jabłonowski Michał1979M43919MAXMCP BIKE TEAM514.90
947Dużyński Sebastian1975M45220MINIMCP BIKE TEAM348.46
1990Łukasiewicz Grzegorz1976M416470MINIMCP BIKE TEAM306.49
1500Stanisławski Filip1979M416771MINIMCP BIKE TEAM306.05

16

Bolo Bike Team

PUNKTY : 1469.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M45726MAXBolo Bike Team 485.76
1179Sadowski Marek1981M48329MINIBolo Bike Team 334.83
772Bolek Adam1974M410441MINIBolo Bike Team 328.69
773Bolek Stanisław2002M11218MINIBolo Bike Team 320.57
775Gocłowski Cezary1975M414361MINIBolo Bike Team 313.53
774Bolek Krzysztof2005M117010MINIBolo Bike Team 305.12

17

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1420.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Wyszkowski Mikołaj2005M1142MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI363.77
28Błaszczyk Michał2007MJ242MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI359.34
495Tabor Filip2006MJ273MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI357.44
1264Kamińska Zuzanna2005K1111MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI339.96
1676Liber Krzysztof2005M1756MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI337.66
557Folta Tomasz2006MJ787MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI337.27
429Bicki Paweł2009C455FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI191.31
598Kierzkowski Paweł2008C466FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI186.66
1184Bader-Strzała Adrianna2010D321FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI185.24
462Majkowska Zuzanna2011D342FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI182.31
1751Piętka Karolina2011D353FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI181.92
1406Wróblewski Adrian2011C371FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.88
779Nowak Mikołaj2008C487FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI176.42
1193Chojecki Konrad2009C4129FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI169.93
431Bicki Szymon2011C3175FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI159.22
1702Abramek Jakub2013C2182FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI156.24
280Uszyński Korneliusz2009C42214FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI153.92
458Piętka Hanna2014D1131FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI148.70
750Kliś Kacper2011C3268FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI148.18
1809Aksamit Yavora2014D1153FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI148.11
305Helman Jakub2015C1311FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI140.07
461Kołacz Piotr2014C1322FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI139.59
2013Zajączkowski Antoni2013C2336FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI138.57
110Puławski Tomasz2013C2357FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI136.11
321Wróblewska Oliwia2014D1194FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI133.79
217Wawer Antonina2014D1205FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI133.46
472Śliwiński Franciszek2014C1404FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI129.03
195Kołacz Aleksandra2015D1216FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI127.66
271Trzciński Filip2011C34213FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI127.08
272Trzciński Jan2013C24612FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI120.77
33Puławski Tobiasz2017CC213CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
232Piętka Władysław2016CC29CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

18

PATNET TEAM

PUNKTY : 1405.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1750Grzegorczuk Tomasz1973M47634MAXPATNET TEAM450.66
583Bertowski Mirosław1953M6834MAXPATNET TEAM396.50
1955Kępa Marcin1977M418478MINIPATNET TEAM300.51
1752Zienkiewicz Jan1946M72378MINIPATNET TEAM257.90
882Kępa Maja2009D4113FANPATNET TEAM153.87

19

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1365.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M3114MAXBike Fun Legionowo562.66
98Aleksandrowicz Aleksander1976M49936MINIBike Fun Legionowo330.99
196Machula Mariusz1973M413959MINIBike Fun Legionowo315.32
292Kuflikowska Ada2012D2103FANBike Fun Legionowo156.17
76Kuflikowski Adam2014C15713FANBike Fun Legionowo107.94

20

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 1325.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
810Skalski Kacper1982M361MAXRafbike Cycling Team570.36
6Iwański Tomasz1983M322MINIRafbike Cycling Team399.85
1280Zakrzewski Jerzy1984M33410MINIRafbike Cycling Team355.69

21

WATAHA GRÓJEC

PUNKTY : 1318.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
109Erber Dariusz1970M5496MINIWATAHA GRÓJEC348.89
1160Grudziąż Rafał1981M49835MINIWATAHA GRÓJEC331.05
73Skiba Robert1973M411951MINIWATAHA GRÓJEC321.73
410Rędziński Michał1995M213611MINIWATAHA GRÓJEC316.72

