7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2020-08-01

Kategoria OPENM, Dystans MINI - 25.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 236

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
59163Rychter Maciej1980M327WŚCIEKŁE IMADŁO-13:23:4
11919Sienkiewicz Artur1982M31WIELISZEW HERON TEAM00:51:38
2414Krupa Emil1987M32BIKE SALON TEAM00:52:02
3967Posadzy Tomasz1973M41PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM00:52:06
41771Skrzyniarz Tomasz1977M42MYBIKE.PL00:52:33
62911Kąkol Sławomir1964M51TIMBUD TEAM00:53:08
5781Cichocki Rafał1987M33ŚWIAT ROWERÓW TEAM00:53:13
91984Myszkowski Rafał1984M34PATNET TEAM00:53:31
81178Kmita Robert1990M21AGR PŁOŃSK00:53:37
7957Malinowski Jacek1963M52PŁOCKI KLUB KOLARSKI00:53:40
10850Adamczyk Paweł1982M35MCP BIKE TEAM00:53:57
1139Knapczyk Piotr1978M43NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 00:54:15
13761Kallas Arkadiusz1976M44Warszawa00:54:31
12110Krupa Andrzej1963M53BIKE SALON TEAM00:54:32
14769Kwiatkowski Krzysztof1982M36BEAT BIKE00:54:46
152510Surdyk Maciej1977M45KAMYK Radzymin MTB TEAM00:55:05
1668Świderski Tadeusz1968M54TIMBUD TEAM00:55:07
17212Kozłowski Cezary1981M37PEK - MONT EKIPA MTB00:55:16
211450Michalak Jacek1973M47PATNET TEAM00:55:26
18811Andrzejczuk Adam1995M22BIKE SALON TEAM00:55:28
2042Staniewski Michał1978M46ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:55:31
1956Nowakowski Wiktor2005MJ1ROWEROWNIA RAINBOW TEAM00:55:33
24991Nowak Przemysław1991M23WIELISZEW HERON TEAM00:55:37
2257Nowakowski Tomasz1980M38ROWEROWNIA RAINBOW TEAM00:55:41
23981Chmielewski Patryk1986M39Warszawa00:55:43
25961Wolcendorf Jarosław1979M48Jakoobcycles BKK Team00:55:58
277Kuchcik Filip2004MJ2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:56:12
261805Radziszewski Konrad1991M24KOMON BIKES00:56:12
28323Bielecki Jakub1989M310DSV00:56:16
29728Ugniewski Mariusz1980M311TIMBUD TEAM00:56:31
3131Podgórski Konrad1985M313Góra Kalwaria00:56:39
30787Siwiński Łukasz1980M312POLSKI KLUB MTB00:56:42
331255Kowalski Ireneusz1970M49ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:56:47
32955Grzelak Mateusz2003M11TIMBUD TEAM00:56:50
341253Zdanowski Krzysztof1984M314ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:57:04
35244Gancarz Marcin1977M410KAMYK Radzymin MTB TEAM00:57:06
3672Jarszak Jarosław1972M411Sobików00:57:12
37116Buczel Mateusz1984M315ESKOM-HPE-100:57:18
39251Thiel Tomasz1985M317ANG SPÓŁDZIELNIA MTB00:57:30
383001Przybylski Paweł1988M316Warszawa00:57:33
40478Wachocki Bartosz1983M318Warszawa00:57:57
45729Strumnik Sebastian1984M321TIMBUD TEAM00:57:57
44164Wasążnik Marcin1991M25AGR PŁOŃSK00:57:57
46314Grzebalski Mieczysław1975M413DAMOVO BIKE TEAM00:57:58
4140Chojecki Michał1974M412Otwock00:58:00
421001Olesiejuk Paweł1986M319Warszawa00:58:06
43983Wójcik Robert1981M320Wójcik team00:58:07
47966Mińkowski Robert1974M414Hellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki00:58:15
4814Gulbierz Szymon1981M322T-MOBILE SPORT TEAM00:58:22
49424Wrzesień Robert1965M55Tomaszów Mazowiecki00:58:42
50864Gollnik Adam1988M323ROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR00:58:46
52524Wolny Piotr1982M324E-POINT BIKE TEAM00:59:09
