Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Nadarzyn, 2022-05-08

Klasyfikacja Drużynowa MINI OPEN

1

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1524.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Białek Patryk1988M311MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
323Surdyk Alicja2007KJ32MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM388.46
322Surdyk Maciej1977M42512MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM367.89
380Białek Tomasz1963M5273MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM367.81
364Mucharski Krzysztof1994M2323MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM363.99
621Gancarz Marcin1977M44217MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM356.97
24Nowak Jan1962M513814MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM322.72

2

HPE-ESKOM

PUNKTY : 1472.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Buczel Mateusz1984M322MINIHPE-ESKOM397.39
309Mucha Jacek2004M1333MINIHPE-ESKOM363.87
306Mucha Jacek1972M44620MINIHPE-ESKOM356.26
1716Zygner Tomasz1984M35014MINIHPE-ESKOM354.63

3

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 1458.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
189Bogdanowicz Marcin1979M4188MINIDAMOVO BIKE TEAM369.53
187Grzebalski Mieczysław1975M42613MINIDAMOVO BIKE TEAM367.83
188Spieżak Marcin1989M3359MINIDAMOVO BIKE TEAM363.33
184Baciński Szymon2004M1384MINIDAMOVO BIKE TEAM357.75
169Sokolnicki Andrzej1969M5474MINIDAMOVO BIKE TEAM356.00
185Jankowski Dariusz1973M49334MINIDAMOVO BIKE TEAM338.26
176Głębocki Jarosław1972M410845MINIDAMOVO BIKE TEAM330.50
175Borzęcki Adam1972M413460MINIDAMOVO BIKE TEAM323.82
183Baciński Arkadiusz1975M416880MINIDAMOVO BIKE TEAM311.10
1217Grzebalski Szymon2007MJ2068MINIDAMOVO BIKE TEAM300.15
162Grzebalska Bogumiła1975K4298MINIDAMOVO BIKE TEAM295.48
182Stępień Jakub2005M123810MINIDAMOVO BIKE TEAM287.09

4

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1428.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Wyszkowski Mikołaj2005M1131MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI371.01
495Tabor Filip2006MJ162MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI370.13
1676Liber Krzysztof2005M1685MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI346.90
557Folta Tomasz2006MJ915MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI340.10

5

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1419.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1185Marcelewicz Barbara1978K451MINIMARCELI TEAM386.55
19Walkiewicz Igor1999M2111MINIMARCELI TEAM371.18
1397Sobiech Łukasz1986M35115MINIMARCELI TEAM352.68
1550Moroz Piotr1981M418086MINIMARCELI TEAM308.71
313Majkowska Iwona1975K4257MINIMARCELI TEAM308.21

6

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1400.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
947Dużyński Sebastian1975M43615MINIMCP BIKE TEAM363.05
940Dużyński Michał1980M44318MINIMCP BIKE TEAM356.85
310Żebrowski Marcin1983M36723MINIMCP BIKE TEAM347.06
692Wejner Olgierd1973M410039MINIMCP BIKE TEAM333.77
1177Klimkiewicz Piotr1976M420796MINIMCP BIKE TEAM299.55

7

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1379.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
698Szucki Mateusz1993M2485MINIOPEN BIKE TEAM355.17
18Podgórski Bartosz1987M34913MINIOPEN BIKE TEAM355.03
58Malinowski Marcin1980M49636MINIOPEN BIKE TEAM336.55
629Skrzecz Marek1981M410140MINIOPEN BIKE TEAM333.19
85Kuczyński Dariusz1975M410644MINIOPEN BIKE TEAM331.33
1991Mirecki Bartłomiej1991M313636MINIOPEN BIKE TEAM323.09
334Popis Maciej1978M414466MINIOPEN BIKE TEAM320.28
1641Mazurkiewicz Piotr1973M414968MINIOPEN BIKE TEAM319.47
399Florczak Kamil1985M319346MINIOPEN BIKE TEAM305.68

8

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1367.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
637Stachowicz Kamil2001M2596MINIStajnia Rowerowa Team348.13
233Borysiak Marcin1983M36019MINIStajnia Rowerowa Team348.04
236Tokarz Paweł1973M49838MINIStajnia Rowerowa Team335.99
606Michnowska Katarzyna1987K3187MINIStajnia Rowerowa Team335.21
366Kielak Paweł1981M414365MINIStajnia Rowerowa Team320.30
210Kępka Sławomir1972M415972MINIStajnia Rowerowa Team316.61
2002Biały Artur1976M418790MINIStajnia Rowerowa Team307.15
208Kępka Kamil2007MJ25111MINIStajnia Rowerowa Team275.00