22

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1314.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
698Szucki Mateusz1993M2726MINIOPEN BIKE TEAM338.41
18Podgórski Bartosz1987M38423MINIOPEN BIKE TEAM334.75
58Malinowski Marcin1980M411448MINIOPEN BIKE TEAM324.89
85Kuczyński Dariusz1975M413758MINIOPEN BIKE TEAM316.60
1991Mirecki Bartłomiej1991M314641MINIOPEN BIKE TEAM312.32
1641Mazurkiewicz Piotr1973M415565MINIOPEN BIKE TEAM309.15
399Florczak Kamil1985M316847MINIOPEN BIKE TEAM305.96
332Florczak Arkadiusz1993M217515MINIOPEN BIKE TEAM303.96
334Popis Maciej1978M422494MINIOPEN BIKE TEAM284.17
1997Olter Klaudia1997K2243MINIOPEN BIKE TEAM274.60
2011Śledź Wiktor2011C34414FANOPEN BIKE TEAM123.20
219Madziński-Olter Jacek2016CC216CROSOPEN BIKE TEAM

23

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 1278.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
609Golec Tomasz1979M411347MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE325.13
1269Wiatrzyk Rafał1987M311732MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE322.11
360Bartosiewicz Mariusz1972M412052MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE321.62
1241Piskozub Jarosław1989M3154MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE309.16
1209Wyczółkowska Elżbieta1967K5181MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE306.60
1239Piskozub Wiktoria1999K2284MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE258.02

24

HPE-ESKOM

PUNKTY : 1247.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
127Trawkowski Paweł1973M44020MAXHPE-ESKOM513.36
225Buczel Mateusz1984M353MINIHPE-ESKOM377.84
309Mucha Jacek2004M1285MINIHPE-ESKOM356.58
14Buczel Eryk2017CC24CROSHPE-ESKOM
20Buczel Mia2020DC15CROSHPE-ESKOM

25

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1247.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
857Bartczak Mariusz1979M412253MINITEAM PKO BANK POLSKI320.26
39Malinowski Robert1988M314440MINITEAM PKO BANK POLSKI313.40
1666Poleszak Robert1976M415866MINITEAM PKO BANK POLSKI307.47
1610Urbańczyk Jakub1975M416269MINITEAM PKO BANK POLSKI306.59
2017Rok Robert1980M417374MINITEAM PKO BANK POLSKI304.34
34Komorowski Robert1973M419180MINITEAM PKO BANK POLSKI298.48
54Szczepański Jacek1996M224521MINITEAM PKO BANK POLSKI240.40
1171Pawlikowski Sebastian1984M324962MINITEAM PKO BANK POLSKI225.81

26

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 1228.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
286Jedynak Katarzyna2005K131MAXLKK LUKS SŁAWNO585.68
289Jedynak Michał2007MJ414MINILKK LUKS SŁAWNO352.77
288Jedynak Jakub1973M421188MINILKK LUKS SŁAWNO290.00

27

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1168.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
868Janicki Sławomir1971M5528MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA494.36
686Bielecka Magdalena1978K463MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA373.36
818Wydziałkiewicz Marek1971M518317MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA300.61

28

NIEWIADÓW BORO

PUNKTY : 1081.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
712Szturnoga Sylwester1970M591MININIEWIADÓW BORO365.12
509Chachuła Ignacy2006MJ111MININIEWIADÓW BORO364.54
1186Mierzwa Marek1977M44416MININIEWIADÓW BORO351.52

29

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 988.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1266Leszczyński Tymoteusz2005M1204MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team360.29
1939Komór Julian2006MJ1949MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team298.27
1937Komór Antoni2009C4108FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team175.13
960Majewski Juliusz2009C42012FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team155.27
465Jaśkiewicz Szymon2010C33411FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team137.56
859Karasiński Adam2010C34915FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team117.39

30

VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM

PUNKTY : 918.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
590Wacławek Bogusław1970M5353MAXVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM519.01
61Posadzy Tomasz1973M431MINIVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM399.07

31

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 874.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1373Ćwikła Marek1999M213110MINIHusaria LC Elektronik317.89
338Cykman Maciej1976M417977MINIHusaria LC Elektronik302.20
340Olszewski Wojciech1968M523825MINIHusaria LC Elektronik253.96

32

Pie3cki Team

PUNKTY : 851.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
234Boratyński Marcin1977M45622MINIPie3cki Team347.46
244Buczyński Łukasz1982M39027MINIPie3cki Team333.17
1295Marks Filip2011C3113FANPie3cki Team170.79