53344Urbański Sebastian1978M415Otwock00:59:11
51774Pańka Patryk2005MJ3Kielce00:59:12
55568Jabłonowski Michał1979M416JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA00:59:20
5434Miroszkin Iwan1986M325BIKE EXPO NARODOWY TEAM00:59:22
56298Sokolnicki Andrzej1969M56DAMOVO BIKE TEAM00:59:35
571304Kordowski Dariusz1985M326WIELISZEW HERON TEAM00:59:37
60551Skura Mikołaj2005MJ4Jakoobcycles BKK Team00:59:51
582137Walkiewicz Igor1999M26MARCELI TEAM00:59:52
61174Behnke Przemysław1982M328PŁOCKI KLUB KOLARSKI00:59:56
62165Pasiewicz Jacek1986M329ATRAM KOMINKI00:59:58
65985Zieliński Marek1973M417ROWEROWA TEAM01:00:00
64452Bylak Paweł1981M331N2 TEAM01:00:06
631033Sawicki Grzegorz1980M330LOTTO01:00:07
66324Hunkiewicz Wojciech1972M418MCP BIKE TEAM01:00:21
682007Biernacki Jakub1965M57Warszawa01:00:23
6779Ołdak Marcin1973M419ROWERY DAX LEGIONOWO01:00:25
70416Janowski Alan2002M12Rowerowysquad Hoegert Technik01:00:28
69483Romanowski Kamil1981M332KAMYK Radzymin MTB TEAM01:00:33
71583Kazimierski Łukasz1982M333Pruszków01:00:34
73326Białek Tomasz1963M58KAMYK Radzymin MTB TEAM01:00:48
72530Matysiuk Radosław1986M334JEZIORAK01:00:49
74832Pakulski Michał1986M335Łódż01:00:58
76598Tężycki Jarosław1976M421SIEMANO01:00:59
75365Komór Piotr1976M420STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:01:03
791187Czyżewski Bogdan1985M337MARCELI TEAM01:01:10
77333Brodzik Andrzej1963M59BARAN CYCLING TEAM01:01:14
802424Sierakowski Tomasz1985M338MCP BIKE TEAM01:01:15
78817Sioch Radosław1981M336PZU SPORT TEAM01:01:17
82313Jankowski Dariusz1973M422DAMOVO BIKE TEAM01:01:26
841400Bachański Rafał1977M424ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:01:28
81436Królewski Karol1982M339Józefów01:01:30
83772Pańka Mikołaj1979M423Kielce01:01:38
85601Paradowski Jacek1967M510NOWA AMA01:01:44
86846Wieszczyk Tomasz1987M340ABSOLUTE BIKE TEAM01:01:45
88605Szaturski Artur1978M425Nieporęt01:01:48
89582SEFERYNIAK JACEK1977M426TEAM PKO BANK POLSKI01:01:49
92185KAMIŃSKI PAWEŁ1995M28GROCHOWA01:01:56
931998Kamiński Grzegorz1970M428Otwock01:01:59
87834Doroszkiewicz Szymon1994M27Wołomin01:02:01
91862Szewczak Daniel1985M341WAWA BIKE01:02:02
901250Dużyński Sebastian1975M427MCP BIKE TEAM01:02:04
94351Mikołajczyk Emil1974M429Brańszczyk01:02:14
95590Wilk Wojciech2001M13Żyrardów01:02:26
96812Brzeziński Maciej1991M29Nadma01:02:28
971706Lewczuk Sławomir1975M430Urzut01:02:40
100179Cywka Zbigniew1966M511Club Bike Zwoleń01:02:48
98252Pacuk Grzegorz1982M342ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:02:49
991991Mirecki Bartłomiej1991M210Bieganów01:02:50
103238Bieniada Marcin1959M61WILDBORN E SYSTEM01:02:59
1011515Moykowski Aleksander1984M343Warszawa01:02:59
102215Kajak Dariusz1977M431Warszawa01:03:06
104482Kornatowski Mateusz1988M344AGR PŁOŃSK01:03:19
1051005Knap Piotr1977M432KK Catena Wyszków01:03:21
106630Michalski Adrian1987M345MARCELI TEAM01:03:26
107248Mędel Piotr1971M433Książenice01:03:30
108491Michałowski Artur1983M346Parzniew01:03:31
110133Wolak Artur1970M435Warszawa01:03:38
11281Ciskowski Marcin1980M348ROWERY DAX LEGIONOWO01:03:40
115708Wester Stanisław1979M436RB Riders01:03:43
10945Post Marek1975M434Szczęsne01:03:44
111820Smolik Paweł1983M347Płock01:03:45