9

Travelo MTB Team

PUNKTY : 1357.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ73MINITravelo MTB Team377.03
367Wiraszka Rafał1984M38428MINITravelo MTB Team342.14
544Radomska Magdalena1985K3166MINITravelo MTB Team339.21
543Wojas Agnieszka1970K5261MINITravelo MTB Team298.67

10

WATAHA GRÓJEC

PUNKTY : 1350.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
109Erber Dariusz1970M5558MINIWATAHA GRÓJEC349.85
568Koc Krzysztof1986M37825MINIWATAHA GRÓJEC343.30
410Rędziński Michał1995M21119MINIWATAHA GRÓJEC329.33
73Skiba Robert1973M411751MINIWATAHA GRÓJEC327.87

11

Reckitt Riders

PUNKTY : 1327.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
136Wester Stanisław1979M47425MINIReckitt Riders344.88
77Koloński Arkadiusz1977M48731MINIReckitt Riders340.88
580Dulz Marcin1980M412557MINIReckitt Riders324.99
71Sosnowski Bartosz1977M416174MINIReckitt Riders316.26

12

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1312.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
409Bojzan-Matysiak Beata1980K4144MINILIRENE BIKE TEAM341.79
415Piwowarska Magdalena1985K3198MINILIRENE BIKE TEAM330.57
413Sykurska Katarzyna1986K3209MINILIRENE BIKE TEAM327.90
418Kopycka Agata1982K32410MINILIRENE BIKE TEAM312.39
412Skotnicki Bartosz1981M4217100MINILIRENE BIKE TEAM297.73
405Rokowski Rafał1978M4225104MINILIRENE BIKE TEAM292.55
869Piwowarski Maciej1985M323956MINILIRENE BIKE TEAM284.15
402Hołowiecki Bogdan1973M4243109MINILIRENE BIKE TEAM282.74
687Baran Piotr1984M325559MINILIRENE BIKE TEAM271.93
407Bełzowska Delfina1987K33314MINILIRENE BIKE TEAM259.84
408Bełzowski Janusz1980M4286118MINILIRENE BIKE TEAM177.48

13

LKS MAZOWSZE TERESIN

PUNKTY : 1292.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
942Ciurzyńska Amelia2006KJ104MINILKS MAZOWSZE TERESIN366.47
946Wadecki Bogdan1965M513915MINILKS MAZOWSZE TERESIN322.68
950Mańkowski Kamil1984M318843MINILKS MAZOWSZE TERESIN306.97
923Borkowski Bartosz2007MJ21810MINILKS MAZOWSZE TERESIN296.22
904Skworoda Maciej2008C411MINILKS MAZOWSZE TERESIN0.00

14

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1292.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
47Seferyniak Jacek1977M411247MINITEAM PKO BANK POLSKI329.29
39Malinowski Robert1988M312834MINITEAM PKO BANK POLSKI324.55
46Stempniak Sebastian1985M314638MINITEAM PKO BANK POLSKI319.99
32Janikowski Robert1966M515317MINITEAM PKO BANK POLSKI318.45
857Bartczak Mariusz1979M416779MINITEAM PKO BANK POLSKI311.23
2017Rok Robert1980M417281MINITEAM PKO BANK POLSKI310.72
34Komorowski Robert1973M418288MINITEAM PKO BANK POLSKI308.67
2Perschke Kacper1969M525430MINITEAM PKO BANK POLSKI272.01
569Pazdan Piotr1972M4279117MINITEAM PKO BANK POLSKI236.59

15

PATNET TEAM

PUNKTY : 1252.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
390Grzelak Monika1983K3155MINIPATNET TEAM341.14
60Rajczyk Radosław1974M411952MINIPATNET TEAM326.86
1955Kępa Marcin1977M415871MINIPATNET TEAM316.69
1752Zienkiewicz Jan1946M726110MINIPATNET TEAM267.78