33

CONTABLE MTB TEAM

PUNKTY : 845.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
102Somow Dariusz1962M55510MAXCONTABLE MTB TEAM491.60
103Rojek Justyna1987K383MINICONTABLE MTB TEAM353.74

34

BEAT BIKE

PUNKTY : 812.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1278Kwiatkowski Krzysztof1982M3278MAXBEAT BIKE527.93
895Wichowski Ludwik1954M62259MINIBEAT BIKE284.10

35

GOLON

PUNKTY : 751.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1251Golon Aleksandra1979K4135MINIGOLON333.44
1250Golon Leon2011C3289FANGOLON143.78
1199Golon Izabela2013D2175FANGOLON141.14
1244Lisowski Szymon2012C2368FANGOLON132.86

36

GKK OPTY MAZOWSZE

PUNKTY : 734

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153Orszulak Maria2006KJ11MINIGKK OPTY MAZOWSZE400.00
816Orszulak Adam1984M38726MINIGKK OPTY MAZOWSZE334.00

37

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 722.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
265Dzięcioł Aleksandra2008D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
266Kaszewski Dawid2009C444FANUKK HURAGAN WOŁOMIN192.12
269Koc Fabian2009C41310FANUKK HURAGAN WOŁOMIN168.69
261Koc Patrycja2013D292FANUKK HURAGAN WOŁOMIN161.67

38

NEXTIE Bike Team

PUNKTY : 661.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
828Rychter Maciej1980M49232MININEXTIE Bike Team 332.95
1989Rymanowski Michał1989M310729MININEXTIE Bike Team 328.15

39

VAZONOKTEAM

PUNKTY : 644.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1467Strashetskyi Petro1993M2818MINIVAZONOKTEAM336.37
1468Savchuk Ivan1993M215714MINIVAZONOKTEAM307.65

40

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 624.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
379Sioch Radosław1981M411145MINIPZU SPORT TEAM326.16
295Szczypek Łukasz1981M418879MINIPZU SPORT TEAM298.76

41

IDEA BIKE TEAM

PUNKTY : 619.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1288Jeliński Maciej1997M214512MINIIDEA BIKE TEAM312.95
1287Jeliński Jacek1969M516515MINIIDEA BIKE TEAM306.46

42

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 618.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
783Lasia Zbigniew1960M6952MINIKOMBUD RADOM331.86
460Kostrzewa Maciej1949M72195MINIKOMBUD RADOM286.89

43

PUNKTY : 609.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1294Kamiński Wiesław1960M6801MINI336.92
1293Kamińska Maria1960K5253MINI272.67

44

PWPW RACING TEAM

PUNKTY : 609.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1180Rybicki Artur1978M417172MINIPWPW RACING TEAM304.75
1196Urbański Bartłomiej1980M417273MINIPWPW RACING TEAM304.73

45

TREZADO WOLFPACK

PUNKTY : 596.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1101Luboińska Urszula1977K421MAXTREZADO WOLFPACK596.02

46

Sklepbicykl.pl-Perfectsource

PUNKTY : 586.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1271Ludian Agnieszka1986K341MINISklepbicykl.pl-Perfectsource389.13
1236Dabrowski Krzysztof2008C422FANSklepbicykl.pl-Perfectsource197.77

47

KK24h

PUNKTY : 569.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
778Aleksandrowicz Dariusz1976M475MAXKK24h569.56

48

Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling

PUNKTY : 565.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
715Przybysz Sebastian1976M414762MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling311.63
728Pleskot Paweł1996M223919MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling253.73

49

Ciechanowska Grupa Rowerowa

PUNKTY : 559.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
275Bober Zbigniew1946M71661MINICiechanowska Grupa Rowerowa306.43
67Górski Zdzisław1951M72419MINICiechanowska Grupa Rowerowa252.66

50

VALUE ENGINEERING

PUNKTY : 553.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
849Dobrowolska Aleksandra1993K2222MINIVALUE ENGINEERING283.56
890Wyrzykowski Adam1980M423697MINIVALUE ENGINEERING269.73

51

IVELO

PUNKTY : 550.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1173Hirsh Forrest1993M2122MAXIVELO550.39