1141303Halicki Piotr1983M349Białystok01:03:46
113140Walczak Marek1958M62CLEAR BIKE TEAM01:03:53
1161448Korzeniewski Tomasz1979M437Warszawa01:04:13
117770Koloński Arkadiusz1977M438RB Riders01:04:16
11885Kuczyński Dariusz1975M439Żyrardów01:04:28
119839Nowak Jan1962M512KAMYK Radzymin MTB TEAM01:04:29
12273Skiba Robert1973M440ROWEROLOG01:04:32
1201307Goławski Bartosz1990M211DSV01:04:33
121845Kruczek Kamil1985M350WARBUD WARTO BUDOWAC01:04:36
124419Krzyżanowski Dariusz1989M351Rowerowysquad Hoegert Technik01:04:38
12310Śliwiński Piotr1967M513Milanówek01:04:41
12718Podgórski Bartosz1987M352Góra Kalwaria01:05:03
125247Jóźwik Daniel1976M441Warszawa01:05:03
1262850Sawicki Maciej2005MJ5Zielonka01:05:07
129595Cywka Rafał1990M213Club Bike Zwoleń01:05:12
128979Jabłoński Mateusz1996M212Bike Fun Legionowo01:05:18
130152Bober Zbigniew1946M71T4B TEAM01:05:19
13199Kaczorowski Aleksander1946M72WIELISZEW HERON TEAM01:05:28
132137Witkowski Grzegorz1959M63LOTTO01:05:32
1332227Kocki Łukasz1981M353Lublin01:05:54
1342005Wejner Olgierd1973M442MCP BIKE TEAM01:05:57
13569Gołoś Marcin1979M443DSV01:06:00
136607Karwowski Maciej1991M214DSV01:06:10
1392610Wróbel Grzegorz1990M215TEAM PKO BANK POLSKI01:06:19
137738Zalewski Paweł1979M444RB Riders01:06:25
138989Tomanek Szymon1974M445Warszawa01:06:29
140173Fila Robert1973M446Otwock01:06:31
141345Kępka Sławomir1972M447STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:07:07
1431012Jastrzębski Paweł1971M448MCP BIKE TEAM01:07:09
142995Piętka Jarosław1969M514JALEX01:07:10
1441955Kępa Marcin1977M449PATNET TEAM01:07:22
146818Kiermasz Wojciech1984M354Warszawa01:07:22
1451956Skorek Janusz1956M64Rowerowysquad Hoegert Technik01:07:22
147130Patelski Paweł1976M450ARTHREX01:07:25
15093Florczak Arkadiusz1993M216OPEN BIKE TEAM01:07:29
1481641Mazurkiewicz Piotr1973M451Kobyłka01:07:30
149401Szulim Piotr1980M355POLSTAR TEAM01:07:34
1511931Szuchnik Sebastian1986M356TS MERAN OTWOCK01:07:46
152518Kostrzewa Maciej1949M73KOMBUD RADOM01:07:53
154604Zajączkowski Rafał1987M357Łomianki Dolne01:07:54
153155Miąskiewicz Mariusz1978M452V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI01:07:55
155277Dzideczek Tomasz1968M515Józefów01:08:14
156848Sibilski Kacper2005MJ6Warszawa01:08:28
157724Chrobak Rafał1983M358Legionowo01:08:50
158755Pędzikiewicz Tomasz1976M453NRF HENGST RACING01:09:05
159700Kozłowski Piotr1980M359NRF HENGST RACING01:09:06
1601968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M516Warszawa01:09:08
1611228Lasek Marcin1974M454Legionowo01:09:12
162281Baciński Arkadiusz1975M455DAMOVO BIKE TEAM01:09:21
164245Karski Tomasz1974M457ESKOM-HPE-101:09:21
1631109Tratkiewicz Łukasz1979M456ABSOLUTE BIKE TEAM01:09:26
1652019Grabowski Jan1975M458WGR GRÓJEC01:09:27
166579Żerdzicki Emil1989M360Legionowo01:09:40
167368Ferski Andrzej1952M65AGR PŁOŃSK01:09:45
168289Borzęcki Adam1972M459DAMOVO BIKE TEAM01:10:07
169792Szewczyk Benedykt1948M74PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:10:11
170808Hofman Tomasz1964M517Kraft Automotive Team01:10:12
172527Zachwieja Eugeniusz1959M66Wyględy01:10:20
171274SZYPRYT KRZYSZTOF1984M361MACHNACZ01:10:21
175438Konca Mariusz1972M462Ożarów Mazowiecki01:10:26
1741616Szachna Leszek1976M461Serock01:10:33