16

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1245.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
42Szaturski Artur1978M44419MINIWIELISZEW HERON TEAM356.84
211Kaczorowski Aleksander1946M71482MINIWIELISZEW HERON TEAM319.66
673Kado Teresa1974K4309MINIWIELISZEW HERON TEAM286.25
1949Gramann Andrzej1949M72428MINIWIELISZEW HERON TEAM282.82

17

Bike Expo Narodowy Team

PUNKTY : 1076.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
199Troficka Klara1980K462MINIBike Expo Narodowy Team382.48
888Hendel Piotr1980M4177MINIBike Expo Narodowy Team369.99
474Chojnacki Artur1980M413359MINIBike Expo Narodowy Team324.00

18

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 997.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Kamińska Anna1983K392MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE372.34
277Kielec Mikołaj1994M2728MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE345.44
575Pluciński Piotr1976M4248110MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE279.58

19

VALUE ENGINEERING

PUNKTY : 994.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
890Wyrzykowski Adam1980M4274115MINIVALUE ENGINEERING252.79
849Dobrowolska Aleksandra1993K2353MINIVALUE ENGINEERING251.76
805Jóźwiak Bartosz1991M327662MINIVALUE ENGINEERING248.73
873Marczewski Gerard1980M4278116MINIVALUE ENGINEERING241.17
845Toporek Magdalena1987K33715MINIVALUE ENGINEERING225.49
874Adaszewska Anna1982K33816MINIVALUE ENGINEERING224.38
937Ślusarz Arkadiusz1995M228320MINIVALUE ENGINEERING212.79
870Siwak Sebastian 1985M328463MINIVALUE ENGINEERING202.08

20

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 950.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
981Hajbowicz Agnieszka1989K3134MINISTRABAG BIKE TEAM352.04
1929Błaszczyk Paweł1982M311832MINISTRABAG BIKE TEAM327.63
656Koziorowski Adam1979M4256111MINISTRABAG BIKE TEAM271.21

21

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 941.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
98Aleksandrowicz Aleksander1976M47928MINIBike Fun Legionowo343.14
87Ochędzan Grzegorz1979M410341MINIBike Fun Legionowo332.98
935Szoblik Paweł1976M4267114MINIBike Fun Legionowo265.42

22

Bolo Bike Team

PUNKTY : 926.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
773Bolek Stanisław2002M11167MINIBolo Bike Team 327.99
775Gocłowski Cezary1975M417482MINIBolo Bike Team 310.68
774Bolek Krzysztof2005M12369MINIBolo Bike Team 288.04

23

HENGST FILTER TEAM

PUNKTY : 919.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Koczeski Wojciech1970M510211MINIHENGST FILTER TEAM333.13
533Koczeska Magdalena1976K4215MINIHENGST FILTER TEAM323.21
1221Góralewski Sławomir1969M526834MINIHENGST FILTER TEAM263.36

24

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 914.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
976Gapisz Marcin1985M310731MINIHusaria LC Elektronik330.87
338Cykman Maciej1976M416073MINIHusaria LC Elektronik316.49
340Olszewski Wojciech1968M526433MINIHusaria LC Elektronik266.89

25

Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling

PUNKTY : 902.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
715Przybysz Sebastian1976M412154MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling326.23
717Beczkowicz Michał1978M416678MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling313.76
728Pleskot Paweł1996M226917MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling262.69

26

FTI RACING TEAM

PUNKTY : 784.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
494McFarlane Oliwia1982K311MINIFTI RACING TEAM400.00
1064McFarlane Anthony1985M364MINIFTI RACING TEAM384.61

27

GKK OPTY MAZOWSZE

PUNKTY : 738.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153Orszulak Maria2006KJ21MINIGKK OPTY MAZOWSZE396.50
816Orszulak Adam1984M38327MINIGKK OPTY MAZOWSZE342.32

28

Sokół Bodzanów

PUNKTY : 707

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
235Zuchora Kacper2004M1292MINISokół Bodzanów364.99
198Lewandowski Krzysztof1961M6852MINISokół Bodzanów342.01

29

KS Sokół Serock

PUNKTY : 702.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
212Waśniewska Olga2007KJ125MINIKS Sokół Serock355.33
782Zyskowski Maksymilian2007MJ614MINIKS Sokół Serock347.63