52

KK CYKLON WARSZAWA

PUNKTY : 541.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1245Cygan Szymon1978M4148MAXKK CYKLON WARSZAWA541.52

53

DITTA-SERIA MTB TEAM

PUNKTY : 535.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
326Kasznia Wojciech1971M5181MAXDITTA-SERIA MTB TEAM535.41

54

HOT WHEELS

PUNKTY : 535.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
237Żurawska Alicja2009D4124FANHOT WHEELS152.56
1771Jaworski Krzysztof2012C2379FANHOT WHEELS131.94
506Zagożdżon Szymon2012C24110FANHOT WHEELS128.41
445Bralski Aleksander2012C24511FANHOT WHEELS122.27
446Bralski Tomasz2015C15914FANHOT WHEELS106.73

55

Geodetic Howden Team

PUNKTY : 533.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1231Wąsowski Tomasz1978M42112MAXGeodetic Howden Team533.21

56

KK KURPIE KADZIDŁO

PUNKTY : 521.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
247Grabowski Rafał1996M2334MAXKK KURPIE KADZIDŁO521.05

57

OLIMPIC BIKE.PL SKLEP/SERWIS ROWEROWY

PUNKTY : 519.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1274Tomaszewski Grzegorz1995M2345MAXOLIMPIC BIKE.PL SKLEP/SERWIS ROWEROWY519.38

58

WGR Team

PUNKTY : 500.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
363Gos Grzegorz1973M44722MAXWGR Team500.14

59

WOŁOMIN

PUNKTY : 495.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
620Rorbach Paweł1972M45024MAXWOŁOMIN495.12

60

KS Sokół Serock

PUNKTY : 491.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
782Zyskowski Maksymilian2007MJ636MINIKS Sokół Serock342.62
140Majgier Dawid2011C3257FANKS Sokół Serock148.68

61

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 485.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
744Pazdrowski Robert1964M55811MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO485.38

62

POLNA TEAM

PUNKTY : 474.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Matanowski Sebastian1982M312935MINIPOLNA TEAM319.19
114Matanowski Jakub2010C3196FANPOLNA TEAM155.48

63

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 473.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M36617MAXKraft Automotive Team473.81

64

LINK X-Force

PUNKTY : 465.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
273Krysiak Maciej1986M38524MINILINK X-Force334.39
242Krysiak Antoni2014C1383FANLINK X-Force131.55

65

SKISPA

PUNKTY : 448.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
910Kapuściński Jacek1956M6783MAXSKISPA448.42

66

#AKTYWNEMIASTA

PUNKTY : 445.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2010Jóźwicki Mariusz1982M38119MAX#AKTYWNEMIASTA445.33

67

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 385.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
893Balcerzak Paweł1974M442MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI385.30

68

SZYBKIE REKINY

PUNKTY : 379.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1225Kowalski Krzysztof2013C2295FANSZYBKIE REKINY141.37
1223Gaj Milena2008D4185FANSZYBKIE REKINY136.10
1224Gaj Bartek2013C26416FANSZYBKIE REKINY101.67

69

HERMANOS

PUNKTY : 364.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1237Kałaska Jakub1975M4103MINIHERMANOS364.88

70

LTEC

PUNKTY : 356.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
490Tężycki Jarosław1976M43010MINILTEC356.26

71

Mobilny Warsztat Rowerowy

PUNKTY : 356.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
570Winek Mateusz1988M3319MINIMobilny Warsztat Rowerowy356.20

72

FTI RACING TEAM

PUNKTY : 353.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1064McFarlane Anthony1985M33913MINIFTI RACING TEAM353.55

73

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 353.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M44013MINIPOLSKI KLUB MTB353.50

74

OPOCZNO LIDER

PUNKTY : 351.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
944Mokrogulski Piotr1981M44618MINIOPOCZNO LIDER351.22

75

NOWAKOWSKI RACING TEAM

PUNKTY : 350.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
934Nowakowski Tomasz1980M44719MININOWAKOWSKI RACING TEAM350.43

76

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 344.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
451Paziewski Krzysztof2008C433FANUKS KOLARZ NADARZYN196.94
441Paziewski Michał2013C2274FANUKS KOLARZ NADARZYN147.79

77

TUBULAR BIKES AVILA

PUNKTY : 344.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
786Esteban Escodero Hugo2006MJ615MINITUBULAR BIKES AVILA344.09

