Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Archiwum wyników - Płock, 2017-07-02
Dostępne lata w archiwum: 2020  2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  
Wyniki etapowe 2017     Wyniki generalka 2017

Kategoria M3, Dystans MAX - 56.0 Km , Razem : 36

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
11722Jusiński Adrian1984M31TRW MTB RACING
01:54:47
32411Bielecki Łukasz1981M32ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:58:06
42419Kuczyński Adrian1985M33ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:58:09
61379Berner Piotr1982M34MYBIKE.PL
01:58:12
82415Skalski Kacper1982M35ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
01:58:41
112410Wacinowski Marcin1983M36ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:04:35
18905Żeszczyński Cezary1979M37DIRTY40
02:06:43
232429Szymczak Krzysztof1982M38ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:07:27
251351Bochyński Tomasz1978M39NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
02:08:17
301851Sachs Karol1982M310AirBike.pl
02:12:49
311884Sadło Przemysław1981M311NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL
02:12:51
322606Zduniak Karol1984M312MYBIKE.PL
02:12:56
341105Gula Konrad1977M313PATCON
02:13:10
381899Maślany Janusz1980M314Gostynin
02:14:40
40980Perczyński Radek1979M315proBiznes MTB TEAM
02:16:06
421576Smołuch Przemysław1980M316Rowerowy Squad Bike Team
02:18:01
43128Demiańczuk Tomasz1982M317Z-Hotel
02:19:12
461889Momot Łukasz1981M318MYBIKE.PL
02:21:14
472404Babij Tomasz1977M319ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM
02:22:35
502001Malicki Dominik1981M320Bike Concept
02:23:09
541863Dudkiewicz Daniel1980M321LOTTO
02:24:24
57405Dorsz Jacek1980M322KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:25:50
58114Marcinkiewicz Sebastian1979M323NASZ BIKE TEAM
02:25:51
62415Rowicki Rafał1978M324KAMYK Radzymin MTB TEAM
02:26:40
681733Peciak Paweł1978M325TRW MTB RACING
02:29:25
73290Skorek Marek1978M326TS MERAN OTWOCK
02:30:35
762389Lewandowski Sławomir1978M327MTB LIPNO zielonalipa.pl
02:31:00
771977Szewczyk Paweł1977M328Wysportowani Racing Team
02:32:26
781511Graczyk Kamil1979M329Polonia Warszawa MTB
02:33:20
791886Borkowicz Bartosz1985M330MTB LIPNO zielonalipa.pl
02:33:20
842452Karkowski Rafał1977M331Płocki Klub Kolarski
02:40:45
861887Impert Tomasz1986M332MTB LIPNO zielonalipa.pl
02:41:01
872084Seliga Marcin1978M333Warszawa
02:41:59
891094Drozdowski Radosław1978M334Łąck
02:42:17
972384Jarosławski Piotr1986M335Płock
02:51:24
981928Bender Łukasz1983M336Warszawa
02:52:04
Zawodnicy zdyskwalifikowani
11009Nazarski Jacek1979M3 Brzeziny