30

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 702.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
521Rydzewski Tomasz1987M33910MINITIMBUD TEAM357.63
517Tomaszewski Bogdan1974M47526MINITIMBUD TEAM344.74

31

LINK X-Force

PUNKTY : 695.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
273Krysiak Maciej1986M35818MINILINK X-Force348.15
1600Chodorowski Piotr1984M36220MINILINK X-Force347.61

32

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 695.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
652Lachowicz Dariusz1966M5536MINIBIKE CONCEPT350.34
768Kita Marcin1978M47324MINIBIKE CONCEPT345.04

33

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 674.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
783Lasia Zbigniew1960M6761MINIKOMBUD RADOM344.67
459Szymczyk Marek1955M61103MINIKOMBUD RADOM330.21

34

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 664.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
837Tuski Maciej1978M42814MINIPZU SPORT TEAM366.99
295Szczypek Łukasz1981M421599MINIPZU SPORT TEAM297.85

35

LOVEROWY SKŁAD

PUNKTY : 641.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
879Noskiewicz Jacek1979M413561MINILOVEROWY SKŁAD323.70
245Ślusarczyk Konrad1979M415670MINILOVEROWY SKŁAD317.61

36

SCANDIT

PUNKTY : 615.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
853Sikorski Tsimafei2000M215110MINISCANDIT318.94
1213Pasiewicz Ewa1988K32812MINISCANDIT296.19

37

Ciechanowska Grupa Rowerowa

PUNKTY : 589.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
275Bober Zbigniew1946M71471MINICiechanowska Grupa Rowerowa319.74
67Górski Zdzisław1951M72589MINICiechanowska Grupa Rowerowa270.25

38

POLONIA WARSZAWA MTB

PUNKTY : 584.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
676Szulc Rafał1976M413058MINIPOLONIA WARSZAWA MTB324.26
1911Puchalski Paweł1961M627113MINIPOLONIA WARSZAWA MTB260.03

39

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 569.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
700Wanat Krzysztof1989M36421MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 347.47
1946Baranowski Ryszard1946M728114MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 221.60

40

Nadwiślańska Grupa Rowerowa

PUNKTY : 558.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
835Chmiel Artur1975M4231106MININadwiślańska Grupa Rowerowa290.45
1670Baj Mateusz1975M4260113MININadwiślańska Grupa Rowerowa268.07

41

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 541.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
767Szewczyk Benedykt1948M72266MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI292.40
959Sowiński Edmund1942M727512MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI249.16

42

BAD BOY BIKE TEAM

PUNKTY : 397.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
69Reszke Marcin1987M333MINIBAD BOY BIKE TEAM397.33

43

VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM

PUNKTY : 397.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
61Posadzy Tomasz1973M441MINIVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM397.11

44

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 386.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
62Posadzy Zuzanna2005K141MINIUKS KOLARZ NADARZYN386.56

45

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 374.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
686Bielecka Magdalena1978K483MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA374.01

46

NOWAKOWSKI RACING TEAM

PUNKTY : 371.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
934Nowakowski Tomasz1980M493MININOWAKOWSKI RACING TEAM371.25

47

NIEWIADÓW BORO

PUNKTY : 371.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
509Chachuła Ignacy2006MJ101MININIEWIADÓW BORO371.24

48

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 370.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M4145MINIPOLSKI KLUB MTB370.95

49

KK KURPIE KADZIDŁO

PUNKTY : 369.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
247Grabowski Rafał1996M2192MINIKK KURPIE KADZIDŁO369.52

50

PT MAZURY TEAM EŁK

PUNKTY : 368.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
955Paszczyk Mariusz1972M4209MINIPT MAZURY TEAM EŁK368.77

51

LTEC

PUNKTY : 367.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
490Tężycki Jarosław1976M42211MINILTEC367.94

52

Grupa ANG

PUNKTY : 367.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
553Kowalski Ireneusz1970M5232MINIGrupa ANG367.93

53

#BEZ WYMÓWEK

PUNKTY : 364.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
760Krezyman Beata1991K3113MINI#BEZ WYMÓWEK364.97

54

TUBULAR BIKES AVILA

PUNKTY : 357.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
786Esteban Escodero Hugo2006MJ413MINITUBULAR BIKES AVILA357.05

55

KAMPINOSKIE WILKI

PUNKTY : 349.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
899Krawczak Michał1991M35616MINIKAMPINOSKIE WILKI349.68