78

Hellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki

PUNKTY : 340.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
967Mińkowski Robert1974M47027MINIHellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki340.38

79

BIKEHOLIC TEAM

PUNKTY : 338.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1279Klewaczew Andrzej1964M57410MINIBIKEHOLIC TEAM338.03

80

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 334.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1929Błaszczyk Paweł1982M38625MINISTRABAG BIKE TEAM334.22

81

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 332.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1881Sztylka Rafał1974M49433MINIIGT MTB TEAM332.25

82

Sokół Bodzanów

PUNKTY : 331.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
198Lewandowski Krzysztof1961M6963MINISokół Bodzanów331.36

83

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 331.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
768Kita Marcin1978M49734MINIBIKE CONCEPT331.05

84

TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY

PUNKTY : 329.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
803Stefańska Elżbieta1977K4146MINITRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY329.94

85

KS HERAKLES

PUNKTY : 328.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1206Jankowski Dariusz1980M410643MINIKS HERAKLES328.46

86

PLAY

PUNKTY : 325.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
378Kwiatkowska-Sioch Edyta1978K4157MINIPLAY325.35

87

LOTTO

PUNKTY : 325.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M411246MINILOTTO325.29

88

HENGST FILTER TEAM

PUNKTY : 324.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Koczeski Wojciech1970M511511MINIHENGST FILTER TEAM324.22

89

GRUPA BIEGOWA CHTMO

PUNKTY : 319.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1910Grzesik Marcin1973M412655MINIGRUPA BIEGOWA CHTMO319.62

90

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 316.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1259Możdżonek Konrad1990M313838MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM316.53

91

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 310.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Małolepszy Janusz1970M514914MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT310.36

92

AVB

PUNKTY : 300.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
654Kossakowski Jacek Marek1964M518518MINIAVB300.14

93

CLEAR BIKE TEAM

PUNKTY : 298.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
527Arnold Waldemar1953M61874MINICLEAR BIKE TEAM298.88

94

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 297.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
704Lasota Łukasz1983M319653MINIPRZYPAŚNIKI TEAM297.21

95

MAŁKINIA GÓRNA

PUNKTY : 294.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2020Bula Jacek1984M320356MINIMAŁKINIA GÓRNA294.23

96

555 TEAM

PUNKTY : 293.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
978Zagajewski Patryk1991M320657MINI555 TEAM293.66

97

SPORT STATION TEAM

PUNKTY : 285.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
504Jabłoński Lech Jerzy1954M62218MINISPORT STATION TEAM285.45

98

Travelo MTB Team

PUNKTY : 275.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
543Wojas Agnieszka1970K5232MINITravelo MTB Team275.65

99

KOBYŁKA

PUNKTY : 272.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1870Niechciał Michał1983M323259MINIKOBYŁKA272.60

100

PolandBike Expo

PUNKTY : 270.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
736Stolarczyk Tomasz1988M323460MINIPolandBike Expo270.85

101

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 252.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1833Elies Molinero Marc1983M324261MINIMETTLER TOLEDO252.56

102

ZUCHY

PUNKTY : 214.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1253Zuchniak Mateusz2013C25614FANZUCHY108.20
1252Zuchniak Wojciech2013C26115FANZUCHY106.30

103

POLONIA WARSZAWA MTB

PUNKTY : 210.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1911Puchalski Paweł1961M625211MINIPOLONIA WARSZAWA MTB210.80

104

CNC Warszawa Blaze Technology

PUNKTY : 184.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
216Błazucka Zuzanna2013D231FANCNC Warszawa Blaze Technology184.64

105

KAEMDE

PUNKTY : 152.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
298Cieszkowski Julian2013C2233FANKAEMDE152.10

106

Pampuńcie na rowerach

PUNKTY : 147.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1306Podgórska Adela2013D2164FANPampuńcie na rowerach147.96

107

CYKLON

PUNKTY : 122.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
951Skorek Zofia2014D1248FANCYKLON122.24

108

COMVERGA

PUNKTY : 118.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1230Luszka Jan2014C1476FANCOMVERGA118.44
222Luszka Wiktoria2016DC23CROSCOMVERGA

109

Akademia Sportu Pietrzyccy

PUNKTY : 107.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
450Buczyński Oliwier2009C45816FANAkademia Sportu Pietrzyccy107.30
Hosting ESKOM