173395Grocholewicz Mariusz1974M460Łódź01:10:37
177307Orzechowski Paweł1977M463CODEPROUD MTB01:10:57
176828Marczewski Marcin1982M362Pruszków01:10:58
178473DĘBSKI JAROSŁAW1970M464LEGIONOWO01:12:13
1791409Pergoł Edward1950M67Warszawa01:12:19
181417Lis Adam1978M466Rowerowysquad Hoegert Technik01:12:23
180956Roszkowski Zbigniew1979M465Kobyłka01:12:25
1822601Laskowski Tomasz1986M363TEAM PKO BANK POLSKI01:12:41
1831000Szymerski Paweł1969M518PEK - MONT EKIPA MTB01:13:23
184726Jankowski Wincenty1952M68Warszawa01:13:34
186843Lasek Piotr1974M467Nowy Dwór Mazowiecki01:13:36
1851257Zienkiewicz Jan1946M75PATNET TEAM01:13:43
187809Sitarski Michał1978M468Warszawa01:13:55
188293Nieciecki Robert1972M469DAMOVO BIKE TEAM01:13:58
189561Napora Karol1973M470Warszawa01:14:02
1912143Antczak Radosław1970M471Warszawa01:14:23
192456Golan Bolesław1979M472Legionowo01:14:28
190970Dąbroś Łukasz1980M364DEUTSCHE BANK TEAM01:14:31
193851Gliński Szymon2004MJ7WARBUD WARTO BUDOWAC01:14:40
194272Wojcieszak Sebastian1982M365Koryciska01:14:53
19544Socha Igor2003M14ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:15:02
198842Kiraga Marcin1979M474Boża Wola01:15:23
1961500Stanisławski Filip1979M473MCP BIKE TEAM01:15:28
197853Dymek Stanisław1954M69PTT Delta01:15:29
1992313Kopp Przemysław1969M519PRZYPAŚNIKI TEAM01:15:37
2011625Miernik Michał1979M475Warszawa01:15:45
2001700Walczak Paweł1988M366ZERWANI Z ŁAŃCUCHA01:15:54
202160Marcinek Krzysztof1980M367PZU SPORT TEAM01:16:03
204476Zagajewski Grzegorz1965M520555 TEAM01:16:09
203106Woźniak Marcin1976M476Warszawa01:16:20
2051351Gramann Andrzej1949M76WIELISZEW HERON TEAM01:16:31
206427Małolepszy Janusz1970M477RAZEM TRENUJEMY SPORT01:17:00
207849Krzyślak Arkadiusz1972M478Warszawa01:17:23
208780Sakowski Jan1948M77Nisko01:17:34
209863Ząbczyński Paweł1992M217Warszawa01:18:24
210964Kraśny Konrad1970M479Warszawa01:18:47
212852Gliński Rafał1978M480WARBUD WARTO BUDOWAC01:19:02
211760Matuszewski Dariusz1967M521BIEGIEM DO GARÓW01:19:09
213321Wasiak Tadeusz1975M481NASZ BIKE TEAM01:19:31
2141850Koziorowski Adam1979M482STRABAG BIKE TEAM01:19:51
2152851Sawicki Jacek1969M522Zielonka01:20:26
2164Sudnik Grzegorz1973M483Kobyłka01:20:33
217840Sitek Wojciech1976M484RB Riders01:21:11
2201555Olszewski Wojciech1968M524Husaria LC Elektronik01:22:27
2181969Onyśk Włodzimierz1969M523Kobyłka01:22:39
21967Górski Zdzisław1951M610T4B TEAM01:22:47
221311Biernacki Tadeusz1939M78Warszawa01:22:58
22236Zieliński Robert1968M525Warszawa01:22:59
223239Tolgay Kaya2001M15Marki01:30:02
224472Sowiński Edmund1942M79PŁOCKI KLUB KOLARSKI01:31:50
225827Drużyński Michał1977M485Warszawa01:34:06
226976Koc Janusz1979M486Duczki01:45:40
22765Florczak Kamil1985M368OPEN BIKE TEAM01:46:56
22823Skolimowski Krzysztof1961M526Warszawa - Wilanów 01:57:57
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1278Śleszyński Piotr1975M4 PĘTLA S8  
2457Bogdanowicz Kamil1982M3 Zielonka  
3608Grzelak Tomasz1976M4 TIMBUD TEAM  
41184Marcelewicz Piotr1976M4 MARCELI TEAM  
5486Ziółkowski Dariusz1980M3 TIMBUD TEAM  
6493Banasik Sławomir1978M4 NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL   
7833Fijałkowski Grzegorz1955M6 Warszawa  
8514Szymczyk Marek1955M6 KOMBUD RADOM