56

Hellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki

PUNKTY : 347.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
967Mińkowski Robert1974M46321MINIHellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki347.60

57

OPOCZNO LIDER

PUNKTY : 346.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
944Mokrogulski Piotr1981M46922MINIOPOCZNO LIDER346.17

58

ARTEC PROJEKT BIKE TEAM

PUNKTY : 345.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1207Błaszczyk Sławomir1977M47023MINIARTEC PROJEKT BIKE TEAM345.83

59

MYBIKE.PL

PUNKTY : 340.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
891Błażewski Bartosz1968M58810MINIMYBIKE.PL340.84

60

NEXTIE Bike Team

PUNKTY : 331.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
828Rychter Maciej1980M410543MININEXTIE Bike Team 331.76

61

KRAINADRZWI BIKE TEAM

PUNKTY : 330.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
395Grocholewicz Mariusz1974M410946MINIKRAINADRZWI BIKE TEAM330.31

62

GRUPA BIEGOWA CHTMO

PUNKTY : 329.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1910Grzesik Marcin1973M411348MINIGRUPA BIEGOWA CHTMO329.24

63

POLNA TEAM

PUNKTY : 324.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Matanowski Sebastian1982M312733MINIPOLNA TEAM324.57

64

Łączy Nas Pasja

PUNKTY : 324.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
279Wierzbicki Kacper2006MJ1326MINIŁączy Nas Pasja324.15

65

FANSUPPORT-NILFISK

PUNKTY : 320.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
177Karpiński Andrzej1978M414567MINIFANSUPPORT-NILFISK320.20

66

LOTTO

PUNKTY : 316.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M416275MINILOTTO316.12

67

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 308.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
288Jedynak Jakub1973M418187MINILKK LUKS SŁAWNO308.70

68

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 308.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Małolepszy Janusz1970M518321MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT308.44

69

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 306.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
316Kiełbowski Włodzimierz1957M61906MINIRADZIO ROWERY306.58

70

Sklepbicykl.pl-Perfectsource

PUNKTY : 306.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
958Grabowski Jakub1982M319145MINISklepbicykl.pl-Perfectsource306.22

71

SKISPA

PUNKTY : 305.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
910Kapuściński Jacek1956M61927MINISKISPA305.69

72

AVB

PUNKTY : 305.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
654Kossakowski Jacek Marek1964M519522MINIAVB305.28

73

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 303.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
7Busza Marcin1973M419993MINIKraft Automotive Team303.49

74

COMP TEAM

PUNKTY : 302.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1701Frąckiewicz Tomasz1975M420295MINICOMP TEAM302.14

75

CLEAR BIKE TEAM

PUNKTY : 300.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
527Arnold Waldemar1953M62058MINICLEAR BIKE TEAM300.57

76

MARO SPORT TEAM

PUNKTY : 298.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
813Gajewski Krzysztof1977M421498MINIMARO SPORT TEAM298.48

77

MAŁKINIA GÓRNA

PUNKTY : 294.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2020Bula Jacek1984M322251MINIMAŁKINIA GÓRNA294.11

78

WGR GRÓJEC

PUNKTY : 293.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
457Grabowski Jan1975M4224103MINIWGR GRÓJEC293.36

79

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 292.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
704Lasota Łukasz1983M322752MINIPRZYPAŚNIKI TEAM292.17

80

COZMOBIKE

PUNKTY : 291.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
991Możański Grzegorz1944M72297MINICOZMOBIKE291.12

81

Hardcore Czechów

PUNKTY : 281.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
854Tyszkiewicz Karol1996M224415MINIHardcore Czechów281.86

82

BEAT BIKE

PUNKTY : 276.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
895Wichowski Ludwik1954M624912MINIBEAT BIKE276.82

83

MAZOWSZE TERESIN

PUNKTY : 272.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
840Zagajewski Grzegorz1965M525329MINIMAZOWSZE TERESIN272.68

84

EDC/ESPERANZA TEAM

PUNKTY : 270.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1212Poterek Tomasz1979M4257112MINIEDC/ESPERANZA TEAM270.48

85

BUSHIDO

PUNKTY : 240.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
908Dangel Joanna1955K5363MINIBUSHIDO240.82
Hosting ESKOM