7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nowy Dwór Mazowiecki, 2020-08-01
Wyniki dla sektora 1 ,Dystans MAX
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
180Kuszmider Kamil1992M211KK Catena Wyszków01:37:42
861Baranowski Przemysław1981M321BIAŁOBŁOCKI PRO COACHING01:37:50
353Kurowski Ernest1976M431Józefów01:39:28
550Skalski Kacper1982M342ŚWIAT ROWERÓW TEAM01:41:07
960Michalski Maciej1979M452RETRO STORK TEAM01:41:57
377Kulesza Łukasz1981M363RETRO STORK TEAM01:42:38
891Góralewski Wojciech1974M473KK Catena Wyszków01:43:23
484Kwapisz Bartłomiej1981M384RIDE 43 TEAM01:43:24
466Wetoszka Michał1982M395Geodetic Team01:43:30
698Drzewiecki Marcin1974M4104LOYALTY POINT RACING TEAM01:44:25
1260Czarnecki Bartłomiej1987M3116Piastów01:44:31
893Mróz Łukasz1992M2122KK Catena Wyszków01:44:40
806Pałyska Kamil1986M3137Geodetic Team01:44:45
855Baranowski Marcin1979M4145BIAŁOBŁOCKI PRO COACHING01:45:03
879Wojtkowski Tomasz1978M4156MYBIKE.PL01:45:26
807Szewczyk Marcin1984M3168OŚKA Warszawa01:46:03
750Korytkowski Robert1962M5171KK Catena Wyszków01:46:07
241Krzyczkowski Michał1998M2183STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team01:46:15
374Mrożewski Krzysztof1960M5192MYBIKE.PL01:47:57
614Ząbczyński Michał1983M3209Warszawa01:48:00
391Bicki Artur1979M4217EMCA01:48:03
147Peciakowski Robert1973M4228PEK - MONT EKIPA MTB01:48:09
358Kosiński Marcin1979M4239ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:48:12
256Kamiński Wojciech1984M32410ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:48:31 
(1)
255Tlaga Krzysztof1986M32511ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:49:34
987Wachnik Wojtek1960M5263SUPER DROB01:49:45 
(2)
825Rybak Artur1979M42710Cybulice Małe01:49:45 
(2)
831Bakuła Marek1979M42811Geodetic Team01:49:46 
(1)
701Worach Piotr1975M43012NRF HENGST RACING01:50:44
734Bąkowski Marcin1974M43113NRF HENGST RACING01:50:55 
(2)
1252Daczkowski Gustaw2000M1321ANG SPÓŁDZIELNIA MTB01:51:03
206Kalicki Grzegorz1982M33312PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM01:51:20
990Wasiak Damian1982M33413KK Catena Wyszków01:51:44 
(2)
13Górnicki Michał1985M33716Bike Fun Legionowo01:53:06 
(2)
998Klaus Albert1975M43814KAMYK Radzymin MTB TEAM01:53:24
2234Leśniewski Piotr1994M2395Warszawa01:53:58 
(2)
836Grudny Bartłomiej1978M44015ALL TOP STAG TEAM01:54:01 
(2)
290Ptaszyński Bartosz1980M34117DAMOVO BIKE TEAM01:54:02 
(2)
440Bojewski Jacek1982M34218Grodzisk Mazowiecki01:54:30 
(2)
649Rogalski Franciszek1960M5434REFLEKS BLU TEAM01:55:28 
(2)
980Urban Anna1980K311VOLKSWAGEN samochody dostawcze01:56:36 
(2)
711Ruba Zbigniew1983M34520NRF HENGST RACING01:56:52 
(2)
299Pęczkowski Andrzej1969M5475DAMOVO BIKE TEAM01:57:29 
(2)
744Kowalczyk Łukasz1981M34822NRF HENGST RACING01:57:44 
(2)
315Mierzejewski Tomasz1981M34923DAMOVO BIKE TEAM01:57:45 
(2)
1186Wróblewski Marcin1982M35225MARCELI TEAM01:58:10 
(3)
1963Kado Grzegorz1963M5546WIELISZEW HERON TEAM01:58:46 
(2)
169Nowak Filip1974M45618Warszawa01:59:24 
(2)
287Wilczyński Rafał1978M45719DAMOVO BIKE TEAM02:00:00 
(2)
467Zaboklicki Przemysław1976M45820BIKE SALON TEAM02:00:04 
(2)
609Golec Tomasz1979M46122ENEA KS ENERGIA KOZIENICE02:00:53 
(2)
1006Dąbkowski Wojciech1988M36228LOADLOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW02:00:55 
(2)
55Kawalec Marcin1977M46423Solec02:01:09
621Motylewska Marta1991K231PŁOCKI KLUB KOLARSKI02:02:02 
(2)
623Brygier Jacek1971M46625PŁOCKI KLUB KOLARSKI02:02:02 
(2)
337Błażewski Bartosz1968M5727MYBIKE.PL02:04:10 
(2)
385Góralski Piotr1971M47528PŁOCKI KLUB KOLARSKI02:05:06 
(3)
1397Sobiech Łukasz1986M38436MARCELI TEAM02:07:28 
(2)